dr

Dominika Jabłońska

Psychiatra

4 opinie +dodaj

Umów wizytę
16 umówionych wizyt w ciągu 30 dni

Jestem lekarzem - specjalistą psychiatrii. Aktualnie pracuję w Dolnośląskim Centrum Zdrowia Psychicznego we Wrocławiu oraz niezależnie pomagam osobom starszym, które przebywają w domach… więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
4 opinie

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • K
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: GINEMEDICAUsługa: badanie psychiatryczne

  Znakomita specjalistka psychiatrii. Z odpowiednim podejściem do pacjenta w takiej delikatnej materii jaką jest dusza i emocja. Doktor jest lekarzem zaanagażowanym w pomoc pacjentowi. Jestem jej bardzo wdzięczna za poprawę mojego samopoczucia.

 • K
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: W innym miejscuUsługa: badanie psychiatryczne

  Pani doktor leczyła moją depresję. Dobrze dobrała mi leki, dzięki czemu poprawa samopoczucia nastąpiła szybko, skutków ubocznych nie było. Jest osobą ciepła i empatyczną, a przy tym rzeczową. Mogę z czystym sumieniem polecić.

 • J
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Centrum Ikar Poradnie SpecjalistyczneUsługa: poradnictwo psychologiczne

  Pani doktor bardzo profesjonalnie podchodzi do swojej pracy. Podczas wizyty czułam się bardzo komfortowo. Celne uwagi, dobra diagnoza i wytyczne pani doktor będą na pewno bardzo pomocne. Polecam z całego serca.

 • J
  Lokalizacja: Centrum Ikar Poradnie SpecjalistyczneUsługa: problemy emocjonalne, depresja

  Jestem bardzo zadowolona z wizyt u Pani doktor.Jedt bardzo kontaktową osobą, jej dzialanie nie konczy sie tylko na farmakoterapii.Pani doktor proponuje i podsuwa rozne metody pomocne w rozladowaniu stresu i rozwiazaniu wewnetrznych problemow, a to bardzo wazne, bo przeciez tabletka nie zalatwi sprawy

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Jestem lekarzem - specjalistą psychiatrii. Aktualnie pracuję w Dolnośląskim Centrum Zdrowia Psychicznego we Wrocławiu oraz niezależnie pomagam osobom starszym, które przebywają w domach pomocy społecznej.

  Moja codzienna praca jest dla mnie źródłem inspiracji i nieustannie zachęca mnie do poszerzania swojej wiedzy lekarskiej. Zdaję sobie sprawę, że problemy z którymi zgłaszają się Pacjenci dotykają wrażliwego obszaru ich życia. Zazwyczaj już samo zgłoszenie się do psychiatry i wizja opowiadania o objawach jest dużym stresem. Staram się, aby wizyta przebiegała w miłej i profesjonalnej atmosferze. Leczenie farmakologiczne proponuje tylko wtedy, gdy jest to potrzebne.

Specjalizacje

 • Psychiatria