dr n. med.

Dorota Stania

verifiedCreated with Sketch.

Stomatolog

47 opinii +dodaj

Umów wizytę oceń lekarza
520 odwiedzin w ciągu 30 dni

Jej specjalnością jest: stomatologia estetyczna, protetyka, zaburzenia stawów skroniowo-żuchwowych oraz związane z nimi bóle głowy i bruksizm. Pozyskiwane na specjalistycznych kursach… więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
47 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • D
  Lokalizacja: Specjalistyczne Centrum Stomatologii i Medycyny 4 dent Dorota StaniaUsługa: leczenie stomatologiczne pod mikroskopem

  Jak żyję nie spotkałem tak profesjonalnej, miłej i otwartej Pani Doktor. Pani Dorota odpowiedziała na wszystkie moje wyczerpujące pytania i rozwiała wszystkie wątpliwości. Plan leczenia został przygotowany profesjonalnie. Piaskowanie zębów, bezbolesne i bardzo dokładne. Najbardziej zaimponowała mi troska o klienta. Pani Dorota zadzwoniła do mnie, pytała czy wszystko w porządku, czy są jakieś uwagi oraz czy jestem usatysfakcjonowany. Z czystym sumieniem polecam gorąco.
  Damian :)

  Dorota Stania2018-03-22

  Panie Damianie, leczenie i troska o tak sympatycznego Pacjenta to dla mnie wielka przyjemność. Mam wielkie szczęście otaczać się sprawdzonym Zespołem, na którego profesjonalizm zawsze mogę liczyć ja, i moi Pacjenci. Dziękuję za te miłe słowa, pozdrawiam i zapraszam serdecznie na wizyty kontrolne:)

 • E
  Lokalizacja: Specjalistyczne Centrum Stomatologii i Medycyny 4 dent Dorota StaniaUsługa: licówki

  Nie znam milszego i bardziej profesjonalnego stomatologa. Pani Dorota jest bardzo rzeczowa i konkretna. Szczegółowo odpowiada na wszystkie pytania pacjenta i cały czas dopytuje czy rezultat leczenia jest zgodny z jego oczekiwaniami. W gabinecie robiłam licówki, jestem bardzo zadowolona zarówno z rewelacyjnego efektu, który przerósł moje oczekiwania jak i atmosfery na samych wizytach. Wszystkie Panie bardzo miłe i pomocne a Pani Patrycja robi najszybsze wyciski na świecie :)

  Dorota Stania2018-02-26

  Pani Ewelino, dziękuję w imieniu całego zespołu za tak pozytywną opinię. Współpraca z tak miłą i sympatyczną osobą to wielka przyjemność a Pani zadowolenie i uśmiech jest dla nas największą nagrodą. Pozdrawiamy serdecznie i zapraszamy ponownie.

 • K
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl

  Kontakt był pozytywny, zostałam poinformowana o etapach leczenia, personel był wrażliwy na mohe potrzeby i czujny.

  Dorota Stania2018-02-20

  Pani Katarzyno, dziękujemy za te miłe słowa. Jesteśmy do Pani dyspozycji. Pozdrawiamy i serdecznie zapraszamy.

 • M
  Lokalizacja: Specjalistyczne Centrum Stomatologii i Medycyny 4 dent Dorota Stania

  Polecam 4 Dent! Dr. Stania swoimi kompetencjami, osobowością i uśmiechem skutecznie niweluje zarówno problemy stomatologiczne jak i strach przed dentystą.

  Dorota Stania2018-02-20

  Panie Marku, dziękuję. Za każdym razem gdy czytam tak miłe słowa cieszę się ponieważ upewniają mnie one w tym co i jak robię. To wielka radość widzieć, że serce i zaangażowanie jakie wkładam w moją pracę wpływa na komfort mych ukochanych Pacjentów.

 • K
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl

  Nie lubię wizyt u dentysty, gdyż jest to dla mnie nieprzyjemne przeżycie, ale diametralnie zmieniłem zdanie. Od samego wejścia personel był mega sympatyczny, sama Pani doktor również przemiła, a co najważniejsze bardzo profesjonalnie oceniła stan uzębienia i plan jego poprawy. Pierwszy raz w końcu czuję, że trafiłem na dobrego specjalistę w tej dziedzinie. Teraz zamiast bać się wizyt u dentysty, na kolejną czekam z niecierpliwością i żałuję, że nie trafiłem tu wcześniej. ^_^

  Dorota Stania2018-02-20

  Panie Kamilu, jak miło czytać tyle pozytywnych opinii. Cały mój zespół dokłada wszelkich starań by nasi Pacjenci czuli się u nas komfortowo i bezpiecznie. Pozdrawiam serdecznie i zapraszam ponownie.

 • K
  Lokalizacja: Specjalistyczne Centrum Stomatologii i Medycyny 4 dent Dorota StaniaUsługa: stomatologia estetyczna

  Jestem pacjentem Pani dr Stani.
  Pełny profesjonalizm Jej i całego zespołu.
  No i miło wyróżnia się pod względem cenowym.

  Dorota Stania2018-02-20

  Panie Krzysztofie, dziękuję w imieniu własnym i całego zespołu. Miło jest miło się wyróżniać :) Pozdrawiamy i zapraszamy ponownie.

 • D
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl

  Profesjonalne podejście, wszystko dokładnie omówione i wyjaśnione :) Bardzo sympatyczna, komunikatywna i ciepła osoba. Gorąco polecam 4dent również ze względu na fachową i kompleksową obsługę w jednym miejscu oraz rewelacyjną załogę :D

  Dorota Stania2018-02-20

  Dziękujemy! Kompleksowość działania, profesjonalizm i przyjazna atmosfera to coś o co w sposób szczególny dbamy w 4dent. By się o tym przekonać najlepiej jest nas odwiedzić. Pozdrawiamy gorąco i zapraszamy do nas:)

 • Lokalizacja: Specjalistyczne Centrum Stomatologii i Medycyny 4 dent Dorota StaniaUsługa: leczenie kanałowe

  juz od 10 lat przemierzam 900 km aby skozystac z fachowej pomocy Pani Doktor to naprawde jedyne miejsce gdzie jestem w 100% pewna ze wszystko bedzie tak jak nalezy. Wspaniala fachowa zaloga szkoda tylko ze to tak daleko ale warto przejechac te kilometry.
  Polecam wszystkim !!!!

  Dorota Stania2018-02-20

  Pani Ilono, ślicznie dziękujemy. Jest Pani wspaniała i już nie możemy doczekać się Pani kolejnej wizyty u nas. Pozdrawiamy serdecznie i zapraszamy.

 • A

  Przemiła Pani doktor, bardzo profesjonalnie podchodzi do każdego pacjenta. Można z cała pewnością polecić każdemu!

  Dorota Stania2018-02-20

  Pani Aleksandro, dziękuję za te miłe słowa. Pozdrawiam serdecznie i zapraszam ponownie do nas.

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Jej specjalnością jest: stomatologia estetyczna, protetyka, zaburzenia stawów skroniowo-żuchwowych oraz związane z nimi bóle głowy i bruksizm. Pozyskiwane na specjalistycznych kursach i zjazdach naukowych nowe umiejętności, dwudziestoletnie doświadczenie zawodowe oraz bezcenny wrodzony dar sprawiają, że potrafi jak nikt inny nadać olśniewające, naturalne piękno zdrowego i białego uśmiechu.
  Studia medyczne na Oddziale Stomatologicznym Śląskiej Akademii Medycznej w Zabrzu ukończyła w 1996 roku . W latach 1997-2003 była asystentem Katedry i Zakładu Protetyki Stomatologicznej ŚAM. Od powstania w roku 2003 była asystentem Katedry i Zakładu Dysfunkcji Narządu Żucia ŚAM w Zabrzu. W 2002 roku obroniła z wyróżnieniem rozprawę doktorską pt.: Ocena sił zwarciowych a występowanie ubytków klinowych. Jest autorem i współautorem publikacji poruszających problemy protetyczne, koncentrujące się na diagnostyce i leczeniu dysfunkcji układu ruchowego narządu żucia.

Specjalizacje

 • Stomatologia ogólna
 • Stomatologia zachowawcza z endodoncją
 • Stomatologia dziecięca

Edukacja

 • Śląska Akademia Medyczna w Zabrzu

Publikacje

 • Jest autorem i współautorem publikacji poruszających problemy protetyczne, koncentrujące się na diagnostyce i leczeniu dysfunkcji układu ruchowego narządu żucia

Nagrody i wyróżnienia

 • W roku 2002 obroniła z wyróżnieniem rozprawę doktorską pt.: Ocena sił zwarciowych a występowanie ubytków klinowych.

Znajomość języków

 • angielski

Staże

 • W latach 1997-2003 była asystentem Katedry i Zakładu Protetyki Stomatologicznej ŚAM
 • Od powstania w roku 2003 była asystentem Katedry i Zakładu Dysfunkcji Narządu Żucia ŚAM w Zabrzu.

Certyfikaty