Umów wizytę 13 umówionych wizyt w ciągu 30 dni

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Opinie pacjentów

 • bardzo dobry

  Pani Doktor jest fantastycznym fachowcem i naprawdę interesującym człowiekiem. Jest bardzo dokładna, zabawna, pełna empatii i zainteresowania człowiekiem. Leczy mnie i leczyła mojego tatę. Bez wahania, jeden z najlepszych lekarzy jakich spotkałam w życiu. Pełne zaufanie.

 • bardzo dobry

  Odwiedziłam panią doktor z córką. Mnie bardzo podoba się jej podejście. Zadaje dużo pytań, bacznie obserwuje. Jedyne do czego mogłabym się "doczepić" to moze brak-mało komentarzy z jej inicjatywy ale- o cokolwiek bym nie zapytała to odpowie i uzasadni. Ponadto nie spieszy sie z badaniem - wszystko na spokojnie i moim zdaniem- profesjolnalnie!

 • bardzo dobry

  poleciła mi tą lekarkę znajoma która się u niej leczy. Poszłam bez przekonania bo już byłam u kilku neurologów. Pierwsza wizyta chyba taka jak się spodziewałam, szereg różnych pytań, zleciła badania i kazała przyjść z wynikami. Dopiero na drugiej wizycie porównała te wyniki nowe ze starymi, wytłumaczyła mi o co chodzi i dopiero nowe leczenie. Nie wiem jak to wszystko się sprawdzi ale na razie jestem bardzo zadowolona.

 • słaby

  Sugerując się pozytywnymi opiniami wybrałam się na wizytę do Pani doktor. Totalna porażka. Pani doktor przez cały czas wizyty żuła gumę. Brak nawet namiastki badania neurologicznego. Swoją diagnozę oparła na zdjęciach RTG sprzed dwóch lat. Wywiad bardzo powierzchowny dotyczący w zasadniczej części chorób w rodzinie. Zero profesjonalizmu. Stanowczo odradzam.

 • bardzo dobry

  kompetentna,cierpliwa,wspolczujaca,bardzo sie balam a po wizycia podnioslam sie na duchu lecze sie poltora roku i nie wyobrazam sobie zmienic lekarza.dziekuje p.dr !

 • bardzo dobry

  byłam na wizycie u pani doktor z powodu bólu w kręgosłupie szyjnym. W tomografii powychodziły straszne historie więc idąc na wizytę byłam mocno przestraszona co będzie dalej. Tymczasem pani doktor ze stoickim spokojem pokazała mi na zdjęciu i w atlasie co się stało, uspokoiła i kazała iść na rehabilitację. Mam przyjść do kontroli po tych zabiegach. Na razie jestem zadowolona, w końcu zrozumiałam że nie ma się czego bać. Polecam innym!

 • bardzo dobry

  Jestem pod opieką tej pani doktor od pół roku. Choruje od dzieciństwa na padaczkę. Zmieniła mi leczenie i teraz nie mam już napadów. Mogę normalnie pracować. Bardzo polecam innym.

 • neutralny

  Trafiłam do pani doktor z rwą kulszową przez przypadek z abonamentu jaki mam wykupiony z pracy. Płakałam z bólu i kulałam na lewą nogę od 2 tygodni. Po obejrzeniu zdjęć z rezonansu spokojnie wytłumaczyła mi co się stało. Myślałam że czeka mnie operacja, ale pani doktor skierowała mnie na rehabilitację i dała zastrzyki. Objawy minęły po kilku dniach. Dostałam tez instrukcje na przyszłość, jak się poruszać jak dźwigać, jak pracować z komputerem, jak i na czym spać. Wiem teraz że trzeba regularnie chodzić na rehabilitacje i dbać o kręgosłup. Nareszcie znalazłam właściwego lekarza. Ma świetne podejście do pacjenta.

 • bardzo słaby

  Niestety P. Doktor jest nie kompetentna. Była u niej z uszkodzeniem kręgosłupa po grze w siatkówkę. Na podstawie rtg stwierdziła, iż ból przez który nie mogłam chodzić wynika tylko z zapalenia między kręgami i przepisała leki przeciwbólowe i kazała spać i leżeć tak jak jest wygodnie. Po konsultacji w klinice kręgosłupa okazało się, że dysk jest pęknięty, czego pani doktor nie zauważyła i konieczne jest leżenie tylko na brzuchu i nieruchomo oraz przyjmowanie leków, żeby się bardziej nie uszkodzić. Dobrze, że zdecydowałam się na dodatkową konsultację bo nie wiadomo czy dzięki niekompetentnej poradzie p. Jakubowicz nie miałabym teraz większych problemów ... przy problemach związanych z kręgosłupem stanowczo odradzam p. Jakubowicz, gdyż na tym zupełnie się nie zna i wydaje złe diagnozy

 • bardzo dobry

  fantastyczna Pani doktor. Poświęca pacjentowi czas. Jest bardzo ludzka.Gorąco polecam