dr

Dominika Jabłońska

verifiedCreated with Sketch.

Psychiatra

7 opinii +dodaj

Umów wizytę oceń lekarza
228 odwiedzin w ciągu 30 dni

Specjalista psychiatra, absolwentka Wydziału Lekarskiego Akademii Medycznej we Wrocławiu (2006 rok). Prowadzi prywatną praktykę od 2009 roku, w 2013 roku uzyskała tytuł specjalisty… więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
7 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • P
  Lokalizacja: Centrum Ikar Poradnie SpecjalistyczneUsługa: konsultacje psychiatryczne

  Najlepsza Pani Doktor na jaką trafiłam. Jej porady mają ogromny wpływ na moje życie i dzięki niej zrozumiałam wiele rzeczy. Bardzo polecam!

 • P
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: W innym miejscuUsługa: badanie psychiatryczne

  Pani Doktor jest profesjonalnym, rzetelnym lekarzem z powołania.Na pytania pacjenta odpowiada ze spokojem i zrozumieniem.Pani jest lekarzem oddanym pacjentowi.W 100% i z czystym sumieniem polecam Panią doktor innym pacjentom

 • D
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: W innym miejscu

  Bardzo sympatyczna, ciepła osoba. Leczenie antydepresyjne, które wdrożyła pomogło po jakichś dwóch tygodniach od rozpoczęcia stosowania leku.. Polecam ogromnie i chcę napisać , ze nie ma co się wstydzić iść po pomoc do specjalisty ! Ja tylko żałuje, że wcześniej nie poszłam do doktor Jabłońskiej!

 • K
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: GINEMEDICAUsługa: badanie psychiatryczne

  Znakomita specjalistka psychiatrii. Z odpowiednim podejściem do pacjenta w takiej delikatnej materii jaką jest dusza i emocja. Doktor jest lekarzem zaanagażowanym w pomoc pacjentowi. Jestem jej bardzo wdzięczna za poprawę mojego samopoczucia.

 • K
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: W innym miejscuUsługa: badanie psychiatryczne

  Pani doktor leczyła moją depresję. Dobrze dobrała mi leki, dzięki czemu poprawa samopoczucia nastąpiła szybko, skutków ubocznych nie było. Jest osobą ciepła i empatyczną, a przy tym rzeczową. Mogę z czystym sumieniem polecić.

 • J
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Centrum Ikar Poradnie SpecjalistyczneUsługa: poradnictwo psychologiczne

  Pani doktor bardzo profesjonalnie podchodzi do swojej pracy. Podczas wizyty czułam się bardzo komfortowo. Celne uwagi, dobra diagnoza i wytyczne pani doktor będą na pewno bardzo pomocne. Polecam z całego serca.

 • J
  Lokalizacja: Centrum Ikar Poradnie SpecjalistyczneUsługa: problemy emocjonalne, depresja

  Jestem bardzo zadowolona z wizyt u Pani doktor.Jedt bardzo kontaktową osobą, jej dzialanie nie konczy sie tylko na farmakoterapii.Pani doktor proponuje i podsuwa rozne metody pomocne w rozladowaniu stresu i rozwiazaniu wewnetrznych problemow, a to bardzo wazne, bo przeciez tabletka nie zalatwi sprawy

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Specjalista psychiatra, absolwentka Wydziału Lekarskiego Akademii Medycznej we Wrocławiu (2006 rok).
  Prowadzi prywatną praktykę od 2009 roku, w 2013 roku uzyskała tytuł specjalisty w dziedzinie psychiatrii. Doświadczenie zawodowe zdobywała pracując w oddziałach stacjonarnych i dziennych szpitali psychiatrycznych, oddziałach leczenia nerwic, oddziałach odwykowych, poradniach zdrowia psychicznego.
  Aktualnie jest zaangażowana w opiekę psychiatryczną nad osobami starszymi w Domach Pomocy Społecznej. Specjalizuje się w leczeniu zaburzeń depresyjnych i nerwicowych. Dodatkowo prowadzi leczenie zaburzeń psychicznych spowodowanych traumami nowoczesną metodą EMDR.
  Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego. Poszerza i uaktualnia swoją wiedzę uczestnicząc w konferencjach i szkoleniach.

Specjalizacje

 • Psychiatria

Edukacja

 • Akademia Medyczna we Wrocławiu

Publikacje

 • ---

Nagrody i wyróżnienia

 • ---

Najbliższe terminy:

kolejne dni