Elżbieta Kisiel

verifiedCreated with Sketch.

Psycholog, Psychoterapeuta

39 opinii +dodaj

Jestem absolwentką Instytutu Psychologii Uniwersytetu Jagiellońskiego oraz całościowego 4-letniego podyplomowego szkolenia do uzyskania certyfikatu psychoterapeuty Polskiego Towarzystwa… więcej

Pacjenci cenią mnie za

Doświadczenie zawodowe
Życzliwość
Leczenie zaburzeń lękowych i depresyjnych

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Ocena pacjentów

4.5

Ogólna ocena
39 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • N
  Lokalizacja: Gabinet Psychoterapii ŚWIATŁOCIEŃ

  Po rocznej terapii, mogę z czystym sercem polecić każdemu Panią Elę. Pomogła mi przejść przez trudny okres i uporać się z emocjonalnym bałaganem, co nie sadziłam, ze kiedykolwiek się uda. Jako osobna empatyczna była tez ogromnym wsparciem przy powrocie do często bolesnych wspomnień. Jest wnikliwym, szczerym i profesjonalnym terapeutą, dzięki któremu udało mi się lepiej zrozumieć świat wokół i samą siebie.

  Elżbieta Kisiel2017-10-19

  Pani Magdaleno, życzę dużo dobrego. Pozdrawiam!

 • G
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Gabinet Psychoterapii ŚWIATŁOCIEŃUsługa: Zwykła wizyta

  Spotykam sie z Pania Ela od 2 miesiecy i jestem bardzo zadowolona. Zmienila moje podejscie do zycia i wsparla w rozwiazaniu wielu problemow. Bez pomocy Pani Eli duzo ciezej bylo by mi sie pozbierac po bardzo trudnych sytuacjach. Dziekuje Pani Elu za wsparcie, zrozumienie i pomoc w odnalezieniu odpowiedzi na nurtujace mnie pytania :). Polecam Pania Ele wszystkim zmartwionym i zagubionym.

 • M
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Moja terapia składała się z kilku sesji. Przez ten czas Pani Elżbieta pomogła mi poukładać sobie wiele ważnych spraw w głowie. Dzięki sesjom znalazłam odpowiedzi na pytania, które poszukiwałam, i które pomogą mi w dalszym życiu.
  Dziękuję za pomoc.

 • W
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Co prawda jedno spotkanie nie wystarczy aby omówić wszystkie męczące mnie problemy, ale wizyta u Pani Eli pomogła mi znaleźć odpowiedzi na niektóre pytania. Z czystym sumieniem polecam.

 • K

  Nie byłam zadowolona z wizyty u p. Kisiel. Przedstawiała swój punkt widzenia na sprawę który nie miał związku z rzeczywistością. Mimo powtarzania, że "to nie było tak" i tłumaczeń, ciągle próbowała przekonać mnie do tego, że jednak było inaczej. Od psychologa oczekiwałam neutralności.

 • J

  Terapia pomogła wrócić mi do normalnego życia. Przepełniony lękiem zwróciłem się o pomoc do Pani Eli. Ciepło i uwaga skoncentrowana na moim problemie, pozwoliła na trafną jego analizę. Z sesji na sesję czułem jak lęk powoli ustępuje, aż do całkowitego wyleczenia. Dziś znowu mogę cieszyć się każdym nowym dniem Dziękuję Pani Elu za cierpliwość i opiekę. Szczerze polecam terapię u Pani Elżbiety

  Elżbieta Kisiel2015-06-25

  Dziękuję Panie Januszu i życzę dużo dobrego w dalszym życiu. Pozdrawiam serdecznie

 • E

  Warto iść na terapię do p.Eli. Z perspektywy 2-letniej wspólnej pracy przyznaję, że nie było mi czasem łatwo, ale dzięki ciepłemu wsparciu i kompetencji p.Eli udało mi się uporać ze swoimi problemami. Miałyśmy trudne momenty w terapii i bywało, że nie chciałam iść na kolejną sesję, ale gdy się przemogłam i omówiłyśmy to razem okazało się to cennym doświadczeniem poszerzającym moją świadomość jak zwykłam funkcjonować i jak niekiedy sama przyczyniam się do tworzenia trudności życiowych, z którymi się borykałam. Integracja takiej prawdy była możliwa tylko dzięki wsparciu p.Eli, gdyż była bardzo trudna dla mnie do przełknięcia, ale – na szczęście – teraz mogę już o tym pisać w czasie przeszłym. Pani Elu, praca z Panią była trudną a zarazem ciekawą podróżą, dzięki której obecnie jestem w innym, dobrym miejscu i podoba mi się to. Dziękuję

 • K

  Pani Ela jest osobą szczerą, intuicyjną, pomaga naprowadzić na tropy w nas samych jakimi codziennie się nie chadza. Jej pomoc wpłynęła na mnie zbawiennie w wielu problemach. Szczerze polecam!

 • B

  Gorąco polecam wszystkim psychoterapię u pani Eli. To niezwykle ciepła i empatyczna osoba, a przy tym nie tylko z dużą wiedzą profesjonalną, ale i głęboko mądra życiowo. Myślę, że dzięki niej nie tylko wyleczyłam swoje poranione serce, ale prawdziwie odkryłam to, co we mnie dobre i piękne. Mimo, że terapia nie była łatwa bo przeżywałam wiele trudnych emocji, to jednak uważam teraz, że na prawdę było warto.

 • M

  Po kilku miesiącach chodzenia do pani Kisiel zrezygnowałam - nie mogłyśmy znaleźć wspólnego języka, zbyt często miałam wrażenie, że patrzy na mnie jak na jakieś dziwadło i nie potrafiłam jej przez to zaufać - a już zupełnym hitem jest dla mnie fakt, że w kilka tygodni po tym jak poprosiła mnie o wystawienie jej tutaj opinii (i zarazem mojej ostatniej wizycie), przypomniała mi o tym smsem, kiedy nie byłam już jej pacjentką - może stąd tyle pochlebnych komentarzy? Dla mnie ta sytuacja z smsem była po prostu niesmaczna - jak uważam, że lekarz zasługuje, to sama wystawiam mu pochlebną ocenę.

  Elżbieta Kisiel2014-02-28

  Witam Panią,
  myślę jaka to szkoda, że nie dzieliła się Pani uczuciami dotyczącymi braku porozumienia ze mną na sesjach w trakcie terapii, bo być może szczere porozmawianie o tym byłoby "wodą na terapeutyczny młyn", tzn. ważnym elementem zmiany. Uczucia żywione przez pacjenta wobec terapeuty są bardzo ważne i zazwyczaj zachęcam do ich wyrażania, a ich analiza (głównie prześledzenie możliwych przeniesień z przeszłości) może mieć kluczowy wpływ na proces terapeutyczny i doprowadzić do pożądanej zmiany. Bliskie są mi słowa Carla Rogersa, że w terapii "to relacja leczy", dlatego tym bardziej przykro mi, że nam się nie udało stworzyć wystarczająco dobrego porozumienia, aby relację pogłębić i zbudować zaufanie. Życzę Pani i sobie tego na przyszłość. Czasem jest to być może również rodzaj "chemii", która działa tak lub inaczej jak między innymi ludźmi, dlatego szanuję intuicję pacjentów w wyborze terapeuty. Serdecznie pozdrawiam i życzę dużo dobrego. Elżbieta Kisiel

Pytania i odpowiedzi

Zadaj pytanie

Twoje pytanie zostanie opublikowane bez Twoich danych

Zadaj darmowe pytanie

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Jestem absolwentką Instytutu Psychologii Uniwersytetu Jagiellońskiego oraz całościowego 4-letniego podyplomowego szkolenia do uzyskania certyfikatu psychoterapeuty Polskiego Towarzystwa Psychologicznego. Prowadzę psychoterapię indywidualną dorosłych i młodzieży, terapię par/małżeństw oraz rodzin. Pracuję pod stałą superwizją certyfikowanego superwizora. Specjalizuję się w terapii zaburzeń osobowości oraz szeroko pojętych zaburzeń nerwicowych, m.in. depresja, stany lękowe, stres, trudności w relacjach, syndrom DDA, DDD, współuzależnienie, brak poczucia własnej wartości, wsparcie w sprawach wychowawczych. W swojej pracy łączę podejście psychodynamiczne z systemowym oraz egzystencjalnym, dopasowując je do osobowości i potrzeb pacjenta oraz natury problemu. Od wielu lat jestem w wewnętrznej podróży ku twórczej zgodzie ze sobą i światem. W swojej pracy wykorzystuję metody, które przemówiły do mojej duszy i pomogły w wewnętrznej transformacji. Osobiście inspiruje mnie zdanie Elisabeth Kubler-Ross: „Ludzie są jak witraże. Lśnią i mienią się, gdy świeci słońce, ale gdy zachodzi, ich piękno może się ujawnić tylko wtedy, jeśli mają w sobie światło”. Bardzo odpowiada mi pomysł, że światło może pochodzić z nas samych. Dosłownie i metaforycznie w podróży odkrywania wewnętrznego światła i konfrontacji z cieniami aktywnie towarzyszę swoim pacjentom w trakcie psychoterapii. Zapraszam do mojego Gabinetu ŚWIATŁOCIEŃ.
  UWAGA! W celu uzyskania pełniejszych informacji o godzinach przyjęć proszę o kontakt telefoniczny lub zgłoszenie się przez e-mail.

Specjalizacje

 • Psychoterapia

Choroby

więcej