Adres

Wrocławska 33 (NY Residence), Krowodrza , Kraków
PARADOWSKI MEDICAL GROUP

Najbliższy termin:

Pokaż kalendarz
Gotówka, Karta płatnicza
12 201.....

Moje doświadczenie

O mnie

ZADZWOŃ, UMÓW WIZYTĘ w centrum SPORT-MED, pn-pt: 8:00-21:00, sobota:10:00-14:00 W 2008r. uzyskałam tytuł magistra fizjoterapii na Collegium Medicu...

Zobacz pełen opis


Edukacja

  • Uniwersytet Jagielloński Collegium Medicum

Znajomość języków

Angielski

Usługi i ceny

Popularne usługi

Konsultacja fizjoterapeutyczna


Wrocławska 33 (NY Residence), Kraków

140 zł

PARADOWSKI MEDICAL GROUP

Pozostałe usługi

Fizjoterapia


Wrocławska 33 (NY Residence), Kraków

od 120 zł

PARADOWSKI MEDICAL GROUP

Opinie od pacjentów

5

Ogólna ocena
32 opinie

  • Punktualność
  • Zaangażowanie
  • Gabinet
K
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu haluxy, kręgosłup

Ewa zajęła się moimi haluxami kilka lat temu, gdy dolegliwości bólowe były tak nasilone, że myślałam nad operacją. Dzięki rehabilitacji,
wdrożonymi przez Ewę ćwiczeniom i jej zaleceniom ból został zminimalizowany, groźba operacji została cofnięta i pojawiła się przerwa między palcami, której nie miałam od dziecka! Podczas rehabilitacji haluxów Ewa zajęła się holistycznie moim ciałem i udało się jej pomóc przy problemach z kręgosłupem. Zostałam stała Pacjentką i polecam każdemu!


G
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu ból odcinka lędzwiowego z promieniowaniem do kończyny dolnej

Korzystam z pomocy Ewy od kilku lat. Przy mojej skoliozie zawsze jest potrzebna pomoc.
Kilka wizyt i ulga w cierpieniu. Zawsze, jeśli jest taka potrzeba umawiam się na wizytę do Ewy , bo wiem, że mogę na nią liczyć
i zawsze mi pomoże.
Polecam jej umiejętności z całego serca.


Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu przewlekła rwa kulszowa

Do Pani Ewy trafiłam już po 10 miesiącach choroby w ciągu których to zdarzało się, że fizjoterapeuta mi zaszkodził. Ponad to byłam wtedy w stanie takiego bólu, że ryczałam i odcinało mi nogi. Z uwagi na powyższe muszę przyznać, że zdecydowanie nie byłam wymarzonym pacjentem dla nikogo. Na starcie Pani Ewa zderzyła się z ogromną nieufnością - wręcz podejrzliwością z mojej strony i zwyczajnie z lękiem.
Nie tylko Pani Ewa nie zraziła się moim podejściem i wykazała się ogromną do mnie cierpliwością, ale bardzo indywidualnie i dostosowując do mojego stanu z konkretnego dnia dobierała dla mnie metody terapii, ogromną uwagę zwracała na szczegóły ćwiczeń i uczyła mnie ich tak długo, aż widziała, że wykonuję je prawidłowo.
Sądzę, że najlepszą rekomendacją jest to, że już po pierwszej serii fizjoterapii u Pani Ewy 6 miesięcy temu ani razu nie powtórzyła się sytuacja, w której odcięłoby mi nogi, czy ryczałabym z bólu. Ponadto od tej pierwszej serii zabiegów przestałam chodzić do innych rehabilitantów na rzecz rehabilitacji u Pani Ewy, nawet kiedy oznaczało to dłuższe oczekiwanie na rehabilitację. Na pewno będę wracać do Pani Ewy bez względu na w jakim miejscu będzie pracować.
Polecam wszystkim!


K
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu

Ewa pomogła mi wrócić do sprawności po rekonstrukcji zerwanego więzadła w kolanie. Posiada fachową wiedzę i jest bardzo kontaktową osobą. Potrafi świetnie zmotywować do pracy i jest wymagająca, nie ma co liczyć na taryfę ulgową ;). Myślę, że dzięki niej szybko wróciłem do formy. Dziś jestem tak samo aktywny, jak przed urazem. Polecam Ewę, to dobra specjalistka.


J
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu ból kręgosłupa

Pani Ewa jest profesjonalistka w dziedzinie rahabilitacji/fizjoterapii i masażu. Bardzo dobrze potrafi dobrać ćwiczenia do bólów kręgosłupa (akurat w moim przypadku), podpowiada jak można ćwiczyć nawet w samochodzie stojąc w korku (!) ;), i jakie ćwiczenia wykonywać w pracy, w domu. Zdecydowanie godna polecenia! Po jej masazach/ćwiczeniach bol kręgosłup zdecydowanie ustapil!


M
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu rehabilitacja ortopedyczna

Pani Ewa w swojej pracy stosuje różne metody rehabilitacji i masażu. Swoją pracę wykonuje z pełnym zaangażowaniem. Jest pełna empatii i zrozumienia. Pomogła mi wrócić do sprawności po artroskopii kolana i problemach z przeciążeniem drugiej nogi i barku.


K
Użytkownik zweryfikowany

Świetny fachowiec. Wyprowadziła mnie i męża z wielu urazów i kontuzji. Zawsze przeprowadza szczegółowy wywiad, trafnie stawia diagnozę, tłumaczy przyczynę schorzenia i przebieg leczenia. Pani Ewa oprócz dużej wiedzy ma super podejście do pacjentów, jest bardzo ciepłą osobą, taktowną i empatyczną. Zdecydowanie polecam!


M
Użytkownik zweryfikowany

Ewa pomaga mi od lat, bo w związku z zawodem ciągle mam napięcia i przeciążenia w kręgosłupie szyjnym, piersiowym i barku, miałam też dyskopatię. Dzięki niej mogę normalnie funkcjonować przy nieuniknionych przeciążeniach. Bardzo profesjonalna i konkretna - zadaniowo podchodzi do problemu, przeprowadza szeroki wywiad. Poza niezaprzeczalnymi kompetencjami zawodowymi ma naturalne, wysokie kompetencje "miękkie" - indywidualne podejście do każdego pacjenta, łatwość rozmowy, poczucie humoru i pogodne usposobienie. Polecam ją od lat i jestem wdzięczna za wszystkie "naprawy"!


A
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu rehabilitacja pooperacyjna (endo biodra)

Doskonaly fizjoterapeuta!!! Do Ewy trafiłam po operacji stawu biodrowego (endoproteza). Ponieważ od dziecka mialam problemy z biodrem, mialam kilka operacji w pierwszych 2 latach zycia, przez ktore mam blizny i zrosty, to rehabiltacja nie byla łatwa. Musialam od poczatku uczyc sie chodzic, prawidlowo stawiac stope, machac rekami i poruszac cialem. Na to wszystko Ewa zwracala uwagę, patrzyla na kazdy szczegol i kazdy ruch. Dodatkowo zajmowala sie terapia manualna, aby rozluznic spiete miesnie i ścięgna. Na kazdym etapie rehabilitacji pelen profesjonalizm i wnikliwa analiza co jeszcze nalezy zrobic, aby bylo lepiej/prawidlowo. Po rehabilitacji zawsze dostawalam dodatkowe cwiczenia do pracy wlasnej. Wiele Ewie zawdzieczam! :)


A
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu

Trafiłam do Ewy z bólem stawów drobnych po przebytym zapalenie stawów. Poświęciła mi wiele uwagi, cierpliwości, zebrała wywiad, żeby jak najszybciej postawić mnie na nogi i udało się. Obecnie rehabilituje u niej kręgosłup, górny odcinek.
Wiem, że Ewa stale poszerza swoją wiedzę, doskonali swoje umiejętności, a poza nabytą praktyką jest także świetnym słuchaczem, który w chorobie potrafi dać pacjentowi ochotę do działania. Polecam, to kobieta dynamit:)


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Moje doświadczenie

O mnie

ZADZWOŃ, UMÓW WIZYTĘ w centrum SPORT-MED, pn-pt: 8:00-21:00, sobota:10:00-14:00 W 2008r. uzyskałam tytuł magistra fizjoterapii na Collegium Medicu...

Zobacz pełen opis


Edukacja

  • Uniwersytet Jagielloński Collegium Medicum

Znajomość języków

Angielski