Nie rezygnuj ze zdrowia

Wybierz konsultacje online, aby rozpocząć lub kontynuować leczenie bez wychodzenia z domu. Jeśli potrzebujesz, możesz również umówić wizytę w gabinecie.

Pokaż specjalistów Jak to działa?

Adres

W tym gabinecie nie można umawiać wizyt przez internet

Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


Przyjmuję: dorosłych
Gotówka, Karta płatnicza, Przelew na konto, + 1 więcej

Czy brakuje Ci jakichś informacji w profilu tego specjalisty?

Pokaż innych stomatologów w pobliżu

Moje doświadczenie

O mnie

Ukończyłam wydział Stomatologii na Akademii Medycznej w Gdańsku w 2000r. Jestem Absolwentką Curiculum Implantologicznego na Uniwersytecie Johanna Wolf...

Zobacz pełen opis

Leczone choroby

 • Choroby stawu skroniowo-żuchwowego
 • Ból stawu skroniowo-żuchwowego
 • Braki zębowe
Pokaż wszystkie leczone choroby

Specjalizacje

 • Stomatologia zachowawcza z endodoncją
 • Stomatologia ogólna
 • Chirurgia stomatologiczna

Usługi i ceny

Ceny dotyczą wizyt prywatnych.

Badania stomatologiczne


Antoniego Słonimskiego 1/65, Gdańsk

50 zł

PRODENT Klinika Stomatologii Estetycznej


Konsultacja protetyczna


Antoniego Słonimskiego 1/65, Gdańsk

PRODENT Klinika Stomatologii Estetycznej


Leczenie próchnicy


Antoniego Słonimskiego 1/65, Gdańsk

150 zł

PRODENT Klinika Stomatologii Estetycznej

Opinie od pacjentów

5

Ogólna ocena
12 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
A
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: PRODENT Klinika Stomatologii Estetycznej Inny

Dziękuję z całego serca za waszą pracę! Myślę i myślę i nie znajduję słów aby opisać jak bardzo mi pomogliście.
Zgłosiłam sie na tzw. podniesienie zgryzu (odbudowanie zniszczonych czasem i leczeniem zębów).
Pani doktor Ewa Bojanowska zaplanowała i wykonała: leczenie (kanałów i zębów), kilka implantów, odbudowę zdegradowanych kości, nowe korony i licówki - wszystko abym odzyskała prawidłowy zgryz. Efekt przeszedł moje oczekiwania! Jest pięknie, czuję się wspaniałe.
Część zabiegów (np. chirurgicznych i mierzenia prawidłowego położenia „nowych” zębów) byla naprawdę skomplikowana. Leczenie bylo bardzo profesjonalnie i skutecznie. Dbano o moje samopoczucie i komfort podczas tych długich wizyt.
Moim zdaniem ważne jest wziąć pod uwagę, że doktor Ewa Bojanowska ma ogromną wiedzę i praktykę ktorą łączy z artystyczną duszą. Plan leczenia to jedynie zarys prac do wykonania. Prosze więc elastycznie, z zaufaniem poddać sie wszelkim korektom tego planu, wszelkim bieżącym pomysłom pani doktor, bo wszystkie mają sens i dadzą wspaniały efekt.


A
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: PRODENT Klinika Stomatologii Estetycznej Inny

Kwalifikacje Pani doktor Ewy wykraczają dużo dalej poza definicję stomatologa. Jest lekarzem, który poprawia jakość życia i przywraca chęć uśmiechu. Pani Ewa prowadzi pacjenta w sposób kompleksowy, przeprowadza szeroki wywiad i skomplikowane leczenie ze znakomitym skutkiem. Jest prawdziwym pasjonatem stomatologii z pewną ręką i z wizją końcowego efektu, który olśniewa. Jakość leczenia u Pani doktor oceniam bardzo wysoko – najnowocześniejszy sprzęt, przyjazna atmosfera, miły personel asystujący, empatia, ale przede wszystkim imponujące i trwałe rezultaty leczenia wynikające z szerokiej wiedzy i doświadczenia.


E
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: PRODENT Klinika Stomatologii Estetycznej

Pani dr Ewa jest w mojej ocenie bardzo dobrym dentystą. Bardzo dobrze czułem się w jej gabinecie i wysoko oceniam jej profesjonalizm zawodowy. Wiem co piszę bo spędziłem na wizytach kilka miesięcy i gruntownie zmieniła moje uzębienie, różnica przed i po zakończeniu leczenia to dwie różne szczęki. Dziękuję za wykonaną usługę i życzę dalszych sukcesów zawodowych oraz zadowolonych pacjentów.


Z
Użytkownik zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl

Gdy trafiłem do Kliniki "PRODENT" kierowanej przez Panią dr Ewę Odya-Bojanowską moje uzębienie było w tragicznym stanie (dużo chorych zębów, liczne ubytki i dodatkowo posiadane protezki nie miały się czego trzymać).
Na wstępie zrobiono TK i zdjęcia panoramiczne mojego uzębienia, a potem wspólnie z Panią doktor został ustalony plan leczenia.
W pierwszym etapie jednego dnia w dolnej szczęce zostały usunięte resztki ukruszonych zębów i pozostałe nieliczne zęby, wstawiono 6 implantów na których osadzono tymczasową protezę, w miejsce której po kilku miesiącach została na stałe wstawiona proteza porcelanowa.
W drugim etapie w górnej szczęce zostało usuniętych kilka zębów, pozostałe wyleczono kanałowo, założono wkłady koronowo-korzeniowe i założono protezę.
Obecnie wyglądam tak jak bym posiadał wszystkie zęby naturalne w idealnym stanie. Przyciąłem wąsy aby nie zasłaniały zębów.
Na szczególne podkreślenie zasługuje fakt, że wszystko odbywało się całkowicie bezboleśnie, a dodatkowo wizyty wyznaczano w dogodnym dla mnie czasie.
Pani doktor wielkie dzięki za wspaniałą robotę.
Wdzięczny pacjent - Zdzisław


M
Użytkownik zweryfikowany

Przyszłam do pani doktor na konsultację, bo straciłam zaufanie do dr X, u której się wcześniej, latami leczyłam. Zależało mi na dokończeniu leczenia szóstki, rozpoczętego przez tego poprzedniego lekarza (dr X zaproponowała mi powtórzenie leczenia kanałowego, przeprowadzonego kilkanaście lat wcześniej i odbudowę zęba. Nic się nie działo do tej pory z kanałami, choć jeden nie był do końca opracowany - i dr X postanowiła to poprawić. A zepsuła i mi się nie przyznała.
Byłam pod wrażeniem profesjonalizmu dr Bojanowskiej, od pierwszej wizyty. Nigdy wcześniej żaden stomatolog mnie tak kompleksowo nie zbadał, włącznie ze stawami i mięśniami narządu żucia. Przez kilka lat leczyłam się u specjalisty ortodontycznie, niejedno zdjęcie panoramiczne mi robiono w życiu. A jednak nikt nigdy wcześniej nie zauważył, że mam "zwichrowaną" żuchwę, problem ze stawem (jak to możliwe? hmm). Zęby może jako tako ustawione u ortodonty, ale co z tego, skoro funkcjonalnie nie było ok. Obstukiwanie, ścieranie szkliwa, ograniczona ruchomość żuchwy, bóle głowy. Doktor Bojanowska jako pierwsza zwróciła na to uwagę i zaproponowała - rehabilitację stawu przy użyciu szyny Gerbera (jeżeli dobrze pamiętam). Nawet nie wiedziałam, że takie cuda są . Czułam, że mi się w trakcie rehabilitacji "trąbka" w uchu odkształca, że lepiej słyszę. A niby dobrze słyszałam :-). Przestałam zaciskać zęby. Przestała mnie boleć głowa. Puściły napięcia. Poprawił mi się komfort żucia. Poprawiła się symetria twarzy. Długo opowiadać. Dr Bojanowska to lekarz, który cały czas się solidnie dokształca. Stosuje nowoczesne metody. To, co robi, to sztuka, to nie jest zwykłe leczenie. A wracając do mojej szóstki, która była powodem pierwszej wizyty - dr Bojanowska zauważyła, że podczas leczenia kanałowego (w wykonaniu dr X) doszło do perforacji kanału (to wyjaśnia ból, jakiego doświadczyłam podczas zabiegu -> Dr X widziała na zdjęciu RTG, że jest problem, że jest perforacja - ale mi nie powiedziała). Konieczne było ponowne leczenie kanałowe zęba, pod mikroskopem. Dr Bojanowska uratowała mi szóstkę, opracowała kanały do końca (w tym ten trudny, który się oparł 2 poprzednim lekarzom), zasklepiła perforację, ładnie odbudowała pechowy ząb. Od tego czasu jestem stałą pacjentką. Wielki szacunek dla Pani Doktor za takie podejście do pacjenta i wykonywania zawodu. Pozdrawiam serdecznie!


P
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: PRODENT Klinika Stomatologii Estetycznej resekcja korzeni zębów x2

Świetna Pani Stomatolog, pełna profesjonalizmu i oddana pacjentowi. Dla osób bojących się wizyt w takich miejscach, to idealna kandydatka - miła, uśmiechnięta, nie odczuwa się przy niej stresu, związanego z zabiegiem. Wszystkie zabiegi przeprowadzone z zachowaniem wszelkich zasad bezpieczeństwa i higieny pracy, co ma dla mnie ogromne znaczenie. Miałem iść jednorazowo, zostałem dłużej :) Polecam!


K
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: PRODENT Klinika Stomatologii Estetycznej Implantacja

Dr Ewa jest przesympatyczną osobą. Dzięki temu, jak i dzięki szerokim kompetencjom, sprawia,że pacjent się nie boi. Cierpliwie wyjaśnia,co będziemy robić krok, po kroku. Przeprowadzila u mnie zabieg podniesienia zatoki szczękowej i wstawiła implant. Po zabiegu nie było żadnych powikłań, wszystko się dobrze goiło. Po kilku miesiącach wstawiono mi koronę na implancie i ona również wykonana super- nie widać różnicy,który zab jest sztuczny, a który mój. Polecam doktor Ewę.


Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu ekstrakcja ósemek

Poza tym, że sympatyczna, to przede wszystkim fachowa pani doktor. Polecam każdemu, kto ma nieciekawe doświadczenia ze stomatologiem, odwiedzić panią Ewę żeby zatrzeć stare wrażenia, nabrać od nowa zaufania i cieszyć się pięknym uśmiechem. Absolutne zero bólu, przyjemna atmosfera... brakuje mi słów, żeby do końca wyrazić swoje zadowolenie.


W
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: PRODENT Klinika Stomatologii Estetycznej implanty

Bardzo profesjonalna obsługa, Pani Doktor bardzo miła i w pełni profesjonalna. Potrafiła przedstawić i opisać panująca sytuacje i podać rozwiązanie problemu. Podczas leczenia czułam się bardzo komfortowo oraz panowała bardzo przyjazna atmosfera jak i leczenie przebiegało bez bólu.


P
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: PRODENT Klinika Stomatologii Estetycznej leczenie próchnicy

Witam Najwspanialszą Panią Doktor Ewe! Pani Ewo wreszcie sie Pięknie Uśmiecham jak Pani mi obiecała.Szkoda że Pani teraz tego nie widzi,jestem teraz bardzo szczęśliwy.Wreszcie mogę zabierać głos w polityce ;) z otwartą buzią.
Życze powodzenia i dalszego rozwoju firmy którą pani prowadzi.Jak zauważyłem ma Pani wspaniałą załogę która bardzo mi pomogła w trudnych dla mnie chwilach, które okazały się nie trudne a w ręcz przeciwnie bardzo miłe .Dziekuje Jurek W


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Moje doświadczenie

O mnie

Ukończyłam wydział Stomatologii na Akademii Medycznej w Gdańsku w 2000r. Jestem Absolwentką Curiculum Implantologicznego na Uniwersytecie Johanna Wolf...

Zobacz pełen opis

Leczone choroby

 • Choroby stawu skroniowo-żuchwowego
 • Ból stawu skroniowo-żuchwowego
 • Braki zębowe
Pokaż wszystkie leczone choroby

Specjalizacje

 • Stomatologia zachowawcza z endodoncją
 • Stomatologia ogólna
 • Chirurgia stomatologiczna

Powiązane wyszukiwania