Ewa Minda

Pediatra

Adresy i kontakt

Ostatnia opinia

 • A
  Lokalizacja: Gabinet LekarskiUsługa: Astma syna

  Najlepsza z najlepszych... Przemiła i przecudowna kobieta.Pani doktor leczy mojego syna odkąd skończył 6 miesięcy czyli 4.5 roku. Zawsze trafne diagnozy i Pani doktor niczego nie bagatelizuje. Moje dzieci uwielbiają Panią doktor gdyż ma cudowne podejście do dzieci.

 • Szukasz pediatry? Pacjenci polecają:

  Katarzyna Stankiewicz-Sojka
  Katarzyna Stankiewicz-Sojka
  Alergolog, Pediatra
  ul. Lelewela 33, Toruń
  Bardzo miła Pani doktor, wszystko dokładnie wytłumaczyła od A do Z. Super podejście do dziecka. Polecam więcej

  Inga Adamska
  Inga Adamska
  Pediatra, Alergolog
  Tadeusza Kościuszki 71, Toruń
  Pani Doktor bardzo cierpliwa mimo ze synek naprawde boi sie kazdej wizyty. Konkretne badania i odpowiedzi, cierpliwa,… więcej

  Mariusz Wysocki
  Mariusz Wysocki
  Pediatra
  Glinki 81, Bydgoszcz
  Lekarz bardzo uprzejmy, poświęca tyle czasu ile trzeba. Nie bagatelizuje problemu, bada dokładnie. Polecam więcej

  Barbara Tejza
  Barbara Tejza
  Pediatra, Pulmonolog
  ul. Ogrody 14, Bydgoszcz

  Elżbieta Barbara Grześk
  Elżbieta Barbara Grześk
  Immunolog, Pediatra
  ul. Ogrody 14, Bydgoszcz
  Wizyta odbyła się w wyznaczonym terminie, Pani doktor rzeczowa, konkretna, bardzo cierpliwa z bardzo dobrym kontaktem… więcej

  Pytania od pacjentów

  Ten lekarz nie odpowiedział jeszcze na żadne pytanie

  Martwisz się swoim zdrowiem?

  Zadawaj pytania 23 tysiącom lekarzy i specjalistów, odpowiedź na swoje pytanie otrzymasz średnio w przeciągu 48 h, zupełnie za darmo.

  Zadaj pytanie naszym specjalistom

  Ocena pacjentów

  5

  Ogólna ocena
  16 opinii

  • Punktualność
  • Zaangażowanie
  • Gabinet
  • A
   Lokalizacja: Gabinet LekarskiUsługa: Astma syna

   Najlepsza z najlepszych... Przemiła i przecudowna kobieta.Pani doktor leczy mojego syna odkąd skończył 6 miesięcy czyli 4.5 roku. Zawsze trafne diagnozy i Pani doktor niczego nie bagatelizuje. Moje dzieci uwielbiają Panią doktor gdyż ma cudowne podejście do dzieci.

  • J
   Lokalizacja: Gabinet LekarskiUsługa: Inny

   Fantastyczna kobieta. Leczy mojego syna zarówno prywatnie jak i byla lekarzem prowadzonym w szpitalu kiedy syn miał zapalenie płuc. W razie jakichkolwiek wątpliwości zawsze wszytko wyjaśni. Ogromna wiedza a co za tym idzie zawsze trafna diagnoza i odpowiednio dobrane leki. Gorąco polecam.

  • Dla mnie ta kobieta to kandydatka na Świętą! Lekarz z powołania w 100%. Skutecznie zdiagnozowała i wyleczyła moją córeczkę z zapalenia płuc, mimo że inny lekarz postawił błędną diagnozę! Delikatna w stosunku do dzieci. Rodzicom wszystko wytłumaczy. Żal mi będzie wyprowadzać się z Inowrocławia tylko dlatego, że leczy tu dr Ewa. Odpowiednia osoba na odpowiednim miejscu!

  • A

   Oceniać Panią Doktor jako bardzo dobrą,to zdecydowanie za mało.Jest wspaniała.Ma ogromną wiedzę,którą stale zgłębia o wszelkie nowinki i nowości w dziedzinie pediatrii oraz rewelacyjne podejście do dzieci i tych malutkich,tych starszych a nawet młodzieży.Jest profesjonalistką w każdym calu.Bardzo dokładna i skrupulatna w stawianiu diagnoz i doboru leków.
   Jest bardzo spokojną,miłą i ciepłą osobą.Będąc u niej na wizycie każde dziecko-pacjent jest traktowane jako to najważniejsze.Nigdy nie odczułam,że się spieszy,nie ma czasu,choć poczekalnia pęka w szwach nie raz.Każdemu pacjentowi poświęca tyle czasu ile ten pacjent potrzebuje.
   Opiekuje się moją córką od urodzenia,czyli już 13 lat.Prawdziwy lekarz z powołania i zamiłowania.Ta osoba kocha swój zawód i kocha dzieci.
   Bardzo dziękuję za wszystko Pani doktor.

  • ja miałam kontakt z Panią Ewą gdy moja 4 miesięczna córka leżała w szpitalu na Zapalenie płuc pani Ewa była jej lekarzem prowadzącym cudowny madry człowiek który wie jak leczyć i to skutecznie!!!podejście do dziecka i rodzica super naprawde będe miło wspominać ta znajomość!!!jeśli chodzi o pania doktor nie o chorobe ani o te pielegniarki!!!jedna zmiana na tym oddziale pielegniarek to koszmar dla dziecka i rodzica!!!moja mała strasznie płakała w nocy prosiłam o czopek to powiedziały ze jak nauczyłam ja nosić to mam sobie radzić sama pózniej płakał chłopczyk obok cała noc to kazały go matce wykąpać to mu przejdzie!!!to tak na marginesie ale pani Ewa super fachowiec

  • K

   Najlepszy pediatra na świecie!
   Pani Doktor jest świetnym specjalistą i ma wspaniałe podejście do dzieci.
   To jest prawdziwy Lekarz z POWOŁANIA!

  • M

   BARDZO DOBRY LEKARZ ,PROFESIONALNA OPIEKA PANI EWA LECZYŁA MOJEGO SYNA Z CIEZKIEJ ASTMY OSKRZELOWEJ ,NAPRAWDE POLECAM BO UZDRAWIA DZIECI DO SAMEGO KONCA .

  • W

   Doskonały lekarz - duża wiedza, życzliwość , dociekliwość ,która mojej córce uratowała życie. Walczy o zdrowie małego człowieczka do końca. Bardzo dziękuję - cieszę się, że spotkałam takiego lekarza. Zdrowie pacjenta jest dla niej ważniejsze od "kasy" co nie zdarza się często.

  • P

   Ja leczę drugą córkę u Pani doktor. Lepszego lekarza nie ma. Ma podejście do małych pacjentów. Mogę powiedzieć, że dzięki niej mam jeszcze jak jedną i drugą córkę. Nie zlekceważyła chorób dzieci a do tego tak się zaopiekowała i pokierowała córki moje że będę jej za wszystko wdzięczna i każdemu polecała

  • Z

   To najlepszy lekarz jakiego znam! Zawsze trafnie określi chorobę, przyczynę i dobierze odpowiednie leki, dzięki czemu okres rekonwalescencji jest skrócony do minimum! To profesjonalistka w każdym calu!!! Do tego odpowiednie podejście do małego pacjenta. Ufam Pani doktor w 100%. Serdecznie polecam!!!

  Dane osobowe lekarzy pochodzą z publicznie dostępnych źródeł, np. CEIDG