mgr

Ewa Czernik

verifiedCreated with Sketch.

Psycholog, Psychoterapeuta

4 opinie +dodaj

Jestem psychologiem i psychoterapeutą. Pracuję w kierunku skoncentrowanym na rozwiązaniu BSFT. Jest to metoda krótkoterminowa, skupia się na poszukiwaniu rozwiązania, czyli ustaleniu… więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
4 opinie

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • D

  Chyba każdy z nas ma trudne chwile w życiu. I nie bardzo wie jak się z tego wygrzebać. Pani Ewa pomogla mi wyjść z tej sytuacji. Pomogła uwierzyć w siebie i znależć w sobie poklady energii i motywację do życia. Dziękuję Pani Doktor.

 • J
  Lokalizacja: Adults. Psychoterapia i Pomoc PsychologicznaUsługa: psychoterapia indywidualna

  Ewa jest bardzo empatyczna, zarówno jako człowiek, jak i terapeuta. Jej podejście jest niesztampowe i osobiste, nigdy nie czułam się traktowana podręcznikowo. Ewa potrafi poprowadzić terapię elastycznie, konstruktywnie doradzić, zasugerować, gdzie leży problem.

  Ewa Czernik2017-03-17

  Asiu, dziękuję za te ciepła słowa i życzę sukcesów :)

 • P

  Spotkanie z panią Ewą to była moja szansa na powrót do normalnego życia. Potrzebowałem odpowiedniego "prowadzenia", aby dostrzec, że "ważne są tylko dni których jeszcze nie znamy". Nie było łatwo, ale Jej zdolność do nawiązania bezpośredniego kontaktu, zdobycie zaufania, pozwoliło na odkrycie tego, co starannie ukrywałem w swoim wnętrzu, wyselekcjonowaniu rzeczy istotnych od "śmieci" i "posprzątaniu" swojego wnętrza. Teraz już bez cudzysłowu mogę napisać - pani Ewa to doskonały psycholog i bez żadnych zahamowań stwierdzam, tylko tak dalej Pani Ewo i nie dać się spłycić do takiego wysłuchiwacza i potwierdzacza kłopotów. Paweł K.

 • M

  Jestem pacjentką Pani Ewy od ponad roku. Bardzo się cieszę, że trafiłam właśnie na nią. W moim mniemaniu jest bardzo dobrym fachowcem. Zna się na tym co robi. Mam problemy ze sobą od ponad 20 lat. Podczas terapii zrozumiałam wiele rzeczy. Dzięki Pani Ewie wychodzę na prostą. Widzę jak bardzo jej na mnie zależy, jak się cieszy z każdego, najbardziej drobnego kroczku, który robię do przodu i jak się smuci gdy jest mi gorzej. Zadaje mi jak ja to nazywam " głupie pytania " , dzięki którym staje się mądrzejsza. Tymi pytaniami " zmusza " mnie do zastanowienia się nad przeróżnymi rzeczami, wydobywa z wnętrza mojej podświadomości rzeczy o których już dawno zapomniałam a które są mi teraz bardzo pomocne. Osobiście gorąco polecam Panią Ewę jako bardzo dobrego psychologa i super człowieka.
  Małgorzata

Pytania pacjentów (34)

Martwisz się swoim zdrowiem?

Zadawaj pytania 23 tysiącom lekarzy i specjalistów, odpowiedź na swoje pytanie otrzymasz średnio w przeciągu 48 h, zupełnie za darmo.

Zadaj pytanie naszym specjalistom

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Jestem psychologiem i psychoterapeutą. Pracuję w kierunku skoncentrowanym na rozwiązaniu BSFT. Jest to metoda krótkoterminowa, skupia się na poszukiwaniu rozwiązania, czyli ustaleniu celu i sposobów jego realizacji. To nowoczesne podejście pozwala w stosunkowo krótkim czasie osiągnąć pozytywne rezultaty.
  Pracuję z osobami dorosłymi cierpiącymi na zaburzenia lękowe, adaptacyjne, depresyjne, osobowościowe. Specjalizuję się w pracy z ludźmi starszymi z przewlekłymi chorobami somatycznymi, z zaburzeniami procesów poznawczych oraz demencjami.
  Prowadzę terapię indywidualną, par, grupową. Zajmuję się także prowadzeniem warsztatów i szkoleń. Więcej informacji na stronie www.adults.net.pl
  Przed planowaną wizytą proszę o kontakt telefoniczny w celu ustalenia terminu.

Specjalizacje

 • Psychoterapia

Edukacja

 • Psychologia, Uniwersytet Łódzki
 • Psychoterapia, Studium Profesjonalnej Psychoterapii

Publikacje

 • Ewa Czernik, Monika Mularska-Kucharek, (2016) Jesień życia? Wiosna możliwości! Przewodnik po późnej dorosłości, Wydawnictwo Uniwersytetu Łódzkiego, Łódź
 • Ewa Czernik (2005) Zmiany aktywności poznawczej seniorów [w:] Średziński S.A. (red.) Opiekun osoby niepełnosprawnej, Urząd Miasta Łodzi, Łódź.

Certyfikaty

 • Ewa Czernik, psycholog w mieście Łódź - Certyfikaty
 • Ewa Czernik, psycholog - Certyfikaty
 • Ewa Czernik, Łódź - Certyfikaty

Zdjęcia