Adresy (2)


Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


Konsultacja online • 200 zł


Opłata za konsultację trafia bezpośrednio do specjalisty, który jest również odpowiedzialny za ustalenie swojej polityki odwołań i zwrotów.

W przypadku problemów z płatnościami skontaktuj się ze specjalistą.

Pamiętaj, że ZnanyLekarz nie pobiera żadnych dodatkowych opłat za umówienie wizyty i nie przetwarza płatności w imieniu specjalisty.


Przygotuj się 10 minut przed konsultacją. Upewnij się, że Twój telefon lub komputer jest naładowany. W przypadku wideokonsultacji sprawdź połączenie internetowe oraz ustawienia mikrofonu i kamery. Możesz również przygotować swoją dokumentację medyczną (np. wyniki badań).

Waleriana Łukasińskiego 24/02, Świdnica
Klinika dent&beauty


Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


Gotówka, Karta płatnicza
74 667..... Pokaż numer

Konsultacja anestezjologiczna • od 100 zł

Akupunktura za zabieg • od 40 zł

Blokady przeciwbólowe • od 100 zł +4 więcej

Farmakoterapia • od 150 zł

Nauka prowadzenia dziennika bólu • od 50 zł

Terapia edukacyjna bólu • od 200 zł

Pokaż więcej usług

Moje doświadczenie

O mnie

Absolwent Wydziału Lekarskiego Akademii Medycznej we Wrocławiu, specjalista Anestezjologii i Intensywnej terapii, Ordynator Oddziału Anestezjologii i ...

Zobacz pełen opis

Leczone choroby

 • Ból nowotworowy
 • Klasterowy ból głowy
 • Bóle pooperacyjne
Pokaż wszystkie leczone choroby

Edukacja

 • Studia medycyna bólu Collegium Medicum Uniwersytet Jagielloński.
 • Kursy terapii manualnej.
 • Kurs Akupunktury Lekarskiej.

Specjalizacje

 • Anestezjologia i intensywna terapia

Znajomość języków

Polski, Angielski, Hiszpański

Usługi i ceny

Popularne usługi

Konsultacja anestezjologiczna


Waleriana Łukasińskiego 24/02, Świdnica

od 100 zł

Klinika dent&beauty


Konsultacja online


200 zł

Konsultacje online

Pozostałe usługi

Akupunktura za zabieg


Waleriana Łukasińskiego 24/02, Świdnica

od 40 zł

Klinika dent&beauty


Blokady przeciwbólowe


Waleriana Łukasińskiego 24/02, Świdnica

od 100 zł

Klinika dent&beauty


Farmakoterapia


Waleriana Łukasińskiego 24/02, Świdnica

od 150 zł

Klinika dent&beauty


Nauka prowadzenia dziennika bólu


Waleriana Łukasińskiego 24/02, Świdnica

od 50 zł

Klinika dent&beauty


Terapia edukacyjna bólu


Waleriana Łukasińskiego 24/02, Świdnica

od 200 zł

Klinika dent&beauty


Terapia przeciwbólowa


Waleriana Łukasińskiego 24/02, Świdnica

od 200 zł

Klinika dent&beauty

Opinie od pacjentów

5

Ogólna ocena
10 opinii

E
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu Inny

Bardzo chcę podziękować P.Doktorowi za profesiolna wizytę .Żaden lekarz nie poświęcił nam tyle czasu co doktor .Polecam


E
Użytkownik zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lokalizacja: Klinika dent&beauty konsultacja anestezjologiczna

Do doktora trafiłam z okropnym bólem karku i ręki, leki przepisywane uprzednio przez dwóch ortopedów i lekarza pogotowia (ze względu na dyskopatię) nie pomagały. Dr Pinkiewicz trafnie zdiagnozował przyczynę bólu, którą nie była dyskopatia. Wykonuje zalecone ćwiczenia, udałam się też do fizjoterapeuty, ból odpuszcza. Dziękuję za pomoc.


S
Użytkownik zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lokalizacja: Klinika dent&beauty blokady przeciwbólowe

Lekarz zrobil na mnie bardzo dobre wrazenie swoja osoba,spokojnym usposobieniem a przede wszystkim swoimi kompetencjami.Po dwoch miesiacach okropnego bolu z powodu rwy kulszowej wreszcie uwolnil mnie od bolu. Blokady, ktore zastosowal pan doktor wrocily mi chec do zycia .Jest to specjalista godny polecenia


Użytkownik zweryfikowany

Serdeczne podziękowania za trafną diagnozę i za ulgę w cierpieniu przesyła pacjent Jan.B z Jawora
Pozdrawiam


W
Użytkownik zweryfikowany

Do Pana doktora trafiłem wiele lat temu. Byłem cierpiący, zrezygnowany (w depresji), bez nadziei i wiary w to, że możliwy jest jeszcze dla mnie lepszy komfort życia. Pozbycie się wieloletniego bólu i nieznośnego cierpienia wydawało się niemożliwe. Dzięki staraniom tego wspaniałego lekarza "urodziłem się na nowo". Pan doktor jest pasjonatem problemu leczenia bólu. Jego zaangażowanie, podejście do pacjenta, znajomość tematu, to pełny i co najważniejsze, SKUTECZNY profesjonalizm. Lekarz absolutnie godny polecenia.
Witold G.


Użytkownik zweryfikowany

Moje "spotkania" z Panem doktorem rozpoczęłam w tym roku chyba w czerwcu po pobycie w szpitalu , do którego trafiam po czterokrotnych napadach potwornego bólu głowy, które trwały 8-9h i zwalały mnie z nóg (napady w ciągu tygodnia) z diagnozą być może neuralgia i hasłem musi się pani przyzwyczaić do życia z bólem. Pan doktor podszedł do tego inaczej potraktował mnie jak człowieka - pacjenta. Pacjenta ,który nie symuluje tylko naprawdę potrzebuje pomocy i ulgi w bólu. Nie byłam złem koniecznym. Pan doktor najpierw wysłuchał ,wypytał, nie narzucał leczenia bo to On jest lekarzem i wie lepiej. Drąży temat i szuka co jest powodem tych napadów nie uczepił się choroby genetycznej (jak inni) i zwalił wszystko na nią , bo tak najprościej i po co dalej szukać. Pan doktor naprawdę chce pomóc pacjentowi. Szuka takiego rozwiązania , które jest najlepsze dla danego pacjenta. Polecam kontakt z Panem doktorem


Użytkownik zweryfikowany

Na doktora trafiliśmy przez przypadek, szukając pomocy od drzwi jednego do drugiego gabinetu lekarskiego. Moja babcia pięć lat temu uległa wypadkowi, w wyniku którego usztywniono jej staw skokowy śrubami i płytką stabilizującą. Ból, który jej towarzyszył do dnia wizyty u doktora był niedowytrzymania, spędzał jej sen z powiek i nie pozwalał skupić uwagi na niczym innym prócz chorej nogi. Wizyta u dr Pinkiewicza była miłym zaskoczeniem. Pan doktor dzięki ogromnej wiedzy, umiejętnościom, empatii i kompleksowemu podejściu do pacjenta pomógł babci w dużej części pokonać ból. Wiadomo nie ma co liczyć na cudowne ozdrowienie, ale w takiej sytuacji każda poprawa przynosi ulgę chorej osobie. Doktor Pinkiewicz jest bardzo miły, przeprowadza dokładny wywiad z pacjentem, nie spieszy się i ma dużo cierpliwości. Z pewnością poleciłbym konsultację z dr Pinkiewiczem, bo to naprawdę dobry specjalista.


Użytkownik zweryfikowany

Bardzo dobry specjalista. Trafiłam do dr po operacji endoprotezy biodra przy której został uszkodzony nerw strzałów, ból niedoopisania. Doktor zajął się Mną profesjonalnie,przeprowadził szeroki wywiad,zapoznał się z całą historią choroby. Dzięki lekom i rehabilitacji która zlecił Pan Doktor powoli wracam do zdrowia. Gorąco polecam fachowiec w swojej dziedzinie.
Pacjentka :)


A
Użytkownik zweryfikowany

Mam problemy z kręgosłupem od wielu lat. Jestem po operacji, która niewiele pomogła. Od prawie 4 lat cierpię z powodu silnego bólu i biorę dosyć mocne leki. Pan Doktor już od pierwszej wizyty (nie prywatnej!) poświecił mi bardzo dużo czasu i uwagi (pierwsza wizyta - ponad godzinę, druga ponad dwie i każda kolejna ok godziny). Jest bardzo zaangażowany w poprawę mojej sytuacji bólowej. Poza tym jest bardzo dokładny i szczegółowy przy badaniu. Nigdy wcześniej nie byłam aż tak dokładnie przebadana (łącznie z wywiadem i ankietami dotyczącymi bólu), a badało mnie wielu lekarzy w tym neurochirurdzy.
Jestem bardzo zadowolona, że trafiłam na Pana Doktora. To lekarz z powołaniem! Pomimo braku znacznej poprawy bólowej, nie ogranicza się jedynie do przepisywania leków, ale z zaangażowaniem analizuje mój ból.
To lekarz jakich niewielu. Polecam bardzo!


A
Użytkownik zweryfikowany

nie polecam tego lekarza.nie ma on ochoty pomoc w pozbyciu sie bolu,a do tego po wizycie u tego lekarza jeszcze bardziej cierpie z bolu!z calej sily naciskal na moj kregoslup(dodam ze nie mam krazka miedzykregowego tylko jego pozostalosci w postaci wypukliny)do tego stenoze otworowa gdzie mam ucisniete nerwy!sugerowal rehabilitacje czynna,nie wiem jak to zrobic skoro nie moge nawet lezec,siedziec a co dopiero cwiczyc!apeluje do wszystkich cierpiacych-szukajcie prawdziwych lekarzy takich z powolania!

lek. Dariusz Pinkiewicz

Szanowna Pani, 

w mojej wieloletniej praktyce spotykam się z wieloma cierpiącymi pacjentami z powodu bólu i zawsze przeprowadzam dokładne badanie fizykalne - dotykam tkanek pacjenta, bo takie badanie jest dla lekarza bardzo ważne. Oddaje stan tkanek, napięcie mięśni i więzadeł, uzupełnia inne badania jak wywiad chorobowy, czy takie badania jak rezonans magnetyczny. Zawsze wykonuje je z należytą starannością. U części pacjentów niewielkie bodźce mogą wywołać taką reakcję jaką Pani opisuje. Doradzałem rehabilitację aktywną oraz wypracowanie strategii radzenia sobie z bólem. Odradzam moim pacjentom poleganie tylko na terapii farmakologicznej, ponieważ w przypadku bólu przewlekłego może ona okazać się nieskuteczna, a także prowadzić do uzależnienia. Leki należy stosować ostrożnie, stale pod kontrolą lekarza. Ból przewlekły wymaga wielowymiarowego podejścia. Mam wrażenie że pani wizyta jest niedokończona. Co do problemu w rozwiązaniu, którego chciałbym Pani pomóc zapraszam raz jeszcze na wizytę do poradni. Aby ustalić dokładny termin proszę o kontakt mailowy: dpinkiewicz@gmail.com

Dariusz Pinkiewicz


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Odpowiedzi na pytania

6 odpowiedzi udzielonych przez lekarza na pytania pacjentów na ZnanyLekarz.pl


 • Pytanie dotyczące artroskopia stawu kolanowego

  Mam niedługo planowaną artroskopię kolana. Przed takimi zabiegami bardzo się stresuję i mam podwyższone ciśnienie i szybszy puls ( nie leczę się na nadciśnienie). Czy anestezjolog podczas zabiegu ustawi mi odpowiednie tętno i ciśnienie?

  Zabieg artroskopii jest najczęściej wykonywany w warunkach szpitalnych w znieczuleniu regionalnym i podczas tego znieczulenia ciśnienie tętnicze jest zwykle obniżone gdyż podczas tego znieczulenia rozszerzone są naczynia krwionośne . Jeżeli wzrost ciśnienia tętniczego ma związek z emocjami, stresem to anestezjolog podczas premedykacji czyli przygotowania wstępnego przed znieczuleniem jak i podczas zabiegu może podać leki przeciwlękowe które dobrze wpłyną na nastrój .Nie należy ich określać jako tzw.głupi Jaś gdyż pacjent współpracuje i jest spokojny .Pod wpływem tych leków nie jest pozbawiony możliwości prawidłowego myślenia i reagowania

  lek. Dariusz Pinkiewicz

 • Witam, pytanie... Tydzien temu mialem miec operacje rzepki (znieczulenie od pasa w dol - w kregoslup), ale niestety przyjechalem z infekcja gardla i zabieg odwolano. Obecnie jestem podczas leczenia antybiotykiem. Najpierw byl Augumentin, teraz Azycyna. Chcialem sie spytac, czy po braniu antybiotyku, musi minac jakis czas, zeby miec wykonana operacje?

  Warunkiem kwalifikacji do planowego zabiegu i związanego z tym znieczulenia jest najlepszy możliwy stan pacjenta i dlatego wyleczenie infekcji jest warunkiem aby zabieg planowy mógł być wykonany .Jeżeli zakończenie brania antybiotyku jest związane z powrotem do zdrowia to nie jest konieczne oczekiwanie na operację z tego tylko powodu

  lek. Dariusz Pinkiewicz

Wszystkie treści, w szczególności pytania i odpowiedzi, dotyczące tematyki medycznej mają charakter informacyjny i w żadnym wypadku nie mogą zastąpić diagnozy medycznej.

Moje doświadczenie

O mnie

Absolwent Wydziału Lekarskiego Akademii Medycznej we Wrocławiu, specjalista Anestezjologii i Intensywnej terapii, Ordynator Oddziału Anestezjologii i ...

Zobacz pełen opis

Leczone choroby

 • Ból nowotworowy
 • Klasterowy ból głowy
 • Bóle pooperacyjne
Pokaż wszystkie leczone choroby

Edukacja

 • Studia medycyna bólu Collegium Medicum Uniwersytet Jagielloński.
 • Kursy terapii manualnej.
 • Kurs Akupunktury Lekarskiej.

Specjalizacje

 • Anestezjologia i intensywna terapia

Staże

 • Staż w Zakładzie Badania i Leczenia Bólu w Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego.
 • Staż w Centrum Terapii Manualnej Andrzeja Rakowskiego.
 • Staże Centrum Bólu i Akupunktury im.Profesora Garnuszewskiego w Warszawie.


Znajomość języków

Polski, Angielski, Hiszpański

Publikacje i artykuły

Publikacje (1)