Ewa Piotrowska

verifiedCreated with Sketch.

Psycholog

23 opinie +dodaj

Umów wizytę oceń lekarza
21 umówionych wizyt w ciągu 30 dni

Nazywam się Ewa Danuta Piotrowska – jestem psychologiem, certyfikowanym trenerem NLP, biznesu, rozwoju osobistego i coachem. Posiadam uprawnienia hipnoterapii, hipnozy i homeopatii.… więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
23 opinie

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • K
  Lokalizacja: Portal- gabinet odnowy psychologiczej.

  Bardzo bardzo polecam panią psycholog! Najlepsza u jakiej byłam , na pewno będę kolejne wizyty . Dzięki pani zaczęłam inaczej myśleć i patrzeć na świat. Dzięki pani pokanam moje problemy.

  Ewa Piotrowska2018-09-12

  Bardzo dziękuję za te miłe słowa. Psychologia dysponuje potężnymi narzędziami pomocy ale pomaga tylko odważnym. Pani właśnie do takich odważnych i wiedzących czego chcą ludzi należy. Brawo !!!
  Ewa Piotrowska

 • A
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Portal- gabinet odnowy psychologiczej.

  Wizyta z córką, ogromna wiedza i umiejętność rozmowy daje szanse na rozwiązanie problemów. Będą kolejne wizyty

  Ewa Piotrowska2018-09-04

  Dziękuję za słowa uznania i jednocześnie żywię nadzieję na wolę i determinację Pańskiej córki abyśmy mogli czeszczyć się sukcesem.
  Ewa Piotrowska

 • S
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Portal- gabinet odnowy psychologiczej.Usługa: psychoterapia indywidualna

  Pani Ewa jest wspaniałym fachowcem, serdecznym i życzliwym człowiekiem. Dzięki opiniom zamieszczonym na profilu Pani Ewy podjęłam decyzję o podjęciu terapii i jestem bardzo zadowolona z jej efektów. Wsparcie Pani Ewy okazało się dla mnie bezcenne, niemal od pierwszego spotkania zaczęłam na nowo kreować i postrzegać otaczającą mnie rzeczywistość. Zawsze z wielką przyjemnością czekam na kolejne spotkanie...wiem, że przed mną jeszcze długa droga, ale nie boję się nią kroczyć, ponieważ wiem, że otrzymam profesjonalne wsparcie i pomoc. Pani Ewo dziękuję za wszystko!

  Ewa Piotrowska2018-09-04

  Bardzo dziękuję za wystawioną opinię. Czuję się zaszczycona kiedy mogę uczestniczyć w rozwoju osobistym tak ambitnej i gotowej na zmiany osoby. Tak , w życiu nie chodzi o to by siebie odnaleźć ale by siebie wykreować. Siebie i swoją rzeczywistość.
  Ewa Piotrowska

 • S
  Lokalizacja: Portal- gabinet odnowy psychologiczej.Usługa: depresja, niskie samopoczucie, niskie poczucie własnej wartości oraz załamanie nerwowe

  Pani Ewa zmieniła mój ponury pogląd na nasz kolorowy i wspaniały świat. Przed pierwsza wizytą miałem dosyć życia zarówno jak każdego kolejnego oddechu. Wszystko odbieralem negatywnie, miałem się za niezdare, a nawet gorzej... Chciałem zrezygnować z moich marzeń . Pani Ewa pomogła mi uświadomić sobie ile w życiu naprawdę już osiaglem oraz na co mnie naprawdę jest stać. Wszystko to po pierwszej wizycie. Pomogła mi zmienić mój negatywny światło pogląd na pozytywny. Naprawdę polecam się skontaktować z panią Ewą Piotrowską jeśli znajdusz się w ciężkiej sytuacji jak ja kiedys. Polecam stuprocentowo.

  Ewa Piotrowska2018-08-22

  Bardzo dziękuję za wystawienie opinii. Cieszę się, że było moim udziałem pomaganie osobie z takim potencjałem i ogromną determinacją do zmiany.
  Ewa Piotrowska

 • I
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Portal- gabinet odnowy psychologiczej.Usługa: psychoterapia partnerska

  Nasza pierwsza wizyta u Psychologa prowadzona była bardzo naturalnie, profesjonalnie, konkretnie i dotyczyła wyłącznie naszego trudnego przypadku. Wcześniej sami próbowaliśmy sobie pomóc niestety bez pozytywnych skutków Pani Ewa uświadomiła i nazwała po imieniu to co wcześniej często było powodem dla którego raniliśmy się na wzajem. Polecamy Panią Doktor z całego serca jest niesamowita i serdeczna. Oboje z mężem żałujemy że wcześniej chociaż myśleliśmy o tym to jednak sami chcieliśmy na swój sposób sobie poradzić - szkoda czasu i łez bo życie jest zbyt krótkie a uczucia każdego człowieka są bardzo ważne. Dlatego szanujmy się na wzajem bo na siłę i wbrew woli nie do się osiągnąć ani zmusić do przebaczenia czy miłości. Do tego trzeba fachowca i pozytywnie wykorzystanego czasu.

  Ewa Piotrowska2018-07-31

  Dziękuje bardzo za wystawioną opinię.
  Ewa Piotrowska

 • J
  Lokalizacja: Portal- gabinet odnowy psychologiczej.

  Wybierając się do pani Ewy byłem w bardzo kiepskiej formie psychicznej. Otrzymałem od niej wsparcie, zrozumienie i przede wszystkim wskazówki jak sobie poradzić ze swoimi problemami. W sytuacjach kryzysowych potrafiła przyjąć mnie bez umówionej uprzednio wizyty co u innych terapeutów jest raczej nie do pomyślenia. Pani Ewa posiada bardzo dużą i szeroką wiedzę w wielu dziedzinach życia, którą potrafi i chce się podzielić. Jak również bardzo szybko i trafnie potrafi wskazać przyczynę problemu i drogę naprawczą. Pół roku zajęło mi uporanie się z własnymi demonami. Odzyskałem spokój, dostrzegłem pozytywne strony swojego życia i radość , której wcześniej mi brakowało, a wystarczyło uświadomić sobie tylko pewne rzeczy. Jednak sami zwykle nie jesteśmy w stanie tego zrobić, potrzebujemy kogoś kto wskaże nam drogę... Myślę że pani Ewa jest taką osobą. Dziękuję bardzo :)). Jacek

  Ewa Piotrowska2018-07-05

  Bardzo dziękuję za wystawienie opinii.
  Ewa Piotrowska

 • G
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Portal- gabinet odnowy psychologiczej.Usługa: konsultacje psychologiczne

  Chciałbym się podzielić moją opinią na temat Pani Ewy.
  Trafić do super psychologa w dzisiejszych czasach jest trudne. Pani Ewa jest bardzo kontaktową osoba konkretną jak i posiada bardzo duża wiedzę że swojego zakresu działalności.
  Jestem bardzo zadowolony bo po paru spotkaniach nawiązałem z Panią taki kontakt ze to pozwoliło na swobodę i konkretne działania.
  Bardzo dziękuję za wszystko.
  Z całym szacunkiem polecam.

  Ewa Piotrowska2018-05-21

  Bardzo dziękuję za wystawienie opinii.
  Ewa Piotrowska

 • G
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Portal- gabinet odnowy psychologiczej.Usługa: konsultacje psychologiczne

  Trafiłam wraz z mężem do pani Ewy około pół roku temu w trudnym okresie naszego życia. Znalazłam ją przez ten portal. Opinie w nim zamieszczone pomogły mi ją wybrać i to był strzał w 10 :) Już po pierwszej wizycie czułam, że będzie dobrze i damy radę rozwiązać nasze problemy. Pani Ewa to ciepła i miła osoba, zaangażowana i życzliwa z wielkimi pokładami empatii i zrozumienia. Wysłuchuje, zadaje trafne pytania i szybko dociera do sedna problemu. Wskazuje drogę którą iść i rzeczy które są do naprawienia, jednocześnie okazując zrozumienie i wsparcie. Pani Ewa to bardzo dobry psycholog!. Jesteśmy bardzo zadowoleni z wizyt i wszystkim gorąco polecamy!

  Ewa Piotrowska2018-04-20

  Bardzo dziękuję za wystawioną opinię.
  Ewa Piotrowska

 • A
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Portal- gabinet odnowy psychologiczej.Usługa: konsultacje psychologiczne

  Do Pani Ewy trafiłam nie przez przypadek. Znałam osoby, którym bardzo pomogła. Teraz również mogę śmiało przyznać, że była to dobra decyzja. Wszystkim, którzy szukają doświadczonego psychologa, który doskonale wie co robi, jak również przyjaznej atmosfery i odczuwalnych efektów wizyt - polecam.

  Ewa Piotrowska2018-01-27

  Bardzo dziękuję za wystawioną opinię. Ewa Piotrowska

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Nazywam się Ewa Danuta Piotrowska – jestem psychologiem, certyfikowanym trenerem NLP, biznesu, rozwoju osobistego i coachem. Posiadam uprawnienia hipnoterapii, hipnozy i homeopatii. Moje zainteresowania od zawsze koncentrowały się na możliwościach wykorzystania potencjału jaki tkwi w każdym człowieku, dla jego rozwoju i dobrostanu psychicznego. Dlatego ścieżka mojego doskonalenia zawodowego przebiegała od studiów poprzez psychologię humanistyczną, twórczą wizualizację, jogę, medycynę chińską, NLP i hipnozę. Reprezentuję holistyczne podejście do klienta co oznacza, że uwzględniam potrzeby umysłu, emocji i ciała. Jako formę pomocy najczęściej stosuję coaching z uwagi na jego ogromne możliwości, szybkość i skuteczność. Coaching nie tylko pozwala ale wymaga stworzenia partnerskiej relacji pomiędzy coachem a klientem. To z kolei sprzyjająco wpływa na atmosferę zaufania i poczucia bezpieczeństwa klienta. Klient wyznacza zarówno cel jaki chce osiągnąć jak i tempo. Coach pomaga mu w tym wszystkimi znanymi metodami. Stoję na stanowisku, że wszystkie potrzebne zasoby do samorealizacji i osiągania celów już posiadamy. Najczęściej jednak nie możemy z nich korzystać gdyż są one nieuświadomione. Carl Gustaw Young napisał „Dopóki nie uczynisz nieświadomego świadomym, ono będzie kierowało twoim życiem, a ty będziesz nazywał to przeznaczeniem”.
  Prowadzę porady i konsultacje psychologiczne oraz sesje coachingowe.
  Problemy w związkach
  Problemy z komunikacją
  Radzenie sobie ze stresem
  Umiejętności interpersonalne
  Problemy psychosomatyczne
  Problemy z samoakceptacją przed i po operacjach plastycznych
  Zaburzenia odżywiania
  Relacja z dziećmi
  Budowanie kariery
  Problemy z motywacją i podejmowaniem decyzji
  Coaching dla firm
  Life coaching
  Coaching rozwoju osobistego
  Szkolenia umiejętności miękkich
  W razie trudności w odbywaniu regularnych sesji, wynikających z charakteru pracy (częste wyjazdy), znacznych odległości itp. istnieje możliwość kontaktu przez Skype
  Konsultacje psychologiczne dotyczące problemów emocjonalnych, problemów w relacjach międzyludzkich oraz innych trudności w osiąganiu życiowej satysfakcji (maja na celu rozpoznanie przyczyn problemów, oraz dobór form pomocy. Po konsultacji klient podejmuje decyzję o podjęciu dalszej współpracy)

  We współczesnym świecie, trudności w relacjach międzyludzkich, poczucie braku sensu życia, depresje, nerwice, lęki i fobie staja się raczej normą niż wyjątkiem. Zawrotne tempo życia, różnorodność bodźców które codziennie człowiek odbiera, przetwarza i analizuje, jest tak wielka, że organizm ludzki nie mogąc sobie poradzić ze związanym z tym stresem, przenosi go na inne sfery życia. W konsekwencji powoduje to konflikty, rozstania, niskie poczucie własnej wartości, brak poczucia kompetencji, wypalenie zawodowe itp. Pamiętaj jednak, że to Ty decydujesz czy będzie to również Twoją rzeczywistością. Zawsze możesz do niej nie dopuścić lub przestać w niej trwać. Wybór należy do Ciebie.

Specjalizacje

 • Psychoterapia

Znajomość języków

 • angielski
 • rosyjski

badge-likeCreated with Sketch. Certyfikaty ZnanyLekarz.pl