Mgr

Ewa Schwabe-Paluszkiewcz verifiedCreated with Sketch.

Fizjoterapeuta

Adresy i kontakt

Ostatnia opinia

 • Lokalizacja: W innym miejscu

  Wspaniała osoba z bardzo ciepłym podejściem do małych pacjentów. Profesjonalistka pod każdym względem. Polecamy gorąco. Pani Ewa prowadzi naszego synka w OWI od samego początku, bardzo dużo dotychczas osiągnęliśmy.

 • Szukasz fizjoterapeuty? Pacjenci polecają:

  Marta Piórkowska
  Marta Piórkowska
  Fizjoterapeuta, Terapeuta
  TERAPEUTA NDT-BOBATH, Gdańsk
  Jestem bardzo zadowolona z wizyty Pani Marty. Fizjoterapeutka ma świetny kontakt z maluszkami. W jasny sposób przedstawia… więcej

  Marcin Rosadziński
  Marcin Rosadziński
  Fizjoterapeuta, Diagnostyk, Terapeuta
  Gdańsk, Gdynia, Sopot, Gdańsk
  Dziękuję panu Marcinowi za wyleczenie bólu kręgosłupa, z którym męczyłem się przez dwa lata. Znów mogę cieszyć… więcej

  Julia Rutkowska
  Julia Rutkowska
  Fizjoterapeuta
  aleja Zwycięstwa 48, Gdańsk
  Polecam p. Julię. Posiada dużą wiedzę, empatię i doskonale radzi sobie nawet z trudnymi przypadkami. Jest bardzo… więcej

  Agnieszka Kozińska
  Agnieszka Kozińska
  Fizjoterapeuta, Terapeuta, Diagnostyk
  ul. Sienkiewicza 5a/2a, Gdańsk
  Jestem bardzo zadowolona z wizyt u Pani Agnieszki,jeśli ma się jakieś wątpliwości to pani Agnieszka wszystko dokładnie… więcej

  Jakub Pawłowski
  Jakub Pawłowski
  Fizjoterapeuta, Terapeuta
  ul. Sienkiewicza 5a/2a, Gdańsk
  Polecam wszystkim wizytę u Pana Jakuba. Pełen profesjonalizm, trafne wyczucie problemu i co najważniejsze złożone… więcej

  Doświadczenie i kwalifikacje

  O mnie

  • Jestem absolwentką Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego,
   Fizjoterapeutą w Ośrodku Wczesnej Interwencji i Wspomagania Rozwoju w Gdańsku, pracownikiem dydaktycznym na Wyższej Szkole Zarządzania w Gdańsku.

   Jestem certyfikowanym Terapeutą metody NDT-Bobath, PNF, I stopnia Integracji Sensorycznej, Masażu Shantala, Ruchu Rozwijającego Weroniki Sherborne.
   Ukończyłam liczne kursy doskonalące, takie jak m.in. NDT-Bobath Baby, Budowanie kontroli postawy u niemowląt z nieprawidłowym rozkładem napięcia mięśniowego, Program Łagodnej Stymulacji rozwoju noworodków i niemowląt, Analizę chodu w pediatrii wraz z zarządzaniem sprzętem ortotycznym, Wprowadzenie do pediatrycznej rehabilitacji przedsionkowej, Wspomagające i alternatywne sposoby porozumiewania się, Taping rehabilitacyjny, Terapię tkanek miękkich i inne.

   W terapii kieruję się przede wszystkim empatią oraz intuicją dla jak najlepszych efektów. Kocham wszystkie dzieci i dbam o to, aby terapia dostosowana była do indywidualnych potrzeb małego pacjenta, jednocześnie ograniczając stres i niosąc pozytywne doświadczenia.

   Zapraszam
   mgr Ewa Schwabe-Paluszkiewicz
   Terapeuta NDT-Bobath

  Specjalizacje

  • Pediatria
  • Rehabilitacja medyczna
  • Neurologia dziecięca

  Usługi

  Medella Twoja Przestrzeń Zdrowia

  ul. Ciasna 5b, 80-111 Gdańsk, pomorskie

  Rehabilitacja dzieci i niemowląt metodą ndt bobath 100 zł
  Konsultacje fizjoterapeutyczne dzieci i niemowląt 100 zł
  Rehabilitacja domowa dzieci i niemowląt od 120 zł
  Rehabilitacja neurologiczna dzieci i niemowląt 100 zł
  Badanie niemowląt i dzieci 100 zł
  Masaż shantala 100 zł
  Rehabilitacja dzieci urodzonych przedwcześnie 100 zł
  Terapia ndt-bobath 100 zł
  Fizjoterapia dzieci i niemowląt 100 zł
  Rehabilitacja niemowląt 100 zł
  Bezpłatna konsultacja rozwoju niemowlęcia dla nowych klientów z okazji dni otwartych gabinetu
  Pokaż wszystkie

  Pytania od pacjentów

  Martwisz się swoim zdrowiem?

  Zadawaj pytania 23 tysiącom lekarzy i specjalistów, odpowiedź na swoje pytanie otrzymasz średnio w przeciągu 48 h, zupełnie za darmo.

  Zadaj pytanie naszym specjalistom
  Ewa Schwabe-Paluszkiewcz
  Ewa Schwabe-Paluszkiewcz
  Fizjoterapeuta
  Gdańsk
  Witam, polecam rewelacyjnego rehabilitanta zajmującego się terapią dorosłych- pan Marcin Paluszkiewicz

  Ocena pacjentów

  5

  Ogólna ocena
  11 opinii

  • Punktualność
  • Zaangażowanie
  • Gabinet
  • Lokalizacja: W innym miejscu

   Wspaniała osoba z bardzo ciepłym podejściem do małych pacjentów. Profesjonalistka pod każdym względem. Polecamy gorąco. Pani Ewa prowadzi naszego synka w OWI od samego początku, bardzo dużo dotychczas osiągnęliśmy.

  • O

   Pani Ewa rehabilituje moich synów (bliźniaki wcześniaki - hipotroficy) od kwietnia 2017 r.
   Chłopcy mają dziś 9 i pół miesiąca urodzeniowego (8,5 korygowanego).
   Dzięki ciężkiej pracy Pani Ewy chłopcy już stoją, raczkują i siedzą. Ma doskonałe podejście do dzieci i jest bardzo fachowa. Chłopcy traktują ćwiczenia z nią jak zabawę. Chłopcy przy niej są swobodni, nie ma płaczu czy strachu.
   Ma świetnie zabawki (proste i pomysłowe), dzięki którym dzieci podążają w ćwiczeniach w wymaganym kierunku. No i te szałowe skarpetki, za którymi chłopcy szaleją.
   Ma także doskonałe podejście do rodziców, którzy znaleźli się ze swoimi dzieci w tej trudnej sytuacji, kiedy trzeba rehabilitować swoje dzieci. Nie ocenia, nie krytykuje, nie powoduje dodatkowych stresów i zawsze można od niej usłyszeć słowa wsparcia. Jej optymizm jest zaraźliwy.
   Polecam Panią Ewę, gdyż rehabilitacja prowadzona przez nią daje oczekiwane efekty.

  • K
   Lokalizacja: W innym miejscuUsługa: systematyczna rehabilitacja dziecka z MPDz

   Pani Ewa pracuje z moją córką, Kasią, systematycznie od kilku lat. Bardzo doceniam fachowość rehabilitantki, ciągłą dbałość o rozwój kompetencji i kwalifikacji poprzez certyfikowane specjalistyczne szkolenia - ta wiedza procentuje w efektach terapeutycznych. Pani Ewa ma świetny kontakt z Kasią i z nami - rodzicami. Potrafi Kasię zmotywować do intensywnej pracy, także samodzielnej - poza zajęciami z rehabilitantką. Pani Ewa wykorzystuje różnorodne techniki i metody pracy, także np. samodzielnie wykonane akcesoria rehabilitacyjne, poszukuje nowych rozwiązań i form pomocy, służy radą. W pracy z Kasią jest systematyczna, cierpliwa, stanowcza, skupiona na pacjentce, ale jednocześnie - serdeczna i pełna poczucia humoru, co buduje motywację dziecka do ćwiczeń.

  • A
   Lokalizacja: W innym miejscu

   Witam..z całego serduszka polecam Panią Ewe ..serdeczna pelna ciepła wspaniałe podejście do dzieci..profesjonalistka w pełnym znaczeniu tego słowa..
   Moj Julian zawsze usmiechniety..

  • A
   Lokalizacja: W innym miejscu

   Przez rok Pani Ewa zajmowała się moim synem. Bardzo pomysłowa ciepła i profesjonalna :) z dużą cierpliwością do kaprysów dwulatka:)

  • Lokalizacja: W innym miejscuUsługa: asymetria, wcześniactwo

   Serdecznie polecam zajęcia rehabilitacyjne z Panią Ewą. Jest to specjalistka o wspaniałym podejściu do małych pacjentów a męczącym, intensywnym ćwiczeniom towarzyszy świetna zabawa. Z Panią Ewą droga do celu jest prostsza. Pozdrawiam, mama Gracji :)

  • W
   Lokalizacja: Medella Twoja Przestrzeń Zdrowia

   Pani magister rehabilituje mojego 21-letniego syna od trzech lat. Syn jest niewidomym cierpiącym na mózgowe porażenie dziecięce. Do spotkania z Panią Ewą miał wielu rehabilitantów. Nie był z nikogo zadowolony, nie widać było postępów w rehabilitacji. Po spotkaniu z Panią Ewą synowi wróciła chęć do życia, zaczął się starać i ćwiczyć. Nastąpiła widoczna poprawa.
   Dzięki profesjonalizmowi, zaangażowaniu i konsultacjom z lekarzami Pani Ewa wskazała drogę, którą mój syn musi iść, aby zminimalizować skutki porażenia mózgowego.
   Polecam z całego serca...
   Mama Bogusia

  • I

   Pani Ewa to profesjonalistka w kazdym calu. Wyprowadziła naszą córkę z asymetrii, przy czym kazde zajęcia z Panią Ewą były dla córeczki swietną zabawą. To bardzo empatyczna osoba i fachowiec a dzieci ją uwielbiają. Z czystym sumieniem polecam!

  • Lokalizacja: W innym miejscuUsługa: dziecko z MPD

   Od lipca 2016 córka jest rehabilitowana w OWI przez panią Ewę. Mimo mało optymistycznych rokowań dzięki intensywnej rehabilitacji córka zaczęła raczkować i stawiać pierwsze kroki. Bardzo polecam panią Ewę za profesjonalizm i miłą atmosferę na zajęciach.

  • M
   Lokalizacja: W innym miejscuUsługa: rehabilitacja w okresie niemowlęcym

   Polecam Panią Ewę. Bardzo profesjonalnie i z pełnym zaangażowaniem zajęła się naszym synkiem. Ma świetne podejście do maluchów,rehabilitacja przebiegała w ciepłej i przyjaznej atmosferze.

  Dane osobowe lekarzy pochodzą z publicznie dostępnych źródeł, np. CEIDG