Nie rezygnuj ze zdrowia

Wybierz konsultacje online, aby rozpocząć lub kontynuować leczenie bez wychodzenia z domu. Jeśli potrzebujesz, możesz również umówić wizytę w gabinecie.

Pokaż specjalistów Jak to działa?

Adresy (2)

W tym gabinecie nie można umawiać wizyt przez internet

Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


Brak informacji o usługach i ich cenach

Czy brakuje Ci jakichś informacji w profilu tego specjalisty?

Pokaż innych stomatologów w pobliżu
W tym gabinecie nie można umawiać wizyt przez internet

Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


Brak informacji o usługach i ich cenach

Czy brakuje Ci jakichś informacji w profilu tego specjalisty?

Pokaż innych stomatologów w pobliżu

Moje doświadczenie

Cennik

Brak informacji o usługach i cenach

Ten lekarz nie dodał jeszcze informacji o usługach i cenach.

9 opinii pacjentów

Ogólna ocena

Wszystkie opinie się liczą. Specjaliści nie mogą zapłacić za zmianę lub usunięcie opinii. Dowiedz się więcej.
T
Użytkownik zweryfikowany

Nie polecam, miałem zakładane korony na jedynki które wyszły tragicznie są krzywo ustawione.Korony są przechylone w bok i dodatkowo jedna jest o jakiś milimetr niżej od drugiej. Pieniądze wyrzucone w błoto, teraz muszę szukać kogoś kto to zrobi jak należy.


E

Na trzy wypełniane ubytki, dwa nadawały się do poprawy. Ból i dyskomfort przy każdym ugryzieniu. Po zgłoszeniu moich uwag Lekarka popukała w zęby i stwierdziła, że nic nie widzi i najprawdopodobniej jest to reakcja na leczenie. Niestety przez dwa miesiące się męczyłam i nie mogłam używać uzębienia do tego do czego służy. Poprawiłam wypełnienia u innego lekarza, zapłaciłam i jest wszystko ok.
Odradzam tego lekarza osobom, które mają zęby do leczenia i wypełniania.


I
Użytkownik zweryfikowany

Zamierzałam założyć aparat ortodontyczny i w tym celu musiałam wyleczyć ekspresowo wszystkie zęby. Panicznie zawsze bałam się wizyty u stomatologa i na pierwszej u Pani Ewy drżały mi policzki ze strachu - niepotrzebnie. Nie dość, że Pani Doktor uporała się z wszystkimi ubytkami o czasie, to jeszcze na kolejne wizyty przychodziłam uśmiechnięta - i wychodziłam z nich z takim samym wyrazem twarzy. Zero bólu, klarowne odpowiedzi na każde pytanie, żadnych problemów po leczeniu.
Jutro zakładam aparat, miałam co 3-4 miesiące przychodzić do Pani Ewy na konsultacje, czy przypadkiem coś pod tym osprzętem się nie dzieje - niestety nie będę już mogła;(


Użytkownik zweryfikowany

Pani doktor jest świetnym fachowcem-miałam u niej robioną resekcję górnej dwójki-strasznie sie bałam bo poprzedni dentysta powiedział,że albo resekcja albo usunięcie zęba.Dr Lenartowicz podjęła się resekcji(na szczęście!) i założyła mi do kości jakiś materiał kościotwórczy i jakaś błonę na to-strasznie to wszystko było skomplikowane ale udało się.Szwy ściągnęła po 10 dniach.Zabieg był w sumie krótki,myślałam,że spędzę u niej 2 godziny,a okazało sie że wszystko trwało 40 minut i NIE BOLAŁO!!!Za 2 miesiące idę do kontrolnego zdjęcia-myślę,że wszystko będzie ok.Znajomi nastraszyli mnie tą resekcją,a okazało się to całkiem do przeżycia.


G

Komentarz o swietnym lekarzu do dzieci jest mocno przesadzony. Moje dzieci po wizycie u tej Pani zaczely panicznie bac sie dentysty.Sadze ze odrobina serdecznosci jest wskazana przy leczeniu dzieci


G

Niezmiernie cieszę się,że trafiłam do dr Lenartowicz.Chodziłam do wielu dentystów ale tylko ona zaplanowała i poprowadziła moje leczenie w taki sposób,że nareszczie jestem zadowolona.Mam piękny usmiech,pozbyłam się kompeksów.Inni dentysci chcieli szlifować moje jedynki pod korony,dr Lenartowicz zrobiła mi licówki porcelanowe-efekt estetyczny jest świetny, a zęby "ocalały".


G

Leczymy się u pani dr Lenartowicz całą rodziną już kilka lat.To bardzo dokładna i kompetentna lekarka.W gabinecie jest sterylnie czysto,a to dla mnie wyznacznik oferowanych usług-nie znoszę jak w gabinecie lekarskim jest brudno,a to niestety zdarza się często.Pani doktor jest życzliwa i cierpliwa, ma genialne podejście do dzieci.Polecam ją moim znajomym.


G

Jestem bardzo zadowolony z usług gabinetu pani dr Ewy Lenartowicz.Już na poczekalni pacjent nastraja się optymistycznie-skórzane sofy,telewizor na ścienie-pełen relaks.W leczeniu zębów miałem długa przerwę z racji pracy za granicą-pani Ewa zajęła się mną bardzo profesjonalnie-zaplanowała leczenie i uwinęła się z moimi zębami w 2 tygodnie-tyle niestety miałem urlopu.W gabinecie jest rtg-to bardzo ułatwia,nie trzeba biegać za zdjeciem po mieście.polecam


Z
Użytkownik zweryfikowany

Lekarka wyjątkowo antypatyczna i mało profesjonalna. Mój stan uzębienia po leczeniu u Pani doktor jest gorszy niż przed jego rozpoczęciem. Ceny za leczenie ma bardzo wygórowane. Widać, że liczą się dla tej dentystki tylko pieniądze. Atmosfera w gabinecie jest bardzo nerwowa i nastraja pacjenta pesymistycznie.

ODRADZAM !


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Moje doświadczenie

Powiązane wyszukiwania