lek.

Dariusz Ulman

verifiedCreated with Sketch.

Ginekolog

48 opinii +dodaj

oceń lekarza Poproś o kalendarz wizyt

Specjalista ginekolog-położnik więcej

Adresy i cenniki usług

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
48 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • A
  Lokalizacja: PRO-FAMILIA Szpital Specjalistyczny i PrzychodniaUsługa: ciążą/profilaktyka

  Jestem bardzo zadowolona zarówno z prowadzenia ciąży, jak i wizyt profilaktycznych. Zawsze bardzo delikatny i uprzejmy. Za każdym razem bardzo dokładnie przeprowadzał badanie, mówiąc co się dzieje z dzieckiem. W sytuacjach, kiedy coś było nieprawidłowo z ciążą, przekazywał informację w taki sposób, żeby nie wystraszyć i nie spowodować jeszcze większego stresu (wiadomo, że to by raczej dziecku nie pomogło). Nie traktuje pacjentek jak numerków - przynajmniej ja się tak nie czuję. Zawsze z uśmiechem wita się na korytarzu, nawet jeśli jest to przypadkowe spotkanie. Kiedy na wizytę po ciąży przywiózł mnie mąż i czekał z dzieckiem na korytarzu, wyszedł, żeby się przywitać, zobaczyć dziecko. Także, kiedy urodziłam i spotkał męża na parterze w restauracji od razu "kazał" się do żony zaprowadzić. Lekarz ginekolog powinien dbać także o dobre samopoczucie i atmosferę w gabinecie.

 • A
  Lokalizacja: PRO-FAMILIA Szpital Specjalistyczny i Przychodnia

  Dopóki pan doktor prowadził moją ciążę, było miło i sympatycznie. Po ciąży nastawienie zmieniło się, zwłaszcza gdy zaczęłam dopytywać o antykoncepcję. Ponieważ po poprzedniej ciąży miałam problemy zdrowotne, zależało mi na skuteczniejsze metodzie niż metody mechaniczne. Usłyszałam, że jedyną naprawdę skuteczną metodą jest usunięcie macicy, a antykoncepcji hormonalnej pan doktor mi nie da, bo widzi u mnie przeciwwskazania. Zostałam nastraszona nowotworem jajnika, ponoć w obrazie USG coś sugerowało, że brać hormonów nie mogę. Innej alternatywy pan doktor mi nie przedstawił i kazał sobie poszukać innego lekarza. Poszukałam dobrego. Ze względu na wiek i ryzyko zakrzepicy (o której pan dr Ulman nie wspomniał) polecono mi nie tabletki, a implant wewnątrzmaciczny. Wykluczono przeciwwskazania i udzielono fachowej porady, niezależnej od światopoglądu lekarza. Obraz USG moich jajników jest i był prawidłowy.

 • Opinia z dnia 17.10.2017 została usunięta ze względu na zgłoszone nadużycie.

  Dowiedz się więcej

 • Opinia z dnia 06.09.2017 została usunięta ze względu na zgłoszone nadużycie.

  Dowiedz się więcej

 • P

  Co do Pana doktora mam bardzo mieszane uczucia. Z jednej strony jest bardzo delikatny, dokładnie odpowiada na każde pytanie, porusza wszystkie kwestie które mnie martwią. Problemem jest stosowane przez Pana doktora leczenie. Odnoszę wrażenie że boi się przepisywać leków, ponieważ mimo trwającej ponad pół roku dolegliwości ciągle dostaje leki ziołowe. Kiedy podważyłam działanie jednych z leków które biore ponad rok, a niestety stan mojego zdrowia się pogorszył oraz pojawił się szereg innych dolegliwości, zamiast wysłać mnie na badania, podwyższono mi dawkę. Kiedy konsultowałam się z innym lekarzem, okazało się że Pan doktor zlecił mi bardzo drogie badania, a nie podstawowe przy moich objawach. Kolejną irytującą kwestią jest minimum godzinne oczekiwanie na wizyte. Myślę że lekarz dobry do rutynowej kontroli.

 • M

  Do Pana Ulmana trafiłam z polecenia mojego lekarza z Wrocławia. Pan Ulman usuwał mi laparoskopowo torbiel na jajniku. Jej usytuowanie było dość problematyczne (rosła wewnątrz jajnika), groziła mi operacja na otwartym brzuchu i spore uszkodzenie jajnika. Na szczęście Pan Ulman jest specjalistą i mało tego, że poradził sobie laparoskopowo, to jeszcze "poskładał" mi jajnik. Poza tym jest bardzo miłym człowiekiem i po operacji wszystko mi wytłumaczył i nawet pokazał zdjęcia z operacji (z moimi wnętrznościami). Sam pobyt w Szpitalu ProFamilia także miło wspominam - jeszcze nie widziałam tak eleganckiego i nowoczesnego szpitala. Warto było jechać do Rzeszowa aż z Wrocławia. A Panu Ulmanowi bardzo dziękuję.

 • P

  Do Pana doktora Ulmana trafiłam z polecenia koleżanki i bardzo dobrze że tak się stało. Umiejętnie przeprowadzona przez doktora operacja uratowała mój jajnik. Inni lekarze z góry byli nastawieni na usunięcie torbieli razem z jajnikiem i do tego mnie przygotowali, twierdząc że mam jeszcze drugi w razie czego. Był to dla mnie ogromy stres, tym bardziej że nie mam jeszcze dzieci. Jestem ogromnie wdzięczna Panu doktorowi za to co dla mnie zrobił. Szczegółowo wyjaśnił przebieg operacji i odwiedził po zabiegu w szpitalu. Pan doktor indywidualnie podchodzi do każdej pacjentki, wszystko dokładnie tłumaczy, jest profesjonalistą w każdym calu. Posiada ogromną wiedzę. Podczas wizyty potrafi rozluźnić atmosferę, dodatkowo jest przesympatycznym człowiekiem o wysokiej kulturze osobistej. Mam do niego zaufanie w stu procentach i polecam każdej kobiecie. Pan Dariusz Ulman to prawdziwy lekarz z powołania. Jeszcze raz dziękuję Panie doktorze :) Nie wiem co by się stało gdybym do Pana nie trafiła.

 • Z

  Pan Dariusz Ulman jest świetnym fachowcem, dokłanym i delikatnym.
  Uzasadnienie? Jest lekarzem, który naprawdę leczy, diagnozuje i leczy!

  Wcześniej trafiałam do lekarzy, którzy przepisywali leki, ponieważ "pomagały innym", teraz mam leki dobrane co do dnia cyklu, indywidualnie do mojego organizmu, na podstawie wyników badań i moich potrzeb. Jestem pacjentką, z wieloma problemami, które Pan Ulman sukcesywnie leczy.
  Od kilku lekarzy nawet usłyszałam, że u mnie to się wielu rzeczy nie da, inny twierdził, że wyniki są OK, a nie były, a jeszcze inny leczył mnie "na oko", lub nie leczył "bo taka moja uroda"... aż trafiłam pod opiekę Pana Ulmana.
  Wszystko okazało się możliwe. Efektem leczenia są dobre wyniki, piękne owulacyjne cykle, z których mam zamiar mieć wkrótce dzidziusia.

  Opóźnienia podczas wizyt są jak najbardziej uzasadnione, dlatego że Pan poświęca każdej pacjentce tyle czasu, ile trzeba.
  Do niego trafiają pacjentki o problemach złożonych, często są to pacjentki mające problemy z płodnością, więc lekarz nie może ich obsłużyć w 10 min.
  Nie wyobrażam sobie, że cała wizyta razem z omówieniem wyników, z badaniami, USG, dalszym planem leczenia mogłaby zostać przyspieszona, bo jakaś pani siedzi sobie w poczekalni i narzeka "kto to widział tyle siedzieć" (pozdrowienia dla niecierpliwej pani :)
  Nie sztuką jest się zmieścić w czasie i odbębnić swoje, sztuką jest poświęcić wystarczająco czasu, aby wyleczyć! Jeśli ktoś nie miał prawdziwych problemów to tego nigdy nie zrozumie.

  Wielu lekarzy gubi rutyna, a pacjentki przyjmują jak towar na taśmie... Tutaj tego nie ma.
  Z czystym sumieniem polecam Pana Dariusza Ulmana, bo oprócz tego, że jest świetnym lekarzem, jest też człowiekiem z ogromną kulturą i empatią.

 • A

  Teraz juz 210 zl za wizytę, a za pierwsza 300. Niestety to jedyny lekarz naprotechnologii w Rzeszowie i pewnie przez to sie ceni. Ale to jest o wiele za duzo. I faktem jest, ze zleca bardzo dużo badań. I to ze raz mi kobieta weszla do srodka w trakcie badania, bardzo bylo nie fajne. Ale moim zdaniem zna sie na rzeczy. 2 lata chodze do niego, Ale efektów nie widac u mnie nadal....

 • M

  Jestem po 3 wizytach u dr Ulmana - staramy się o dzidziusia. Zawsze opóźnienia ponad 1h - kompletny brak szacunku. Doktor dopisuje pacjentki poza numerkami i nie przyjmuje ich na końcu tylko w dowolne wcześniejsze godziny a to powoduje dramatyczne opóźnienia. Co do lekarza - uprzejmy, delikatny, wydaje się, że zna się na rzeczy. Wyniki badań czyta pobieżnie. Zlecił mi sporo badań (mnóstwo kasy) w tym prolaktynę po MTC . Wynik :podstawowy poziom w normie a po MTC 25 krotność, Doktor tego nie zauważył, nie skomentował. Przepisaliśmy się do innej poradni. Inny lekarz rozpoznał hiperprolaktynemię i przepisał Bromergon. Wydaje się że leczy wg statystycznych schematów nie słuchając pacjenta i przez to naraża na dodatkowe koszty ( pierwsze badania krwi w złych dniach dają bzdurne wyniki, dopiero kolejne badania w dniach sugerowanych przez pacjentkę sensowne wyniki a wiąże się to również z kolejną wizytą u doktora i kolejne 150 zł mniej w portfelu ). Co najgorsze Dr nie zamyka gabinetu a łóżko do USG ustawione dokładnie na wprost drzwi i nie zasłonięte żadnym parawanem - to ogromny stres.

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Specjalista ginekolog-położnik

Specjalizacje

 • Położnictwo i ginekologia