• lek. Edyta Sekuła
  lek. Edyta Sekuła
  Lubelska 16-18/LU9, Kraków

  ***WAŻNE INFORMACJE! PROSZĘ O ZAPOZNANIE SIĘ Z ZASADAMI DZIAŁANIA GABINETU!!!*** Konkretne godziny wizyt z oczywistej specyfiki pracy lekarza, mogą ulec nieznacznej zmianie. Proszę o wyrozumiałość. **** KONSULTACJA PIERWSZORAZOWA DOTYCZĄCA LECZENIA OTYŁOŚCI I NADWAGI, oraz wizyta pierwszorazowa w przypadku CUKRZYCY TYPU 1- TO WYŁĄCZNIE WIZYTA 60 MINUT (NIE 30 MIN). Jeśli nie udaje się w danym terminie zarezerwować konsultacji 60 min., oznacza to, że grafik jest już wypełniony i dostępna jest jedynie opcja 30 min. *** Jeśli jest problem z rejestracją online, bardzo proszę skorzystać z rejestracji telefonicznej i zapytać o dostępne terminy godzinne. *** Przed wizytą należy wypełnić ankietę żywieniową, oraz dzienniczek żywieniowy -do pobrania ze strony Harmony Medical i odesłać na adres załączony w ankiecie. ****WIZYTY PIERWSZORAZOWE 60min są realizowane PO PRZEDPŁACIE NA KONTO**** - link do płatności w sekcji cennik na www.edytasekula.pl **** BARDZO PROSZĘ O POTWIERDZANIE REZERWACJI. W PRZYPADKU BRAKU POTWIERDZENIA WIZYTY, MOŻE ONA ZOSTAĆ ANULOWANA **** Pacjenci umówieni są na konkretne godziny, wyznaczony czas zarezerwowany jest z wyprzedzeniem wyłącznie dla Państwa. W związku z tym prośba o możliwie wczesne (minimum 24h przed) powiadomienie w przypadku rezygnacji LUB zamiaru przełożenia wizyty na inny termin. ***W przypadku nieobecności na umówionej konsultacji lub odwołanie wizyty w jej dniu - PRZEDPŁATA PRZEPADA***. W razie wypadków losowych, proszę o telefoniczny kontakt z recepcją. *** Wizyty online realizowane są TYLKO po przedpłacie. Powyższe zasady dotyczące płatności mają przede wszystkim charakter porządkujący i zorientowane są na poszanowanie wzajemnych zobowiązań. Proszę w tym zakresie o zrozumienie. Nagłe odwoływanie wizyt czy brak obecności na umówionych konsultacjach bardzo dezorganizuje pracę Gabinetu. Numer konta do wpłat: SANTANDER 47 1910 1048 2117 0393 2450 0001

 • Adresy (2)


  Środki bezpieczeństwa w tym gabinecie

  Pokaż

  Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


  Przyjmuję: dorosłych
  Gotówka, Karta płatnicza, Przelew na konto
  12 201..... Pokaż numer


  NIP

  9441773109

  Adres firmy

  ul. Agrestowa 15/4, Kraków


  Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


  Konsultacja diabetologiczna (opis) • 240 zł

  Konsultacja diabetologiczna (kolejna wizyta) (opis) • 240 zł

  Konsultacja diabetologiczna (pierwsza wizyta) (opis) • 360 zł +24 więcej

  Konsultacja online (opis) • 240 zł

  Cukrzyca ciążowa (opis) • 240 zł

  Cukrzyca ciążowa (pierwsza wizyta) (opis) • 360 zł

  Pokaż więcej usług

  Przyjmuję: dorosłych
  12 201..... Pokaż numer

  Specjalista może wypisać e-receptę lub e-zwolnienie lekarskie

  Sposób płatności: Przelew na konto

  Dokonaj płatności przed wizytą.
  Wpłata - kwota wg cennika wybranej wizyty za e-konsultację dla Edyta Sekuła nr konta 47 **** **** **** **** **** ****.
  W tytule wpłaty wpisz Imię i nazwisko osoby dla której jest opłacana wizyta oraz datę wizyty.
  Prześlij potwierdzenie przelewu na ************************* wraz z informacją czy potrzebna Ci jest faktura.

  Opłata za konsultację trafia bezpośrednio do specjalisty, który jest również odpowiedzialny za ustalenie swojej polityki odwołań i zwrotów.

  W przypadku problemów z płatnościami skontaktuj się ze specjalistą.

  Pamiętaj, że ZnanyLekarz nie pobiera żadnych dodatkowych opłat za umówienie wizyty i nie przetwarza płatności w imieniu specjalisty.

  * Niektóre informacje zostały ukryte z powodu ochrony danych. Zobaczysz je po umówieniu konsultacji.


  Najpóźniej 30 minut przed wizytą dostaniesz SMS oraz e-mail z linkiem do konsultacji online. Połączysz się z telefonu lub komputera.


  Przygotuj się 10 minut przed konsultacją. Upewnij się, że Twój telefon lub komputer jest naładowany. W przypadku wideokonsultacji sprawdź połączenie internetowe oraz ustawienia mikrofonu i kamery. Możesz również przygotować swoją dokumentację medyczną (np. wyniki badań).


  NIP

  9441773109

  Adres firmy

  ul. Agrestowa 15/4, Kraków

  Usługi i ceny

  Ceny dotyczą wizyt prywatnych.

  Popularne usługi


  Lubelska 16-18/LU9, Kraków

  240 zł

  Harmony Medical

  Proszę o przygotowanie na wizytę dostępnych badań, kart informacyjnych, glukometru, dzienniczka samokontroli, listy leków z ich nazwami i dawkami. Na wizycie edukacja/reedukacja z zasad żywienia, korekta leczenia. Elementami wyrównania cukrzycy są: prawidłowa masa ciała, ciśnienie tętnicze, prawidłowe wartości składowych lipidogramu - na wizycie zajmuję się również ich poprawą.


  240 zł

  online

  Proszę o przygotowanie na wizytę dostępnych badań, kart informacyjnych, dzienniczka samokontroli, listy leków z ich nazwami i dawkami - załączenie tych informacji na koncie w ZnanyLekarz . Na wizycie edukacja/reedukacja z zasad żywienia, korekta leczenia. Elementami wyrównania cukrzycy są: prawidłowa masa ciała, ciśnienie tętnicze, prawidłowe wartości składowych lipidogramu - na wizycie zajmuję się również ich poprawą.
  Przed wizytą należy się zważyć rano na czczo i dokonać pomiaru obwodu pasa.  Lubelska 16-18/LU9, Kraków

  240 zł

  Harmony Medical

  Proszę o przygotowanie na wizytę badań kontrolnych, glukometru, dzienniczka samokontroli cukrów. Na wizycie edukacja/reedukacja z zasad żywienia, korekta leczenia. Elementami wyrównania cukrzycy są: prawidłowa masa ciała, ciśnienie tętnicze, prawidłowe wartości składowych lipidogramu - na wizycie zajmuję się również ich poprawą.


  240 zł

  online

  Proszę o przygotowanie na wizytę badań kontrolnych, dzienniczka samokontroli cukrów - załączenie tych informacji na koncie w ZnanyLekarz . Na wizycie edukacja/reedukacja z zasad żywienia, korekta leczenia. Elementami wyrównania cukrzycy są: prawidłowa masa ciała, ciśnienie tętnicze, prawidłowe wartości składowych lipidogramu - na wizycie zajmuję się również ich poprawą.
  Przed wizytą należy się zważyć rano na czczo i dokonać pomiaru obwodu pasa.  Lubelska 16-18/LU9, Kraków

  360 zł

  Harmony Medical

  Proszę o przygotowanie na wizytę dostępnych badań, kart informacyjnych, glukometru, dzienniczka samokontroli, listy leków z ich nazwami i dawkami. Na wizycie edukacja/reedukacja z zasad żywienia, korekta leczenia. Elementami wyrównania cukrzycy są: prawidłowa masa ciała, ciśnienie tętnicze, prawidłowe wartości składowych lipidogramu - na wizycie zajmuję się również ich poprawą.


  360 zł

  online

  Proszę o przygotowanie na wizytę dostępnych badań, kart informacyjnych, dzienniczka samokontroli, listy leków z ich nazwami i dawkami - załączenie tych informacji na koncie w ZnanyLekarz. Na wizycie edukacja/reedukacja z zasad żywienia, korekta leczenia. Elementami wyrównania cukrzycy są: prawidłowa masa ciała, ciśnienie tętnicze, prawidłowe wartości składowych lipidogramu - na wizycie zajmuję się również ich poprawą.
  Przed wizytą należy się zważyć rano na czczo i dokonać pomiaru obwodu pasa.  240 zł

  online

  Wizyta jest realizowana po przedpłacie: nr konta 47 1910 1048 2117 0393 2450 0001. Jeżeli wizyta jest umawiana w krótkim czasie do jej realizacji należy przesłać na mail potwierdzenie przelewu. Po połączeniu, należy spokojnie zaczekać, tak jak w zwykłej przychodni, tu tez zdarzają się czasem niewielkie opóźnienia. Proszę o przygotowanie na wizytę dostępnych badań, kart informacyjnych, listy leków z ich nazwami i dawkami , a w przypadku wizyty związanej stricte z poradą dietetyczną/ redukcją masy ciała; także ankiety żywieniowej i dzienniczka żywieniowego do pobrania w zakładce "przygotowanie do wizyty" i przesłanie ich na maila. Proszę o wypełnienie danych osobowych z adresem i PESEL-em w portalu ZL, co jest potrzebne do wystawienia recepty i oszczędza czas. Na wizycie edukacja/reedukacja z zasad żywienia, korekta leczenia, recepty, ewentualne materiały edukacyjne w linku/mailu.
  Przed wizytą należy się zważyć rano na czczo i dokonać pomiaru obwodu pasa. Do zobaczenia

  Pozostałe usługi


  Lubelska 16-18/LU9, Kraków

  240 zł

  Harmony Medical

  Kontrolne wizyty pacjentek w ciąży, będącej w stałej kontroli. Zwykle 1x na 3-4 tygodnie. Między wizytami wsparcie SMS/mail w rozsądnych granicach;-)


  240 zł

  online

  Oprócz standardowej wizyty, materiały dotyczące żywienia w cukrzycy ciążowej, zaświadczenie do ginekologa na maila, e-recepty, ew filmiki instruktażowe dotyczące podawania insuliny. W cenie wizyty wsparcie SMS/mail w rozsądnych granicach;-)  Lubelska 16-18/LU9, Kraków

  360 zł

  Harmony Medical

  Na wizycie analiza badań, postawienie diagnozy, wydanie glukometru z kompletem materiałów edukacyjnych, szkolenie z samokontroli na glukometrze, szkolenie z zasad żywienia, szkolenie z insulinoterapii na każdym etapie terapii, jeśli wskazane.


  360 zł

  online

  Na wizycie analiza badań, postawienie diagnozy, wydanie recepty na glukometr, wysłanie dostępu w chmurze do kompletu materiałów edukacyjnych, szkolenie z samokontroli na glukometrze, szkolenie z zasad żywienia, szkolenie z insulinoterapii na każdym etapie terapii, jeśli wskazane.  Lubelska 16-18/LU9, Kraków

  240 zł

  Harmony Medical

  Wizyta z interpretacją wyników testu oddechowego, włączenie leczenia farmakologicznego, wytłumaczenie zasad diety FODMAP, oraz przykładowy jadłospis. Wskazówki na temat rozszerzania diety.


  240 zł

  online

  Wizyta z interpretacją wyników testu oddechowego, włączenie leczenia, wytłumaczenie zasad diety FODMAP, oraz przykładowy jadłospis. Wskazówki na temat rozszerzania diety.  Lubelska 16-18/LU9, Kraków

  100 zł

  Harmony Medical

  Nie wystawiam recept na narkotyczne leki p/bólowe, ani leki psychotropowe.


  100 zł

  online

  Nie wystawiam recept na narkotyczne leki p/bólowe, ani psychotropowe.  Lubelska 16-18/LU9, Kraków

  360 zł

  Harmony Medical

  Zajmuję się leczeniem otyłości z użyciem dostępnych leków, zarejestrowanych do leczenia otyłości. Na wizycie badanie składu ciała, interpretacja wyników badań laboratoryjnych, analiza ankiety żywieniowej i dzienniczka żywieniowego - do pobrania z zakładki "pierwsza wizyta" na . Do zobaczenia.


  360 zł

  online

  Zajmuję się leczeniem otyłości z użyciem dostępnych leków, zarejestrowanych do leczenia otyłości. W dzień wizyty rano na czczo należy się zważyć i dokonać pomiaru obwodu brzucha. Na wizycie interpretacja wyników badań laboratoryjnych, analiza ankiety żywieniowej i dzienniczka żywieniowego - do pobrania na z zakładki "umów wizytę - przygotowanie do wizyty". W przypadku wizyty online, proszę o przesłanie powyższych informacji na - w tytule -data wizyty, imię i nazwisko pacjenta. Do zobaczenia.  Lubelska 16-18/LU9, Kraków

  Od 200 zł

  Harmony Medical

  Jadłospis indywidualny dopasowany indywidualnie do potrzeb i preferencji żywieniowych. Ma stanowić swoisty drogowskaz żywieniowy, dlatego staramy się go przygotować w takiej postaci, aby łatwo było wymieniać , a później i tworzyć własne posiłki. Przed tą usługą., konieczne jest wypełnienie ankiety żywieniowej i dzienniczka żywieniowego, do pobrania na stronie w zakładce "pierwsza wizyta". Czas oczekiwania na jadłospis - do 7 dni roboczych.  Lubelska 16-18/LU9, Kraków

  240 zł

  Harmony Medical

  Proszę o przygotowanie na wizytę dostępnych badań, kart informacyjnych, dzienniczka samokontroli, listy leków z ich nazwami i dawkami i załączenie tych informacji na koncie w ZnanyLekarz. Na wizycie edukacja/reedukacja z zasad żywienia, korekta leczenia. Elementami wyrównania cukrzycy są: prawidłowa masa ciała, ciśnienie tętnicze, prawidłowe wartości składowych lipidogramu - na wizycie zajmuję się również ich poprawą.


  240 zł

  online

  Proszę o przygotowanie na wizytę dostępnych badań, kart informacyjnych, dzienniczka samokontroli, listy leków z ich nazwami i dawkami - załączenie tych informacji na koncie w ZnanyLekarz . Na wizycie edukacja/reedukacja z zasad żywienia, korekta leczenia. Elementami wyrównania cukrzycy są: prawidłowa masa ciała, ciśnienie tętnicze, prawidłowe wartości składowych lipidogramu - na wizycie zajmuję się również ich poprawą.
  Przed wizytą należy się zważyć rano na czczo i dokonać pomiaru obwodu pasa.  Lubelska 16-18/LU9, Kraków

  240 zł

  Harmony Medical

  Obejmuje analizę dzienniczka żywieniowego - do pobrania na stronie w zakładce przygotowanie do wizyty, oraz poradę, jak modyfikować jadłospis ew propozycje przykładowych przepisów. Na każdej wizycie analiza składu ciała, dostępnych badań i recepty przy prowadzonej farmakoterapii.


  240 zł

  online

  Obejmuje analizę dzienniczka żywieniowego - do pobrania na stronie w zakładce przygotowanie do wizyty, oraz poradę, jak modyfikować jadłospis ew propozycje przykładowych przepisów. Na każdej wizycie analiza składu ciała, dostępnych badań i recepty przy prowadzonej farmakoterapii.
  Przed wizytą należy się zważyć rano na czczo i dokonać pomiaru obwodu pasa.  Lubelska 16-18/LU9, Kraków

  Od 540 zł

  Harmony Medical

  Wizyta obejmuje wywiad żywieniowy, wywiad lekarski, analizę składu ciała, interpretację wyników badań laboratoryjnych, włączenie farmakoterapii ( recepty), oraz suplementacji jeśli jest wskazana. Ponadto 7-dniowy spersonalizowany, idealnie zbilansowany jadłospis z instrukcją obsługi i listą zakupów. Ma stanowić swoisty drogowskaz żywieniowy, dlatego staramy się go przygotować w takiej postaci, aby łatwo było wymieniać , a później i tworzyć własne posiłki. Przed tą usługą., konieczne jest wypełnienie ankiety żywieniowej i dzienniczka żywieniowego, do pobrania na stronie w zakładce przygotowanie do wizyty. Czas oczekiwania na jadłospis - do 7 dni roboczych.


  540 zł

  online

  Wizyta obejmuje wywiad żywieniowy, wywiad lekarski, interpretację wyników badań laboratoryjnych, włączenie farmakoterapii ( recepty), oraz suplementacji jeśli jest wskazana. Ponadto 7-dniowy spersonalizowany, idealnie zbilansowany jadłospis z instrukcją obsługi i listą zakupów.
  Ma stanowić swoisty drogowskaz żywieniowy, dlatego staramy się go przygotować w takiej postaci, aby łatwo było wymieniać , a później i tworzyć własne posiłki. Przed tą usługą., konieczne jest wypełnienie ankiety żywieniowej i dzienniczka żywieniowego, do pobrania na stronie w zakładce "pierwsza wizyta", oraz załączyć razem z wynikami badań, na czacie z lekarzem w aplikacji ZnanyLekarz lub wysłać na . Czas oczekiwania na jadłospis - do 7 dni roboczych.. Pacjent powinien zważyć się rano na czczo przed wizytą i zmierzyć obwód pasa.  Lubelska 16-18/LU9, Kraków

  240 zł

  Harmony Medical

  Obejmuje analizę dzienniczka żywieniowego - do pobrania na stronie w zakładce przygotowanie do wizyty, oraz poradę, jak modyfikować jadłospis ew propozycje przykładowych przepisów. Na każdej wizycie analiza składu ciała, dostępnych badań i recepty przy prowadzonej farmakoterapii.


  240 zł

  online

  Obejmuje analizę dzienniczka żywieniowego (do pobrania na stronie w zakładce przygotowanie do wizyty i do załączenia w wiadomości do lekarza na portalu ZnanyLekarz), oraz poradę, jak modyfikować jadłospis ew propozycje przykładowych przepisów. Na każdej wizycie analiza składu ciała, dostępnych badań i recepty przy prowadzonej farmakoterapii.
  Przed wizytą należy się zważyć rano na czczo i dokonać pomiaru obwodu pasa.  Lubelska 16-18/LU9, Kraków

  360 zł

  Harmony Medical

  Proszę o przygotowanie na wizytę dostępnych badań, kart informacyjnych, dzienniczka żywieniowego, ankiety żywieniowej - vide opis "o mnie", oraz listy leków z ich nazwami i dawkami. Na wizycie wskazanie kierunków zmian żywieniowych, analiza składu ciała, dobranie farmakoterapii i suplementacji, przykładowy jadłospis w dobranej kaloryczności.


  360 zł

  online

  Proszę o przygotowanie na wizytę dostępnych badań, kart informacyjnych, dzienniczka żywieniowego, ankiety żywieniowej - vide opis "o mnie", oraz listy leków z ich nazwami i dawkami - przesłanie na . Na wizycie wskazanie kierunków zmian żywieniowych, dobranie farmakoterapii i suplementacji.  Lubelska 16-18/LU9, Kraków

  360 zł

  Harmony Medical

  Proszę o przygotowanie na wizytę dostępnych badań, kart informacyjnych, glukometru, dzienniczka samokontroli, listy leków z ich nazwami i dawkami, dzienniczka żywieniowego - do pobrania na stronie w zakładce przygotowanie do wizyty. Na wizycie edukacja/reedukacja z zasad żywienia, korekta leczenia. Elementami wyrównania cukrzycy są: prawidłowa masa ciała, ciśnienie tętnicze, prawidłowe wartości składowych lipidogramu - na wizycie zajmuję się również ich poprawą.


  360 zł

  online

  Proszę o przygotowanie na wizytę dostępnych badań, kart informacyjnych, dzienniczka samokontroli, listy leków z ich nazwami i dawkami, dzienniczka żywieniowego - do pobrania na stronie w zakładce przygotowanie do wizyty i załączenie tych informacji na koncie w ZnanyLekarz. Na wizycie edukacja/reedukacja z zasad żywienia, korekta leczenia. Elementami wyrównania cukrzycy są: prawidłowa masa ciała, ciśnienie tętnicze, prawidłowe wartości składowych lipidogramu - na wizycie zajmuję się również ich poprawą.
  Przed wizytą należy się zważyć rano na czczo i dokonać pomiaru obwodu pasa.  Lubelska 16-18/LU9, Kraków

  360 zł

  Harmony Medical


  360 zł

  online  Lubelska 16-18/LU9, Kraków

  240 zł

  Harmony Medical


  240 zł

  online  Lubelska 16-18/LU9, Kraków

  240 zł

  Harmony Medical

  Na każdej wizycie analiza składu ciała, omówienie efektów, możliwości zamiany posiłków, pomoc w rozwiązywaniu przeszkód/problemów, wsparcie motywacyjne.


  240 zł

  online  Lubelska 16-18/LU9, Kraków

  360 zł

  Harmony Medical

  Wizyta zawiera konsultację lekarza internisty - diabetologa - dietetyka, analizę składu ciała, analizę nawyków żywieniowych, wskazówki żywieniowe dotyczące koniecznych zmian, niedoborów, dobranie suplementacji i farmakoterapii ( jeśli wskazana). Przykładowy jadłospis w dobranej kaloryczności.


  Lubelska 16-18/LU9, Kraków

  360 zł

  Harmony Medical

  Konsultacja lekarza internisty- diabetologa - dietetyka, analiza składu ciała, analiza nawyków żywieniowych, porada żywieniowa, dobranie odpowiedniej farmakoterapii i suplementacji. Przykładowy jadłospis w dobranej kaloryczności.


  360 zł

  online

  Wizyta zawiera konsultację lekarza internisty - diabetologa - dietetyka, analizę nawyków żywieniowych, wskazówki żywieniowe dotyczące koniecznych zmian, niedoborów, dobranie suplementacji i farmakoterapii ( jeśli wskazana). Przykładowy jadłospis w dobranej kaloryczności.
  Przed wizytą pacjent powinien zważyć się rano na czczo i zmierzyć obwód pasa.  Lubelska 16-18/LU9, Kraków

  240 zł

  Harmony Medical


  240 zł

  online  Lubelska 16-18/LU9, Kraków

  240 zł

  Harmony Medical


  200 zł

  online  Lubelska 16-18/LU9, Kraków

  360 zł

  Harmony Medical


  360 zł

  online  440 zł

  online

  W trakcie wizyty wywiad lekarski, omówienie ankiety żywieniowej (trzeba wypełnić wcześniej - do pobrania ze strony z zakładki "pierwsza wizyta", analiza badań laboratoryjnych, ustalenie celów. Wszystkie pliki załączyć najlepiej w portalu Znany Lekarz lub wysłąc na . W ramach tej wizyty dodatkowo indywidualny plan żywieniowy - czas oczekiwania do 7 dni roboczych.  Lubelska 16-18/LU9, Kraków

  240 zł

  Harmony Medical


  240 zł

  online  Lubelska 16-18/LU9, Kraków

  360 zł

  Harmony Medical

  Proszę o przygotowanie na wizytę dostępnych badań, kart informacyjnych, dzienniczka żywieniowego, ankiety żywieniowej - vide opis "o mnie", oraz listy leków z ich nazwami i dawkami. Na wizycie wskazanie kierunków zmian żywieniowych, analiza składu ciała, dobranie farmakoterapii i suplementacji.


  360 zł

  online  240 zł

  online

  Proszę o przygotowanie na wizytę dostępnych badań, kart informacyjnych, dzienniczka samokontroli, listy leków z ich nazwami i dawkami - przesłanie ich na . Na wizycie edukacja/reedukacja z zasad żywienia, korekta leczenia. Elementami wyrównania cukrzycy są: prawidłowa masa ciała, ciśnienie tętnicze, prawidłowe wartości składowych lipidogramu - na wizycie zajmuję się również ich poprawą.
  Przed wizytą należy się zważyć rano na czczo i dokonać pomiaru obwodu pasa.  Lubelska 16-18/LU9, Kraków

  100 zł

  Harmony Medical

  W przypadku leków refundowanych, proszę o przyniesienie karty informacyjnej/ zaświadczenia lekarskiego itp dokumentującego wskazania refundacyjne  Lubelska 16-18/LU9, Kraków

  100 zł

  Harmony Medical

  Usługa dotyczy pacjentów, którzy się u mnie leczą. W ramach wizyty kontrolnej, zaświadczenie jest w cenie wizyty.


  100 zł

  online

  Usługa dotyczy pacjentów, którzy się u mnie leczą. W ramach wizyty kontrolnej, zaświadczenie jest w cenie wizyty.

  Moje doświadczenie

  O mnie

  Jestem specjalistą w zakresie chorób wewnętrznych i diabetologii, oraz doradcą żywieniowym. Szczególnie interesuje mnie profilaktyka i leczenie otyłoś...

  Zobacz pełen opis


  Edukacja

  • Wydział Lekarski Collegium Medicum UJ
  • Specjalizacja w zakresie diabetologii
  • Specjalizacja w zakresie chorób wewnętrznych
  Zobacz więcej

  Certyfikaty ZnanyLekarz


  Zakres porad

  • Diabetologia
  • Choroby wewnętrzne

  Doświadczenie

  • 2002-2014r- praca w Oddziale Chorób Wewnętrznych I Endokrynologii Szpitala im. G.Narutowicza w Krakowie
  • 2012-2015r - praca w Centrum Leczenia Otyłości przy ul.Garncarskiej w Krakowie

  Znajomość języków

  • Angielski

  Profile społecznościowe

  Publikacje i artykuły

  Publikacje (2)

  321 opinii pacjentów

  Ogólna ocena

  Trzymamy rękę na pulsie 100% zweryfikowanych opinii. Sprawdź jak działamy
  E
  Profil zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: online konsultacja diabetologiczna

  Polecam z całego serca . Mimo tego że to była moja pierwsza wizyta jestem pozytywnie nastawiona.

  R
  Profil zweryfikowany
  Lokalizacja: Harmony Medical Konsultacja leczenia nadwagi i otyłości

  Jestem bardzo zadowolony z wizyty. Wizyta przebiegła w miłej atmosferze, Pani Doktor wszystko szczegółowo wyjaśniła. Bede stałym pacjentem.

  O
  Profil zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: online Cukrzyca ciążowa (pierwsza wizyta)

  Jestem pod ogromnym wrazeniem. Szczegolowy wywiad, wyjasnienia, wskazowki dotyczace diety. Opieka cukrzycy ciazowej na najwyzszym poziomie, czuje sie bardzo bezpiecznie pod skrzydlami Pani Doktor.


  G
  Profil zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Harmony Medical konsultacja diabetologiczna

  Jestem bardzo zadowolona z wizyty. Pani Doktor bardzo sympatyczna, dużo uwagi poświęca pacjentowi.
  Jako lekarz jest zainteresowana nie tylko swoją dziedzina ale chorobami współistniejącymi i to od chwili ich powstania. Jest zainteresowana by pomóc pacjentowi. Była to moja 1 wizyta. Będę kontynuować następne. Dziękuję bardzo


  E
  Profil zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Harmony Medical konsultacja diabetologiczna

  Panidoktor bardzo szczegółowo przeanalizowała moje inne dolegliwości

  lek. Edyta Sekuła

  Człowiek w końcu jest całością. Staram się brać pod uwagę wszystkie informacje. Serdecznie pozdrawiam.


  B
  Profil zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Harmony Medical konsultacja diabetologiczna

  Po kolejnej wizycie u Pani Doktor niezmiennie jestem pełna uznania dla jej kompetencji, dociekliwości oraz życzliwości. Nie traktuje pacjenta jak niedouczonego intruza, któremu trzeba wydawać polecenia i straszyć, lecz szuka rozwiązań, wyjaśnia, rozmawia i skutecznie leczy. Gdyby wszyscy lekarze byli tak zaangażowani, życie chorych byłoby łatwiejsze...

  lek. Edyta Sekuła

  Serdecznie dziękuję za te słowa uznania;-)


  A
  Profil zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Harmony Medical konsultacja diabetologiczna

  Bardzo profesjonalna i miła Pani doktor, trafna diagnoza, przepisane leczenie szybko przyniosło efekty. Dziękuję

  lek. Edyta Sekuła

  Cieszę się. Kibicuję w dalszych zmianach stylu życia. Pozdrawiam serdecznie.


  B
  Profil zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Harmony Medical konsultacja diabetologiczna

  Pierwszy raz od pojawienia się problemu ktoś chce go rozwiązać nowoczesnie

  lek. Edyta Sekuła

  Mam nadzieję, że się nam uda;-) Pozdrawiam serdecznie


  J
  Profil zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: online konsultacja online

  Super, gorąco polecam, bardzo rzeczowo, konkretnie, profesjonalnie.

  lek. Edyta Sekuła

  Bardzo dziękuję za opinię. Pozdrawiam serdecznie.


  E
  Profil zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: online konsultacja diabetologiczna (pierwsza wizyta)

  Polecam,nie ma pytań bez odpowiedzi. Dobry człowiek i fachowiec.


  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

  Odpowiedzi na pytania

  445 odpowiedzi udzielonych przez lekarza na pytania pacjentów na ZnanyLekarz.pl

  Witam
  Mężczyzna 41 lat, leczone nadciśnienie, palący.
  Od dłuższego czasu borykam się z gniotącym bólem w klatce piersiowej. Umiejscowiony w okolicach mostka i po jego prawej stronie. Do tego czasem dochodzi uczucie "plytszego oddechu" i braku możliwości pełnego wdechu. W ciągu ostatnich 6-8 miesięcy wykonane miałem RTG klatki piersiowej, kilkukrotnie EKG, USG jamy brzusznej, gastroskopię oraz badania krwi. Oprócz trochę podwyższonego cholesterolu (213) i lekkiego stanu zapalnego błony śluzowej żołądka stwierdzonego podczas gastroskopii, wszystko jest ok. Od kilku miesięcy stosuję IPP ale bez większej poprawy.
  Pytanie co jeszcze, w jakim kierunku powinienem wykonać badania?

  Dzień dobry. Powinien Pan udać się do kardiologa, który prawdopodobnie zleci próbę wysiłkową i zrobi Echo serca.

  lek. Edyta Sekuła

  Dzień dobry, robiłem morfologię i wyszło mi ponad normę młode granulocyty 1.0 (norma do 0.7) a ilość młodych granulocytów 0.09 (norma do 0.06) do tego podwyższone erytrocyty 5.43 (norma do 5.40). Miesiąc temu miałem bakterie w cewce moczowej, czy to może być to ? Naczytałem się w google o białaczce i bardzo się boje. Proszę o pomoc

  Dzień dobry. To są zupełnie niewielkie przekroczenia a rozmaz jest automatyczny i z różnych powodów mogą być niewielkie przekroczenia. Nie podał Pan całego badania morfologii, rozumiem że tylko odchylenia od normy, które nie są istotne i absolutnie nie wskazują na białaczkę! Dla spokoju ducha, można iść powtórzyć badanie za kilka tygodni.

  lek. Edyta Sekuła

  Wszystkie treści, w szczególności pytania i odpowiedzi, dotyczące tematyki medycznej mają charakter informacyjny i w żadnym wypadku nie mogą zastąpić diagnozy medycznej.

  Najczęściej zadawane pytania