Adresy (4)


Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)NIP

7262659034

Adres firmy

Kolińskiego 27 lok 12, Łódź


Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


42 233..... Pokaż numer


NIP

7010499737

Adres firmy

Piękna 15, Warszawa

NZOZ MIRMED
Mireckiego 90, Tomaszów Mazowiecki Przyjmuje na NFZ

W tym gabinecie nie można umawiać wizyt przez internet

Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


Usługi i ceny

Ceny dotyczą wizyt prywatnych.

Popularne usługi


Juliana Tuwima 6, Łódź

Darmowa usługa

Olka i Matka


Piękna 15, Warszawa

250 zł

Quantum Clinic


Mireckiego 90, Tomaszów Mazowiecki

NZOZ MIRMED


Wilcza 4, Łódź

NZOZ Poradnia ŁodziankaJuliana Tuwima 6, Łódź

200 zł

Olka i Matka


Piękna 15, Warszawa

190 zł

Quantum Clinic


Mireckiego 90, Tomaszów Mazowiecki

NZOZ MIRMED


Wilcza 4, Łódź

NZOZ Poradnia ŁodziankaWilcza 4, Łódź

NZOZ Poradnia ŁodziankaWilcza 4, Łódź

NZOZ Poradnia ŁodziankaJuliana Tuwima 6, Łódź

Od 900 zł

Olka i MatkaJuliana Tuwima 6, Łódź

Darmowa usługa

Olka i Matka


Piękna 15, Warszawa

190 zł

Quantum ClinicJuliana Tuwima 6, Łódź

450 zł

Olka i Matka

Pozostałe usługi


Piękna 15, Warszawa

850 zł

Quantum Clinic

Zabieg z użyciem toksyny botulinowej polega na podaniu małej dawki preparatu do wybranych miejsc na twarzy. Działanie botuliny polega na tym, że blokuje połączenia nerwowo-mięśniowe istniejące w tkankach, czego konsekwencją jest rozluźnienie mięśni. Botoks działa jedynie w obrębie mięśni, do których został wstrzyknięty, zapobiegając skurczowi tych mięśni oraz marszczeniu się skóry, prowadząc tym samym do rozluźnienia mięśnia i znajdującej się nad nim skóry. Efekt działania toksyny pojawia się stopniowo. Pierwsze zmiany można zaobserwować po 2-3 dniach. Pełne działanie toksyny następuje do 14 dni od zabiegu. W efekcie działania toksyny botulinowej zmarszczki znikają , ale wyraz twarzy nie zmienia się.
Przywrócenie funkcji zakończeń nerwowo mięśniowych zachodzi po około 6 miesiącach.
(koszt 1 okolicy)Piękna 15, Warszawa

Od 550 zł

Quantum Clinic

Zabieg z użyciem toksyny botulinowej polega na podaniu małej dawki preparatu do wybranych miejsc na twarzy. Działanie botuliny polega na tym, że blokuje połączenia nerwowo-mięśniowe istniejące w tkankach, czego konsekwencją jest rozluźnienie mięśni. Botoks działa jedynie w obrębie mięśni, do których został wstrzyknięty, zapobiegając skurczowi tych mięśni oraz marszczeniu się skóry, prowadząc tym samym do rozluźnienia mięśnia i znajdującej się nad nim skóry.
(Koszt 1 okolicy)Wilcza 4, Łódź

NZOZ Poradnia ŁodziankaPiękna 15, Warszawa

230 zł

Quantum ClinicPiękna 15, Warszawa

Od 250 zł

Quantum Clinic

ThermiSmooth Termicznie kontrolowana radiofrekwencja ThermiSmooth250 jest pierwszym na świecie urządzeniem wykorzystującym radiofrekwencję w bezpieczny sposób. Zapewnia operatorowi pełną kontrolę nad temperaturą i umożliwia wykonanie zabiegu na odpowiedniej głębokości skóry. ThermiSmooth250, jako jedyny pracuje na częstotliwości 470 kHz i umożliwia bardzo dokładną aplikację ciepła na wybraną głębokość do 3,5 cm wewnątrz tkanek, co w efekcie pozwala na osiągnięcie niespotykanych wcześniej efektów odmładzających. ThermiRF to zaawansowana platforma zabiegowa rewolucjonizująca używanie aparatury w gabinetach medycyny estetycznej.
(koszt od 10minut)Piękna 15, Warszawa

Od 180 zł

Quantum Clinic

KARBOKSYTERAPIA CONCERTO®

Karboksyterapia to specjalistyczna terapia dwutlenkiem węgla zwanym „cudowym gazem”, uważanym przez niektórych znawców medycyny estetycznej za największy przełom ze względu na wskazania medyczne, od czasu pojawienia się toksyny botulinowej.
Ze względu na bardzo wysoki poziom bezpieczeństwa i nieinwazyjności zabiegi mogą być wykonywane niezależnie od pory roku, nasłonecznienia oraz temperatury otoczenia.
Wskazania do zabiegu:

Lokalny nadmiar tkanki tłuszczowej (alternatywa dla liposukcji)
Cellulit- każdy rodzaj (obrzękowy, włóknisty, tłuszczowy)
Rozstępy ( wieloletnie i nowe)
Zwiotczenie skóry po ciąży i utracie wagi ciała
Brak elastyczności skóry twarzy, szyi i dekoltu
Brak elastyczności skóry ramion, nóg, brzucha
Opadające powieki
Poduszki tłuszczowe dolnej powieki
Cienie pod oczami
Zwiotczenie skóry biustu
Podwójny podbródek
Łysienie i przerzedzenie włosów
Trądzik różowaty
Pękająca i sucha skóraJuliana Tuwima 6, Łódź

340 zł

Olka i MatkaJuliana Tuwima 6, Łódź

200 zł

Olka i MatkaPiękna 15, Warszawa

Od 1 250 zł

Quantum Clinic

Zabieg nawilżania ust przeprowadza się usieciowanym kwasem hialuronowym. Wprowadzony preparat nie powiększa ilości widocznej czerwieni wargowej ale powoduje, że usta są bardziej jędrne, zapobiega spierzchnięciu ust. Zabieg polecany jest szczególnie po okresie wakacyjnym.Juliana Tuwima 6, Łódź

Od 450 zł

Olka i MatkaPiękna 15, Warszawa

Od 6 000 zł

Quantum Clinic

Zbyt duże lub niesymetryczne wargi sromowe są nieestetyczne oraz mogą być przyczyną dolegliwości związanych z codziennym funkcjonowaniem (noszenie bielizny, stringów, stroju kąpielowego), aktywnością seksualną, jak również uprawianiem niektórych sportów np. jazda konna, jazda na rowerze.
Zabieg labioplastyki polega na zmniejszeniu warg sromowych większych lub mniejszych a także ich modelowaniu przy użyciu lasera.
Efektem zabiegu jest poprawienie wyglądu warg sromowych i komfortu życia pacjentki. Zabieg labioplastyki powoduje zmianę wielkości, kształtu oraz wyglądu warg sromowych. Wzrasta komfort życia pacjentki. Znacznej poprawie ulega życie seksualne.Piękna 15, Warszawa

Od 1 400 zł

Quantum Clinic

LASEROWE LECZENIE NIETRZYMANIA MOCZU za pomocą lasera FOTONA Spectro SP
Leczenie nietrzymania moczu odbywa się przy pomocy nowoczesnego lasera. Zabieg polega na fototermicznym, nieablacyjnym obkurczeniu pochwy. Wiązka laserowa wzmacnia ścianki pochwy, powięź wewnątrzmiedniczną oraz obszar ujścia cewki moczowej. Dochodzi do stymulacji włókien kolagenowych śluzówki, obkurczenia tkanki, co daje zmniejszenie kąta nachylenia cewki moczowej i przywraca jej prawidłowe funkcjonowanie.
Przebieg zabiegu: do zabiegu kwalifikuje lekarz. Wymagane jest aktualne badanie cytologiczne. Zabieg wykonywany jest przy pomocy specjalnej głowicy, którą wprowadza się do pochwy. Laser działa bezpośrednio na ścianki pochwy, doprowadzając do gruntownej przebudowy całej jej śluzówki. Zabieg redukuje problem nietrzymania moczu. Jest bezbolesny, nie wymaga znieczulenia.
Bezpieczeństwo zabiegu: zabieg przy użyciu lasera Er-YAG firmy Fotona zastępuje tradycyjne metody chirurgiczne polegające na wszywaniu taśm i siatek. Zabieg laserowy jest bezpieczny, bezkrwawy, bezbolesny, nie wymaga znieczulenia, ani hospitalizacji, a po 3-5 dniach można wrócić do normalnej aktualności seksualnej.Piękna 15, Warszawa

Od 1 800 zł

Quantum Clinic

LASEROWE OBKURCZANIE POCHWY za pomocą lasera FOTONA Spectro SP
Metoda ta opiera się na reakcji fototermicznej powodującej ogrzanie tkanki i zawartego w niej kolagenu. Ogrzany kolagen kurczy się i przebudowuje. W efekcie zwiększa się napięcie i elastyczność pochwy. W większości przypadków wystarcza jeden zabieg. U pacjentek ze znacznie nasilonymi objawami trzeba go powtórzyć po około 3 miesiącach.
Bezpieczeństwo zabiegu: Zabieg jest bezbolesny i nieinwazyjny – bez cięcia, szycia ani krwawienia. Nie wymaga hospitalizacji, a sama rekonwalescencja jest bardzo szybka. Metoda ma minimalne, prawie zerowe ryzyko powikłań.
Przebieg zabiegu: Do zabiegu wykorzystujemy laser Er:YAG Fotona. Zabieg polega na wprowadzeniu do pochwy specjalnej głowicy przez którą rozproszona wiązka lasera naświetla pochwę oraz okolicę przedsionka pochwy, pobudzając kolagen do obkurczenia się i tworzenia nowych włókien, co skutkuje ujędrnieniem i obkurczeniem pochwy. Przez kilkanaście dni po zabiegu należy unikać stosunków płciowych.
Do zabiegu kwalifikuje lekarz podczas wizyty kwalifikacyjnej. Na tej wizycie dowiesz się dokładnie na czym polega zabieg i uzyskasz odpowiedź na wszystkie swoje pytania.
UWAGA: do zabiegu wymagana jest aktualna cytologia.Piękna 15, Warszawa

Od 750 zł

Quantum Clinic

Laser PRODEEP® – to 9 krotnie większa głębokość penetracji w porównaniu z innymi nieablacyjnyjnymi laserami dostępnymi na rynku, co gwarantuje o wiele wyższą skuteczność kliniczną. Szeroki zakres intensywności zabiegowej ProDeep daje możliwość nieablacyjnej obróbki frakcyjnej w głębszych warstwach skóry, generując wyższą temperaturę w tkance podskórnej. Technologia dostarcza wysoką dawkę skolimowanej energii poprzez mikrofrakcjonujące soczewki, a czas trwania impulsów to zaledwie 2-20ms. Kwadratowy układ punktów, mniejsze mikrofrakcjonowanie wiązki oraz większy odstęp pomiędzy punktami przekłada się na wyjątkowe rezultaty terapii. To zrewolucjonizowało rynek, gdyż ten nieablacyjny laser frakcyjny daje doskonałe efekty już od pierwszego zastosowania, z jednoczesną gwarancją bezpieczeństwa i bez okresu rekonwalescencji.
ProDeep® jest laserowym nieablacyjnym zabiegiem odmładzającym. Leczy zarówno rozstępy o barwie czerwonej, jak i białej, blizny atroficzne, świeże blizny po zabiegach chirurgicznych, blizny trądzikowe oraz melazmę. ProDeep® nadaje się również do zabiegów wspomagających leczenie łysienia oraz grzybicy paznokci (terapia off-label).Piękna 15, Warszawa

Od 200 zł

Quantum Clinic

Laser Q-Switched Nd:YAG 1064 nm znakomicie nadaje się do ciemnych kolorów tuszu (czarnego, niebieskiego i zielonego), podczas gdy długość fal 532 nm lepiej sprawdza się w przypadku jaśniejszych barw (czerwieni, pomarańczu i żółci). Skuteczne usuwanie tatuaży wielobarwnych wymaga lasera o dużej mocy szczytowej, który dostarcza wystarczającą ilość energii w zakresie widna absorpcyjnego szerokiej gamy barw.
Laser Q switch emituje ultrakrótki impuls, który jest selektywnie pochłaniany przez barwnik tatuażu. Każdy kolor barwnika absorbuje inną długość fali. Mechaniczny efekt lasera Q-Switched polega na rozbiciu cząsteczek tuszu w tatuażu na małe elementy. W miarę gojenia się miejsca po zabiegu, układ immunologiczny usuwa rozbite cząsteczki tuszu powodując blednięcie tatuażu przy minimalnym ryzyku powstania blizn lub hipopigmentacji.Piękna 15, Warszawa

Od 200 zł

Quantum Clinic

Laser LONGPULSE®– to technologia która dzięki lepszej penetracji oraz absorbcji fali o określonej długości przez hemoglobinę oferuje maksymalną precyzję, skuteczność i bezpieczeństwo w usuwaniu różnych pod względem wielkości i głębokości zmian naczyniowych. Oferuje cztery różne wielkości plamek: 2,3,6 i 9 mm oraz maksymalny przepływ do 500J/cm2, co gwarantuje różne terapie dla różnych dolegliwości medycznych związanych ze zmianami naczyniowymi na twarzy i kończynach. LongPluse jest bezpiecznym rozwiązaniem terapeutycznym o potwierdzonej naukowo zwiększonej skuteczności klinicznej. Brak okresu rekonwalescencji i bez ryzyka komplikacji, które mogą się pojawić podczas stosowania innych konwencjonalnych technik, takich jak np. skleroterapia.
Dodatkowo dzięki unikalnej technologii LongPluse to także nowy standard peelingu termicznego. Idealna synergia pomiędzy długością fali, gęstością enegrii i szerokością impulsu (od 0,3 do 1ms) pozwala na rozszerzenie zakresu wskazań.
Głowica LONGPULSE® jest przeznaczona do koagulacji i regulacji hemostazy w obrębie naczyń oraz zmianach naskórkowych, w tym w leczeniu teleangiektazji, żylaków żył powierzchownych, naczyniaków, pajączków naczyniowych, trądziku różowatego oraz znamion.
Technologia ta zalecana jest również do nieablacyjnej redukcji zmarszczek na twarzy, rozstępów, stopniowego.Juliana Tuwima 6, Łódź

Od 800 zł

Olka i MatkaJuliana Tuwima 6, Łódź

1 800 zł

Olka i MatkaPiękna 15, Warszawa

Od 900 zł

Quantum Clinic

Nieablacyjny lifting skóry w trybie SMOOTH zalecany jest u pacjentów, którzy potrzebują głębszego zabiegu i efektu ujędrnienia oraz wygładzenia skóry.

Tryb SMOOTH pozwala na nieablacyjne laserowe modelowanie skóry oparte na kontrolowanym uszkodzeniu i pobudzeniu odnowy kolagenu, bez naruszenia ciągłości naskórka i skóry właściwej. Podczas zabiegu dochodzi do kurczenia się włókien kolagenowych i tworzenia nowego kolagenu co przyczynia się do poprawy elastyczności leczonych tkanek. Dzięki następującym w efekcie procesom remodelingu i stymulacji wytwarzania nowego kolagenu skóra staje się bardziej napięta i gładsza.
SMOOTH jest jedynym zabiegiem laserowym, którego wykonanie jest możliwe na obszarze powieki górnej oraz dolnej!Piękna 15, Warszawa

Od 900 zł

Quantum Clinic

EFEKTY:
-lifting i „zagęszczenie” skóry
-widoczne zmniejszenie wiotkości skóry
-stymulacja syntezy kolagenu
-redukcja zmarszczek
-poprawa elastyczności skóry
-uniesienie łuku brwiowego
-korekta owalu twarzy
-poprawa zarysu linii żuchwy oraz likwidacja opadających policzków tzw.”chomików”
-poprawa wyglądu szyi
-redukcja nadmiaru tkanki tłuszczowej na różnych obszarach ciała oraz zwiększenie napięcia skóry ciała (ramiona, brzuch, boczki, piersi, pośladki, uda, łydki )
-modelowanie, konturowanie sylwetki
-profilaktyka utraty jędrności skóry (np. w trakcie odchudzania)
-przywrócenie elastyczności skóry po dużej utracie masy ciała, ciąży, odchudzaniu
-zmniejszenie wiotkości skóry w tak trudnych do leczenia obszarach, jak ramiona i wewnętrzna strona ud
-poprawa wyglądu skóry w okolicach kolan i łokci
-lifting skóry na dekolcie i uniesienie piersi
(cena zależna od parti ciała)Piękna 15, Warszawa

600 zł

Quantum Clinic

LIPOLIZA WZGÓRKA ŁONOWEGO

Lipoliza iniekcyjna służy do trwałego likwidowania tkanki tłuszczowej poprzez ostrzyknięcie odpowiednim preparatem danego obszaru ciała (produktem Aqualyx). Zabieg jest mało inwazyjny, w pełni kontrolowany i bardzo bezpieczny.
Lipoliza iniekcyjna doskonale sprawdza się przy modelowaniu naszej sylwetki oraz usuwaniu miejscowych nagromadzeń tkanki tłuszczowej.
Lipoliza iniekcyjna jest w pełni bezpiecznym zabiegiem wykonywanym przez lekarza. Procedura lipolizy iniekcyjnej polega na wykonaniu serii zastrzyków i podaniu cienką igłą tzw. „kaniulą” preparatu powodującego rozpad komórek tłuszczowych, czyli adipocytów.
W miejscu wstrzyknięcia powstaje zamierzony i kontrolowany, lekki stan zapalny tkanki tłuszczowej. „Obrzęknięte” adipocyty pękają. Uwolnione z nich tłuszcze przechodzą do krwi, a wraz z nią do wątroby, gdzie są rozkładane, a następnie wydalane z organizmu.Piękna 15, Warszawa

Od 650 zł

Quantum Clinic

Mezoterapia igłowa to naturalna, niechirurgiczna metoda wykorzystywana od lat w medycynie estetycznej do leczenia rozmaitych schorzeń skóry, regeneracji, odżywienia, oraz odmłodzenia – rewitalizacji skóry. Metoda ta polega na śródskórnym wstrzykiwaniu odpowiedniego aktywnego preparatu. Efekty są szybko widoczne po zabiegu, co wpływa na zadowolenie pacjentów.

Wskazania do mezoterapii:

Regeneracja
Poprawa wyglądu i kondycji skóry
Profilaktyka przeciwzmarszczkowa
Redukcja cieni, zasinień pod oczami
Redukcja przebarwień
Zwiotczenie skóry
Zapobieganie wypadaniu włosów
Cellulit (uda, brzuch, pośladki)
Leczenie miejscowego nadmiaru tkanki tłuszczowej
RozstępyPiękna 15, Warszawa

Od 1 400 zł

Quantum Clinic

Zabieg wypełnienia warg sromowych przy pomocy preparatu kwasu hialuronowego zapewnia długotrwały utrzymujący się do kilku lat efekt w postaci złagodzenia objawów i zniesienia zmian anatomicznych w obrębie pochwy i sromu, wzmacnia strukturę skóry oraz poprawia jej jędrność i elastyczność. Rewitalizacja zapewnia biostymulację lub przywrócenie prawidłowego nawilżenia środkowych i głębokich warstw skóry właściwej, zwiększenie objętości i nawilżenie skóry oraz wypełnienie i wymodelowanie. Zastosowanie kwasu hialuronowego umożliwia także odtworzenie dwóch regularnych warg sromowych większych o jednakowej wielkości/objętości.Juliana Tuwima 6, Łódź

Od 1 000 zł

Olka i MatkaJuliana Tuwima 6, Łódź

Od 450 zł

Olka i MatkaPiękna 15, Warszawa

Od 150 zł

Quantum Clinic

Nici PDO zostały opatentowane w Korei i bardzo szybko stały się popularne na całym świecie także w Europie. Zabieg polega na wszczepianiu pod skórę rozpuszczalnych nici w znieczuleniu miejscowym. Nici PDO stopniowo rozpuszczając się, stymulują syntezę kolagenu (proces neokolagenezy) oraz aktywują fibroblasty, dzięki czemu skóra staje się gładsza, bardziej świetlista, zmarszczki znikają, owal twarzy podnosi się, pory ulegają zwężeniu.

Wskazania do zabiegu:

Miejscowa poprawa jakości i napięcia skóry
Poprawa elastyczności skóry
Zmarszczki na szyi i dekolcie
Redukcja zmarszczek mimicznych
Główne zalety zabiegu z zastosowaniem nici PDO :

Mała inwazyjność
Brak konieczności szczególnego przygotowywania się do zabiegu
Szybkie efekty
Wysoka skuteczność
Brak nacięć i blizn
Nici są całkowicie wchłaniane
Atutem nici PDO jest możliwość wprowadzania ich praktycznie na całym ciele.
(Koszt 1 nitki)Juliana Tuwima 6, Łódź

Od 1 400 zł

Olka i MatkaPiękna 15, Warszawa

Od 900 zł

Quantum Clinic

Nieablacyjne odmładzanie skóry laserem Nd:YAG
Przy użyciu lasera Nd:YAG do wykonania zabiegu nieablacyjnego remodelingu skóry stosuje się tryb PIANO. Długość fali laserowej (1064 nm) wykorzystywana podczas zabiegu skraca włókna kolagenowe i idealnie ujędrnia skórę. Czas rekonwalescencji pacjenta jest krótki ponieważ podczas zabiegu nie dochodzi do złuszczania i uszkodzenia skóry.

Wskazania do stosowania Trybu Piano:

laserowy remodeling ,
ujędrnienie skóry,
leczenie ran- blizn,
głęboki termolifting skóry
Efektem zabiegu jest silna regeneracja włókien kolagenowych- skóra staje się bardziej napięta i elastyczna. Zmarszczki spłycają się, skóra staje się gładsza.Piękna 15, Warszawa

Od 1 200 zł

Quantum Clinic

Zabiegi z użyciem osocza bogatopłytkowego, zawierającego komórki macierzyste i płytkowe czynniki wzrostu, zwane O-shot (G-shot) zwiększają wrażliwość łechtaczki i punktu G, a tym samym zdolność przeżywania orgazmu przez kobietę. Obserwujemy zwiększenie popędu seksualnego. Ponadto zastosowanie osocza bogatopłytkowego zapewnia głęboką regenerację pochwy, odmłodzenie i odświeżenie okolic intymnych, co ma szczególne znaczenie w okresie po porodzie i w menopauzie. U pacjentek skarżących się na suchość pochwy i bolesne stosunki osocze regeneruje błonę śluzową, przywraca właściwe nawilżenie, ukrwienie i napięcie ścian pochwy. Podobnie silne działanie regenerujące tkanki obserwujemy podczas stosowania PRP w okolicach ran pooperacyjnych okolic intymnych, rozstępów pociążowych, blizn po cięciu cesarskim oraz jako zabiegi wspomagające laseroterapię w ginekologii. Jako preparat pochodzenia autologicznego osocze bogatopłytkowe nie wywołuje reakcji alergicznych i immunologicznych. Jest to zatem metoda dedykowana szczególnie alergikom oraz osobom ceniącym zabiegi bazujące na naturalnych metodach regeneracji tkanek.Piękna 15, Warszawa

Od 300 zł

Quantum Clinic

Peeling laserowy
Systemy Fotona zbudowane na bazie laserów Er:YAG to nowa generacja systemów laserów do zastosowań w medycynie estetycznej.
Odwieczne pragnienie zachowania wiecznej młodości doprowadziło do powstania olbrzymiego rynku zabiegów odmładzających. Dzięki najnowszym osiągnięciom w obszarze technologii laserowej jest to obecnie trwalsza, potwierdzona naukowo metoda przywracania skórze naturalnego piękna.
Peeling laserowy to zabieg, który można wykonać w każdym wieku, zarówno u kobiet jak i u mężczyzn.

Wskazania do wykonania zabiegu:

Pobudzenie włókien kolagenowych do regeneracji
Spłycenie zmarszczek
Ujędrnienie skóry
Wzmocnienie skóry
Odświeżenie skóry, poprawa kolorytu
Wygładzenie struktury skóry
Zmniejszenie widocznych porów i łojotoku
Redukcja przebarwień i blizn potrądzikowych, pourazowychPiękna 15, Warszawa

Od 1 250 zł

Quantum Clinic

Wypełnianie ust polega na wprowadzeniu do nich kwasu hialuronowego w formie żelu, co prowadzi do wygładzenia skóry i przywrócenia jej prawidłowego nawilżenia. W zależności od oczekiwań istnieje możliwość poprawienia konturu, zwiększenie objętości wargi górnej lub dolnej oraz podniesienia kącików ust.
Zabieg powiększania i modelowania ust stosuje przy:

Korekcji asymetrii ust
Powiększania zbyt wąskich ust
Uwydatnienia kształtu ust
Zwiększenia ich objętościJuliana Tuwima 6, Łódź

Od 1 200 zł

Olka i Matka


Piękna 15, Warszawa

Od 1 200 zł

Quantum Clinic

Preparaty na bazie kwasu hialuronowego stosowane w ginekologii estetycznej, umożliwiają powiększanie i modelowanie warg sromowych. Desirial to pierwsza na świecie linia resorbowalnych implantów na bazie usieciowanego kwasu hialuronowego. Zabieg wykonuje się w celu nawilżenia okolic intymnych, rewitalizacji warg sromowych większych, przywróceniu elastyczności jak również zwiększeniu ich objętości.Juliana Tuwima 6, Łódź

Od 1 400 zł

Olka i MatkaPiękna 15, Warszawa

Od 1 500 zł

Quantum Clinic

Dzięki powiększeniu punktu G jest on mocniej stymulowany podczas stosunku, co skutkuje intensyfikacją doznań seksualnych. Zabieg daje długotrwały efekt utrzymujący się od 1 do 2 lat. Powiększenie punktu G nie wymaga okresu rekonwalescencji – pacjentka może podjąć współżycie już po 4 godzinach od zabiegu.Wilcza 4, Łódź

NZOZ Poradnia ŁodziankaJuliana Tuwima 6, Łódź

Od 1 200 zł

Olka i MatkaPiękna 15, Warszawa

1 750 zł

Quantum Clinic

Sculptra to nowoczesny i skuteczny zabieg, wykorzystujący właściwości kwasu polimlekowego (substancji naturalnie występującej w ludzkim organizmie).
Dzięki zastosowaniu kwasu L-polimlekowego (PLLA) możemy poprawić owal twarzy, zniwelować zmarszczki, fałdy i bruzdy oraz uzupełnić ubytki w objętości na twarzy Preparat stymuluje skórę do samodzielnej produkcji kolagenu, a jago zastosowanie pozwala na widoczne odmłodzenie twarzy.
Zabiegi z użyciem Sculptry głównie poleca się na twarz, ale można również stosować go w korektach ubytków pooperacyjnych, dużych blizn zanikowych czy nawet nierówności po zabiegach odsysania tkanki tłuszczowej, liposukcji.
Zabieg jest bezpieczny i mało inwazyjny.
Efekt po pierwszym zabiegu jest zauważalny już po 6 tygodniach i utrzymuje się nawet do 36 miesięcy. Jakie efekty uzyskujemy po zastosowaniu Sculptry?

Pobudzona produkcja naturalnego kolagenu
Poprawione napięcie, sprężystość i elastyczność skóry
(koszt 1 ampułki)Juliana Tuwima 6, Łódź

800 zł

Olka i MatkaJuliana Tuwima 6, Łódź

1 000 zł

Olka i MatkaJuliana Tuwima 6, Łódź

300 zł

Olka i MatkaJuliana Tuwima 6, Łódź

300 zł

Olka i MatkaJuliana Tuwima 6, Łódź

200 zł

Olka i Matka


Wilcza 4, Łódź

NZOZ Poradnia ŁodziankaWilcza 4, Łódź

NZOZ Poradnia ŁodziankaPiękna 15, Warszawa

Od 200 zł

Quantum Clinic

Doskonałe narzędzie chirurgiczne znajdujące zastosowanie w wielu dziedzinach medycyny. Dzięki wysokiej mocy i wszechstronności może być wykorzystywany w wielu wskazaniach. Wygodę i precyzję działania zapewnia siedmioprzegubowe ramię. Ogromną zaletą jest bezkontaktowa praca lasera gwarantująca całkowitą czystość pola operacyjnego. Bardzo ważna jest także istotna redukcja krwawienia oraz natychmiastowa koagulacja. Dzięki tym zaletom zabiegi są precyzyjniejsze, a okres rekonwalescencji jest skrócony do minimum.
Szeroki zakres wskazań:

Włókniaki
Brodawki łojotokowe
Brodawki wirusowe (“kurzajki”)
Brodawki narządów płciowych (kłykciny kończyste)
Niektóre znamiona barwnikowe (tzw. pieprzyki)
Niektóre blizny
inne narośla skórnePiękna 15, Warszawa

Od 260 zł

Quantum Clinic

Nowy LIPOMASSAGE to naturalna, bezinwazyjna metoda zabiegów modelujących i odmładzających sylwetkę. Stworzona w 1986 roku przez LPG jest w 100% naturalną metodą przeciwstarzeniową i redukującą tkankę tłuszczową. Endermologia jest jedną z najskuteczniejszych metod walki z cellulitem, nadmiarem tkanki tłuszczowej, wiotkością skóry twarzy i ciała oraz obrzękami. Stosowana w połączeniu z innymi procedurami medycyny estetycznej zwiększa końcowe efekty terapii przed i po zabiegu liposukcji, w leczeniu blizn pooparzeniowych i pooperacyjnych, niewydolności naczyniowej, obrzęków w tym limfatycznych, sztywności, skurczów i bólów mięśniowych, rehabilitacji ścięgien i więzadeł oraz w terapii bólów pooperacyjnych.
Wskazania do zabiegów modelujących na ciało:

Modelowanie i kształtowanie sylwetki (działanie antycellulitowe i wyszczuplające)
Ujędrnianie skóry po odchudzaniu
Wygładzenie skóry
Zapobieganie żylakom
Eliminacja toksyn z organizmu
Zmniejszenie retencji wody
Stymulowanie unaczynienia oraz poprawa krążenie krwi i limfy
Kobiety w trakcie i po ciąży
Osoby z bliznami i rozstępami
Osoby z widocznym cellulitemPiękna 15, Warszawa

Od 400 zł

Quantum Clinic

Laser IPL-QS® – to prawnie zastrzeżona technologia impulsu fali prostokątnej (SQUARE-WAVE PULSE), wykorzystująca mikroprocesowe impulsy dla jeszcze lepszych rezultatów terapii i optymalnego poziomu bezpieczeństwa. Posiada pięć filtrów w standardzie Plug and Play: 400, 540, 580, 640 oraz 695 nm, co znacząco rozszerza liczbę wskazań zabiegowych oraz pozwala bardziej precyzyjnie dobrać filtr do problemu pacjenta. Wbudowany szafirowy system chłodzący pozwala na większy komfort i bezpieczeństwo. Dzięki posiadaniu pulsów 5-100 ms zwiększa bezpieczeństwo terapii w przypadku ciemniejszych odcieni skór (Fitzpatric IV-VI) oraz pozwala na osiąganie widocznych rezultatów leczenia zmian naczyniowych o różnej wielkości i głębokości. Natomiast częstotliwość powtórzeń do 2 Hz i stosunkowo duża powierzchnia zabiegowa (4,8cm2) skraca czas przeprowadzania zabiegu.
Technologia IPL-S Q® jest przeznaczona do stopniowego i/lub trwałego redukowania niechcianego owłosienia; zmian naskórkowych (łagodne zmiany pigmentacyjne), przebarwień posłonecznych, hiperpigmentacji, melazmy, piegów; nieablacyjnego fotoodmładzania i redukcji delikatnych linii i zmarszczek; leczenia drobnych zmian skórnych (czerwone znamię naczyniowe, krwiaki, teleangiektazje na ciele i twarzy, trądzik różowaty o postaci rumieniowej, naczyniak, pajączek naczyniowy), poikilodermii civatte, zniekształceń żylnych, leczenia łagodnego do umiarkowanego trądziku.Piękna 15, Warszawa

Od 200 zł

Quantum Clinic

Doskonałe narzędzie chirurgiczne znajdujące zastosowanie w wielu dziedzinach medycyny. Dzięki wysokiej mocy i wszechstronności może być wykorzystywany w wielu wskazaniach. Wygodę i precyzję działania zapewnia siedmioprzegubowe ramię. Ogromną zaletą jest bezkontaktowa praca lasera gwarantująca całkowitą czystość pola operacyjnego. Bardzo ważna jest także istotna redukcja krwawienia oraz natychmiastowa koagulacja. Dzięki tym zaletom zabiegi są precyzyjniejsze, a okres rekonwalescencji jest skrócony do minimum.
Szeroki zakres wskazań:

Włókniaki
Brodawki łojotokowe
Brodawki wirusowe (“kurzajki”)
Brodawki narządów płciowych (kłykciny kończyste)
Niektóre znamiona barwnikowe (tzw. pieprzyki)
Niektóre blizny
inne narośla skórnePiękna 15, Warszawa

Od 1 400 zł

Quantum ClinicPiękna 15, Warszawa

1 200 zł

Quantum Clinic

Zabieg wybielania warg sromowych wykonuje lekarz przy użyciu lasera erbowego Fotona. Procedura zabiegowa opiera się na naświetlaniu okolicy odpowiednio dobraną wiązką laserową.
Podczas zabiegu stosuje się znieczulenie w postaci nawiewu zimnego powietrza w celu zmniejszenia odczuć bólu. Po zabiegu w miejscu poddanemu zabiegowi dostrzegamy rozjaśnienie skóry na wargach sromowych. Dodatkowy efekt zabiegu to odmłodzenie i ujędrnienie skóry na wargach sromowych.Piękna 15, Warszawa

Od 1 100 zł

Quantum Clinic

Wypełniacze to doskonały i mało inwazyjny zabieg odmładzający stosowany do korekcji zmarszczek, modelowania konturów twarzy oraz zwiększania objętości warg charakteryzujący się wysoką efektywnością.
Do zabiegów wypełniania zmarszczek stosuje się kwas hialuronowy, który naturalnie występuje w naszym organizmie. Wraz z włóknami elastyny i kolagenu decyduje o elastyczności, gładkości i sprężystości skóry. Jego głównym zadaniem jest wiązanie wody, dzięki czemu skóra utrzymuje odpowiednie nawilżenie oraz napięcie.
Wraz z upływem czasu cząsteczki kwasu hialuronowego ulegają degradacji, co prowadzi do zwiotczenia skóry oraz pojawienia się zmarszczek.

Wskazania do zabiegu z wykorzystaniem wypełniaczy:

Wypełnianie zmarszczek : zmarszczki „kurze łapki”, zmarszczki na czole, międzybrwiowe, zmarszczki nad górną wargą, bruzd nosowo-wargowych
Nawilżanie, rewitalizacja
Opadnięte kąciki ust
Powiększanie warg
Wolumetria (korekcja owalu twarzy, rzeźbienie okolicy jarzmowej i policzków, okolica skroniowo-czołowa)
Wypełnianie ubytków tkanek
Uniesienie łuku brwiowego
Wypełnienie doliny łez
Uniesienie koniuszka nosa
Korygowanie kształtów żuchwy i brudy
Dzięki zastosowaniu zabiegów z zakresu medycy estetycznej z użyciem specjalistycznych preparatów skóra odzyskuje sprężystość, znikają niedoskonałości i zmarszczki, a twarz odzyskuje młody i pełen blasku wygląd. Zabieg jest całkowicie bezpieczny, a różnorodność preparatów obecnych na rynku umożliwia stosowanie wypełniaczy w zależności od indywidualnych potrzeb, wieku, miejsca i rodzaju korekcji.Juliana Tuwima 6, Łódź

Od 800 zł

Olka i MatkaJuliana Tuwima 6, Łódź

400 zł

Olka i Matka

Moje doświadczenie

O mnie

Absolwentka Wydziału Wojskowo-Lekarskiego Uniwersytetu Medycznego w Łodzi. Jestem lekarzem w trakcie specjalizacji z Położnictwa i Ginekologii w Insty...

Zobacz pełen opis

20 opinii pacjentów

Ogólna ocena

Trzymamy rękę na pulsie 100% zweryfikowanych opinii. Sprawdź jak działamy
Profil zweryfikowany
Lokalizacja: NZOZ MIRMED konsultacja ginekologiczna

Pani Doktor bardzo miła,wizyta w gabinecie przebiega w luźnej atmosferze.Z dokładnością odpowiada na wszystkie zdane pytania.Lokalizacja również bardzo przyjemna.
Serdecznie polecam P.Iwan.:)

I
Profil zweryfikowany
Lokalizacja: NZOZ MIRMED konsultacja ginekologiczna

Bardzo miła i rzeczowa Pani Doktor.
Szczegółowo wszystko wyjaśnia.
Poświęciła nam dużo czasu na wizycie.
Polecam

T
Profil zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
Lokalizacja: Quantum Clinic laserowe leczenie nietrzymania moczu

Super lekarz, pełen profesjonalizmpolecam każdemu


K
Profil zweryfikowany
Lokalizacja: NZOZ Poradnia Łodzianka konsultacja ginekologiczna (pierwsza wizyta)

Pani doktor jest przesympatyczna,bardzo miła i kompetentna. Pierwszy raz w życiu czułam się tak komfortowo na wizycie u ginekologa. Badanie było bezbolesne,bardzo dużo wyjaśnień,pełne poczucie bezpieczeństwa i zaufania. Wielki szacunek wobec Pani doktor,życzę sobie samych takich lekarzy.


G
Profil zweryfikowany
Lokalizacja: Quantum Clinic Inny

Bardzo polecam Panią dr Ewę Iwan która wykonała u mnie lambioplastykę w Quantum Clinic. Czułam się bardzo zaopiekowania, cały zabieg odbył się bez żadnych komplikacji i praktycznie bezboleśnie.
- kochane kobiety zadbajcie o swój komfort i zdrowie, zapisujcie się do Pani dr Ewy, bo warto


A
Profil zweryfikowany
Lokalizacja: Quantum Clinic konsultacja z zakresu ginekologii estetycznej

Byłam na nietrzymaniu moczu po porodzie. Pani przyjęła w quantum clinic. Wszystko było przeprowadzone bezboleśnie i szybko. Na każde moje pytanie pani mi odpowiedziała. Już po 2 tygodniach po zabiegu czuję różnicę.


A
Profil zweryfikowany
Lokalizacja: NZOZ MIRMED konsultacja ginekologiczna

Wizyta przebiegła super ,pani doktor bardzo miła i konkretną, zainteresowana pacjentema ,samo badanie wprost relaksacyjne dziękuję


E
Profil zweryfikowany
Lokalizacja: Olka i Matka dolina łez

Pani doktor jest bardzo ciepłą i cierpliwą osobą. Szczegółowo odpowiada na wszystkie pytania i wątpliwości które się pojawiają. Znakomity ginekolog, świetny specjalista w dziedzinie medycyny estetycznej. Polecam, każda wizyta to czyta przyjemność !


P
Profil zweryfikowany
Lokalizacja: NZOZ MIRMED konsultacja ginekologiczna

Przesympatyczny, empatyczny i uśmiechnięty lekarz. Zaangażowany, dokładny, nie tworzący dystansu specjalista. Nigdy wcześniej nie byłam u ginekologa u którego nie czułam się skrępowana, a zaopiekowana. Nareszcie znalazłam swojego lekarza. Polecam:)

lek. Ewa Iwan

Dziękuję za ciepłe słowa, bardzo mi miło. Pozdrawiam serdecznie


A
Profil zweryfikowany
Lokalizacja: NZOZ MIRMED Inny

Ze względu na przeprowadzkę z innego miasta musiałam znaleźć nowego lekarza
I ZNALAZŁAM Pani doktor ze świetnym podejściem do pacjenta. Wszystko wyjaśnia szczegółowo.
Odpowiada na każde pytanie.
Jest naprawdę super.

lek. Ewa Iwan

Bardzo dziękuję za pozytywną opinię, cieszy mnie że jest Pani zadowolona z wizyty. Pozdrawiam serdecznie


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Najczęściej zadawane pytania

 • Jaki jest zakres porad oferowanych przez Ewa Iwan?
  Ewa Iwan to lekarz wykonujący zabiegi medycyny estetycznej, ginekolog. Na podstawie swojego doświadczenia i wykształcenia Ewa Iwan oferuje usługi takie jak: Konsultacja z zakresu medycyny estetycznej, Toksyna botulinowa 1 okolica, Toksyna botulinowa 2 okolice, Toksyna botulinowa 3 okolice, Toksyna botulinowa zmarszczki królicze, uniesienie łuków brwiowych, zmarszczki palacza, leczenie bruksizmu, leczenie nadpotliwości, Kwas hialuronowy usta (Stylage lips).
 • Ewa Iwan przyjmuje pod adresem:
  • Juliana Tuwima 6 Łódź
  • Mireckiego 90 Tomaszów Mazowiecki
  • Piękna 15 Warszawa
  • Wilcza 4 Łódź
 • Nie, w tym momencie Ewa Iwan nie oferuje konsultacji online.
 • Ewa Iwan używa kalendarza ZnanyLekarz, dlatego na stronie widzisz aktualne terminy. Wystarczy, że wybierzesz datę i godzinę, które odpowiadają Ci najbardziej. Umawianie wizyty jest darmowe, a tuż przed terminem wyślemy Ci przypomnienie.
 • Ewa Iwan może mieć dostępne terminy w tym lub w nadchodzącym tygodniu. Terminy, które widzisz w kalendarzu są dostępne, ponieważ aktualizujemy go na bieżąco. Jeśli pierwszy dostępny termin Ci nie odpowiada, sprawdź następny. Rezerwacja terminu jest natychmiastowa, bez dodatkowych opłat.
 • 20 osób dodało swoją opinię. Ewa Iwan ma średnią ocen 5 (na 5 gwiazdek).
 • Ewa Iwan nie przyjmuje w ramach ubezpieczenia, tylko w ramach płatnych wizyt prywatnych. W razie wątpliwości zalecamy kontakt ze specjalistą.