Dariusz Zarotyński

Ginekolog

90 opinii +dodaj

Poproś o kalendarz wizyt

Adresy i cenniki usług

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
90 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • Lokalizacja: Centrum Medyczne MEAVITA

  Moim zdaniem Pan doktor to złoty człowiek! Prowadzi moją ciążę, gdy spodziewamy się wizyty to nie możemy się aż doczekać. Pan doktor odpowie na każde pytanie ze szczegółami. Jak robi usg to z uśmiechem na twarzy, pełnym skupieniem, traktuje dzidzię jak swoje :) cieszę się że na niego trafiłam a zdjęcia z usg 4d są genialne! Bardzo polecam Pana doktora!

 • P
  Lokalizacja: Centrum Medyczne MEAVITA

  Jestem pod opieką Pana Doktora od początku ciąży - serdecznie polecam! W trakcie badań typu USG połówkowe, Pan Dr wprowadza bardzo miłą, spokojną atmosferę. Dokładnie tłumaczy poszczególne parametry związane z rozwojem płodu, cierpliwie i wyczerpująco odpowiada na wszystkie pytania. Nie żałuję, że wybrałam Pana Dra na lekarza prowadzącego moją ciążę. Serdecznie polecam wszystkim osobom, które zdecydują się na prywatne prowadzenie ciąży! P.S. A zdjęcia z USG to arcydzieła! Mamy z mężem piękne pamiątki z tego wyjątkowego dla nas czasu :)

 • Lokalizacja: Centrum Medyczne MEAVITAUsługa: ciąża

  Jestem bardzo zadowolona z wizyty. Pan doktor przeprowadzał usg - pomiary dzidziusia. Fenomenalny człowiek. Podczas badania skupiony , dokładny, rzetelny i do tego bardzo miły, kulturalny. Komfort podczas badania. Troszczy się o matkę dziecka.

 • O
  Lokalizacja: Centrum Medyczne MEAVITAUsługa: konsultacje ginekologiczne

  Pan doktor jest najlepszym lekarzem z jakim miałam kiedykolwiek styczność. Prowadził moją ciąże od samego początku, zawsze potrafił rozwiać wszelkie wątpliwości, odpowiedzieć na każde pytanie i uspokoić w sytuacjach niepewności. Badania USG wykonuje z olbrzymią dokładnością i wyczuciem, wszelkie kwestie na spokojnie są omawiane, dodatkowe badania zlecane. Gdyby nie regularne wizyty i decyzja Pana doktora o skierowaniu do szpitala, zdrowie mojej córki mogłoby być zagrożone. Na szczęście to był idealny moment na poród i wszystko skończyło się bardzo dobrze.
  Polecam wszystkim kobietom wizyty w centrum medycznym Meavita, przed, w trakcie i po ciąży.

  Pozdrawiamy całą trójką :)

 • A
  Lokalizacja: Centrum Medyczne MEAVITAUsługa: konsultacje ginekologiczne

  Doskonały lekarz! Najlepszy ginekolog na jakiego trafiłam w ciągu 15 lat i jedyny lekarz jakiego polecam dla młodych dziewczyn na pierwszą wizytę. Rzetelny, dokładny, spokojny, wszytko dokładnie tłumaczy i nigdzie się nie śpieszy. Dodatkowo umożliwia kontakt telefoniczny w późnych godzinach wieczornych kiedy inni lekarze odpoczywają po pracy. Przy jakichkolwiek wątpliwościach pomaga podjąć decyzję o kolejnych krokach, badaniach. A przede wszystkim swoją fachową opieką zapewnia spokój i poczucie bezpieczeństwa w odniesieniu do zdrowia pacjentki.

 • Serdecznie dziękujemy ( z mężem ;)) Panu doktorowi Zarotyńskiemu oraz wszystkim Paniom z recepcji, położnym za opiekę przez te 9 miesięcy. Każda wizyta w Centrum Medycznym Meavita była dla Nas wspaniałym przeżyciem, jeżeli miałam jakieś wątpliwości czy pytania natychmiastowo uzyskiwałam odpowiedź.
  Poczucie bezpieczeństwa i spokoju w tych ważnych dla mnie miesiącach było bezcenne.
  Życzę każdej kobiecie czy to starającej się o ciąże, czy już będącej w ciąży takiej opieki. Początkowo moja ciąża była zagrożona poprzez krwiaki, Pan doktor podjął odpowiednie leczenie, uspokoił, zalecił odpoczynek...dzisiaj jest z Nami Ignaś, który niedługo skończy 6 miesięcy :)

  Pana doktora polecam wszystkim w swoim otoczeniu. Pan doktor oprócz ogromnej wiedzy wyróżnia się wspaniałym poczuciem humoru. Odpowiedni człowiek we właściwym miejscu. Dokładność z jaką wykonuje USG jest niesamowita, odpowiada na Wszystkie pytania zrozumiale i cierpliwie. Centrum świetnie wyposażone, kompleksowe podejście do pacjenta.
  Jeszcze raz bardzo dziękujemy.

  PS. Jeszcze kiedyś do Państwa wrócimy, powiększając rodzinkę o kolejnego członka.Nie wyobrażam sobie być pod opieką kogokolwiek innego.

  Ewelina i Mateusz W.

 • B

  Pan Doktor to fantastyczny specjalista i poprostu bardzo dobry człowiek o ogromnej empatii i wielkim sercu. Od dłuższego czasu borykam się z problemami, które znacznie utrudniają mi życie, a przede wszystkim uniemożliwiają mi zajście w ciążę. Doktor podczas wizyty z dużym zainteresowaniem wysłuchał "mojej historii" i wysunął trafne wnioski, co dało mi dużo do myślenia. Samo badanie usg przebiegło bardzo profesjonalnie. Pan Doktor dokładnie opisywał co widzi, sama też miałam możliwość obserwacji obrazu na dużym ekranie. Moja wizyta znacząco przekroczyła przeznaczony czas, jednak Pan Doktor nie dał mi tego odczuć, co więcej do samego końca z ogromnym spokojem odpowiadał na moje pytania. Z czystym sumieniem mogę powiedzieć, iż Dr Zarotynski to najlepszy lekarz-specjalista na, którego do tej pory trafiłam w zakresie ginekologii.

 • M

  Fantastyczny specjalista od USG i zwyczajnie dobry człowiek. W trakcie USG dokładnie opowiada co widzi, odpowiada na wszystkie pytania - spokojnie tłumaczy. Dr Zarotyński akurat miała dyżur kiedy rodziła sie moja córeczka. Doglądał, wspierał w chwilach zwątpienia. Szczerze polecam!!!

 • A

  Ciepły, taktowny, delikatny lekarz, z super podejściem do pacjentki. W pierwszej ciąży robiłam u niego badania USG 3d, teraz zdecydowałam się na prowadzenie ciąży. Poświęca dużo czasu pacjentce, można o wszystko dokładnie wypytać. Super badania USG - wszystko dokładnie opisuje + to chyba jeden z lepszych specjalistów w rejonie w tej dziedzinie. Jedyny minus to umawianie wizyt - w momencie wizyty grafik na kolejny miesiąc nie jest jeszcze dostępny i trzeba później dzwonić i się umawiać (a jak ja sobie przypomne, żeby dzwonić, to zostaje już tylko kilka terminów w środku dnia).

 • P

  Do dr Zarotyńskiego przychodzę na badania prenatalne (2 z 3 mam za sobą) i jestem bardzo zadowolona z ich przebiegu. Bardzo dokładny lekarz, w przypadku gdy jeden z parametrów sięgał górnej granicy, dr zalecił mi przyjść ponownie w niedługim czasie (bez żadnych dodatkowych opłat), by upewnić się, że wszystko jest w porządku. Tłumaczył co oznacza każda z liczb, każdy z wykresów. Wykonując badanie tłumaczył jaką część ciała Maleństwa teraz mierzymy, za każdym razem mówił, czy wynik jest w normie co bardzo mnie uspokajało. A na pamiątkę z badań dostałam piękną serię zdjęć w 2D i 3D :) Ciepły, kulturalny i profesjonalny lekarz.