dr Iwona Ciechanowicz-Kowalczyk, fizjoterapeuta Poznań

dr Iwona Ciechanowicz-Kowalczyk

Fizjoterapeuta więcej

14 opinii

Zapisz

Przewidywany czas odpowiedzi:

Nie rezygnuj ze zdrowia

Wybierz konsultacje online, aby rozpocząć lub kontynuować leczenie bez wychodzenia z domu. Jeśli potrzebujesz, możesz również umówić wizytę w gabinecie.

Pokaż specjalistów Jak to działa?

Adres

Rubież 46 blok E, Stare Miasto, Poznań
Stowarzyszenie na Rzecz Dzieci ze Złożoną Niepełnosprawnością

W tym gabinecie nie można umawiać wizyt przez internet

Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


Brak informacji o usługach i ich cenach

Czy brakuje Ci jakichś informacji w profilu tego specjalisty?

Pokaż innych fizjoterapeutów w pobliżu

Moje doświadczenie

Cennik

Brak informacji o usługach i cenach

Ten lekarz nie dodał jeszcze informacji o usługach i cenach.

Opinie

5

Ogólna ocena
14 opinii

Wszystkie opinie się liczą. Specjaliści nie mogą zapłacić za zmianę lub usunięcie opinii. Dowiedz się więcej.
K
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Stowarzyszenie na Rzecz Dzieci ze Złożoną Niepełnosprawnością ONM

Cudowna kobieta. Cierpliwa i empatyczna. Razem z Panią doktor zmienialiśmy ośrodki rehabilitacji. Tam gdzie Pani Iwona tam i my. Pozdrawiam i dziękuję w imieniu Szymka


A
Użytkownik zweryfikowany

Profesjonalna z ogromnym doświadczeniem. Bardzo miła i sympatyczna. Cierpliwa , empatyczna. Pani doktor pomogła Nam w kwestii wzmożonego napięcia mięśniowego w obrębie rączek. Zdecydowanie polecam!


M
Użytkownik zweryfikowany

Nasz 2,5 letni syn Antoś, ćwiczy z Panią Iwonką już przeszło rok.Dzięki jej ogromnej fachowej wiedzy, umiejętnościom i podejściu maluch nauczył się raczkować, siadać, wstawać, chodzić.To wybitny specjalista i fachowiec który zarówno dobrze prowadzi zajęcia terapeutyczne z dzieckiem ale także potrafi logicznie i rzeczowo wytłumaczyć wszystko co się dzieje rodzicom, motywując ich przy tym do współpracy. Obserwując ten ogromny postęp wiemy, że trafiliśmy w najlepsze ręce, bo dbałość o szczegóły, ogromne zaangażowanie, życzliwość, cierpliwość i anielskie serce są niezastąpione i nieocenione a Antoś jeździ do "cioci" z wielką radością i czeka na kolejne zajęcia.Zdecydowanie polecam:)


A
Użytkownik zweryfikowany

Nasz synek miał wzmożone napięcie mięśniowe, lekarze twierdzili, że rehabilitacja zajmie około pół roku. Tymczasem dzięki Pani Iwonie Tomuś poradził sobie z tym problemem w czasie o połowę krótszym. Pani Iwona jest rewelacyjnym specjalistą, nie mogliśmy trafić lepiej! Czas terapii wykorzystuje na maksa, dbając jednocześnie o komfort maluszka i rodziców. My jako rodzice, na początku zestresowani, już po kilku chwilach byliśmy pewni, że maluszek jest w dobrych rękach a ćwiczenia jakie "odrabialiśmy" w domu z synkiem stały się fantastyczną zabawą zarówno dla nas jak i dla niego. Trudno ująć w kilku słowach, jak bardzo jesteśmy wdzięczni Pani Iwonie za pomoc, cierpliwość, przekazaną wiedzę i niezwykłe zaangażowanie w pomoc nam i naszemu maleństwu. I co dla mnie bardzo ważne, nawet po zakończeniu terapii Pani Iwona interesuje się postępami swoich małych pacjentów. Wielki szacunek i uznanie dla wybitnego specjalisty!!!!!


M
Użytkownik zweryfikowany

Do Pani Iwony trafiliśmy, kiedy syn miał 3 tygodnie (urodził się z obniżonym napięciem mięśniowym). Terapia podjęta przez Panią Iwonę –w atmosferze pełnej życzliwości i cierpliwości dla nas, już po kilku spotkaniach zaczęła przynosić konkretne efekty. Dziecko podczas ćwiczeń czuło się pewnie i bezpiecznie. Kolejne miesiące to nie była dla niego gimnastyka ale fajne zabawy, dokazywanie z osobą, którą się dobrze zna i lubi. Pani Iwona świetnie wykorzystuje „wrodzoną” ciekawość dziecka, potrafi podsunąć maluchowi mnóstwo pomocy stymulujących wszystkie sfery rozwoju , nie tylko ruchową. Wiem, że dzięki Niej (a nie neurologom i ortopedom) nasza batalia o zdrowie syna zakończyła się pełnym sukcesem. A słowo „dziękuję” nigdy nie spłaci długu wdzięczności , jaki będę miała wobec Pani Iwony. Specjalista w 100% godny polecenia!


R
Użytkownik zweryfikowany

Pani Iwona ma bardzo dobre podejście do dzieci. Nasz synek zetknął się wcześniej z rehabilitantką, która wykonywała ćwiczenia nie zważając na bieżące emocje dziecka, prawie przez cały czas synek płakał, przez co wg nas nie przynosiły one oczekiwanych rezultatów. U Pani Iwony było inaczej. Najpierw wykazała się dużą cierpliwością, obserwowała zachowanie Pawełka, poznawała jego temperament i upodobania. Takie podejście doprowadziło w efekcie do tego, że kolejne spotkania i ćwiczenia przebiegały w atmosferze radości i były przyjemnością dla malca. Fachowym okiem potrafiła zauważać problemy i odpowiednio dobierać ćwiczenia, które następnie wykonywaliśmy z Pawełkiem. Ćwiczenia te to jakby zabawa, ale jednocześnie pokazywanie dziecku, jak można wykorzystywać swoje ciało. Mieliśmy wrażanie, że po każdym spotkaniu Pawełek z dnia na dzień zyskuje nowe umiejętności i zalicza kolejne etapy rozwoju ruchowego. Szczerze i z pełną odpowiedzialnością polecamy Panią Iwonę jako doświadczonego rehabilitanta NDT Bobath, z którym zaprzyjaźni się każde dziecko.


A
Użytkownik zweryfikowany

Pani Iwono, dziękujemy za konsultacje dotyczące dylematów (niełatwego przecież) macierzyństwa, bezcenne wskazówki i konkretne rozwiązania; za szczery uśmiech okazywany podczas ćwiczeń Naszemu Człowieczkowi; za poświęcony czas w naszej rodzinnej drodze do beztroskiego, szczęśliwego i zdrowego dzieciństwa.

Dobrze, że istnieją wśród nas anioły... Nie mają wprawdzie skrzydeł, ale ich serce jest tak duże, że może pomieścić także niepokoje innych ludzi... Wyciągają ręce, proponują bezinteresowną pomoc... i tłumaczą to, co trudne, niezrozumiałe, zawikłane...

Z serca dziękujemy !!!


M
Użytkownik zweryfikowany

Pani Iwona jest najlepszym specjalistą w dziedzinie rehabilitacji małych dzieci, jakiego miałam przyjemność spotkać. Kapitalna Osobowość, bardzo szeroka wiedza, kompleksowe podejście do naszego Pawełka i do nas rodziców... Z całego serca polecam Panią Iwonę wszystkim przerażonym, zrozpaczonym diagnozami rodzinom... (Choć sama zawodowo zajmuję się psychoterapią osób niepełnosprawnych,dziś wiem, że w przypadku swojego własnego dziecka terapia nie może być oparta wyłącznie na naszej wiedzy i intuicji...) Wybitny Człowiek!!!!!
P.Iwonko- dziękujemy za pomoc w każdej chwili, w której jej potrzebowaliśmy !!!


K
Użytkownik zweryfikowany

Mam to szczęście, że mój prawie 4 letni synek jest pod opieką Pani Doktor Iwony Ciechanowicz - Kowalczyk, która jest wspaniałym specjalistą i wyjątkowym człowiekiem. Podczas terapii nie tylko dba o powrót do zdrowia, odzyskanie sprawności fizycznej ale i troszczy się o komfort psychiczny małego pacjenta i zatroskanych rodziców. Z ogromnym zaangażowaniem i wyjątkową dbałością zajmuje się pacjentem a swoim optymizmem skutecznie zaraża. Dzięki pracy Pani Doktor Iwony Ciechanowicz - Kowalczyk uniknęliśmy operacji którą nam zalecał profesor ortopeda....
Z całego serca polecam!!!!


M
Użytkownik zweryfikowany

Przez pół roku nasz synek był pod opieką Pani Iwonki i dzięki jej cennym wskazówką dzisiaj jest biegającym, uśmiechniętym dzieckiem. Pani Iwonka to profesjonalistka w swojej dziedzinie. Widać, że praca to także jej pasja. Bardzo angażuje się w zajęcia a przy tym jest przesympatyczną osobą.Jej niesamowite podejście do małego pacjenta sprawia, że rodzice mogą być spokojni, że ich pociechy trafiły właśnie pod opiekuńcze skrzydła Pani Iwonki. Z całego serca polecam Panią Iwonę Ciechanowicz-Kowalczyk. Pani Iwonko: Bardzo dziękujemy!!!


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Moje doświadczenie

Powiązane wyszukiwania