Adresy (2)


Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


Gotówka, Karta płatnicza
56 692..... Pokaż numer


W tym gabinecie nie można umawiać wizyt przez internet

Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


Brak informacji o usługach i ich cenach

Moje doświadczenie

Specjalizacje

  • Otorynolaryngologia

Zdjęcia


Usługi i ceny

Konsultacja laryngologiczna


Stefana Batorego 18-22, Toruń

Nasz Lekarz Przychodnie Medyczne

Opinie od pacjentów

4

Ogólna ocena
16 opinii

K
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu Inny

Lekarz z powołania .Pani Doktor bardzo miła ,kompetentna i rzetelna.Od razu postawiła diagnozę .Gorąco polecam .


E
Użytkownik zweryfikowany

Niestety muszę przytaknąć tym "niezadowolonym". Pani Doktor nie zleca podstawowych badań,które prowadzą do odpowiedniej diagnozy. Wpędziła tym samym moją mamę w ogromne problemy zdrowotne, które mogły zakończyć się nawet śmiercią. Nie polecam.


E
Użytkownik zweryfikowany

polecam pani Ewe synek non stoop chorowal podejrzewali wszyscy migdalki zbadala syna i stwierdzila ze przyczyna tkwi w nosie miala racje po badaniu wyszlo ze bakteria jest ! goraca plecam :)fachowiec ;)


P
Użytkownik zweryfikowany

Szerze nie wiem czy jest dobrym lekarzem bylem u niej z migdalami a zapisala mi lekarstwa na refluks nie wiem po co skoro nie mam problemu z kwasam żołądkowymi nie mam zgagi itp.


A
Użytkownik zweryfikowany

Pani doktor jest przemiłą osobą, wizyta nie wiążę się absolutnie z żadnym stresem (jak w przypadku dużej rzeszy lekarzy). Leczę się u pani doktor od dwóch lat. Mam silny kaszel, ciągłe infekcje gardła. Przez te dwa lata mój stan zdrowia nie poprawił się nawet odrobinę. Kaszel wzmaga się z miesiąca na miesiąc, pani doktor tłumaczy to jakimiś pseudonaukowymi teoriami. Nie zleca badań, które mogłyby pomóc w leczeniu. Obawiając się, iż w końcu moja dolegliwośc przerodzi się to w astmę, postanowiłam szukac pomocy u innego lekarza. Pojechałam do laryngologa w Bydgosczy, gdzie już na pierwszej wizycie miałam zrobione testy na alergię, badanie spirometryczne i czekam na wyniki badania krwi.
Z moim problemem doktor Kopoń sobie nie poradziła.


P
Użytkownik zweryfikowany

Kompetencja, rzetelność, życzliwość, empatia, cierpliwość i tak długo można by pisać. Polecam tym wszystkim, którzy oprócz otrzymania właściwej diagnozy chcą spotkać się z życzliwym człowiekiem, dającym poczucie bezpieczeństwa i nie zamykającym drzrwi gabinetu gdy ktoś naprawdę potrzebuje pomocy, a czas pracy już skończył się. Taki powinien być każdy lekarz.


M
Użytkownik zweryfikowany

Kompetentny fachowiec,świetny kontakt z pacjentem, bardzo dobry specjalista.Gorąco polecam.Monika


G

Bardzo miła Pani doktor.Doskonały specjalista,rzetelna oraz fachowa. Wszystko tłumaczy,zaangażowana w to co robi.Poświęca tyle czasu pacjentowi ile potrzeba.Polecam serdecznie!


~
Użytkownik zweryfikowany

Przesympatyczna i kompetentna osoba, która spojrzy okiem nieco szerszym na człowieka, czyli coś więcej niż sama laryngologia. Jak dotąd jestem zadowolony z jej porad, jak również wszyscy moi znajomi również bardzo chwalą sobie fachowość i podejście do pacjenta u Pani Kopoń. W przypadku jakichkolwiek kłopotów, nie ma najmniejszego problemu z kontaktem z Panią Doktor, zawsze służy poradą, bez względu czy to porada w ramach NFZ czy też tzw. prywatna (a z jednej i drugiej miałem sposobność korzystać i nie ma tu różnicy w podejściu do pacjenta). A że komuś coś nie pasuje...to trudno...sam pracuję w służbie zdrowia, więc wiem, że są pacjenci i pacjenci:-)


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Moje doświadczenie

Specjalizacje

  • Otorynolaryngologia

Zdjęcia


Profile społecznościowe


Powiązane wyszukiwania