dr hab. n. med. Dorota Waśko-Czopnik

Gastrolog, Dietetyk, Internista więcej

Wrocław 1 adres

Nr PWZ: 9713806

76 opinii
Przewidywany czas odpowiedzi:

Adres

W tym gabinecie nie można umawiać wizyt przez internet

Środki bezpieczeństwa w tym gabinecie

Pokaż

Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


Przyjmuję: dorosłych
Gotówka, Karta płatnicza
71 388..... Pokaż numer
886 89..... Pokaż numer

Konsultacja dietetyczna

Konsultacja dietetyczna kolejna • 180 zł

Konsultacja dietetyczno-gastrologiczna • 300 zł +1 więcej

Plan żywieniowy • 400 zł


NIP

9231737165

Adres firmy

Aleksandra Ostrowskiego 5A, Wrocław

Usługi i ceny

Ceny dotyczą wizyt prywatnych.

Popularne usługi


Aleksandra Ostrowskiego 5A, Wrocław

DB MEDICINE Centrum Medyczne

Pozostałe usługi


Aleksandra Ostrowskiego 5A, Wrocław

180 zł

DB MEDICINE Centrum MedyczneAleksandra Ostrowskiego 5A, Wrocław

300 zł

DB MEDICINE Centrum MedyczneAleksandra Ostrowskiego 5A, Wrocław

400 zł

DB MEDICINE Centrum Medyczne

Moje doświadczenie

O mnie

W 1997 roku zostałam absolwentką Akademii Medycznej we Wrocławiu na kierunku lekarskim. Swoją karierę zawodową rozpoczęłam we wrocławskiej Klinice Gas...

Zobacz pełen opis


Certyfikaty ZnanyLekarz


Zakres porad

  • Gastroenterologia
  • Choroby wewnętrzne

Znajomość języków

  • Angielski

Profile społecznościowe

76 opinii pacjentów

Ogólna ocena

Trzymamy rękę na pulsie 100% zweryfikowanych opinii. Sprawdź jak działamy
E
Profil zweryfikowany
Lokalizacja: DB MEDICINE Centrum Medyczne konsultacja dietetyczno-gastrologiczna

Pani Docent wyprowadziła mnie ze stanu agonalnego. Choruje na Crohna i gdyby nie ona już dawno bym nie żył. Wykonała koloskopie wyjątkowo dobrze oraz skierowała do odpowiednich ludzi od rezonansu miednicy. Potrafi załatwić wszystko co najlepsze. Polecam z całego serca i pozdrawiam.

A
Profil zweryfikowany
Lokalizacja: DB MEDICINE Centrum Medyczne Inny

Pani Doktor posiada bardzo rozległą wiedzę a badania endoskopowe wykonuje w sposób perfekcyjny. Wczoraj miałam wykonaną gastroskopię w znieczuleniu ogólnym i kompletnie nic nie czułam po zabiegu. Zero jakiegokolwiek dyskomfortu czy podrażnienia. Wszystko zostało mi wytłumaczone zarówno przed zabiegiem, jak i po. Pani Doktor odpowiedziała na każde nurtujące mnie pytanie. Nie było czuć presji upływającego czasu co często zdarzało się innym lekarom. W ogóle cały personel jest wspaniały, który był przy zabiegu. Dziękuje

R
Profil zweryfikowany
Lokalizacja: DB MEDICINE Centrum Medyczne Inny

Umówiłam się na manometrie przełyku, byłam pewna ze Pani Doktor wykona to badanie, zero informacji na te temat ze wykonuje je pielęgniarka. Jestem tym rozczarowana, a przecież zapłaciłam prawie tysiąc zł. Żadnej rozmowy, zainteresowania, nic. Także niestety ja nie polecam :( oby tylko opis badania dotarł do mnie na czas….

dr hab. n. med. Dorota Waśko-Czopnik

Szanowna Pani, z przykrością stwierdzam, że Pani opinia wprowadza w błąd i istotnie rozmija się z prawdą oraz zaistniałą sytuacją. O tym, że badanie wykonuje pielęgniarka, a ja je opisuję wiedziała Pani już przy rejestracji, gdzie dokładnie poinformowano Panią o wszystkich szczegółach, o które Pani dopytywała podczas podpisywania zgody na badania. Odbyła Pani bardzo długą rozmowę z pielęgniarką oraz osobami z personelu dopytując o szczegóły i generując spore opóźnienie w wykonywaniu badań, więc trudno mówić o braku zainteresowania z naszej strony. NIe wyraziła Pani chęci rozmowy ze mną, w przeciwnym razie byłabym poproszona do pracowni, tym bardziej, że zawsze w wątpliwych sytuacjach służę pomocą i wyjaśnieniami, zwłaszcza, że jestem w pracowni obok. Chciałam zaznaczyć, że pani pielęgniarka jest osobą doświadczoną, jako jedna z nielicznych w Polsce posiada certyfikat umiejętności, cewniki zakłada 25 lat, natomiast ja zawsze podczas badań jestem do dyspozycji w razie jakichkolwiek problemów podczas procedury, w trudnych przypadkach lub na życzenie pacjenta. Dodam, że w krajach zachodnich badania te wykonuje wyłącznie personel pielęgniarski, a lekarz je analizuje. Proszę się nie martwić, opis będzie w zadeklarownym czasie oczekiwania.


A
Profil zweryfikowany
Lokalizacja: Prywatna Praktyka Specjalistyczna, Pracownia Motoryki Przewodu Pokarmowego konsultacja gastrologiczna

Pani Doktor jest bardzo życzliwą i empatyczną osobą. Z uwagą słucha każdego pacjenta. Potrafi wnikliwie przyjrzeć się wynikom badań i ustalić plan dalszego leczenia. Z całego serca polecam!


W
Profil zweryfikowany
Lokalizacja: Prywatna Praktyka Specjalistyczna, Pracownia Motoryki Przewodu Pokarmowego konsultacja gastrologiczna

Dzieki Pani doktor znaczaco poprawilem swoje samopoczucie! Bylem wczesniej u wielu “specjalistow” ale dopiero Pani doktor skutecznie zdiagnozowala moja chorobe i to jeszcze przed spojrzeniem na wyniki. Polecam Pania doktor serdecznie nie tylko ze wzgledu na wiedze i doswiadczenie ktore posiada ale przede wszystkim za to jakim jest czlowiekiem


M
Profil zweryfikowany
Lokalizacja: OMNI Clinic Centrum Medyczne Wrocław

Polecam wizytę u Pani Doktor wszystkim, którzy borykają się z problemami układu pokarmowego - szczególnie kiedy boli ich jedzenie. Pani Doktor jest z jednej strony bardzo sympatyczną i ciepłą osobą a z drugiej zdecydowanie zachowuje się respekt, stąd zalecenia Pani Doktor zrealizowałem w 100% i w związku z tym dziś czuję się wyśmienicie ! :)


K
Profil zweryfikowany
Lokalizacja: DB MEDICINE Centrum Medyczne

Pani Doktor jest niezwykle uprzejma i wnikliwa. Kieruje na dalszą diagnostykę zamiast zapisywać od razu leki. Po wizycie wszystkie moje wątpliwości są rozwiane, mam jasny plan dalszego działania, a przede wszystkim nadzieję na całkowite rozwiązanie problemu (poprzedni lekarz proponował leczenie objawowe w zasadzie do końca życia).

Dziękuję również za przyjęcie mnie przed świętami.


M
Profil zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
Lokalizacja: OMNI Clinic Centrum Medyczne Wrocław dieta redukcyjna

Miła sympatyczna Pani doktor. Rozumie problemy pacjentów i stara się pomóc . Serdecznie polecam polecam


B
Profil zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
Lokalizacja: OMNI Clinic Centrum Medyczne Wrocław gastroskopia z pobraniem wycinka na H.pylori

Uważność lekarza na zachowania pacjenta i odpowiednie reagowanie przy spokojnym,akceptującym podejściu bez nadmiernego pośpiechu zapewniło mi duży komfort psychiczny.Było to dla mnie ważne podczas badania, które nie należy do przyjemnych.


P
Profil zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
Lokalizacja: OMNI Clinic Centrum Medyczne Wrocław konsultacja gastrologiczna pierwsza

Wizyta na wysokim poziomie, profesjonalne podejście do pacjenta. Pani doktor z zainteresowaniem analizowała wszystkie doniesione wyniki badań, na ich podstawie i wywiadzie zaproponowała dalsze leczenie.


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Najczęściej zadawane pytania