Adresy (3)


Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


12 347..... Pokaż numer


NIP

6762368233

Adres firmy

Skotnicka 230A, Kraków

W tym gabinecie nie można umawiać wizyt przez internet

Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


W tym gabinecie nie można umawiać wizyt przez internet

Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


Przyjmuję: dorosłych, dzieci w każdym wieku

Usługi i ceny

Ceny dotyczą wizyt prywatnych.

Popularne usługi


Skotnicka 230A, Kraków

400 zł

Szpital Św. Róży


Aleja Tysiąclecia 111, Nowy Targ

ALLESTETIS Klinika Medycyny Estetycznej i Chirurgii Plastycznej


Lwowska 1 lok 16, Kraków

Od 400 zł

Esme Clinic

Moje doświadczenie

O mnie

Dr med. Dominik K. Boliglowa
Specjalista chirurgii plastycznej i estetycznej

Absolwent prestiżowego Wydziału medycyny i chirurgi...

Zobacz pełen opis

Zakres porad

  • Chirurgia plastyczna

Znajomość języków

  • Angielski,
  • Włoski,
  • Niemiecki,
  • Rosyjski,
  • Hiszpański

80 opinii pacjentów

Ogólna ocena

Trzymamy rękę na pulsie 100% zweryfikowanych opinii. Sprawdź jak działamy
A
Profil zweryfikowany
Lokalizacja: Szpital Św. Róży Inny

Bardzo polecam pana doktora ,mialam wykonana wtorna liposukcje brzucha i redukcje kresy bialej ,jestem bardzo zadowolona z zabiegu juz widac efekty po 1.5 miesiaca od operacji , bardzo profesjonalny lekarz ,nie spieszy sie na wizytach ,poswieca tyle czasu ile trzeba ,osobowosc idzie w parze z profesjonalizmem ! dziekuje za wszystko

S
Profil zweryfikowany
Lokalizacja: Szpital Św. Róży Konsultacja z zakresu chirurgii plastycznej

Serdecznie Polecam Pana Dominika.
Minęło ponad 2 lata od zabiegu wszczepienia implantu jądra i człowiek już na dobre zapomniał o wstydliwym problemie. Po zabiegu została minimalna, praktycznie nie widoczna blizna, a życie seksualne wróciło na odpowiedni do wieku wysoki poziom.
Jestem serdecznie wdzięczny Panu doktorowi za wykonanie zabiegu, odmienił Pan moje życie.

B
Profil zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
Lokalizacja: Szpital Św. Róży Inny

Trudno zrozumieć negatywne opinie na temat Pana Doktora !Jeśli pojawiają się jakieś powikłania trudno przewidzieć nawet lekarzowi jak ciało zareaguje w jego ingerencję bo każdy organizm jest inny.Bardzo ważne jest także aby stosować się do zaleceń lekarza .Jestem pacjentką dr.Dominika opiekuje się mną najlepiej jak potrafi! Kiedy coś się dzieje nie odwleka wizyty -miałam ich niezliczoną ilość ...nie zbywał mnie nigdy wręcz przeciwnie zawsze szybko reagował - jeśli coś mnie niepokoiło miałam wizytę kontrolną -kontakt z lekarzem bardzo dobry ! To co Pan Doktor dla mnie robi to w Pana stronę ogrom szacunku i wdzięczności .W moim trudnym przypadku nigdy niczego nie lekceważył zawsze czułam się przez niego zaopiekowana. Kontakt jak i opieka Pana Doktora jak najbardziej na wysokim poziomie .
Słowa uznania i podziękowania należą się także Pani Dorotce kobieta o złotym sercu i anielskiej cierpliwości jak i zawsze z dobrym słowem w stronę pacjenta.
Dziekuję Doktorze -za wszystko!


F
Profil zweryfikowany
Lokalizacja: ALLESTETIS Klinika Medycyny Estetycznej i Chirurgii Plastycznej Inny

Jestem dwa lata po liposukcji modelowania sylwetki i rezultat jest oplakany.
Brzuch jest pelen zrostow , wyczuwalne sa guzy . Zdecydownie nie polecam D. Boliglowa .


A
Profil zweryfikowany
Lokalizacja: Szpital Św. Róży Inny

Nie polecam dr.Boligłowy. Lekarz nie reaguje na powstające powikłania po operacji, lekceważy pacjenta i problem,zwleka z wyznaczeniem terminu konsultacji kiedy są powikłania, tak było w moim przypadku.
W moim przypadku zostałam takze źle zakwalifikowana do zabiegu , dowiedziałam się o tym rok po operacji będąc na wizycie u innego lekarza w celu poprawki , której niestety nie da się wykonać.
Nie rzetelnie prowadzi dokumentację medyczną, nanosi na dokumentację ręcznie zrobione dopiski których wczesniej nie było w dokumentacji.
Dostałam od lekarza pismo w którym zakazuje mi kontaktu z innymi pacjentami w celu informacji.
NIE POLECAM , po nieudanej operacji zmagam sie z depresją.


M
Profil zweryfikowany
Lokalizacja: Szpital Św. Róży Konsultacja z zakresu chirurgii plastycznej

Zdecydowałam się na zabieg korekty nosa,po wcześniejszej konsultacji u doktora.Udzielił mi szczegółowych informacji,wszystkie badania zrobiłam na miejscu.Od przyjęcia do szpitala Św.Roży do wypisu (i nadal )jestem pod najlepszą opieką.Minęły już 3 tygodnie od zabiegu,miałam dwie wizyty kontrolne u doktora,kolejna przede mną.Nos goi się bardzo dobrze,stosuję się do zaleceń.Jeśli chodzi o koszt operacji,zostałam potraktowana uczciwie.Za pracę jaką doktor wykonał dosłownie bym go" ozłociła",a że jest to człowiek honorowy nie wziął ode mnie więcej niż się umówiliśmy na pierwszej wizycie.Polecam Doktora Boliglowę,oceniam na pięć gwiazdek za empatię,pełen profesjonalizm i efekt(piękny ,zgrabny nosek).Dzięki doktorowi pozbyłam sie ogromnego kompleksu.Jestem niezmiernie wdzięczna.


I
Profil zweryfikowany
Lokalizacja: Szpital Św. Róży Inny

Nie polecam tego lekarza. Otrzymałam pismo w którym "ostrzega" mnie, żebym nie wystawiała negatywnych opinii, bo w innym przypadku spotkamy się w sądzie.
Nie jestem zadowolona z usług tego lekarza. Gdy płakałam u niego z powodu okropnego powikłania to śmiał mi się w twarz. Mnie udało się poprawić jego robotę u innego lekarza!
Dr Boligłowę cechuje brak empatii, pokory, brak odpowiedniej komunikacji z pacjentem, a co najważniejsze brak spodziewanego efektu. Jak można wyjść od chirurga plastyka z gorszym ciałem niż miało się przed operacją?? NIE POLECAM


L
Profil zweryfikowany
Lokalizacja: Szpital Św. Róży Konsultacja z zakresu chirurgii plastycznej

Szczerze polecam Pana doktora - jestem prawie rok po zabiegu i jestem bardzo zadowolona z efektu.
Pan doktor cechuje się ogromną wiedzą, doświadczeniem, empatią i wrażliwością - a to ma dla mnie ogromne znaczenie.
Każda wizyta odbyła się w planowanym terminie, na każdą wiadomość otrzymałam szybko odpowiedź. Pan doktor poświęcił mi czas i uwagę oraz odpowiedział na wszystkie moje pytania, rozwiał wątpliwości i rzeczowo wytłumaczył nurtujące mnie zagadnienia.
Pan doktor Dominik Boligłowa to godny zaufania specjalista cechujący się również wysoką kulturą osobistą, elegancją oraz poczuciem humoru.

Muszę tutaj wspomnieć również o Pani Dorotce, na którą również zawsze można liczyć!

Pozdrawiam serdecznie,
LB


B
Profil zweryfikowany
Lokalizacja: Art Clinik Sp. z o.o. Konsultacja z zakresu chirurgii plastycznej

Z całego serca nie polecam! dr Dominika Boligłowy. Jestem po dwóch nieudanych operacjach plastycznych nosa u szanownego doktora Boligłowy. Nos jest zniekształcony w części chrzestnej a w części kostnej zwiększył swoją objętość, nos jest niedrożny lewostronnie a z profilu ma kształt papuziego dzioba . Nos ciągle marzniew nawet w temperaturze poniżej 20 stopni Celsjusza jest sztywny bolący i drętwy oraz ciągle sinieje.Pan dr. miał tylko mój nos zwężyć i skrócić a zrobił mi całkowitą korektę nosa bez mojej wiedzy. Pan doktor nie słucha w ogóle co pacjent do niego mówi. Gdybym mogła cofnąć czas to wolałabym swój długawy naturalny nos który nie był zniekształcony ,siny ,drętwy i nie marzł oraz był drożny obustronnie. Traumę jaką przeszłam i nadal przechodzę zostanie ze mną do końca życia gdyż nos jest środkową częścią twarzy. Pragnę podkreślić że gdybym nie miała opinii biegłego nie pisałabym tej opinii na znanym lekarzu.


L
Profil zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
Lokalizacja: Szpital Św. Róży Konsultacja z zakresu chirurgii plastycznej

Była to moja kolejna wizyta u Pana Doktora. Począwszy od pierwszej wizyty, wszystkie oceniam na najwyższym poziomie zarówno pod względem merytorycznym jak i podejścia do pacjenta, atmosfera w czasie wizyty pełną życzliwości i empatii. Polecam


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Najczęściej zadawane pytania