Elżbieta Smalera

Pediatra, Alergolog, Pulmonolog

Adresy i kontakt

Ostatnia opinia

 • Jest kompetentna i skuteczna nie działa schematycznie,przez to pomaga w skomplikowanych przypadkach.Ma specyficzny sposób wywiadu i diagnozowania,co nie odpowiada niektórym rodzicom dzieci,Ale przecież chodzi o to żeby dobrze i skutecznie leczyć.Tak więc trzeba uzbroić się w cierpliwość i poddać się skutecznej terapii.

 • Pytania od pacjentów

  Ten lekarz nie odpowiedział jeszcze na żadne pytanie

  Martwisz się swoim zdrowiem?

  Zadawaj pytania 23 tysiącom lekarzy i specjalistów, odpowiedź na swoje pytanie otrzymasz średnio w przeciągu 48 h, zupełnie za darmo.

  Zadaj pytanie naszym specjalistom

  Ocena pacjentów

  4

  Ogólna ocena
  15 opinii

  • Punktualność
  • Zaangażowanie
  • Gabinet
  • Jest kompetentna i skuteczna nie działa schematycznie,przez to pomaga w skomplikowanych przypadkach.Ma specyficzny sposób wywiadu i diagnozowania,co nie odpowiada niektórym rodzicom dzieci,Ale przecież chodzi o to żeby dobrze i skutecznie leczyć.Tak więc trzeba uzbroić się w cierpliwość i poddać się skutecznej terapii.

  • A

   Przykro mi, ale muszę wystawić negatywna opinię Pani doktor.
   Na wizytę czekałam bardzo dlugo pełna nadzei że wizyta będzie przebiegac tak bajkowo jak tu wszyscy opisują i że wyjde totalnie uświadomiona i zostana rozwiane wszelkie moje wątpliwości, tymczasem Pani doktor pobieżnie zbadala dziecko - badając tylko osluchowo i ważąc dziecko na starej wadze (dokładniej bada już lekarz rodzinny) i na podstawie tego co zdążyłam jej powiedzieć (a nie dała mi nawet dokończyć najważniejszych kwestii jak pobyt dziecka w szpitalu z obturacyjnym zapaleniem oskrzeli i z ciężką duszności) stwierdziła że dziecko pewnie ma alergię i natychmiast przystąpiła do wywodu ile ml mleka mam dawać i jakie deserki ze słoiczka. jak jej powiedziałam że to wiem, a chciałabym się dowiedzieć raczej jak zapobiegać i jak postepować przy ataku duszności odpowiedziała z wielkim wyrzutem że mam podac steryd i skoro wiem jak karmić to i powinnam wiedzieć że podaje sie steryd.dała mi do zrozumienia, że więcej pytań mam nie zadawać przystępując nadal do wywodu na temat podawania słoiczków . wyszłam więc nadal nie wiedząc jak postepować a to co sie dowiedzialam to to samo powiedział mi lekarz rodzinny. jestem więc zawiedziona i nie mam dobrego zdania na temat Pani doktor któa nie była wcale tak miła i życzliwa.

   Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

  • L

   Pani doktor Smalera to lekarz nie do ocenienia.Leczę 2 synów od 13 lat u pani doktor i nigdy nie zdarzyło mi się ,że nie przyjęła dziecka w nocy w święta i niedziele ,nigdy nie odmówiła.O każdej porze również dzwoniłam i też otrzymywałam pomoc.Wiem że jest trudno dostać się do niej na wizyty ale i tu trzeba cierpliwie czekać.Jest to lekarz z powołania,szkoda,że oceniają ją bardzo żle ludzie którzy niebyli u niej kilka razy.Pewnie każdy by chciał ,żeby nie było kolejek ale tak się nie da.do dobrych lekarzy nawet w gabinetach prywatnych są kolejki i zapisy ,a tu jak jest ani doktor to zawsze przyjmie .Dzięki leczeniu pani doktor syn bardzo dobrze zniósł kilka poważnych operacji gdzie był bardzo dobrze przygotowany przez właśnie tą lekarkę.Polecam i dziękuje za wszystko pani doktor mama Kamla

  • G

   moi drodzy przedmówcy!Leczyłam u Pani doktor troje dzieci -zawsze pomagała!Zdarzało się czasem,że musiałam skorzystać z wizyty u innego lekarza i tak zawsze wracaliśmy do doktor Smalery bo tylko ONA pomagała!Uratowała moją najstarszą córeczkę,żaden lekarz nie rozpoznał że bakteria jest juz we krwi ,choć była leczona wcześniej u trzech lekarzy!Jest to lekarz z powołania któremu zależy na pacjentach a nie na kasie!Gdzie dziś znajdziecie takich lekarzy?Nie raz zdarzało mi się wybierać pomiędzy receptą a opłatą w prywatnym gabinecie,pani doktor sama rezygnowała z opłaty za wizytę gdy się dowiedziała że oboje z mężem jesteśmy bezrobotni.śmieszą mnie dlatego opinie osób ,które odradzają wizyty u l.Smalery.Dla naszej rodziny jest lekarzem juz drugiego pokolenia i za to jestesmy jej bardzo wdzięczni.Mogłabym jeszcze wiele pisac na ten temat .bo naprawdę doktor Smalera jest najlepszym pediatrą w naszym regionie i nie tylko!DZIĘKUJEMY PANI DOKTOR`!!!

  • G

   Leczę moje już drugie dziecko u pani doktór,jest miła i kompetentna, zawsze bardzo dokładnie o wszystko się zapyta i trafnie stawia diagnozę.ma dużo pacjentów ,ale nigdy nie odmówiła mi pomocy gdy była taka potrzeba.Moje dzieci nie chcą chodzić do innego lekarza.

  • G

   Odradzam Panią Elżbietę Smalerę jako lekarza alergologa. Na wizycie prywatnej Pani doktor zachowywała się w sposób nie profesjonalny,nie potrafi wysłuchać do końca, wcina się w zdania tak jak by wiedziała wszystko o dziecku. Nie potrafiła postawić żadnej ! diagnozy. Na moje pytania odpowiadała wymijająco. Zauważyłam, iż w czasie 40 minut wizyty parę razy zaprzeczyła swoje wcześniejsze wypowiedzi. Nie zrobiła na mnie żadnego wrażenia. A jej prywatny gabinet, to jakiś absurd, w poczekalni znajdują się zabawki dla dzieci tak brudne że aż strach żeby dziecko mogło się nimi bawić. Zaś korzystanie z toalety dla pacjentów tylko i wyłącznie dostępne jest poprzez przejście przez gabinet Pani doktor.W trakcie mojej wizyty pacjent skorzystał z tego przywileju... bez komentarza

   Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

  • G

   Leczę u pani doktor trzecie dziecko. Jest miła cierpliwa i ma podejście do dzieci. Moje dzieciaki ją uwielbiają. Wywiad lekarski trwa długo stąd kolejki. Jednak badanie przebiega spokojnie i bardzo skrupulatnie. Jeśli rodzice stosują zalecenia to efekty są widoczne. U moich dzieci trzeba było na nie trochę poczekać ale pani doktor nigdy nie odmówiła mi wsparcia i porady nawet późno wieczorem. Wizyty u innych lekarzy trwały trwały krótko i kończyły się podaniem antybiotyku. U pani doktor antybiotyk to ostateczność. I co najważniejsze słucha co ja jako mama zaobserwowałam i zawsze wytłumaczy moje wątpliwości. Jak również wytłumaczy różne procesy zachodzące w organiźmie. Bardzo uważnie słucha co do niej mówią dzieci, a to pomaga postawić diagnozę. W przypadku mojego synka leczenie było żmudne ze względu na to że nie można mu było podać wielu preparatów, pani doktor cierpliwie szukała i nigdy mnie nie odesłała. A tak robiło wielu lekarzy.

  • M

   zgadzam się z wypowiedzią ,,moteno,, iz pani Smalera niezbyt powaznie traktuje swoich pacjentów,mam na mysli wizytę w przychodni,ale juz na wizytach prywatnych kiedy zapłąciłam za poradę medyczną-zupełnie inaczej...moja córeczka zawsze płacze przed wizytą z tymze lekarzem...Moze lepiej przyjmowac mniej pacjentów a więcej czasu poswięcic na ,,indywidulane,, leczenie i tak samo traktowac pacjentów w przychodni jak i na wizytach prywatnych...

   Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

  • P

   moteno:a skąd wiesz jak powinna cię zbadać ???jesteś lekarzem??
   Pani doktor jest dobrym specjalistą w całej okolicy, może i jest trochę zaganiana i czasem dłygo się czeka w kolejce ale to chyba przez fakt że ma bardzo wielu pacjentów, a i tak pracyje całymi dniami. Za to że jest bardzo dobra i poświęca cały prawie swój czas dla pacjentów należy się dla niej opinia NAJLEPSZY

  • M

   zdecydowanie nie polecam pani Smalery. Uważam,iż niezbyt powaznie traktuje swoich pacjentów,podczas ostatniej wizyty miałem wrazenie,iż bardzo spieszy się pani doktor i nie zbadała mnie tak jak powinna,ponadto nie wspominam juz o umawianiu się z pacjentem na okresloną godzinę i dosyc długim czekaniu mimo wyznaczonej godziny...leki które przepisała mi pani doktor zdecydowanie nie pomogły!

   Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz