Dr n. med.

Ewa Salomon

Okulista

Adresy i kontakt

Ostatnia opinia

 • R
  Lokalizacja: Poradnia Okulistyczna dla Dzieci i Dorosłych PROFIMEDUsługa: badanie okulistyczne

  Bardzo miła i kompetentna pani doktor. Łatwo nawiązuje kontakt z dzieckiem. Badania są dokładne i profesjonalne. Używa specjalistycznych sprzętów. Polecam bardzo tę panią doktor:-)

 • Doświadczenie i kwalifikacje

  O mnie

  • dr nauk med. Ewa Salomon - okulista dziecięcy, specjalista chorób oczu. Wieloletnie doświadczenie w diagnostyce oraz leczeniu wad i schorzeń narządu wzroku u dzieci i dorosłych. Prowadzona poradnia wyposażona jest w nowoczesny, wysokiej klasy sprzęt do diagnostyki wzroku u niemowląt, dzieci i dorosłych , w tym także tomograf do OCT siatkówki oraz nerwu wzrokowego.

  Specjalizacje

  • Okulistyka

  Usługi

  Poradnia Okulistyczna dla Dzieci i Dorosłych PROFIMED Przyjmuje na NFZ

  Bulwar Ikara 24F, Fabryczna, 54-130 Wrocław, dolnośląskie

  Dr nauk med. ewa salomon specjalista chorób oczu
  Poradnia okulistyczna dla dorosłych i dzieci
  Oct siatkówki i nerwu wzrokowego, pachymetria
  Badanie dna oka u dorosłych i niemowląt. badanie dna oka po fototerapii.
  Komputerowe badanie wzroku u niemowląt, dzieci i dorosłych
  Komputerowe badanie pola widzenia
  Pomiar ciśnienia wewnątrzgałkowego metodą aplanacyjną i bezkontaktową
  Kompleksowa diagnostyka i monitorowanie leczenia jaskry
  Diagnostyka zeza i niedowidzenia u dzieci
  Diagnostyka i monitorowanie leczenia zwyrodnienia plamki żółtej
  Diagnostyka i monitorowanie leczenia zmian cukrzycowych na dnie oka
  Pokaż wszystkie

  Pytania od pacjentów

  Ten lekarz nie odpowiedział jeszcze na żadne pytanie

  Martwisz się swoim zdrowiem?

  Zadawaj pytania 23 tysiącom lekarzy i specjalistów, odpowiedź na swoje pytanie otrzymasz średnio w przeciągu 48 h, zupełnie za darmo.

  Zadaj pytanie naszym specjalistom

  Ocena pacjentów

  5

  Ogólna ocena
  8 opinii

  • Punktualność
  • Zaangażowanie
  • Gabinet
  • R
   Lokalizacja: Poradnia Okulistyczna dla Dzieci i Dorosłych PROFIMEDUsługa: badanie okulistyczne

   Bardzo miła i kompetentna pani doktor. Łatwo nawiązuje kontakt z dzieckiem. Badania są dokładne i profesjonalne. Używa specjalistycznych sprzętów. Polecam bardzo tę panią doktor:-)

  • M

   Bardzo polecam Panią Doktor! Profesjonalne i konkretne podejście do pacjenta a do tego sympatyczna i bardzo miła.

  • D

   Byłam dwukrotnie, raz prywatnie, drugi raz na NFZ. Nie było żadnej różnicy między wizytami,na obu doktor poświęciła mi dostatecznie wiele czasu i uwagi. Wydaje się być bardzo dobrym fachowcem, a do tego cierpliwym i słiuchającym pacjenta. Będę regularnie zgłaszać się na kontrolę, bo czuję, że jestem w dobrych rękach.

  • Z

   Pani doktor jest znakomitym lekarzem i ma świetne podejście do dzieci. Leczy się u Niej cała moja rodzina. Zawsze poświęca mi dużo czasu, wszystko tłumaczy, a moje dzieci ją uwielbiają. Z młodszą córką po urodzeniu byłam u innego okulisty, ponieważ do Pani doktor nie było miejsc. Zarówno ja jak i dziecko traumatycznie wspominamy tą wizytę. Dziecko nie dało się zbadać. Umówiłam się więc do Pani doktor Salomon,która spokojnym podejściem i uśmiechem na twarzy przekonała moją pociechę do badania. U starszej córki zdiagnozowała wadę wzroku, której nie zauważył pediatra podczas bilansu i dzięki wprowadzonej korekcji córka uniknęła niedowidzenia w jednym oczku. Polecam Panią doktor moim znajomym i jestem niesamowicie wdzięczna za wkład i zaangażowanie z jakim leczy moje dzieci.Dziękuję.

  • G

   Bardzo dobra pani dr. Super możliwości zbadania nawet małych dzieci. Szczerze polecam.

  • G

   Profesjonalna , niezwykle miła Pani Doktor badała dzieci przedszkolne, stawiała trafne diagnozy , potrafiła zbadać dzieci bez płaczu bólu, polecam, życzyłabym wszystkim takiego kontaktu ze służbą zdrowia. Dziękujemy za możność objęcia nas badaniem , choć już 3 minęło okł 3 lata .Przedszkole nr 21.

  • G

   Zaliczyłam kilka gabinetów okulistycznych zanim trafiłam do dr Salomon. Dopiero jej udało się zbadać oczy mojego 2 letniego synka. Byłam zaskoczona jej wyjątkowym podejściem do dziecka i bardzo sprawnym badaniem, mają tam dobry sprzęt do badania dzieci. Okazało się że mały ma wadę wzroku i obecnie jest leczony. Pani doktor jest zawsze bardzo miła i widać że ma duże doświadczenie z leczeniem maluchów. Zawsze tłumaczy mi każdy etap leczenia, jestem bardzo zadowolona że do niej trafiliśmy.

  • A

   Leczy córkę od 3 lat. Jak na razie nie narzekam. Córka ma dobrze dobrane okulary, Pani doktor zawsze wyczerpująco udziela odpowiedzi na moje pytania. Miła i ma dobre podejście do dzieci