Nie rezygnuj ze zdrowia

Wybierz konsultacje online, aby rozpocząć lub kontynuować leczenie bez wychodzenia z domu. Jeśli potrzebujesz, możesz również umówić wizytę w gabinecie.

Pokaż specjalistów Jak to działa?

Adres

Ul. Marmurowa 5, Krzyki, Wrocław
Gabinet lekarski

W tym gabinecie nie można umawiać wizyt przez internet

Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


Brak informacji o usługach i ich cenach

Czy brakuje Ci jakichś informacji w profilu tego specjalisty?

Pokaż innych internistów w pobliżu

Moje doświadczenie

Leczone choroby

  • Półpasiec
  • Anemia
  • Cukrzyca
Pokaż wszystkie leczone choroby

Specjalizacje

  • Choroby wewnętrzne

Cennik

Brak informacji o usługach i cenach

Ten lekarz nie dodał jeszcze informacji o usługach i cenach.

Opinie od pacjentów

3.5

Ogólna ocena
7 opinii

P
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Centrum Medyczne LUX MED – Wrocław, Plac Dominikański 3 kaszel u dziecka

Niepierszy raz byliśmy u Pani doktor, super tłumaczy dlaczego np.czegoś nie używać raczem - nie robi z medycyny czarnej magii. Jest niezmiernie miłą osobą, syn czuł się bardzo swobodnie, badanie przeprowadzone z tego co widziałem delikatnie. Generalnie wydaje się świetnym lekarzem i osobą. Chętnie jeszcze wrócimy (szkoda że trzeba do tego zachorować ^^)


Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Centrum Medyczne LUX MED – Wrocław, Plac Dominikański 3

Wizyta w placówce LuxMed z synkiem.
Pani doktor miała chyba gorszy dzień i była wyjątkowo niemiła. Po usłyszeniu, że w domu od kilku dni jest nowo narodzony braciszek, stwierdziła krótko: I tak go zarazi. Pani doktor nie widziała również potrzeby by wystawiać jakiekolwiek zwolnienie lekarskie na opiekę nad dzieckiem. Szybkie, oględne badanie i po 3 dniach (tyle zaleciła Pani na przeziębienie jak stwierdziła) znów byliśmy w placówce, na szczęście u innego lekarza, który tym razem przepisał skuteczne leki na przewlekłe zapalenie ucha.


M
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Centrum Medyczne LUX MED – Wrocław, Plac Dominikański 3 Złe samopoczucie, gorączka

Do Pani Doktor trafiłam zupełnym przypadkiem. Zawsze byłam zadowolona z usług innych lekarzy w tej placówce, założyłam więc, że i tym razem wysoki poziom zostanie utrzymany. Jak się później okazało dalece się myliłam... Ale od początku: do gabinetu weszłam na podwójną wizytę z moim 2.5 letnim dzieckiem. Już drugi tydzień zmagaliśmy się z powracającą gorączką u mnie i u małej, córka miała tez zapalenie oskrzeli. Dziecko, które było chore i zostało właśnie obudzone z drzemki w samochodzie nie było w najlepszej formie. Płaczliwe, z kaszlem i katarem chciało być jak najbliżej mnie. Pani Doktor powiedziała, że płacz dziecka uniemożliwia jej przeprowadzenie badania i wymownie spojrzała na mnie. Ja robiłam wszystko, żeby uspokoić córeczkę, ale nie było to łatwe... Po bardzo krótkim i zdawkowym przebadaniu mnie i dziecka Pani Doktor, wskazała palcem na wciąż płaczącą córkę i powiedziała, cytuję: "Ona zawsze tak ma?". Pani Doktor zbagatelizowała zupełnie to co mówiłam o naszym złym samopoczuciu, o powracającej gorączce, o bólu głowy. Zapytala czy potrzebuję zwolnienia, po czym chciała mi dać zwolnienie jedynie na 2 kolejne doby, a nie do końca tygodnia. Finalnie otrzymałam zwolnienie do końca tygodnia, ale z komentarzem, że dlatego, że "sobie go zażyczyłam". Wróciłam do domu, mimo przyjmowanych leków gorączka wróciła po 2 dniach. Wezwałam innego lekarza na wizytę domową, gdyż nie byłam w stanie podjechać po raz kolejny do placówki i okazało się, że mam bakteryjne zapalenie oskrzeli i zatok. W podsumowaniu zachowania Pani Doktor: nigdy wcześniej nie spotkałam lekarza bez jakiejkolwiek krzty empatii i zrozumienia, bez cienia współczucia. Jest to przykre, że tak potoczyła się ta wizyta, zupełnie się tego nie spodziewałam. Mam jednak nadzieję, że moja opinia pozwoli innym na dokonanie wyboru najlepszego lekarza w chwili choroby.


G
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Centrum Medyczne LUX MED – Wrocław, Plac Dominikański 3 infekcja dróg oddechowych

Byłam u pani doktor dwukrotnie, z nawrotem infekcji bakteryjnej gardła. Spodobało mi się to, że lekarka nie przepisała od razu antybiotyku, tylko ponieważ 2 tygodnie wcześniej skończyłam brać jeden wysłała mnie najpierw na wymaz z gardła z posiewem bakteryjnym. Oprócz tego wizyta w bardzo miłej atmosferze, pani doktor przeprowadziła wywiad, badanie, odpowiedziała na wszelkie moje pytania. Starannie dobrała taki antybiotyk, który nie koliduje z karmieniem piersią. Nawet przeprosiła mnie na moment i poszła dopytać pediatry o wątpliwość z tym związaną. Jestem bardzo zadowolona z takiej opieki.


Użytkownik zweryfikowany

Pani doktor ma znakomitą intuicję lekarską. Wielokrotnie wyprowadziła mnie z poważnych infekcji bez zbędnych antybiotyków. Również gdy byłam w ciąży wyleczyła mnie z zapalenia krtani i oskrzeli bez silnych leków. Przy tym jest pomocna, troskliwa i empatyczna. Polecam


P
Użytkownik zweryfikowany

Mam odmiennie zdanie od poprzednika. Zostalem porzadnie wysluchany, otrzymalem fachowe i pelne komentarze, duzo porad, dodatkowe skierowanie. Wizyta bardzo kulturalna, nie czulem sie ani troche zbywany. Bylem juz u wielu internistow i specjalistow i ta wizyte oceniam pozytywnie i fachowo. Faktem jest ze moj przypadek nie byl za bardzo skomplikowany, jednakze jak na wizyte internistyczna do niczego nie moglem sie przyczepic.


V
Użytkownik zweryfikowany

Odradzam wizytu u tej Pani.Miło i kulturalnie ,lecz bez fachowej pomocy.
Słaby wywiad z pacjentrm,zdawkowo odpowiada na pytania,zero konkretów,przepisuje leki bez recepty mimo ,iż okazało się ,że były potrzebne silne antybiotyki,lub drogie leki,które jak się póżniej okazało wogóle nie były potrzebne.Wizyta u tej Pani to stracony czas.


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Moje doświadczenie

Leczone choroby

  • Półpasiec
  • Anemia
  • Cukrzyca
Pokaż wszystkie leczone choroby

Specjalizacje

  • Choroby wewnętrzne

Powiązane wyszukiwania