Adres

Opolska 2b/9, Zabrze
Portal- gabinet odnowy psychologiczej. (lokalizacja)

Najbliższy termin:

Pokaż kalendarz
Gotówka
32 758.....

Psychoterapia indywidualna (150 zł)

Psychoterapia partnerska (200 zł)

Poradnictwo psychologiczne (150 zł) + 5 więcej

Psychoterapia rodzinna (200 zł)

Coaching (200 zł)

Konsultacje psychologiczne (150 zł)

Pokaż więcej usług

Moje doświadczenie

O mnie

Nazywam się Ewa Danuta Piotrowska – jestem psychologiem, certyfikowanym trenerem NLP, biznesu, rozwoju osobistego i coachem. Posiadam uprawnienia hipn...

Zobacz pełen opis

Leczone choroby

 • stres
 • zaburzenia emocjonalne
 • zaburzenia odżywiania
Pokaż wszystkie leczone choroby

Znajomość języków

Angielski, Rosyjski

Opinie od pacjentów

5

Ogólna ocena
27 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
M
Lokalizacja: Portal- gabinet odnowy psychologiczej.

Bardzo kompetentna i doświadczona Pani Psycholog, miła atmosfera, dużo cennych uwag i wskazówek, na pewno odwiedzę
Panią Ewę Piotrowską jeszcze nie raz. Szczerze polecam!

Ewa Piotrowska

Bardzo dziękuję za podzielenie się swoją opinią. Wiem jak trudno zwrócić się wielu osobom o pomoc gdyż blokuje je przekonanie, że same powinny uporać się z problemami. Zapominany jednak o tym, że szukamy rozwiązań na tym samym poziomie na którym powstał problem bo nie jesteśmy w stanie spojrzeć z innej perspektywy. Dotyczy to szczególnie osób bardzo zaradnych życiowo, takich które są dla siebie i innych oparciem i pomocą. Gratuluję odwagi Pani Magdaleno.
Ewa Piotrowska

verified-checkCreated with Sketch. Pacjent zweryfikowany

M
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lokalizacja: Portal- gabinet odnowy psychologiczej. konsultacje psychologiczne

Przyszedłem do Pani Ewy po roku samodzielnych prób borykania się z nerwicą. Wcześniej 2 lata psychoanalizy niespecjalnie się sprawdziło. Nerwica w ostrej formie natręctw dopadła mnie po trzydziestce i zaskoczyła siłą i absurdem związanym z przymusami typu korygowanie różnych rzeczy w celu uzyskania ideału itp. Wizyty u Pani Ewy były regularne w przeciwieństwie do poprzedniej terapii i trwały rok. To był rok wzlotów i upadków ale zacząłem stopniowo podważać dumę, która u mnie dominowała. Dzięki doświadczeniu Pani Ewy i jej umiejętności wczucia się w moje problemy powoli zaczęło mi się udawać to co do tej pory analizowałem teoretycznie czyli odzyskiwać poczucie autentyczności a odrzucać stopniowo dumę i niskie poczucie wartości, które było bardziej przede mną zakryte niż myślałem. To co w życiu naprawdę istotne jak poczucie własnej wartości, wartość rodziny, poczucie wartości własnych osiągnięć i wyborów, wartość relacji z ludźmi 'wgrywało' się w mój umysł podczas gdy do tej pory go raczej omijało. Czuję, że są to trwałe zmiany bo zyskałem motywację do działania i doświadczania życia podczas gdy wcześniej myślałem, że wiem dużo i niewiele muszę robić. Wraz ze zbliżaniem się do autentycznego siebie przestałem wciągać się w wiry natręctw. Bez pomocy Pani Ewy nie doświadczyłbym tak szybko radości jaka płynie z bycia rodzicem, mężem i z bycia po prostu sobą. Jestem wdzięczny Pani Ewie, że mogę mniej rozmyślać a więcej żyć oraz że pomogła mi uporać się z zaburzeniami, które przypominały koszmar na jawie. Pracy zawsze pozostanie dużo do wykonania ale trzeba wiedzieć co robić. Dziękuję.

Ewa Piotrowska

Serdecznie dziękuję za ten obszerny i szczery komentarz. Dziękuję nie tylko w swoim imieniu ale również tych, którzy czytając go uwierzą, że nerwicę można pokonać. To właśnie często "duma" o której Pan pisze nie pozwala pójść po pomoc i wtedy męczymy się w samotności i poczuciu wstydu, że coś takiego nam się zdarzyło. Pan zdobył szeroką wiedzę na temat nerwicy i jednocześnie doświadczył, że wiedzieć a potrafić stanowi dużą różnicę. Osobie z nerwicą potrzebne są odpowiednie narzędzia aby przywrócić jej władzę nad własnymi emocjami i życiem. Ale najważniejszą pomocą w Pana przypadku była Pana determinacja i zaangażowanie za co serdecznie Panu dziękuję.
Ewa Piotrowska

verified-checkCreated with Sketch. Pacjent zweryfikowany

N
Lokalizacja: Portal- gabinet odnowy psychologiczej.

Pani Ewa zmieniła moje życie, nauczyla szanowac siebie oraz swoj czas. Pokazała jak radzic sobie z problemami i pomogla wyjsc z toksycznych relacji. Jest bardzo kompetentną osoba. Jestem bardzo wdzieczna za pomoc i serdecznie polecam!!

Ewa Piotrowska

Bardzo dziękuję za podzielenie się swoją opinią. Wierzę głęboko, że wysiłek który włożyła Pani w pracę nad sobą będzie przynosił korzyści we wszystkich sferach życia pozwalając osiągać zamierzone cele oraz radość i satysfakcję z sukcesów. Pozdrawiam serdecznie,
Ewa Piotrowska

verified-checkCreated with Sketch. Pacjent zweryfikowany

P
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lokalizacja: Portal- gabinet odnowy psychologiczej.

Pani Ewa należy do profesjonalistów w swojej dziedzinie. I jak każdy profesjonalista nie przestaje się rozwijać i pracować nad samym sobą. W tym miejscu dziękuję Pani Ewie za dotychczasową pomoc i będę zaszczycony dalszą. Pozdrowienia!

Ewa Piotrowska

Bardzo dziękuję za wyrażenie swojej opinii . To dla mnie zaszczyt kiedy mogę uczestniczyć w procesie powrotu do radosnego i szczęśliwego życia ludzi, którzy mi zaufali. Dziękuję, że obdarował mnie Pan swoim.
Ewa Piotrowska

verified-checkCreated with Sketch. Pacjent zweryfikowany

K
Lokalizacja: Portal- gabinet odnowy psychologiczej.

Bardzo bardzo polecam panią psycholog! Najlepsza u jakiej byłam , na pewno będę kolejne wizyty . Dzięki pani zaczęłam inaczej myśleć i patrzeć na świat. Dzięki pani pokanam moje problemy.

Ewa Piotrowska

Bardzo dziękuję za te miłe słowa. Psychologia dysponuje potężnymi narzędziami pomocy ale pomaga tylko odważnym. Pani właśnie do takich odważnych i wiedzących czego chcą ludzi należy. Brawo !!!
Ewa Piotrowska

verified-checkCreated with Sketch. Pacjent zweryfikowany

A
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lokalizacja: Portal- gabinet odnowy psychologiczej.

Wizyta z córką, ogromna wiedza i umiejętność rozmowy daje szanse na rozwiązanie problemów. Będą kolejne wizyty

Ewa Piotrowska

Dziękuję za słowa uznania i jednocześnie żywię nadzieję na wolę i determinację Pańskiej córki abyśmy mogli czeszczyć się sukcesem.
Ewa Piotrowska

verified-checkCreated with Sketch. Pacjent zweryfikowany

S
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lokalizacja: Portal- gabinet odnowy psychologiczej. psychoterapia indywidualna

Pani Ewa jest wspaniałym fachowcem, serdecznym i życzliwym człowiekiem. Dzięki opiniom zamieszczonym na profilu Pani Ewy podjęłam decyzję o podjęciu terapii i jestem bardzo zadowolona z jej efektów. Wsparcie Pani Ewy okazało się dla mnie bezcenne, niemal od pierwszego spotkania zaczęłam na nowo kreować i postrzegać otaczającą mnie rzeczywistość. Zawsze z wielką przyjemnością czekam na kolejne spotkanie...wiem, że przed mną jeszcze długa droga, ale nie boję się nią kroczyć, ponieważ wiem, że otrzymam profesjonalne wsparcie i pomoc. Pani Ewo dziękuję za wszystko!

Ewa Piotrowska

Bardzo dziękuję za wystawioną opinię. Czuję się zaszczycona kiedy mogę uczestniczyć w rozwoju osobistym tak ambitnej i gotowej na zmiany osoby. Tak , w życiu nie chodzi o to by siebie odnaleźć ale by siebie wykreować. Siebie i swoją rzeczywistość.
Ewa Piotrowska

verified-checkCreated with Sketch. Pacjent zweryfikowany

S
Lokalizacja: Portal- gabinet odnowy psychologiczej. depresja, niskie samopoczucie, niskie poczucie własnej wartości oraz załamanie nerwowe

Pani Ewa zmieniła mój ponury pogląd na nasz kolorowy i wspaniały świat. Przed pierwsza wizytą miałem dosyć życia zarówno jak każdego kolejnego oddechu. Wszystko odbieralem negatywnie, miałem się za niezdare, a nawet gorzej... Chciałem zrezygnować z moich marzeń . Pani Ewa pomogła mi uświadomić sobie ile w życiu naprawdę już osiaglem oraz na co mnie naprawdę jest stać. Wszystko to po pierwszej wizycie. Pomogła mi zmienić mój negatywny światło pogląd na pozytywny. Naprawdę polecam się skontaktować z panią Ewą Piotrowską jeśli znajdusz się w ciężkiej sytuacji jak ja kiedys. Polecam stuprocentowo.

Ewa Piotrowska

Bardzo dziękuję za wystawienie opinii. Cieszę się, że było moim udziałem pomaganie osobie z takim potencjałem i ogromną determinacją do zmiany.
Ewa Piotrowska

verified-checkCreated with Sketch. Pacjent zweryfikowany

I
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lokalizacja: Portal- gabinet odnowy psychologiczej. psychoterapia partnerska

Nasza pierwsza wizyta u Psychologa prowadzona była bardzo naturalnie, profesjonalnie, konkretnie i dotyczyła wyłącznie naszego trudnego przypadku. Wcześniej sami próbowaliśmy sobie pomóc niestety bez pozytywnych skutków Pani Ewa uświadomiła i nazwała po imieniu to co wcześniej często było powodem dla którego raniliśmy się na wzajem. Polecamy Panią Doktor z całego serca jest niesamowita i serdeczna. Oboje z mężem żałujemy że wcześniej chociaż myśleliśmy o tym to jednak sami chcieliśmy na swój sposób sobie poradzić - szkoda czasu i łez bo życie jest zbyt krótkie a uczucia każdego człowieka są bardzo ważne. Dlatego szanujmy się na wzajem bo na siłę i wbrew woli nie do się osiągnąć ani zmusić do przebaczenia czy miłości. Do tego trzeba fachowca i pozytywnie wykorzystanego czasu.

Ewa Piotrowska

Dziękuje bardzo za wystawioną opinię.
Ewa Piotrowska

verified-checkCreated with Sketch. Pacjent zweryfikowany

J
Lokalizacja: Portal- gabinet odnowy psychologiczej.

Wybierając się do pani Ewy byłem w bardzo kiepskiej formie psychicznej. Otrzymałem od niej wsparcie, zrozumienie i przede wszystkim wskazówki jak sobie poradzić ze swoimi problemami. W sytuacjach kryzysowych potrafiła przyjąć mnie bez umówionej uprzednio wizyty co u innych terapeutów jest raczej nie do pomyślenia. Pani Ewa posiada bardzo dużą i szeroką wiedzę w wielu dziedzinach życia, którą potrafi i chce się podzielić. Jak również bardzo szybko i trafnie potrafi wskazać przyczynę problemu i drogę naprawczą. Pół roku zajęło mi uporanie się z własnymi demonami. Odzyskałem spokój, dostrzegłem pozytywne strony swojego życia i radość , której wcześniej mi brakowało, a wystarczyło uświadomić sobie tylko pewne rzeczy. Jednak sami zwykle nie jesteśmy w stanie tego zrobić, potrzebujemy kogoś kto wskaże nam drogę... Myślę że pani Ewa jest taką osobą. Dziękuję bardzo :)). Jacek

Ewa Piotrowska

Bardzo dziękuję za wystawienie opinii.
Ewa Piotrowska

verified-checkCreated with Sketch. Pacjent zweryfikowany

Usługi i ceny

Wizyta pierwszorazowa

150 zł

Opolska 2b/9, Zabrze

Portal- gabinet odnowy psychologiczej.

150 zł

Psychoterapia indywidualna

150 zł

Opolska 2b/9, Zabrze

Portal- gabinet odnowy psychologiczej.

150 zł

Psychoterapia partnerska

200 zł

Opolska 2b/9, Zabrze

Portal- gabinet odnowy psychologiczej.

200 zł

Poradnictwo psychologiczne

150 zł

Opolska 2b/9, Zabrze

Portal- gabinet odnowy psychologiczej.

150 zł

Psychoterapia rodzinna

200 zł

Opolska 2b/9, Zabrze

Portal- gabinet odnowy psychologiczej.

200 zł

Coaching

200 zł

Opolska 2b/9, Zabrze

Portal- gabinet odnowy psychologiczej.

200 zł

Konsultacje psychologiczne

150 zł

Opolska 2b/9, Zabrze

Portal- gabinet odnowy psychologiczej.

150 zł

Zwykła wizyta

Opolska 2b/9, Zabrze

Portal- gabinet odnowy psychologiczej.

Brak informacji o cenie

Opinie od pacjentów

5

Ogólna ocena
27 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
M
Lokalizacja: Portal- gabinet odnowy psychologiczej.

Bardzo kompetentna i doświadczona Pani Psycholog, miła atmosfera, dużo cennych uwag i wskazówek, na pewno odwiedzę
Panią Ewę Piotrowską jeszcze nie raz. Szczerze polecam!

Ewa Piotrowska

Bardzo dziękuję za podzielenie się swoją opinią. Wiem jak trudno zwrócić się wielu osobom o pomoc gdyż blokuje je przekonanie, że same powinny uporać się z problemami. Zapominany jednak o tym, że szukamy rozwiązań na tym samym poziomie na którym powstał problem bo nie jesteśmy w stanie spojrzeć z innej perspektywy. Dotyczy to szczególnie osób bardzo zaradnych życiowo, takich które są dla siebie i innych oparciem i pomocą. Gratuluję odwagi Pani Magdaleno.
Ewa Piotrowska

verified-checkCreated with Sketch. Pacjent zweryfikowany

M
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lokalizacja: Portal- gabinet odnowy psychologiczej. konsultacje psychologiczne

Przyszedłem do Pani Ewy po roku samodzielnych prób borykania się z nerwicą. Wcześniej 2 lata psychoanalizy niespecjalnie się sprawdziło. Nerwica w ostrej formie natręctw dopadła mnie po trzydziestce i zaskoczyła siłą i absurdem związanym z przymusami typu korygowanie różnych rzeczy w celu uzyskania ideału itp. Wizyty u Pani Ewy były regularne w przeciwieństwie do poprzedniej terapii i trwały rok. To był rok wzlotów i upadków ale zacząłem stopniowo podważać dumę, która u mnie dominowała. Dzięki doświadczeniu Pani Ewy i jej umiejętności wczucia się w moje problemy powoli zaczęło mi się udawać to co do tej pory analizowałem teoretycznie czyli odzyskiwać poczucie autentyczności a odrzucać stopniowo dumę i niskie poczucie wartości, które było bardziej przede mną zakryte niż myślałem. To co w życiu naprawdę istotne jak poczucie własnej wartości, wartość rodziny, poczucie wartości własnych osiągnięć i wyborów, wartość relacji z ludźmi 'wgrywało' się w mój umysł podczas gdy do tej pory go raczej omijało. Czuję, że są to trwałe zmiany bo zyskałem motywację do działania i doświadczania życia podczas gdy wcześniej myślałem, że wiem dużo i niewiele muszę robić. Wraz ze zbliżaniem się do autentycznego siebie przestałem wciągać się w wiry natręctw. Bez pomocy Pani Ewy nie doświadczyłbym tak szybko radości jaka płynie z bycia rodzicem, mężem i z bycia po prostu sobą. Jestem wdzięczny Pani Ewie, że mogę mniej rozmyślać a więcej żyć oraz że pomogła mi uporać się z zaburzeniami, które przypominały koszmar na jawie. Pracy zawsze pozostanie dużo do wykonania ale trzeba wiedzieć co robić. Dziękuję.

Ewa Piotrowska

Serdecznie dziękuję za ten obszerny i szczery komentarz. Dziękuję nie tylko w swoim imieniu ale również tych, którzy czytając go uwierzą, że nerwicę można pokonać. To właśnie często "duma" o której Pan pisze nie pozwala pójść po pomoc i wtedy męczymy się w samotności i poczuciu wstydu, że coś takiego nam się zdarzyło. Pan zdobył szeroką wiedzę na temat nerwicy i jednocześnie doświadczył, że wiedzieć a potrafić stanowi dużą różnicę. Osobie z nerwicą potrzebne są odpowiednie narzędzia aby przywrócić jej władzę nad własnymi emocjami i życiem. Ale najważniejszą pomocą w Pana przypadku była Pana determinacja i zaangażowanie za co serdecznie Panu dziękuję.
Ewa Piotrowska

verified-checkCreated with Sketch. Pacjent zweryfikowany

N
Lokalizacja: Portal- gabinet odnowy psychologiczej.

Pani Ewa zmieniła moje życie, nauczyla szanowac siebie oraz swoj czas. Pokazała jak radzic sobie z problemami i pomogla wyjsc z toksycznych relacji. Jest bardzo kompetentną osoba. Jestem bardzo wdzieczna za pomoc i serdecznie polecam!!

Ewa Piotrowska

Bardzo dziękuję za podzielenie się swoją opinią. Wierzę głęboko, że wysiłek który włożyła Pani w pracę nad sobą będzie przynosił korzyści we wszystkich sferach życia pozwalając osiągać zamierzone cele oraz radość i satysfakcję z sukcesów. Pozdrawiam serdecznie,
Ewa Piotrowska

verified-checkCreated with Sketch. Pacjent zweryfikowany

P
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lokalizacja: Portal- gabinet odnowy psychologiczej.

Pani Ewa należy do profesjonalistów w swojej dziedzinie. I jak każdy profesjonalista nie przestaje się rozwijać i pracować nad samym sobą. W tym miejscu dziękuję Pani Ewie za dotychczasową pomoc i będę zaszczycony dalszą. Pozdrowienia!

Ewa Piotrowska

Bardzo dziękuję za wyrażenie swojej opinii . To dla mnie zaszczyt kiedy mogę uczestniczyć w procesie powrotu do radosnego i szczęśliwego życia ludzi, którzy mi zaufali. Dziękuję, że obdarował mnie Pan swoim.
Ewa Piotrowska

verified-checkCreated with Sketch. Pacjent zweryfikowany

K
Lokalizacja: Portal- gabinet odnowy psychologiczej.

Bardzo bardzo polecam panią psycholog! Najlepsza u jakiej byłam , na pewno będę kolejne wizyty . Dzięki pani zaczęłam inaczej myśleć i patrzeć na świat. Dzięki pani pokanam moje problemy.

Ewa Piotrowska

Bardzo dziękuję za te miłe słowa. Psychologia dysponuje potężnymi narzędziami pomocy ale pomaga tylko odważnym. Pani właśnie do takich odważnych i wiedzących czego chcą ludzi należy. Brawo !!!
Ewa Piotrowska

verified-checkCreated with Sketch. Pacjent zweryfikowany

A
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lokalizacja: Portal- gabinet odnowy psychologiczej.

Wizyta z córką, ogromna wiedza i umiejętność rozmowy daje szanse na rozwiązanie problemów. Będą kolejne wizyty

Ewa Piotrowska

Dziękuję za słowa uznania i jednocześnie żywię nadzieję na wolę i determinację Pańskiej córki abyśmy mogli czeszczyć się sukcesem.
Ewa Piotrowska

verified-checkCreated with Sketch. Pacjent zweryfikowany

S
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lokalizacja: Portal- gabinet odnowy psychologiczej. psychoterapia indywidualna

Pani Ewa jest wspaniałym fachowcem, serdecznym i życzliwym człowiekiem. Dzięki opiniom zamieszczonym na profilu Pani Ewy podjęłam decyzję o podjęciu terapii i jestem bardzo zadowolona z jej efektów. Wsparcie Pani Ewy okazało się dla mnie bezcenne, niemal od pierwszego spotkania zaczęłam na nowo kreować i postrzegać otaczającą mnie rzeczywistość. Zawsze z wielką przyjemnością czekam na kolejne spotkanie...wiem, że przed mną jeszcze długa droga, ale nie boję się nią kroczyć, ponieważ wiem, że otrzymam profesjonalne wsparcie i pomoc. Pani Ewo dziękuję za wszystko!

Ewa Piotrowska

Bardzo dziękuję za wystawioną opinię. Czuję się zaszczycona kiedy mogę uczestniczyć w rozwoju osobistym tak ambitnej i gotowej na zmiany osoby. Tak , w życiu nie chodzi o to by siebie odnaleźć ale by siebie wykreować. Siebie i swoją rzeczywistość.
Ewa Piotrowska

verified-checkCreated with Sketch. Pacjent zweryfikowany

S
Lokalizacja: Portal- gabinet odnowy psychologiczej. depresja, niskie samopoczucie, niskie poczucie własnej wartości oraz załamanie nerwowe

Pani Ewa zmieniła mój ponury pogląd na nasz kolorowy i wspaniały świat. Przed pierwsza wizytą miałem dosyć życia zarówno jak każdego kolejnego oddechu. Wszystko odbieralem negatywnie, miałem się za niezdare, a nawet gorzej... Chciałem zrezygnować z moich marzeń . Pani Ewa pomogła mi uświadomić sobie ile w życiu naprawdę już osiaglem oraz na co mnie naprawdę jest stać. Wszystko to po pierwszej wizycie. Pomogła mi zmienić mój negatywny światło pogląd na pozytywny. Naprawdę polecam się skontaktować z panią Ewą Piotrowską jeśli znajdusz się w ciężkiej sytuacji jak ja kiedys. Polecam stuprocentowo.

Ewa Piotrowska

Bardzo dziękuję za wystawienie opinii. Cieszę się, że było moim udziałem pomaganie osobie z takim potencjałem i ogromną determinacją do zmiany.
Ewa Piotrowska

verified-checkCreated with Sketch. Pacjent zweryfikowany

I
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lokalizacja: Portal- gabinet odnowy psychologiczej. psychoterapia partnerska

Nasza pierwsza wizyta u Psychologa prowadzona była bardzo naturalnie, profesjonalnie, konkretnie i dotyczyła wyłącznie naszego trudnego przypadku. Wcześniej sami próbowaliśmy sobie pomóc niestety bez pozytywnych skutków Pani Ewa uświadomiła i nazwała po imieniu to co wcześniej często było powodem dla którego raniliśmy się na wzajem. Polecamy Panią Doktor z całego serca jest niesamowita i serdeczna. Oboje z mężem żałujemy że wcześniej chociaż myśleliśmy o tym to jednak sami chcieliśmy na swój sposób sobie poradzić - szkoda czasu i łez bo życie jest zbyt krótkie a uczucia każdego człowieka są bardzo ważne. Dlatego szanujmy się na wzajem bo na siłę i wbrew woli nie do się osiągnąć ani zmusić do przebaczenia czy miłości. Do tego trzeba fachowca i pozytywnie wykorzystanego czasu.

Ewa Piotrowska

Dziękuje bardzo za wystawioną opinię.
Ewa Piotrowska

verified-checkCreated with Sketch. Pacjent zweryfikowany

J
Lokalizacja: Portal- gabinet odnowy psychologiczej.

Wybierając się do pani Ewy byłem w bardzo kiepskiej formie psychicznej. Otrzymałem od niej wsparcie, zrozumienie i przede wszystkim wskazówki jak sobie poradzić ze swoimi problemami. W sytuacjach kryzysowych potrafiła przyjąć mnie bez umówionej uprzednio wizyty co u innych terapeutów jest raczej nie do pomyślenia. Pani Ewa posiada bardzo dużą i szeroką wiedzę w wielu dziedzinach życia, którą potrafi i chce się podzielić. Jak również bardzo szybko i trafnie potrafi wskazać przyczynę problemu i drogę naprawczą. Pół roku zajęło mi uporanie się z własnymi demonami. Odzyskałem spokój, dostrzegłem pozytywne strony swojego życia i radość , której wcześniej mi brakowało, a wystarczyło uświadomić sobie tylko pewne rzeczy. Jednak sami zwykle nie jesteśmy w stanie tego zrobić, potrzebujemy kogoś kto wskaże nam drogę... Myślę że pani Ewa jest taką osobą. Dziękuję bardzo :)). Jacek

Ewa Piotrowska

Bardzo dziękuję za wystawienie opinii.
Ewa Piotrowska

verified-checkCreated with Sketch. Pacjent zweryfikowany

Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Moje doświadczenie

O mnie

Nazywam się Ewa Danuta Piotrowska – jestem psychologiem, certyfikowanym trenerem NLP, biznesu, rozwoju osobistego i coachem. Posiadam uprawnienia hipn...

Zobacz pełen opis

Leczone choroby

 • stres
 • zaburzenia emocjonalne
 • zaburzenia odżywiania
Pokaż wszystkie leczone choroby

badge-likeCreated with Sketch.

Certyfikaty ZnanyLekarz.pl


Specjalizacje

 • Psychoterapia


Znajomość języków

Angielski, Rosyjski