COVID-19: Nie rezygnuj ze zdrowia

ZnanyLekarz

Do tego specjalisty możesz umówić się na:

Konsultacja online

Rozpocznij lub kontynuuj leczenie w bezpieczny i skuteczny sposób, bez wychodzenia z domu.

Wizyta w gabinecie

Jeśli potrzebujesz leczenia, które wymaga spotkania ze specjalistą, nie czekaj – umów wizytę w gabinecie.

Adresy (2)

Polna 101, pokój nr 20, Mokre, Toruń
małymi krokami - Gabinet Psychoterapii Dominik Małek


Gotówka
56 642.....Konsultacja online (opis) • 120 zł


56 642.....

Sposób płatności: Przelew na konto

Opłata za konsultację trafia bezpośrednio do specjalisty, który jest również odpowiedzialny za ustalenie swojej polityki odwołań i zwrotów.

W przypadku problemów z płatnościami skontaktuj się ze specjalistą.

Pamiętaj, że ZnanyLekarz nie pobiera żadnych dodatkowych opłat za umówienie wizyty i nie przetwarza płatności w imieniu specjalisty.


Przygotuj się 10 minut przed konsultacją. Upewnij się, że Twój telefon lub komputer jest naładowany. W przypadku wideokonsultacji sprawdź połączenie internetowe oraz ustawienia mikrofonu i kamery. Możesz również przygotować swoją dokumentację medyczną (np. wyniki badań).


Moje doświadczenie

O mnie

Umiejętności psychoterapeutyczne rozwija w Szkole Psychoterapii Humanistycznej Intra w Warszawie. Certyfikowany specjalista terapii uzależnień. Szkol...

Zobacz pełen opis

Leczone choroby

 • zaburzenia odżywiania
 • stres
 • kryzys emocjonalny
Pokaż wszystkie leczone choroby

Edukacja

 • Uniwersytet Mikołaja Kopernika, 2009

Specjalizacje

 • Zdrowie Publiczne
 • Psychoterapia
 • Psychoterapia uzależnień
Zobacz więcej

Zdjęcia


Znajomość języków

Angielski

Usługi i ceny

Konsultacja online


Polna 101, pokój nr 20, Toruń

Dowiedz się więcej

małymi krokami - Gabinet Psychoterapii Dominik Małek

Wizyta odbędzie się przez komunikator internetowy. Wcześniej skontaktuję się w celu ustalenia szczegółów oraz pomocy technicznej jeśli będzie potrzebna.120 zł

Konsultacja online

Wizyta odbędzie się przez komunikator internetowy. Wcześniej skontaktuje się by ustalić szczegóły i pomóc technicznie.


Konsultacja psychoterapeutyczna


Polna 101, pokój nr 20, Toruń

120 zł

małymi krokami - Gabinet Psychoterapii Dominik Małek

studenci - 100 zł

Opinie od pacjentów

5

Ogólna ocena
24 opinie

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
S
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: małymi krokami - Gabinet Psychoterapii Dominik Małek konsultacja psychoterapeutyczna

Skutecznie, sprawnie i w bardzo miłej atmosferze. Probkem rozwiązany, cel osiągnięty, polecam wszystkim.


K
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: małymi krokami - Gabinet Psychoterapii Dominik Małek konsultacja psychoterapeutyczna

Profesjonalizm oraz skuteczność. Zdecydowanie polecam - pomaga. Z wizyt korzystam do tej pory i widzę ich efekty.


E
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: małymi krokami - Gabinet Psychoterapii Dominik Małek

Pan Dominik to psychoterapeuta przez duże P. Mistrz   swoim fachu. Przez kilka miesięcy zdziałał cuda w sposobie mojego myślenia.Nigdy nic nie narzuca, a daje narzędzia i pokazuje jak z nich korzystać. Bardzo zaangażowany i skupiony na swoim pacjencie. Pan Dominik zawsze trafnie interpretował moje emocje i odczucia , których sama nie potrafiłam nazwać.Bardzo profesjonalny, troskliwy człowiek z ogromną wiedzą. Z całego serca polecam terapię u Pana Dominika wszystkim, którzy zmagają się z jakimiś problemami. Moja terapia przyniosła bardzo pozytywne skutki i bardzo mnie odmieniła. Dziękuję Panie Dominiku.

Ewelina

mgr Dominik Małek

Dziękuję Pani Ewelino :)


M
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: małymi krokami - Gabinet Psychoterapii Dominik Małek

Przyszłam do Pana Dominika z mocno sceptycznym nastawieniem co do skuteczności psychoterapii i z błędnym wyobrażeniem o niej. Sądziłam, że mi powie co mam zmienić w sobie żeby lepiej żyć, a okazało się, że nie tędy droga. Pan Dominik pomógł mi wejść na właściwą ścieżkę, która prowadzi do bycia szczęśliwym ze sobą takim jakim się już jest. Uświadomił mi, że nie muszę być idealna, i że mam prawo zarówno do pozytywnych jak i negatywnych emocji. Ufff, co za ulga. Dziękuję!

mgr Dominik Małek

Dziękuję Pani Moniko :)


Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: małymi krokami - Gabinet Psychoterapii Dominik Małek zaburzenia depresyjno-lękowe

Właśnie zakończyłam terapię z Panem Dominikiem. Mogę szczerze polecić tego terapeutę. Przez całą terapię miałam wątpliwości czy to działa, denerwowałam się, że ciągle to ja mówię i nie uzyskuje bezpośrednich odpowiedzi na moje pytania, ale Pan Dominik zna się na rzeczy i dziś wiem, że to właśnie było potrzebne i odniosło bardzo pozytywny skutek. Mój tok myślenia zmienił się o 180 stopni w bardzo krótkim czasie. Były łzy, był śmiech, nie było głaskania po głowie, ale była szczerość i zrozumienie.
Poszłam tam z nadzieją, że terapeuta 'naprawi mi głowę" a okazało się, za co jestem wdzięczna, że większość zależy ode mnie. Na sesjach wypłynął ze mnie cały kalejdoskop emocji - Pan Dominik mi na to pozwolił a nawet zachęcał. Polecam i zachęcam do korzystania z usług Pana Dominika, bo on wie co robi i robi to dobrze. Jeszcze raz dziękuję ☺️

mgr Dominik Małek

Dziękuję Pani Justyno i pozdrawiam :)


K
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu

Mam do Pana ogromny szacunek i wdzięczność za spotkania ze mną. Bardzo mi Pan pomógł. Pańskie trafne spostrzeżenia, przenikliwe pytania, niedawanie konkretnych odpowiedzi z jednej strony troszkę czasem irytowały a z drugiej dawały mi wgląd w przedstawione sytuacje, powody do refleksji i miały ogromny wpływ na moją samoświadomość. Czułem, że dostałem od Pana narzędzia i instrukcje, jak z nich korzystać. Moim zdaniem odwaliliśmy kawał dobrej roboty. Dziękuję.

mgr Dominik Małek

Dziękuję :)


X
Użytkownik zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lokalizacja: małymi krokami - Gabinet Psychoterapii Dominik Małek

Na pierwszej wizycie po informacji, że nie chcę spotykać się 4 razy w miesiącu, a troszkę mniej, dostałam sporo pytań dotyczących moich zarobków. Miałam wrażenie, że Pan chce wybadać teren czy stać mnie na jego usługi. Starałam się tę myśl odgonić. Jednak na drugim spotkaniu całkowicie się w niej upewniłam.
Przez ostatnie 15 minut spotkania Pan cały czas wypytywał mnie dokładnie o to ile zarabiam, ile wydaje itp. (z dokładnością co do kwot). Wyraźnie starał się pokazać mi, że mogę znaleźć więcej pieniędzy na wizyty.
Ten temat powracał jak bumerang. Byłam tym bardzo zdziwiona i przytłoczona, ponieważ myślałam że tą kwestię wyjaśniliśmy sobie na pierwszym spotkaniu.
Na koniec wizyty zostałam przeproszona za te dosadne pytania odnośnie ile mam pieniędzy.
Oprócz tego Panu trzy razy podczas spotkań zadzwonił telefon, który nam przeszkodził.
Na środku pomiędzy nami stał stolik z zegarem na który często zerkał. Czułam się jakby chciał mieć nasze spotkanie jak najszybciej za sobą. Za każdym razem kiedy patrzył na ten zegar uświadomiłam sobie, ile mamy jeszcze czasu. Było to bardzo nie komfortowe.
Drugie spotkanie całkowicie mnie zniechęciło i wprowadziło w straszne zmieszanie i niechęć. Zdecydowałam się poszukać innego specjalisty.
Nie czułabym się komfortowo wracając na wizyty po tych dwóch pierwszych.

mgr Dominik Małek

Dziękuję za podzielenie się swoimi odczuciami i emocjami z konsultacji. Życzę powodzenia i pozdrawiam.


J
Użytkownik zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lokalizacja: małymi krokami - Gabinet Psychoterapii Dominik Małek

Panie doktorze, długo zwlekałam z opinią, bo unikam nagatywnych rzeczy, gdyż pogłebiają mój niekorzystby stan. Wiem, że treapia ze mną była trudna i było mało czasu (pewnie Pan nie kojarzy, ale to nie ma znaczenia), ale to była jedyna teraia, podczas ktorej czułam się najbardziej zstresowana i spięta w wyrażaniu tego, co chciałam powiedzieć. Najbardziej przytłoczyło mnie to, kiedy juz myślałam, że wiadomo w jakim kierunku idziemy, Pan nagle poraz kolejny próbował ustalić ze mną cel terapii i zaczynał wszystko od początku. Dziwne to dla mnie było i wytrącające z równowagi, jakby zapomniał Pan o czym wcześniej rozmawialiśmy. W pewnym momencie poczułam się jak persona non grata, zwłaszcza wtedy, kiedy powiedział Pan, że próbuję Pana wykorzystać, nie pamiętam już do czego, nieistotne. Dlatego kolejne wizyty odwołałam i wróciłam do piekła, z którego próbowałam się uwolnić przy Pańskiej pomocy. Piekło po powrocie stało się jeszcze bardziej piekielne, jednak trafiłam na odpowiednią lekturę i zrobiłam autoanalizę, która pomogła mi w dużej mierze wyjść z dołka i wrócić do siebie. Za pieniądze z odwołanych wizyt kupiłam Junga i Fromma, co też pomogło mi w rozjaśnieniu pewnych spraw. Teraz jest lepiej, niestety nie dzięki Panu. Przynajmniej nie bezpośrednio. Jedyna wartościowa rzecz z tej terapii jaką wyniosłam to ustalenie hierarchi rzeczy ważnych w moim życiu. Być może było to pomocne, jednak spotkania z Panem wspominam jako przygnebiające, czego konsekwencje odczułam póżniej. Pacjent nie powinien czuć się żle podczas wizyt. Mimo trudności spraw o których mówi i towarzyszącemu temu samopoczuciu, powinien raczej wzrastać i dzięki uwagom i sugestiom terapeuty, odkrywać w sobie rzeczy, których nie rozumie. Tak to widzę. Ja odczułam z Pana strony irytację moją obecnością i niezbyt pozytywne nastawienie do mnie jako osoby. A chyba nie po to przychodzi się do gabinetu i płaci pieniądze. Miło, że tyle osób wystawia pozytywne opinie, ja raczej nie mogę. Najwyraźniej źle wybrałam. Lub nie z każdym pacjentem można nawiązać korzystną więź. Wszystkiego dobrego.

mgr Dominik Małek

Przykro mi, że moja pomoc nie spełniła Pani oczekiwań. Mam nadzieję, że jeszcze znajdzie Pani to, czego potrzebuje by sobie pomóc. Pozdrawiam i życzę powodzenia.


P
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu psychoterapia

Polecam p. Dominika zarówno w kwestii terapii dot. uzależnienia jak i pogłębionej psychoterapii ;)
Z goła proste pytania prowadziły do ciekawych i trafnych wniosków na temat mnie samego.
Sesja za każdym razem prowadziła do rozwiązania, nie zawsze udało się na 1 spotkaniu, ale w dłuższej perspektywie zmieniło to znacząco moje życie.

mgr Dominik Małek

Dziękuję za miłe słowa. Pozdrawiam p. Piotrze :)


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Odpowiedzi na pytania

7 odpowiedzi udzielonych przez lekarza na pytania pacjentów na ZnanyLekarz.pl


 • Pytanie dotyczące kryzys emocjonalny

  Witam, od niedawna borykam się z problemem i nie mam pojęcia czy potrzebuje już pomocy. W moim życiu nastąpiło parę przykrych zmian w związku z przyjaciółmi i mężczyzną którzy mnie zdradzili na różne sposoby, bardzo mnie to dotknęło. Wybaczyłam, ale podczas codziennego życia zdarza mi się wpaść w furię. Po miłym wieczorze z ukochanym, wystarczy czasem jedno jego słowo i robię niebywałą awanturę. Cała się przy tym trzęsę, płaczę i nakręcam jeszcze bardziej sprzeczki, nie daję się dotknąć i mam ochotę uciec jak najdalej. Jest to coraz częstsze. Wciąż chce mi się płakać, prawie w ogóle się nie śmieje, nie mam motywacji do np. sportu, co uwielbiam. Czuję, że robię się po woli wrakiem człowieka i dostaję na głowę. Odtrącam przez to ludzi, których kocham. Widzę jak się przeze mnie męczą co sprawia mi jeszcze większą przykrość. Gdzie muszę się udać? Psycholog? Psychiatra?

  Witam,
  W takiej sytuacja zdecydowanie proponuję wizytę u psychoterapeuty. Z opisu wynika, że doświadczyła Pani traumatycznych przeżyć. To co teraz Pani przeżywa wpływa negatywnie na różne sfery Pani życia. Może wystarczy kilka spotkań a może będzie potrzebna dłuższa terapia jednak uważam, że warto się tym zająć do czego zachęcam. Konsultacja psychiatryczna też może być pomocna. Lekarz będzie mógł określi czy farmakoterapia będzie wskazana czy też nie.
  Pozdrawiam i życzę powodzenia.

  mgr Dominik Małek

 • Boję się odrzucenia od strony chłopaka który mi się bardzo podoba. Jest on w ciężkiej sytuacji ponieważ jest w ośrodku wychowawczym i wychował się w domu dziecka. Bardzo mi jest go szkoda. Ale mój strach nie daje mi nawet możliwości jakkolwiek z nim porozmawiać na żywo a było już wiele okazji. Boje się o jego przyszłe losy... A tak bardzo zależy mi na tym żeby mu pomóc. Znajomi mówią mi że oni są niebezpieczni bo z ośrodka wychowawczego ale ja nie chce w to wierzyć.

  Witam, poprzedni komentarz dokładnie opisuje zagrożenia budowania relacji z pozycji „Ratownika”. Podobnie widzę opisywaną sytuacje. Relacja miłosna oparta na chęci pomocy może nie tylko nie pomóc, ale również stworzyć nowe problemy. Uczcie, które miało leczyć staje się wtedy źródłem cierpienia. W sytuacji, którą opisałaś wyraźnie jest takie zagrożenie. Pozdrawiam.

  mgr Dominik Małek

Wszystkie treści, w szczególności pytania i odpowiedzi, dotyczące tematyki medycznej mają charakter informacyjny i w żadnym wypadku nie mogą zastąpić diagnozy medycznej.

Moje doświadczenie

O mnie

Umiejętności psychoterapeutyczne rozwija w Szkole Psychoterapii Humanistycznej Intra w Warszawie. Certyfikowany specjalista terapii uzależnień. Szkol...

Zobacz pełen opis

Leczone choroby

 • zaburzenia odżywiania
 • stres
 • kryzys emocjonalny
Pokaż wszystkie leczone choroby

Edukacja

 • Uniwersytet Mikołaja Kopernika, 2009

Certyfikaty ZnanyLekarz.pl


Specjalizacje

 • Zdrowie Publiczne
 • Psychoterapia
 • Psychoterapia uzależnień
Zobacz więcej

Staże

 • Całodobowy Młodzieżowy Oddział Leczenia Uzależnień w Toruniu, 2009-2010
 • Oddział Krótkoterminowej Terapii Uzależnień, ul. Szosa Bydgoska 1, od 2010
 • Ośrodek Terapii Odwykowej Uzależnień, Toruń, ul. Tramwajowa 2/4, 2014

Certyfikaty


Zdjęcia


Znajomość języków

Angielski

Profile społecznościowe


Powiązane wyszukiwania