Zobacz lekarzy

Informacje o placówce

Gabinety

Publiczny Specjalistyczny Zakład Opieki Zdrowotnej w Inowrocławiu

Poznańska 97

88-100, Inowrocław, kujawsko-pomorskie

Pokaż dane kontaktowe

Typ placówki

 • Zespół Opieki Zdrowotnej

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

 • Marek Kazimierz Borucki

  Gastrolog, lek.

  • D
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: Centrum Zdrowia La VieUsługa: gastroskopia z konsultacja

   Profesjonalnie i rzeczowo. Jak wiadomo gastroskopia do rzeczy przyjemnych nie należy, ale dzięki Panu Doktorowi i przemiłej Pani Pielęgniarce wszystko do przeżycia. Już od początku Pani w recepcji stara się rozluźnić pacjenta. Polecam.

  • M
   Lokalizacja: Centrum Zdrowia La VieUsługa: gastrokopia

   Jestem bardzo zadowolony z przeprowadzonego badania Pan doktor i personel jest bardzo miły a badanie wykonano fachowo i bezboleśnie.Polecam.

  Zobacz wszystkie opinie (53) o tym lekarzu


 • Piotr Tokarczyk

  Lekarz Rodzinny,

  • S

   Wspaniały lekarz, bardzo dobrze znający się na swojej profesji.Zawsze dobrze postawi diagnozę, serdeczny zawsze chętny do pomocy.Mam szczęście,że na swojej drodze spotkałam takiego lekarza.

  • G

   Najlepszy Lekarz jakiego do tej pory spotkałam... Stawia trafne diagnozy, słucha pacjenta, znajdzie wyjście z każdej sytuacji i pomoże kiedy trzeba. Szkoda, że już teraz jest w innej przychodni:(( Pozdrowienia Panie Doktorze:):) MAGDA


 • Lidia Sierpień

  Lekarz Medycyny Pracy,

  • N

   No cóż do uprzejmych ta pani nie należy (chyba że są to znajomi to wejdą poza kolejnością na wizytę)
   moje 2 spotkania(raz badania do szkoły, i raz do pracy ) z nią nie są miłym wspomnieniem jest bardzo arogancka nie można zwrócić jej uwagi pacjentów traktuje jak niepotrzebny element pracy "w czasie przyjmowania powstała sprzeczka wśród pacjentów wyszła z gabinetu i powiedziała cieszcie się że chcę was przyjąć i nie idę na 15 minutową przerwę" , w moim przypadku pomimo że 3 specjaliści nie mieli jakiś większych uwag co do stanu zdrowia to MI zrobiła awanturę jak mogli mnie przepuścić tylko dlatego że już ich nie było nie poszła na rozmowę ostatecznie z wielkim bólem zaakceptowała wykonane badania potrzebne do pracy.


 • Anna Nowosad

  Pediatra,

  • M

   Rzeczowa i kompetentna Pani Doktor. Czasem trochę ,,szorstka" ale dusza człowiek. Ma dużą wiedzę i z tego co wiem cały czas się dokształca, zawsze wszystko wytłumaczy, ma czas dla pacjenta w poradni. Naszemu Kubusiowi bardzo pomogła i wspierała nas gdy z naszym dzieckiem było ciężko, nawet wtedy gdy leżał w Klinice w Warszawie mogliśmy do niej zadzwonić, zapytać. Właściwie to ona pierwsza rozpoznała u naszego dziecka poważną chorobę, mimo że wcześniej wielu lekarzy go badało. BARDZO DZIĘKUJEMY PANI DOKTOR!


  • T

   Lekarz neurolog -kobieta ,delikatna w stosunku do pacjenta,wysłucha,dokładna w badaniach ,a co najwazniejsze stawia trafne diagnozy.Byłam w gabinecie prywatnym -usługa nie droga.\polecam panią doktor.


 • Jadwiga Pasikowska

  Pediatra,

  • A

   Wspaniały lekarz który poświęca bardzo dużo czasu swoim pacjentom. Trafna diagnoza i świetne podejście do dziecka. Leki pomagały za każdym razem.

  • R

   Bardzo miła i kompetentna Pani Doktor. Super podejście do dziecka, trafna diagnoza, leki pomogły. Polecam


 • Ewa Macierewicz-Panecka

  Ginekolog, lek.

  • E

   Dziewczyny , gdybym nie czytała Waszych opinii dała bym Bardzo Dobry lekarz .
   Pani dr Panecka prowadziła mi ciąże od momentu , kiedy tylko się dowiedziałam , że jestem w ciąży . Ciąża była zagrożona poronieniem , były komplikacje . Ona jednak robiła wszystko , aby ciążę utrzymać , byłam młoda , to moje pierwsze dziecko , ona bardzo mnie pocieszała , duzo rozmawiała ze mną , kiedy miałam problem tłumaczyła mi telefonicznie co i jak po kolei robić .
   Na porodówkę przyjechała z domu , kiedy położna ją poinformowała , że pacjentka prosi o to , aby Pani Panecka była przy porodzie . Bardzo mi pomogła, tłumaczyła, a nawet oddychała ze mną . Kiedy synek się urodził , gratulowała , podała szklankę wody , choć mąż był koło mnie .

   Czytam Was i oczom nie wierzę . Dlatego daję 4 gwiazdki .

  • A

   Leczyłam się u tej pani i płaciłam jej ciężkie pieniądze, jak twierdziła było wszystko bez zastrzeżeń, miesiąc później byłam na kompleksowych badaniach w szpitalu.
   Wysłano mnie na badanie ginekologiczne,trafiłam na panią Panecką nie poznała mnie że przez długi czas byłam jej pacjentką, miesiąc po ostatniej wizycie u niej stwierdziła że mam powiększoną z lewej strony macice, po USG wykonanym przez doktora Wasilewskiego dowiedziałam się że mam duży torbie, byłam jeszcze tak naiwna że uważałam że p.Panecka mi pomoże skoro tyle czasu mnie prowadziła, kazała mi wykonać badania CLA i stwierdziła że mam nowotwór!
   Po tej diagnozie udałam się do Wojskowej Polikliniki w Bydgoszczy, tydzień później znalazłam się na stole operacyjnym gdzie usunięto mi nie tylko torbiel ale także jajnik bo nie było już co ratować!
   Zaznaczam że lekarz w Wojskowym szpitalu był oburzony diagnozą tej pani i cytuję tu jego słowa "Jak można powiedzieć pacjentce że ma komórki nowotworowe bez badań, nie zrobiwszy operacji i nie oddaniu wycinka do badania histopatologicznego"
   Badanie takowe zostało wykonane w czasie operacji i dzięki BOGU okazało się że nie mam komórek nowotworowych! Wielki ukłon w stronę lekarzy z Bydgoskiego szpitala i pana doktora Wasilewskiego!!
   Szczerze odradzam Wam panie takiego "lekarza" jakim jest p. Panecka!!

  Zobacz wszystkie opinie (43) o tym lekarzu


 • Alicja Maria Kutnicka-Zabłocka

  Ginekolog,

  • S

   bardzo sympatyczna i miły doradca w sprawach kobiecych dolegliwości -pozdrawiam dzisiejsza pacjentka


 • Piotr Urbanek

  Ortopeda,

  • P

   Mi ten lekarz niestety nie pomógł. Poszedłem do niego z kolanem, które od niedawna boli mnie kiedy uprawiam sport na przykład biegam, a dr Urbanek po prostu odradził mi biegania.. Także z mojej strony negatywna opinia, pozdrawiam.

  • e dla mnie to wspanialy lekarz pod kazdym względem./ podczas wizyty u doktora nigdy nie czulam sie nie skrepowana swobodnie można mówic o swoich dolegliwosciach


 • Ali Shawkat

  Chirurg,

  • J

   Mi wycinał paznokieć. Poszłam prywatnie ale pilnie przyjął mnie do szpitala żeby nie płacić za zabieg. Miły, delikatny, bardzo spokojny czlowiek.

  • I

   Rewelacyjny lekarz!!!! Bardzo miły i opiekuńczy :) Zabieg usunięcia żylaków wykonany rewelacyjnie i bez żadnych nieprzyjemnych bóli. Gorąco polecam!!!!!

  Zobacz wszystkie opinie (9) o tym lekarzu