mgr

Dorota Kucharska

verifiedCreated with Sketch.

Psycholog, Psychoterapeuta

2 opinie +dodaj

Jestem psychologiem, psychoterapeutą w trakcie procesu certyfikacji. W ramach Gabinetu Psychoterapii pracuję terapeutycznie w nurcie TSR (ang. BSFT) – Terapii Krótkoterminowej Skoncentrowanej… więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
2 opinie

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • Lokalizacja: Gabinet Psychoterapii Dorota Kucharska

  Pani Dorota bardzo pomogła mojemu synowi. Jest terapeutą słuchającym, wrażliwym , profesjonalnym. Nawiązuje świetny kontakt, skupia się na tu i teraz. Polecam z całego serca.

  Dorota Kucharska2018-07-29

  Dziękuję bardzo Pani Magdo za dobre słowa.

 • A
  Lokalizacja: Gabinet Psychoterapii Dorota Kucharska

  Znakomita i fachowa pomoc w sprawach zaburzeń emocjonalnych i sposobie radzenia sobie z nimi, zdecydowanie odczuwalny poziom dużego doświadczenia i obiektywnej oceny oraz pomocy.

  Dorota Kucharska2018-03-12

  Dziękuję bardzo :)

Pytania i odpowiedzi

Zadaj pytanie

Twoje pytanie zostanie opublikowane bez Twoich danych

Zadaj darmowe pytanie

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Jestem psychologiem, psychoterapeutą w trakcie procesu certyfikacji. W ramach Gabinetu Psychoterapii pracuję terapeutycznie w nurcie TSR (ang. BSFT) – Terapii Krótkoterminowej Skoncentrowanej na Rozwiązaniu.
  Wiedzę i umiejętności psychoterapeutyczne zdobywałam w 4-letnim Studium Profesjonalnej Psychoterapii prowadzonym przez Centrum Terapii Krótkoterminowej i na wielu dodatkowych szkoleniach z zakresu psychoterapii i pomocy psychologicznej dla dzieci i dorosłych.
  Przez 7 lat pracowałam jako psycholog w Wojewódzkim Szpitalu Specjalistycznym w Zgierzu, na o Oddziałach Neurologii i Rehabilitacji Neurologicznej. Staż kliniczny odbywałam Oddziale Psychiatrii Żeńskiej.
  Aktualnie współpracuję z Fundacją Pomocy Dzieciom "Kolorowy Świat" , gdzie prowadzę terapię psychologiczna dzieci, psychoedukację dla rodziców, zajęcia wczesnego wspomagania rozwoju.

  W Gabinecie Psychoterapii pracuję psychoterapeutycznie z dziećmi, dorosłymi, parami i rodzinami.
  Udzielam konsultacji dla rodziców odnośnie trudności wychowawczych.

  Pracę terapeutyczną koncentruję wokół mocnych stron i zasobów klienta, możliwych do wykorzystania w poszukiwaniu rozwiązania aktualnych trudności. Wierzę, że każdy człowiek ma naturalne siły i zdolności do radzenia sobie. Czasami tylko trzeba je sobie przypomnieć albo w sobie odszukać.
  Uważam, że każdy człowiek, niezależnie od okoliczności, na możliwość szczęśliwego i harmonijnego życia. Razem z klientem poszukujemy drogi do życia pełnego zadowolenia, spełnienia i spokoju.
  Pracuję zarówno z osobami aktualnie przeżywającymi osobisty kryzys, jaki i tymi, którzy chcą głębiej wykorzystywać swój potencjał.
  Pomagam dzieciom i młodzieży ucząc ich umiejętności aktywnego wpływania na swoją rzeczywistość, radzenia sobie z rozmaitymi trudnościami behawioralnymi i emocjonalnymi przy wsparciu dorosłych.

Specjalizacje

 • Psychoterapia

Edukacja

 • Uniwersytet Łódzki
 • Centrum Terapii Krótkoterminowej - 4 letnie Studium Profesjonalnej Psychoterapii

Znajomość języków

 • angielski

Staże

 • Staż kliniczny na Oddziale Psychiatrii Żeńskiej Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego w Zgierzu

Certyfikaty

 • Dorota Kucharska, psycholog w mieście Łódź - Certyfikaty
 • Dorota Kucharska, psycholog - Certyfikaty
 • Dorota Kucharska, Łódź - Certyfikaty