Zobacz lekarzy

Informacje o placówce

Gabinety

Publiczny Specjalistyczny Zakład Opieki Zdrowotnej w Inowrocławiu

Poznańska 97

88-100 , Inowrocław , kujawsko-pomorskie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

Typ placówki

 • Zespół Opieki Zdrowotnej

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

4.5

Ogólna ocena
12 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Danuta Zbomirska-Szczepaniec Inny

  Jest mi niezwykle przykro to pisać ale nie spotkałam się z bardziej niekompetentnym lekarzem w całym moim życiu. Pani doktor postawiła mi diagnozę, że cierpię na PCOS, opierając to jedynie na USG. Pominę fakt że aby stwierdzić PCOS należy oprzeć to również na m.in badaniach krwi, a co najistotniejsze, jak się później okazało, kompletnie nic nie wskazuje na to że na tą chorobę cierpię (robilam wielokrotnie USG i badania krwi by mieć pewność). Przez rok brałam tabletki na wywołanie miesiączki przepisane przez panią doktor, od których nie mogłam się ruszyć z łóżka. Jak się potem dowiedziałam od innych lekarzy, nikt już ich nie przepisuje, a tym bardziej nie przepisuje się ich bazując jedynie na usg, w dodatku błędnie odczytanym. Przez rok żyłam w poczuciu ze jestem chora, nieustannie o tej chorobie czytalam, przejmowałam się jej konsekwencjami. Wspomnę jeszcze że była to moja pierwsza w życiu wizyta u ginekologa i była zdecydowanie najgorsza. Zdrowie nie było tego warte.

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz


  A
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Ilona Monowid Inny

  Komkretna specjalistka, nie lekceważy pacjenta, świetnie wykonała zabieg efekty zaraz po zdjęciu opatrunku. Polecam


  W
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Janusz Wieczorek Inny

  Bardzo sympatyczny, empatyczny lekarz. Bardzo zaangażowany w historię leczenia, wnikliwy, dokładny. Polecam


  P
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Alicja Maria Kutnicka-Zabłocka Inny

  Stanowczo odradzam wizytę u tej pani doktor. Byłam dwukrotnie i nie polecam. Raz z przypadkiem nagłym, ogromnym bólem trafiłam do szpitala, zostałam z SOR wywieziona na oddział, a ona uznała, że może mi przejdzie i odesłała do domu dając wypis na żądanie pacjenta. Trafiłam ponownie następnego dnia na operację (na szczęście po jej dyżurze). Drugi raz trafiłam w przychodni, z prośbą o badania hormonalne (wskazanie od lekarza dermatologa), nie wypisała ich, chciała przepisywać antykoncepcję. Badania w obu przypadkach bardzo bolesne, mimo, że jestem po ciąży. Zerowa skuteczność, zerowa empatia.

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz


  J
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Elżbieta Sochaczewska - Fołda

  Bardzo profesjonalne podejście do pacjenta. Cieszę się, że trafiłam do Pani Doktor, jednoczenie polecam innym pacjentom. Bardzo dobry specjalista, zarazem ciepła i życzliwa. Dziękuje pacjentka z Oddziału Neurologii w Inowrocławiu.


  N
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Jolanta Klonowska

  Nie polecam leczenia u Pani Doktor Klonowskiej, ze względu na to, że nie zdiagnozowała u mnie skrętu prawego jajnika pomimo bardzo charakterystycznych objawów i dwukrotnych konsultacji na oddziale, brak empatii i zainteresowania ze strony Pani Doktor, trudne przypadki powinny być traktowane bardziej profesjonalnie. Nie polecam.

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz


  M
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Marcin Zaremba kamica nerkowa

  Specjalista najwyższej klasy. Diagnoza, choć nielatwa okazała się trafna, a wdrożone leczenie doprowadziło w konsekwencji do wyleczenia skomplikowanego przypadku. Polecam za kompetencję, troskliwosc i pełne zrozumienie.


  M
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Monika Adamska zapalenie pluc i oskrzeli

  Wspaniała Pani doktor. Była naszym lekarzem prowadzącym w szpitalu. Dokładnie zbadala moja corke wytłumaczyła jaki jest jej stan zdrowia odpowiedziała na wszystkie pytania.


  A
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Ewa Minda Astma syna

  Najlepsza z najlepszych... Przemiła i przecudowna kobieta.Pani doktor leczy mojego syna odkąd skończył 6 miesięcy czyli 4.5 roku. Zawsze trafne diagnozy i Pani doktor niczego nie bagatelizuje. Moje dzieci uwielbiają Panią doktor gdyż ma cudowne podejście do dzieci.


  I
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Beata Gezela

  Polecam z całego serca.Pani Beatka nie tylko kompetentna osoba z ogromną wiedzą i doświadczeniem lecz również ciepła, serdeczna i wspierająca, rozumiejąca zarówno potrzeby dziecka jak i mamy.


  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Powiązane wyszukiwania