Umów wizytę

info-iconCreated with Sketch. Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Doświadczenie i kwalifikacje

Specjalizacje

 • Neurologia
 • Neurologia dziecięca

Ukończone szkoły

 • Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego - wydział lekarski
 • Studia podyplomowe Uniwersytet Jagielloński
 • Licencja EEG z akredytacją PTNK

Znajomość języków

 • angielski

Ocena pacjentów:

Dodaj własną opinię
 • Lokalizacja: PROFEMED KrakówUsługa: Konsultacja neurologiczna dzieci

  Pani doktor przesympatyczna, poświęciła nam 45 minut, mimo że wizyta przewiduje 20. Wszystko ze spokojem tłumaczyła i słuchała. Jako pierwszy lekarz (a mamy za sobą wiele wizyt) wyznaczyła jakieś działanie i na pierwszej wizycie dostaliśmy skierowanie do szpitala na NFZ. Uspokoiła nasze obawy i zapewniła, że dziecko można wyprowadzić. Empatyczna, specjalista, ogromnie polecam.

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: PROFEMED KrakówUsługa: Konsultacja neurologiczna dzieci

  Po jednej wizycie trudno się wypowiadać na temat kompetencji lekarza, jednak przyznaję, że jestem wprost urzeczona Panią Doktor - tym, jak starannie wypytała o wszystko, zanim rozpoczęła badanie naszego dziecka, jak starannie to badanie przeprowadziła, ile poświęciła nam czasu jak uważnie nas wysłuchała i z jaką wyrozumiałością tłumaczyła wszystko. Ale największe wrażenie zrobiło na nas pierwsze pytanie, jakie zadała - "A Państwo, co myślicie o swoim synu?" - niewielu lekarzy traktuje rodziców jak partnerów do rozmowy o dziecku, co powinno być naturalne. Szczerze polecam.

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Pani doktor przeprowadza dokładne badanie, informując pacjenta co i dlaczego sprawdza. Nie spieszy sie bo wizyta ma trwać 20min, trwa tyle czasu ile potrzeba. Kompleksowo podchodzi do problemu, doradza. Byłam u niej z 4miesiecznym niemowlakiem, zdecydowanie polecam!

 • K

  Pani Doktor jest fantastycznym fachowcem i naprawdę interesującym człowiekiem. Jest bardzo dokładna, zabawna, pełna empatii i zainteresowania człowiekiem. Leczy mnie i leczyła mojego tatę. Bez wahania, jeden z najlepszych lekarzy jakich spotkałam w życiu. Pełne zaufanie.

 • M

  Odwiedziłam panią doktor z córką. Mnie bardzo podoba się jej podejście. Zadaje dużo pytań, bacznie obserwuje. Jedyne do czego mogłabym się "doczepić" to moze brak-mało komentarzy z jej inicjatywy ale- o cokolwiek bym nie zapytała to odpowie i uzasadni. Ponadto nie spieszy sie z badaniem - wszystko na spokojnie i moim zdaniem- profesjolnalnie!

 • poleciła mi tą lekarkę znajoma która się u niej leczy. Poszłam bez przekonania bo już byłam u kilku neurologów. Pierwsza wizyta chyba taka jak się spodziewałam, szereg różnych pytań, zleciła badania i kazała przyjść z wynikami. Dopiero na drugiej wizycie porównała te wyniki nowe ze starymi, wytłumaczyła mi o co chodzi i dopiero nowe leczenie. Nie wiem jak to wszystko się sprawdzi ale na razie jestem bardzo zadowolona.

 • Sugerując się pozytywnymi opiniami wybrałam się na wizytę do Pani doktor. Totalna porażka. Pani doktor przez cały czas wizyty żuła gumę. Brak nawet namiastki badania neurologicznego. Swoją diagnozę oparła na zdjęciach RTG sprzed dwóch lat. Wywiad bardzo powierzchowny dotyczący w zasadniczej części chorób w rodzinie. Zero profesjonalizmu. Stanowczo odradzam.

 • kompetentna,cierpliwa,wspolczujaca,bardzo sie balam a po wizycia podnioslam sie na duchu lecze sie poltora roku i nie wyobrazam sobie zmienic lekarza.dziekuje p.dr !

 • byłam na wizycie u pani doktor z powodu bólu w kręgosłupie szyjnym. W tomografii powychodziły straszne historie więc idąc na wizytę byłam mocno przestraszona co będzie dalej. Tymczasem pani doktor ze stoickim spokojem pokazała mi na zdjęciu i w atlasie co się stało, uspokoiła i kazała iść na rehabilitację. Mam przyjść do kontroli po tych zabiegach. Na razie jestem zadowolona, w końcu zrozumiałam że nie ma się czego bać. Polecam innym!

 • Jestem pod opieką tej pani doktor od pół roku. Choruje od dzieciństwa na padaczkę. Zmieniła mi leczenie i teraz nie mam już napadów. Mogę normalnie pracować. Bardzo polecam innym.