lek.

Ewa Saniewska

verifiedCreated with Sketch.

Dermatolog, Lekarz medycyny estetycznej

114 opinii +dodaj

Umów wizytę oceń lekarza Zapytaj lekarza
245 umówionych wizyt w ciągu 30 dni

Specjalista dermatolog-wenerolog, zajmuje się leczeniem zmian skórnych u noworodków, niemowląt, dzieci i dorosłych oraz dermatologią estetyczną, dermoskopią i dermatochirurgią. Ukończyłam… więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
114 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • H
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Gabinet SanmedicaUsługa: konsultacje dermatologiczne

  Bardzo sympatyczna Pani doktor.
  Wizyta przebiegła sprawnie i konkretnie. Pani Ewa udzieliła mi wszystkich wyjaśnień na temat dolegliwości i przepisała leki zarówno dla mnie, jak i dla partnerki. Polecam.

 • R
  Lokalizacja: Gabinet SanmedicaUsługa: konsultacje dermatologiczne

  Bardzo sympatyczna Pani doktor, trafnie zdiagnozowała problem i przepisane preparaty pomogły od razu! Bardzo serdecznie dziękuję i polecam

 • M

  Pani doktor trafnie rozpoznała schorzenie, a zastosowane leki, szyte na miarę przynoszą oczekiwane rezultaty. Poza tym Pani doktor również skutecznie wyleczyła moją córeczkę, która przez kilka miesięcy leczona była na opryszczkę....Polecam bardzo

 • I
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Gabinet SanmedicaUsługa: konsultacje dermatologiczne

  Bardzo miła atmosfera.Pani doktor rzeczowa,skrupulatna.Bardzo szczegółowo wyjaśniła jak ma przebiegać kuracja,dostałam dokładne wytyczne na kartce.Nie musiałam sie głowić jak i w jakiej kolejności używać leków.

 • A
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Gabinet SanmedicaUsługa: konsultacje dermatologiczne

  Pani Dermatolog godna polecenia. Wnikliwa, z dużą umiejętnością wysłuchania pacjenta, dokładnie obejrzała mój problem. Dodatkowo od razu na wizycie dała mi niezbędny lek. Polecam serdecznie.

 • S
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Lekarz wydawał się mało zainteresowany problemem, z którym przyszłam - nie zadawał pytań, obejrzał jedynie zmienione chorobowo miejsce; bez wyjaśnień, uzasadnień po prostu przepisał leki; nie zwrócił uwagi na towarzyszący nagłemu przypadkowi, z którym przyszłam, oczywisty i ciężki problem skórny (dopiero, gdy o to zapytałam). Przy takiej cenie wizyty spodziewałabym się większego zaangażowania.

 • I
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Gabinet SanmedicaUsługa: konsultacje dermatologiczne

  To była moja pierwsza wizyta. Pani Doktor uważnie wysłuchała moich spostrzeżeń, a także tego, jak wyglądało leczenie u poprzedniego dermatologa. Problemem zajęła się kompleksowo, udzieliła wszelkich wyjaśnień i odpowiedziała wyczerpująco na wszystkie pytania. Byłam już u kilku dermatologów, jednak dopiero Pani Doktor była w stanie odpowiedzieć na moje pytania, czym rozwiała wątpliwości związane ze sposobem leczenia i wychodząc byłam bardzo zadowolona z przebiegu wizyty. Polecam!

 • A
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Gabinet SanmedicaUsługa: konsultacja dermatologiczna dzieci

  Na wizycie byłam z 4 miesięcznym synkiem. Pani doktor postawiła diagnozę, że jest to ŁZS z początkiem AZS. Przepisała steryd, który pomógł w 2 dni, dodatkowo poleciła specjalny balsam. Balsam nie należy do najtańszych, ale pomaga, więc wg mnie jest warty swojej ceny. Wcześniej byliśmy u dwóch innych dermatologów, którzy postawili podobną diagnozę, ale co z tego jak maści, które przypisali tylko pogorszyły sytuację. Polecam Panią doktor. Oceniam na 4 gwiazdki, bo wg mnie Pani dr mogłaby lepiej tłumaczyć co przepisuje.

 • S
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Gabinet SanmedicaUsługa: konsultacja dermatologiczna dzieci

  Byłam u pani doktor z dzieckiem 4 miesięcznym to już moja druga wizyta. Diagnoza postawiona przez panią doktor to łojotokowe zapalenie skóry, dała dokładne wytyczne co trzeba robić i po kilku dniach problem zniknął. Dodam że inni lekarze kazali mi zastosować dietę bez białkową bo stwierdzili że to skaza białkowa. Pani doktor bardzo miła, dobry kontakt z dzieckiem, wszystko szczegółowo wyjaśnia. Gdy pojawi się jakiś problem na pewno skorzystamy z jej pomocy.

 • B
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Gabinet SanmedicaUsługa: konsultacje dermatologiczne

  Pani doktor bardzo dokładnie zbadała i oceniła każdą zmianę skórną. Podała przyczynę ich powstania, zleciła dalsze sposoby postępowania z nimi. Wyjaśniła dokładnie ich budowę i podała nazwy tych zmian. Wizyta była pełna profesjonalizmu, w stosunku do Mnie jak i mojego niepełnosprawnego syna. Z gabinetu wyszłam zadowolona i spokojna.

Pytania pacjentów (16)

Martwisz się swoim zdrowiem?

Zadawaj pytania 23 tysiącom lekarzy i specjalistów, odpowiedź na swoje pytanie otrzymasz średnio w przeciągu 48 h, zupełnie za darmo.

Zadaj pytanie naszym specjalistom

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Specjalista dermatolog-wenerolog, zajmuje się leczeniem zmian skórnych u noworodków, niemowląt, dzieci i dorosłych oraz dermatologią estetyczną, dermoskopią i dermatochirurgią.

  Ukończyłam Akademię Medyczną w Warszawie w 1989 roku. Następnie rozpoczęłam pracę w Szpitalu Dermatologicznym Św. Łazarza w Warszawie, gdzie zdobyłam specjalizację I i II stopnia w dziedzinie dermatologii i wenerologii. Przez okres 10 lat pracowałam na Oddziale Dermatologii Dziecięcej oraz w Poradni Konsultacyjnej. Podczas pracy w szpitalu brałam czynny udział w szkoleniu dermatologów i pediatrów oraz uczestniczyłam w pracach naukowych oddziału. Od 2001r. prowadzę indywidualną praktykę dermatologiczną lecząc noworodki, niemowlęta, dzieci i dorosłych. Szczególnie interesuję się leczeniem zmian alergicznych, trądziku oraz dermatochirurgią.
  Dodatkowo z chwilą zawiązania się Stowarzyszenia Lekarzy Dermatologów Estetycznych w 1999r. zaczęłam zajmować się medycyną estetyczną, kończąc wiele kursów z tej dziedziny.
  Jestem członkiem: Polskiego Towarzystwa Dermatologicznego, sekcji Dermatologii Dziecięcej oraz Dermatologii Estetycznej, Stowarzyszenia Lekarzy Dermatologów Estetycznych. Przez cały czas podnoszę swoje kwalifikacje zawodowe uczestnicząc w kongresach, zjazdach oraz szkoleniach w kraju i za granicą.

Specjalizacje

 • Dermatologia i wenerologia

Ukończone szkoły

 • Akademia Medyczna w Warszawie