Ewa Ordyńska

verifiedCreated with Sketch.

Dermatolog, Alergolog

131 opinii +dodaj

Umów wizytę oceń lekarza
43 umówione wizyty w ciągu 30 dni

Jestem specjalistą dermatologiem - alergologiem.Zajmuję się leczeniem chorób skórnych takich jak: atopowe zapalenie skóry (wyprysk atopowy) oraz inne postaci wyprysku,pokrzywka,łuszczyca,trądzik,… więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Ocena pacjentów

4.5

Ogólna ocena
131 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • M
  Lokalizacja: 2U dermatologia

  Pani Doktor jest rzeczowa i konkretna, nie stara się"naciągnąć" na kolejne wizyty. Jedną gwiazdkę ujmuję za samo badanie, które było bardzo krótkie i przy słabym oświetleniu.

 • J
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: 2U dermatologia

  Bardzo dobre wyniki terapii i atmosfera współpracy, doskonała komunikacja. Pani Ewa Ordyńska łączy wysokie kwalifikacje i wiedzę z kulturą osobistą i empatią wobec pacjenta. Szczerze polecam.

 • A
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: 2U dermatologiaUsługa: skora glowy

  Pani doktor bardzo pomogła. Polecam. Dokładnie mnie zbadala. Wszystko wyjaśniła. Jeśli miałabym iść kolejny raz do dermatologa to wybrałbym właśnie Panią doktor

 • A
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: 2U dermatologia

  Witamy, P.dr Ordyńska jest prawdziwym lekarzem z powołania. Bardzo długo szukalismy dobrego dermatologa alergologa dla naszego synka Franka. Z racji iż Franek jest alergikiem i ma AZS musi być pod stałą opieką lekarską. Pani dr. prowadzi naszego syna od marca. Stan skóry baaardzo sie poprawił,dzięki wiedzy P.dr. i jej znajomości produktów na rynku. Doskonale ustaliła dietę, kremy, emolienty i dodatkowo dzieki ubrankom Comfifast skóra naszego malucha jest o niebo lepszym stanie niż na samym poczatku wizyt. Chcemy bardzo podziękować za jej troskę i rady i polecamy każdej osobie z problemami skórnymi i alergią.

 • J
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: 2U dermatologia

  Wizytę u Pani Dr Ewy Ordyńskiej oceniam bardzo pozytywnie: miła atmosfera w gabinecie, brak pośpiechu w podejściu do pacjenta i wyczerpujące odpowiedzi na zadawane pytania wraz z wyjaśnieniem przyczyn problemów, z którymi się pojawiłam.

 • Z

  AZS - zastosowane leczenie przynosi zadowalające efekty. Bardzo dobry, zrozumiały kontakt z lekarką. Na pewno warto zapłacić za wizytę i na pewno jest inaczej niż u lekarzy NFZ

 • P
  Lokalizacja: 2U dermatologia

  Moja opinia odnosi się do dwóch wizyt sprzed 1,5 roku, więc bardzo możliwe, że jakość usług Pani Dr się polepszyła. Niestety odradzam wizytę z małym dzieckiem, które ma dość poważny stan skóry. Pani Doktor na wstępie zasugerowała, że dziecko jest zaniedbane ( nie wiem kto zaniedbuje dziecko,a później wydaje 450 zł w ciągu dwóch tygodni na wizytę u lekarza oraz receptę).
  Po kilku miesiącach walki i poszukiwań pomocy, czyli z pełną teczką badań, również alergologicznych wybraliśmy się do Dr Ordyńskiej.
  Pani doktor zakwestionowała diagnozę (ŁZS) poprzedniej doktor prowadzącej i zaleciła nową pielęgnację pod kątem AZS, dodatkowo przepisała leki na receptę, które nie pomogły,a stan skóry się pogorszył.
  Po ok.10 dniach od pierwszej wizyty wybraliśmy się na kolejną, żeby zasygnalizować brak poprawy oraz pogorszenie stanu skóry, Pani Dr skierowała nas do szpitala, co było słuszne z jej strony bo po tygodniu kuracji, którą zaproponowała było jeszcze gorzej. Niestety Pani doktor zasugerowała również, żebyśmy już nie przychodzili.
  Jednak na skalę oceny największy wpływ mają dwie sytuacje, które nas spotkały w tym gabinecie:
  1. Dziecko przyjmowało preparat melko-zastępczy Neutramigen, prosząc Panią doktor o przepisanie innego preparatu mleko-zastępczego, Pani doktor odparła, że innego już nie ma. Po podaniu konkretnej nazwy okazało się, że jednak jest. Niestety Pani doktor niechętnie wypisała zlecenie od specjalisty dla lekarza rodzinnego, a finalnie okazało się, że zlecenie jest źle wypisane, co już podejrzewałam w gabinecie, ale wiedziałam, że i tak więcej tam nie wrócę. Przy wypisywaniu zlecenia Pani doktor tłumaczyła się, że nie wpisze konkretnej nazwy "mleka", żeby lekarz rodzinny mógł przepisać jakiekolwiek mleko dla alergików. Myślę, że lekarz alergolog powinien posiadać wiedzę na temat wystawiania takich zleceń czy też zaświadczeń. Dodam tylko, że po 3 miesiącach dalszych poszukiwań kompetentnych specjalistów okazało się, że to właśnie Neutramigen najbardziej namieszał w organizmie dziecka- rana na pół twarzy nie do opanowania oraz wymioty kilka razy dziennie przez kilka miesiące. Kolejne testy wykazały, że dziecko jest uczulone na kazeinę w 4 klasie (w poprzednich 2 klasa), zmiana mleka bardzo nam pomogła. Żałuję, że nie wywalczyłam, wtedy tego zlecenia, zaoszczędziłabym dziecku jakieś 3 miesiące zwracania większości posiłków oraz znacznego spadku masy ciała i energii.
  2. Podejrzewam, że przypadkowo między dużą ilością naszych dokumentów i badań trafiła do nas karta pacjenta, która chyba miała zostać u Pani doktor. W owej karcie przeczytaliśmy, że rodzice nie stosują się do zaleceń, nie wiem na jakiej podstawie i w jakim celu Pani doktor napisała takie bzdury, bo jeśli miało zostać to w gabinecie to chyba Pani doktor nie dopuszcza myśli do siebie, że mogłaby popełnić błąd w diagnozie i zaproponować nieodpowiednią kurację.

 • A
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl

  Pani Doktor bardzo rzeczowa, dokładnie przyjrzała się problemowi z AZS, zleciła nowe leczenie, które doskonale wytłumaczyła i opisała. Jestem bardzo zadowolona i widzę światełko w tunelu, że w końcu będzie dobrze

 • M
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl

  Pani doktor z dużą wiedzą, bardzo uprzejma, przedstawiła problem od podstaw, udzieliła wielu rad i zaleceń. Serdecznie polecam.

 • B
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: 2U dermatologia

  Pani Doctor jest miła, spokojną i cierpliwą lekarz. Wyjasnila mi wszystko dokładnie odnośnie wysypki u mojej 1,5rocznej corki. Dała dokladne zalecenia, zapisujac mi je dodatkowo na kartce. Jestem bardzo zadowolona z przebiegu wizyty i podejscia Pani Doctor do małej pacjentki ;)

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Jestem specjalistą dermatologiem - alergologiem.Zajmuję się leczeniem chorób skórnych takich jak: atopowe zapalenie skóry (wyprysk atopowy) oraz inne postaci wyprysku,pokrzywka,łuszczyca,trądzik, trądzik różowaty,łojotokowe zapalenie skóry,łysienie androgenowe kobiet i mężczyzn,grzybic skóry i paznokci.Wykonuję testy alergiczne skórne: pokarmowe i wziewne oraz kontaktowe.Prowadzę odczulanie pacjentów oraz wykonuję wybrane zabiegi, takie jak usuwanie kurzajek, brodawek łojotokowych itp.Każdego pacjenta traktuję indywidualnie i na tym opieram wybór sposobu leczenia. Staram się łączyć najnowsze osiągnięcia medycyny z tradycyjnymi metodami leczenia lekami homeopatycznymi i ziołowymi, uwzględniam styl życia pacjenta, dietę, środowisko.Stosuję zasadę " Po pierwsze nie szkodzić "(" Primum non nocere"}. Cieszę się, że mam szczęście być lekarzem.

Specjalizacje

 • Alergologia
 • Dermatologia i wenerologia

Edukacja

 • Akademia Medyczna (Uniwersytet Medyczny) w Warszawie

badge-likeCreated with Sketch. Certyfikaty ZnanyLekarz.pl

Znajomość języków

 • angielski

Staże

 • Szpital Dermatologiczny na Lesznie w Warszawie
 • Poradnia Alergologiczna Kliniki Dermatologii UW w Warszawie

Najbliższe terminy:

kolejne dni