Adres

Lekarz nie ma włączonego kalendarza pod tym adresem

Poproś o kalendarz
Brak informacji o usługach i ich cenach

Moje doświadczenie

Cennik

Brak informacji o usługach i cenach

Ten lekarz nie dodał jeszcze informacji o usługach i cenach.

Opinie od pacjentów

4.5

Ogólna ocena
9 opinii

  • Punktualność
  • Zaangażowanie
  • Gabinet
L
Użytkownik zweryfikowany

U Pani Dr. Leczylam sie ja za dziecka, wyprowadziła mnie przez odpowiednich lekarzy z astmy a teraz przepisuje synka 8 lat do Pani mimo, że daleko. ....Pani Zarzycka jest naprawdę BARDZO KOMPETETNYM LEKARZEM !!! :-)


B
Użytkownik zweryfikowany

Przeszłam już z moją rodziną różnych lekarzy i Pani Doktor jest najlepsza. Trafne diagnozy a do tego jest przemiła osobą. Ma wspaniałe podejście do dzieci. Ten kto pisze że jest osobą niemiłą to chyba pomylił lekarzy.


K

bardzo dobry lekarz lecze sie u pani doktor ponad dziesiec lat i moja rodzina rownierz trafne diagnozy mila i kompetetna polecam znajomym

Ocena zmieniona przez moderatora na "dobry".


M
Użytkownik zweryfikowany

Często się przeprowadzam i to już mój piąty z koleji lekarz rodzinny i musze przyznać, że najlepszy. Nie oszczedza na badaniach dla pacjętów, za każdym razem jak mi coś dolegało bardzo starannie diagnozowała chorobę, a przepisane przez nią leki, zawsze pomagały, do tego badzo miła.


M
Użytkownik zweryfikowany

Od kilkunastu lat u Pani Doktor leczona jest cała moja rodzina,dorośli i dzieci.Zmienialiśmy też miejsce placówki,podążając za swoim lekarzem.Do tej pory nigdy nie zawiedliśmy się uzyskując wsparcie i dobre leczenie.Czasami jak jest konieczność ,kontaktujemy się telefonicznie,bo jest też taka możliwość.


A
Użytkownik zweryfikowany

Beznadziejna.Nie umie postawić trafnej diagnozy.Co chwile zmienia zdanie i przepisuje coraz to nowe leki tak na próbę.A nóż zadziałają...Ponadto niemiła.


E
Użytkownik zweryfikowany

Lekarz poświęcający pacjentowi tyle czasu, ile wymaga chory, z dużą wiedzą medyczną.


Użytkownik zweryfikowany

Wspaniały lekarz,z profesjonalnym podejściem do pacjenta,stawiający trafne diagnozy,nie oszczędzający na diagnostyce,polecam innym./pacjentka Pani doktor od 10 lat/.

Ocena zmieniona przez moderatora na "dobry".


P
Użytkownik zweryfikowany

miła, rzeczowa, zleca bardzo dokładne badania. Doskonale prowadzi całą moją rodzinę, moi znajomi chętnie zmienili swojego lekarza rodzinnego na nią.


K

Opinia z dnia 30.04.2008 została usunięta ze względu na zgłoszone nadużycie.

Dowiedz się więcej


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Moje doświadczenie