Dr n. med.

Ewa Goncikowska

Ginekolog

5 opinii

Adresy i kontakt

Ostatnia opinia

 • Dr Goncikowska jest wyjątkowym lekarzem. Ma bardzo dużą wiedzę, jest dokładna, cierpliwa, opanowana. Prowadzi pacjenta pewną ręką, co daje duże poczucie bezpieczeństwa. Zanim trafiliśmy do niej przeszliśmy długą i trudną drogę, a dzisiaj jesteśmy szczęśliwymi rodzicami. Z pełną odpowiedzialnością polecamy Panią doktor.

 • Doświadczenie i kwalifikacje

  O mnie

  • Doktor Ewa Goncikowska jest specjalistą w dziedzinie ginekologii oraz leczenia niepłodności.

   Ukończyła studia na II Wydziale Lekarskim Uniwersytetu Medycznego w Warszawie, a także studia na Wydziale Biologii Uniwersytetu Warszawskiego o specjalizacji biologia molekularna. Po studiach odbyła staż podyplomowy w Szpitalu Dzieciątka Jezus w Warszawie. W 2008 zakończyła studia doktoranckie dotyczące genetyki rozrodu i niepłodności w białostockiej Klinice Ginekologii.

   Pani doktor Ewa Goncikowska ciągle wzbogaca swoją wiedzę. Zdobyła certyfikat ultrasonografii Sekcji USG Polskiego Towarzystwa Ginekologicznego oraz jest członkiem Polskiego Towarzystwa Medycyny Rozrodu (PTMR) oraz European Society of Human Reproduction and Embryology (ESHRE).

  Pytania od pacjentów

  Ten lekarz nie odpowiedział jeszcze na żadne pytanie

  Martwisz się swoim zdrowiem?

  Zadawaj pytania 23 tysiącom lekarzy i specjalistów, odpowiedź na swoje pytanie otrzymasz w ciągu 48h, zupełnie za darmo.

  Zadaj pytanie naszym specjalistom

  Ocena pacjentów

  5

  Ogólna ocena
  5 opinii

  • Punktualność
  • Zaangażowanie
  • Gabinet
  • Dr Goncikowska jest wyjątkowym lekarzem. Ma bardzo dużą wiedzę, jest dokładna, cierpliwa, opanowana. Prowadzi pacjenta pewną ręką, co daje duże poczucie bezpieczeństwa. Zanim trafiliśmy do niej przeszliśmy długą i trudną drogę, a dzisiaj jesteśmy szczęśliwymi rodzicami. Z pełną odpowiedzialnością polecamy Panią doktor.

  • Wspaniała ginekolog. Super-profesjonalna, rzeczowa, a jednocześnie zawsze traktuje pacjentkę / pacjentów po ludzku. Bardzo delikatnie bada, zawsze otwarta na pytania, cierpliwie wyjaśnia, zleca odpowiednie badania. Prowadzi moją pierwszą ciążę (FertiMedica, Woronicza, Warszawa) i bardzo się cieszę, że do Niej trafiłam. Uspokaja, odpowiada bardzo szybko na maile... Naprawdę godny polecenia Lekarz.

  • Bardzo dobry lekarz. Rzeczowo odpowiada na pytania. Delikatnie bada. Jest miła i wykazuje się dużą empatią. I choć jestem na początku drogi i daleko jeszcze do upragnionej ciąży to wreszcie czuję, że trafiłam do właściwego specjalisty.

  • Wspaniała lekarz, bardzo rzeczowa, profesjonalna, pełna wiary i dodajaca optymizmu w tych trudnych chwilach. Dziekuje pani doktor dzieki pani mam wspaniała córeczkę największy skarb na świecie. Polecam wszystkim osobom z problemami ta lekarz.

  • Rewelacyjna pani ginekolog!!! Bardzo rzeczowa, robi niezbedne badania, delikatnie bada i o wszystkim informuje! To jest moja Zlota Lekarka. Niezmiernie sie ciesze, ze do niej trafilam. Dzieki niej zaszlam w ciaze choc latalam wczesniej kilka lat po roznych lekarzach, ktorzy nie potrafili mnie zdiagnozowac! Przyjmuje na Zlotej i na Zelaznej. Ja chodze do FertiMedica, jest tam kameralna atmosfera. Bardzo polecam ta pania ginekolog z powolania!!!

  Jesteś tym lekarzem?

  106

  Tylu pacjentów odwiedziło ten profil w ciągu ostatnich 30 dni

  3600

  Tylu pacjentów wyszukuje miesięcznie lekarzy o tej specjalizacji w Twoim mieście

  To Twój profil?
  Przejmij go
  Prezentowane dane pochodzą z: Rejestru Podmiotów Wykonujących Działalność Leczniczą, Centralnego Rejestru Lekarzy RP prowadzonego przez Naczelną Izbę Lekarską, Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej. Informacje zawarte w tych rejestrach są jawne i ogólnie dostępne.