dr n. med.

Ewa Salomon

Okulista

Calendar-iconCreated with Sketch. Poproś o kalendarz wizyt

dr nauk med. Ewa Salomon - okulista dziecięcy, specjalista chorób oczu. Wieloletnie doświadczenie w diagnostyce oraz leczeniu wad i schorzeń narządu wzroku u dzieci i dorosłych. Prowadzona… więcej

Adresy i cenniki usług

 • Poradnia Okulistyczna dla Dzieci i Dorosłych PROFIMED Przyjmuje na NFZ

  Bulwar Ikara 24F, Fabryczna
  54-130 Wrocław, dolnośląskie

  Pokaż dane kontaktowe

  Ten lekarz nie umawia jeszcze wizyty przez Internet na ZnanyLekarz.pl

  Zostaw swojego e-maila, a poinformujemy Cię kiedy będziesz mógł się umawiać online u tego lekarza.

  Usługi

  Dr nauk med. ewa salomon specjalista chorób oczu
  Oct siatkówki i nerwu wzrokowego, pachymetria
  Komputerowe badanie wzroku u niemowląt, dzieci i dorosłych
  Pomiar ciśnienia wewnątrzgałkowego metodą aplanacyjną i bezkontaktową
  Diagnostyka zeza i niedowidzenia u dzieci
  Diagnostyka i monitorowanie leczenia zmian cukrzycowych na dnie oka
  Poradnia okulistyczna dla dorosłych i dzieci
  Badanie dna oka u dorosłych i niemowląt. badanie dna oka po fototerapii.
  Komputerowe badanie pola widzenia
  Kompleksowa diagnostyka i monitorowanie leczenia jaskry
  Diagnostyka i monitorowanie leczenia zwyrodnienia plamki żółtej

  więcej

Podobni lekarze, do których możesz umówić wizytę

Doświadczenie i kwalifikacje

about-me-iconCreated with Sketch. O mnie

 • dr nauk med. Ewa Salomon - okulista dziecięcy, specjalista chorób oczu. Wieloletnie doświadczenie w diagnostyce oraz leczeniu wad i schorzeń narządu wzroku u dzieci i dorosłych. Prowadzona poradnia wyposażona jest w nowoczesny, wysokiej klasy sprzęt do diagnostyki wzroku u niemowląt, dzieci i dorosłych , w tym także tomograf do OCT siatkówki oraz nerwu wzrokowego.

Specjalizacje

 • Okulistyka

Ocena pacjentów

Dodaj własną opinię
5

Ogólna ocena
7 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • M

  Bardzo polecam Panią Doktor! Profesjonalne i konkretne podejście do pacjenta a do tego sympatyczna i bardzo miła.

 • Byłam dwukrotnie, raz prywatnie, drugi raz na NFZ. Nie było żadnej różnicy między wizytami,na obu doktor poświęciła mi dostatecznie wiele czasu i uwagi. Wydaje się być bardzo dobrym fachowcem, a do tego cierpliwym i słiuchającym pacjenta. Będę regularnie zgłaszać się na kontrolę, bo czuję, że jestem w dobrych rękach.

 • Pani doktor jest znakomitym lekarzem i ma świetne podejście do dzieci. Leczy się u Niej cała moja rodzina. Zawsze poświęca mi dużo czasu, wszystko tłumaczy, a moje dzieci ją uwielbiają. Z młodszą córką po urodzeniu byłam u innego okulisty, ponieważ do Pani doktor nie było miejsc. Zarówno ja jak i dziecko traumatycznie wspominamy tą wizytę. Dziecko nie dało się zbadać. Umówiłam się więc do Pani doktor Salomon,która spokojnym podejściem i uśmiechem na twarzy przekonała moją pociechę do badania. U starszej córki zdiagnozowała wadę wzroku, której nie zauważył pediatra podczas bilansu i dzięki wprowadzonej korekcji córka uniknęła niedowidzenia w jednym oczku. Polecam Panią doktor moim znajomym i jestem niesamowicie wdzięczna za wkład i zaangażowanie z jakim leczy moje dzieci.Dziękuję.

 • Bardzo dobra pani dr. Super możliwości zbadania nawet małych dzieci. Szczerze polecam.

 • Profesjonalna , niezwykle miła Pani Doktor badała dzieci przedszkolne, stawiała trafne diagnozy , potrafiła zbadać dzieci bez płaczu bólu, polecam, życzyłabym wszystkim takiego kontaktu ze służbą zdrowia. Dziękujemy za możność objęcia nas badaniem , choć już 3 minęło okł 3 lata .Przedszkole nr 21.

 • Zaliczyłam kilka gabinetów okulistycznych zanim trafiłam do dr Salomon. Dopiero jej udało się zbadać oczy mojego 2 letniego synka. Byłam zaskoczona jej wyjątkowym podejściem do dziecka i bardzo sprawnym badaniem, mają tam dobry sprzęt do badania dzieci. Okazało się że mały ma wadę wzroku i obecnie jest leczony. Pani doktor jest zawsze bardzo miła i widać że ma duże doświadczenie z leczeniem maluchów. Zawsze tłumaczy mi każdy etap leczenia, jestem bardzo zadowolona że do niej trafiliśmy.

 • Leczy córkę od 3 lat. Jak na razie nie narzekam. Córka ma dobrze dobrane okulary, Pani doktor zawsze wyczerpująco udziela odpowiedzi na moje pytania. Miła i ma dobre podejście do dzieci

Lekarz, do którego umówisz się na wizytę online