dr n. med.

Ewa Goncikowska

Ginekolog

To Twój profil?przejmij nad nim kontrolę! Edytuj dane

Doktor Ewa Goncikowska jest specjalistą w dziedzinie ginekologii oraz leczenia niepłodności. Ukończyła studia na II Wydziale Lekarskim Uniwersytetu Medycznego w Warszawie, a ta... więcej

Adresy i cenniki

 • FertiMedica Centrum Płodności

  Jana Pawła Woronicza 31 lok 8U, Śródmieście
  02-640 Warszawa, mazowieckie

  Dane kontaktowe

  124
  pacjentów odwiedziło ten profil przez ostanie 30 dni

  1
  pacjentów prosiło o włączenie Kalendarza Wizyt przez ostatnie 30 dni

  Jesteś tym lekarzem?
  Skontaktuj się z nami

  Ten lekarz nie umawia jeszcze wizyty przez Internet na ZnanyLekarz.pl

  Zostaw swojego e-maila, a poinformujemy Cię kiedy będziesz mógł się umawiać online u tego lekarza.

  Sposoby płatności: Gotówka, Karta płatnicza

Podobni lekarze, do których możesz umówić wizytę

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Doktor Ewa Goncikowska jest specjalistą w dziedzinie ginekologii oraz leczenia niepłodności.

  Ukończyła studia na II Wydziale Lekarskim Uniwersytetu Medycznego w Warszawie, a także studia na Wydziale Biologii Uniwersytetu Warszawskiego o specjalizacji biologia molekularna. Po studiach odbyła staż podyplomowy w Szpitalu Dzieciątka Jezus w Warszawie. W 2008 zakończyła studia doktoranckie dotyczące genetyki rozrodu i niepłodności w białostockiej Klinice Ginekologii.

  Pani doktor Ewa Goncikowska ciągle wzbogaca swoją wiedzę. Zdobyła certyfikat ultrasonografii Sekcji USG Polskiego Towarzystwa Ginekologicznego oraz jest członkiem Polskiego Towarzystwa Medycyny Rozrodu (PTMR) oraz European Society of Human Reproduction and Embryology (ESHRE).

Ocena pacjentów:

5 opinii

 • MO

  Dr Goncikowska jest wyjątkowym lekarzem. Ma bardzo dużą wiedzę, jest dokładna, cierpliwa, opanowana. Prowadzi pacjenta pewną ręką, co daje duże poczucie bezpieczeństwa. Zanim trafiliśmy do niej przeszliśmy długą i trudną drogę, a dzisiaj jesteśmy szczęśliwymi rodzicami. Z pełną odpowiedzialnością polecamy Panią doktor.

 • KP

  Wspaniała ginekolog. Super-profesjonalna, rzeczowa, a jednocześnie zawsze traktuje pacjentkę / pacjentów po ludzku. Bardzo delikatnie bada, zawsze otwarta na pytania, cierpliwie wyjaśnia, zleca odpowiednie badania. Prowadzi moją pierwszą ciążę (FertiMedica, Woronicza, Warszawa) i bardzo się cieszę, że do Niej trafiłam. Uspokaja, odpowiada bardzo szybko na maile... Naprawdę godny polecenia Lekarz.

 • Bardzo dobry lekarz. Rzeczowo odpowiada na pytania. Delikatnie bada. Jest miła i wykazuje się dużą empatią. I choć jestem na początku drogi i daleko jeszcze do upragnionej ciąży to wreszcie czuję, że trafiłam do właściwego specjalisty.

 • Wspaniała lekarz, bardzo rzeczowa, profesjonalna, pełna wiary i dodajaca optymizmu w tych trudnych chwilach. Dziekuje pani doktor dzieki pani mam wspaniała córeczkę największy skarb na świecie. Polecam wszystkim osobom z problemami ta lekarz.

 • Rewelacyjna pani ginekolog!!! Bardzo rzeczowa, robi niezbedne badania, delikatnie bada i o wszystkim informuje! To jest moja Zlota Lekarka. Niezmiernie sie ciesze, ze do niej trafilam. Dzieki niej zaszlam w ciaze choc latalam wczesniej kilka lat po roznych lekarzach, ktorzy nie potrafili mnie zdiagnozowac! Przyjmuje na Zlotej i na Zelaznej. Ja chodze do FertiMedica, jest tam kameralna atmosfera. Bardzo polecam ta pania ginekolog z powolania!!!

Lekarz, do którego umówisz się na wizytę online