lek. dent. Dominik Ślusarczyk

Stomatolog więcej

Katowice 1 adres

Nr PWZ: 3122727

15 opinii
Przewidywany czas odpowiedzi:
 • lek. dent. Dominik Ślusarczyk
  lek. dent. Dominik Ślusarczyk
  Chorzowska 216F, Katowice

  Problem pacjenta: dolna proteza spada. Nie trzyma powierzchni i utrudnia jedzenie. Diagnoza: nieprawidłowy zasięg dolnej protezy po obydwu stronach. Zadziałaliśmy dwutorowo: Wprowadziliśmy nasze poprawki ukierunkowane na idealne trzymanie się podłoża przez protezę, które umożliwi pacjentowi normalne jedzenie (nareszcie!). Poprawiliśmy estetykę uśmiechu z myślą o komforcie i pewności siebie pacjenta korzystającego z protezy. Czy proteza może wyglądać jak naturalny uśmiech? TAK, jeśli zadbamy o: * odpowiedni kształt protezy * dopasowane wymiary zębów * wykonanie protezy z odpowiednich materiałów w dopasowanej kolorystyce. To tematy kluczowe estetyki uśmiechu u osób korzystających z protez. Porównaj starą (przyniesioną przez pacjenta) i nową protezę (od Artystów Uśmiechu). U góry — zęby w starej protezie, którą pacjent używał do do tej pory. Widzimy tu kilka problemów: Zęby nie pasują do siebie — jest pomiędzy nimi duża przerwa (nie kontaktują się góra/dół) Proteza ma nieprawidłowy zasięg (za mała proteza a za dużo zębów) , co powoduje spadanie protezy i nieprawidłowe gryzienie. Nieco niżej: nasze rozwiązanie, czyli nowa proteza idealnie dopasowana i wyglądająca w 100% naturalnie. Efekt: zęby wygodne i wzmacniające dobre samopoczucie, estetyczne, o prawidłowych kształcie i funkcjonalności (lepiej się w nich je i rozmawia).

 • Adres

  W tym gabinecie nie można umawiać wizyt przez internet

  Środki bezpieczeństwa w tym gabinecie

  Pokaż

  Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


  Przyjmuję: dorosłych, dzieci w każdym wieku
  Gotówka, Karta płatnicza, Przelew na konto, + 2 więcej
  32 758..... Pokaż numer

  Diagnostyka RTG/CBCT • Od 600 zł


  NIP

  6342909509

  Adres firmy

  Chorzowska 216/F, Katowice

  Usługi i ceny

  Ceny dotyczą wizyt prywatnych.

  Pozostałe usługi


  Chorzowska 216F, Katowice

  Od 600 zł

  Artyści Uśmiechu Stomatologia Estetyczna Endodoncja Implantologia

  Moje doświadczenie

  O mnie

  Jestem absolwentem Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie.

  Jako członek Polskiej Akademii Stomatologii Estetycznej n...

  Zobacz pełen opis


  Edukacja

  • Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego

  Zakres porad

  • Protetyka stomatologiczna
  • Stomatologia ogólna
  • Stomatologia dziecięca
  Zobacz więcej

  Doświadczenie

  • Staż podyplomowy w Zakład Stomatologii MSWiA w Krakowie

  Znajomość języków

  • Angielski

  Profile społecznościowe

  15 opinii pacjentów

  Ogólna ocena

  Trzymamy rękę na pulsie 100% zweryfikowanych opinii. Sprawdź jak działamy
  M
  Profil zweryfikowany
  Lokalizacja: Artyści Uśmiechu Stomatologia Estetyczna Endodoncja Implantologia Inny

  Dr Ślusarczyk był odpowiedzialny za odbudowę dwóch zębów - 6. i 7. Po ich odbudowaniu, zrobił odlewy, a także ustawił zgryz dzięki odpowiedniemu wymodelowaniu tych zębów. Zlecone zostało wykonanie korony oraz nakładki, gdyż zęby były w różnym stanie. Na następnej wizycie Dr Ślusarczyk przymierzył koronę oraz nakładkę i powiedział, że jedna leży idealnie natomiast druga wymaga korekty przez protetyka. Została wyznaczona kolejna wizyta, a zęby idealnie dopasowane. Dodam, że ząb nr 7. był właściwie wyłączony ze zgryzu przez 30 lat, bo leczenie kanałowe przeprowadziła w fatalny sposób dentystka szkolna. Dr Ślusarczyk odtworzył anatomiczny kształt i wielkość uzębienia, a obecnie przyzwyczajam się do przywróconych zębom prawidłowych funkcji. Dr Ślusarczyk jest dokładny, uwielbia to, co robi, a odbudowane uzębienie jest identyczne z pozostałymi, sąsiadującymi zębami, co, razem z faktem uratowania tych zębów, było bezcenne. Zrozumieją Ci, którzy potrafią docenić dobrą robotę! Szczęście!

  E
  Profil zweryfikowany
  Lokalizacja: Artyści Uśmiechu Stomatologia Estetyczna Endodoncja Implantologia Inny

  Zdecydowanie polecam lekarza. Kompetentny z profesjonalnym podejściem do pacjenta. Kulturalny z klasą bardzo miły oraz pozytywny człowiek. Dużo tłumaczył i wyjaśniał, dba o komfort pacjenta, co dla mnie równie ważne. Leczenie kanałowe przeżyłam :)
  Dziękuję Panie doktorze. Z poważaniem.

  Profil zweryfikowany
  Lokalizacja: W innym miejscu leczenie kanałowe

  Jak leczenie kanałowe, to tylko u doktora Dominika!
  Dzięki niemu, moja prawa górna szóstka została na miejscu.
  Leczenie bezbolesne, w miłej atmosferze.
  Gorąco polecam!!! Teresa


  M
  Profil zweryfikowany
  Lokalizacja: W innym miejscu uzupełnienia typu inlay i wymiana plomb

  Świetny fachowiec, przemiły i pozytywny człowiek, bardzo dużo tłumaczy i wyjaśnia, odpowiada na pytania kompleksowo, do tego bardzo dba o komfort pacjenta. Efekty pracy są znakomite! Jestem bardzo zadowolony i polecam tego stomatologa!


  K
  Profil zweryfikowany
  Lokalizacja: IPOKRZYKU.pl

  Doktor Dominik obala wszystkie negatywne stereotypy związane z wizytą u dentysty! Bardzo dba o komfort pacjenta, dzięki czemu leczenie jest bezbolesne. Na pierwszej wizycie szczegółowo wyjaśnia plan leczenia, a potem skutecznie go realizuje. Z gabinetu Doktora Dominika wychodzę zawsze z przekonaniem, że jestem w rękach profesjonalisty, który kocha swoją pracę. Zęby po leczeniu wyglądają lepiej niż przed!


  J
  Profil zweryfikowany
  Lokalizacja: IPOKRZYKU.pl

  Precyzyjny, sympatyczny i bardzo staranny. Tak w kilku słowach mogłabym opisać Doktora Dominika. Wizyta przebiegła w bardzo sympatycznej atmosferze. Cały zespół dbał o mój komfort. Moje zęby wyglądają, jakby nigdy nie były dotknięte wiertłem, trudno odróżnić zęby leczone od zdrowych nieleczonych. To była moja pierwsza wizyta u Doktora Dominika, ale na pewno nie ostatnia. Rewelacja!


  M
  Profil zweryfikowany
  Lokalizacja: IPOKRZYKU.pl

  Lekarz bardzo kompetentny, miły i potrafiący wyleczyć bezboleśnie i z uśmiechem na twarzy. Gorąco polecam jeżeli ktoś ma jakiekolwiek obawy czy fobie dotyczące stomatologa


  K
  Profil zweryfikowany
  Lokalizacja: Artyści Uśmiechu Stomatologia Estetyczna Endodoncja Implantologia

  Wizyta polegała na leczeniu 3 zębów na raz, co nadawało mnie ogromnym stresem. Wszystko przebiegło bardzo sprawnie, szybko, bezbolesnie i bez "powikłań", choć pan doktor ostrzegał, że może być później dyskomfort. Przed rozpoczęciem pan doktor wytłumaczył na czym cały zabieg będzie polegał, uspokoił, że w razie problemów "potrzebuje 5 sekund, żeby mnie wychodzić z całego oprzyrzedowania", dzieki czemu czulam sie bardzo bezpiecznie i komfortowo. Dodatkowy plus za luz i poczucie humoru, które skutecznie rozluzniaja atmosfere.


  D
  Profil zweryfikowany
  Lokalizacja: W innym miejscu

  Leczyłem u Pana Doktora zęby przez cały rok,gdyż po wizytach w gabinetach publicznych okazało się,że 2/3 zębów były źle wyleczone kanałowo. Pełen profesjonalizm oraz podejście do pacjenta.Zero bólu na wizytach i po nich również,wszystko czytelnie wyjaśnione .Zero poczucia dyskomfortu podczas wizyt.Zawsze uśmiech na twarzy Pana doktora nastrajał pozytywnie.Polecam każdemu.

  lek. dent. Dominik Ślusarczyk

  Panie Damianie bardzo dziękuję za zaufanie.


  G
  Profil zweryfikowany
  Lokalizacja: Profesjonalny Gabinet Stomatologiczny Addent Andrychów

  Leczyłam zęby w innym gabinecie, systematycznie i jak się należy co pół roku chodziłam na kontrolę. Teoretycznie wszystko było dobrze ale ciągle coś pobolewalo. Na pierwszej wizycie u dr Ślusarczyka okazało się że zęby leczone kanałowo są źle leczone i wymagają powtórnego przeleczenia. Myślę, że dzięki doktorowi mam jeszcze zęby i mają się całkiem dobrze. Myślę, że dr Ślusarczyk jest profesjonalistą, posiada dużą wiedzę i mogę go polecić z czystym sumieniem.


  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

  Najczęściej zadawane pytania