Ewa Piotrowska

verifiedCreated with Sketch.

Psycholog

18 opinii +dodaj

Umów wizytę oceń lekarza
12 umówionych wizyt w ciągu 30 dni

Nazywam się Ewa Danuta Piotrowska – jestem psychologiem, certyfikowanym trenerem NLP, biznesu, rozwoju osobistego i coachem. Posiadam uprawnienia hipnoterapii, hipnozy i homeopatii.… więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
18 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • J
  Lokalizacja: Portal- gabinet odnowy psychologiczej.

  Wybierając się do pani Ewy byłem w bardzo kiepskiej formie psychicznej. Otrzymałem od niej wsparcie, zrozumienie i przede wszystkim wskazówki jak sobie poradzić ze swoimi problemami. W sytuacjach kryzysowych potrafiła przyjąć mnie bez umówionej uprzednio wizyty co u innych terapeutów jest raczej nie do pomyślenia. Pani Ewa posiada bardzo dużą i szeroką wiedzę w wielu dziedzinach życia, którą potrafi i chce się podzielić. Jak również bardzo szybko i trafnie potrafi wskazać przyczynę problemu i drogę naprawczą. Pół roku zajęło mi uporanie się z własnymi demonami. Odzyskałem spokój, dostrzegłem pozytywne strony swojego życia i radość , której wcześniej mi brakowało, a wystarczyło uświadomić sobie tylko pewne rzeczy. Jednak sami zwykle nie jesteśmy w stanie tego zrobić, potrzebujemy kogoś kto wskaże nam drogę... Myślę że pani Ewa jest taką osobą. Dziękuję bardzo :)). Jacek

  Ewa Piotrowska2018-07-05

  Bardzo dziękuję za wystawienie opinii.
  Ewa Piotrowska

 • G
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Portal- gabinet odnowy psychologiczej.Usługa: konsultacje psychologiczne

  Chciałbym się podzielić moją opinią na temat Pani Ewy.
  Trafić do super psychologa w dzisiejszych czasach jest trudne. Pani Ewa jest bardzo kontaktową osoba konkretną jak i posiada bardzo duża wiedzę że swojego zakresu działalności.
  Jestem bardzo zadowolony bo po paru spotkaniach nawiązałem z Panią taki kontakt ze to pozwoliło na swobodę i konkretne działania.
  Bardzo dziękuję za wszystko.
  Z całym szacunkiem polecam.

  Ewa Piotrowska2018-05-21

  Bardzo dziękuję za wystawienie opinii.
  Ewa Piotrowska

 • G
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Portal- gabinet odnowy psychologiczej.Usługa: konsultacje psychologiczne

  Trafiłam wraz z mężem do pani Ewy około pół roku temu w trudnym okresie naszego życia. Znalazłam ją przez ten portal. Opinie w nim zamieszczone pomogły mi ją wybrać i to był strzał w 10 :) Już po pierwszej wizycie czułam, że będzie dobrze i damy radę rozwiązać nasze problemy. Pani Ewa to ciepła i miła osoba, zaangażowana i życzliwa z wielkimi pokładami empatii i zrozumienia. Wysłuchuje, zadaje trafne pytania i szybko dociera do sedna problemu. Wskazuje drogę którą iść i rzeczy które są do naprawienia, jednocześnie okazując zrozumienie i wsparcie. Pani Ewa to bardzo dobry psycholog!. Jesteśmy bardzo zadowoleni z wizyt i wszystkim gorąco polecamy!

  Ewa Piotrowska2018-04-20

  Bardzo dziękuję za wystawioną opinię.
  Ewa Piotrowska

 • A
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Portal- gabinet odnowy psychologiczej.Usługa: konsultacje psychologiczne

  Do Pani Ewy trafiłam nie przez przypadek. Znałam osoby, którym bardzo pomogła. Teraz również mogę śmiało przyznać, że była to dobra decyzja. Wszystkim, którzy szukają doświadczonego psychologa, który doskonale wie co robi, jak również przyjaznej atmosfery i odczuwalnych efektów wizyt - polecam.

  Ewa Piotrowska2018-01-27

  Bardzo dziękuję za wystawioną opinię. Ewa Piotrowska

 • K
  Lokalizacja: Portal- gabinet odnowy psychologiczej.Usługa: konsultacje psychologiczne

  Pani Ewa jest bardzo wyrozumiałą i dobrze podpowiadającą psycholog. Jestem zadowolona z pomocy, której mi udzieliła. Gorąco polecam

  Ewa Piotrowska2018-01-18

  Dziękuję za wystawienie opinii. Ewa Piotrowska

 • J
  Lokalizacja: W innym miejscu

  Moja historia z Panią Ewą zaczęła sie bardzo niedawno. Bardzo profesjonalne, indywidualne podejście Pani Ewy do moich problemów, rady, których udziela są naprawdę przydatne. Pani Ewa potrafi przypomnieć o rzeczach, które są gdzieś głęboko ukryte, zapomniane. Sprawy, które są oczywiste a często przezemnie zakopane gdzieś w podświadomości dzięki Pani Ewie znów mogą wyjśc na światło dzienne i być wykorzystane w życiu codziennym.
  Mam nadziej, że dzięki tym spotkanią z bardzo mądrą i życiową kobietą, jaką jest Pani Ewa uda mi się wyść z własnego cienia.
  Justyna

  Ewa Piotrowska2017-12-27

  Bardzo dziękuję za wystawienie opinii.
  Ewa Piotrowska

 • D

  Na sesje do Pani Ewy uczęszczam od paru miesięcy. Jest to profesjonalna osoba, która dysponuje ogromnym zasobem wiedzy oraz świetnym podejściem. Wierzę, że dzięki wizytom uda mi się uporać z problemem, ponieważ już widzę pozytywne efekty spotkań z Panią Ewą. Serdecznie oraz szczerze polecam Panią Ewę.

  Ewa Piotrowska2017-12-13

  Bardzo dziękuję za wystawienie opinii.
  Ewa Piotrowska

 • A

  Z ogromną przyjemnością wystawiam mega pozytywną opinię. Pani Ewa Piotrowska to znakomity lekarz i wspaniały człowiek, nie ocenia, nie doradza ale słucha uważnie i wyraża zawsze szczerą opinię na dany temat. Czasem potrzeba nam kogoś kto nam pokaże że potrafimy sami zmierzyć się ze wszystkim. Pani Ewa jest bardzo pozytywną osobą godną zaufania. Rozumie problemy jak nikt inny i stara się pomóc je rozwiązywać. Nieraz miałam chwile zwątpienia i upierałam się przy swoim ale ona potrafiła mnie nakierować w taki sposób że sama dochodziłam do tego że miała rację. Potrafi tak człowiekiem pokierować poprzez zadawane pytania że dochodzimy do takich wniosków do jakich nigdy byśmy nie doszli sami. Możemy doświadczyć tego iż o samych sobie niewiele wiemy niestety.
  Uważam że każdemu przydałaby się nieraz taka rozmowa bo często w życiu blokujemy się sami w sobie nie zdając sobie z tego sprawy.
  Gorąco polecam z całego serca każdemu kto potrzebuje wsparcia, rozmowy oraz każdemu kto sobie nie potrafi poradzić z własnymi problemami. Często to problem jest w nas samych, boimy się zmian, podejmowania decyzji itp..... często wystarczy zmienić podejście lub zmierzyć się z problemem zamiast od niego uciekać.
  Daję 5 ⭐️ choć chciałabym dać więcej ;))

  Ewa Piotrowska2017-12-01

  Bardzo dziękuję za wystawioną opinię.
  Ewa Piotrowska

 • P
  Lokalizacja: Portal- gabinet odnowy psychologiczej.

  Kapitalna, rzeczowa, bardzo inteligentna pani psycholog.
  Zdecydowanie polecam. Cykl spotkań , w których uczestniczyłem nakierunkował mnie na odpowiednie tory i był sporym wsparciem dla przemiany zawodowej i życiowej. Bardzo się cieszę, że trafiłem w ręce Pani Ewy, która jest osobą bardzo kompetentną.
  Z przyjemnością wystawiam opinię bardzo pozytywną.
  z poważaniem
  Paweł

  Ewa Piotrowska2017-11-22

  Bardzo dziękuję za wystawienie opinii.
  Ewa Piotrowska

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Nazywam się Ewa Danuta Piotrowska – jestem psychologiem, certyfikowanym trenerem NLP, biznesu, rozwoju osobistego i coachem. Posiadam uprawnienia hipnoterapii, hipnozy i homeopatii. Moje zainteresowania od zawsze koncentrowały się na możliwościach wykorzystania potencjału jaki tkwi w każdym człowieku, dla jego rozwoju i dobrostanu psychicznego. Dlatego ścieżka mojego doskonalenia zawodowego przebiegała od studiów poprzez psychologię humanistyczną, twórczą wizualizację, jogę, medycynę chińską, NLP i hipnozę. Reprezentuję holistyczne podejście do klienta co oznacza, że uwzględniam potrzeby umysłu, emocji i ciała. Jako formę pomocy najczęściej stosuję coaching z uwagi na jego ogromne możliwości, szybkość i skuteczność. Coaching nie tylko pozwala ale wymaga stworzenia partnerskiej relacji pomiędzy coachem a klientem. To z kolei sprzyjająco wpływa na atmosferę zaufania i poczucia bezpieczeństwa klienta. Klient wyznacza zarówno cel jaki chce osiągnąć jak i tempo. Coach pomaga mu w tym wszystkimi znanymi metodami. Stoję na stanowisku, że wszystkie potrzebne zasoby do samorealizacji i osiągania celów już posiadamy. Najczęściej jednak nie możemy z nich korzystać gdyż są one nieuświadomione. Carl Gustaw Young napisał „Dopóki nie uczynisz nieświadomego świadomym, ono będzie kierowało twoim życiem, a ty będziesz nazywał to przeznaczeniem”.
  Prowadzę porady i konsultacje psychologiczne oraz sesje coachingowe.
  Problemy w związkach
  Problemy z komunikacją
  Radzenie sobie ze stresem
  Umiejętności interpersonalne
  Problemy psychosomatyczne
  Problemy z samoakceptacją przed i po operacjach plastycznych
  Zaburzenia odżywiania
  Relacja z dziećmi
  Budowanie kariery
  Problemy z motywacją i podejmowaniem decyzji
  Coaching dla firm
  Life coaching
  Coaching rozwoju osobistego
  Szkolenia umiejętności miękkich
  W razie trudności w odbywaniu regularnych sesji, wynikających z charakteru pracy (częste wyjazdy), znacznych odległości itp. istnieje możliwość kontaktu przez Skype
  Konsultacje psychologiczne dotyczące problemów emocjonalnych, problemów w relacjach międzyludzkich oraz innych trudności w osiąganiu życiowej satysfakcji (maja na celu rozpoznanie przyczyn problemów, oraz dobór form pomocy. Po konsultacji klient podejmuje decyzję o podjęciu dalszej współpracy)

  We współczesnym świecie, trudności w relacjach międzyludzkich, poczucie braku sensu życia, depresje, nerwice, lęki i fobie staja się raczej normą niż wyjątkiem. Zawrotne tempo życia, różnorodność bodźców które codziennie człowiek odbiera, przetwarza i analizuje, jest tak wielka, że organizm ludzki nie mogąc sobie poradzić ze związanym z tym stresem, przenosi go na inne sfery życia. W konsekwencji powoduje to konflikty, rozstania, niskie poczucie własnej wartości, brak poczucia kompetencji, wypalenie zawodowe itp. Pamiętaj jednak, że to Ty decydujesz czy będzie to również Twoją rzeczywistością. Zawsze możesz do niej nie dopuścić lub przestać w niej trwać. Wybór należy do Ciebie.

Specjalizacje

 • Psychoterapia

Znajomość języków

 • angielski
 • rosyjski

badge-likeCreated with Sketch. Certyfikaty ZnanyLekarz.pl