Dariusz Jaskólski

Neurochirurg

Adresy i kontakt

Ostatnia opinia

 • Dr.Jaskolski wspanialy specjalista operowal moja mame .Obecnie jest dwa tygodnie po operacji tetniaka mozgu.Dziekuje..

 • Pytania od pacjentów

  Ten lekarz nie odpowiedział jeszcze na żadne pytanie

  Martwisz się swoim zdrowiem?

  Zadawaj pytania 23 tysiącom lekarzy i specjalistów, odpowiedź na swoje pytanie otrzymasz średnio w przeciągu 48 h, zupełnie za darmo.

  Zadaj pytanie naszym specjalistom

  Ocena pacjentów

  5

  Ogólna ocena
  22 opinie

  • Punktualność
  • Zaangażowanie
  • Gabinet
  • E

   Pierwszy raz w życiu spotkałam tak złego profesora. Odradzam ! . W sierpniu 2015 oraz wrześniu zainkasował po 200 PLN za każda wizytę. W wrześniu 2015 roku i powiedział, że sprawdzi ile otrzymał. Nie wydał paragonu we wrześniu 2015 roku twierdząc „po co” za konsultację w jego prywatnym gabinecie. Oprócz tego ingerował w sierpniu 2015 , że mogę wybrać sobie neurolog lub może mnie polecić aby skierowała mnie na operację neurochirurgiczną . Sugerował punkcję jako badanie diagnostyczne w celu określenia celowości usunięcia naczyniak żylnego. Zaprotestowałam odmawiając tego typu badanie i tak nadal uważam, iż tego rodzaju badanie nie przyczynia się do określenia celowości leczenia neurochirurgicznego naczyniak żylnego- embolizacją. Podczas pierwszej wizyty określił 83 % ja powiedziałam procent, oprócz tego powiedziałam powodzenia leczenia operacyjnego uważam że 100 % w wyniku poprowadzonej przez prof. Jaskólskiego operacji. Prof. Jaskólski nadmienił, iż on tutaj decyduje. Miałam udar niedokrwienny w sierpniu 2015 oraz sierpniu 2015 roku. Zachowanie prof. było aroganckie podczas wizyty w wrześniu 2015 roku. 30.03.2016 roku spotkała mnie niemiła sytuacja , którą określam jako nieformalną rozmowę . Sprawił mnie prof. Jaskólski przykrość okazując bark zrozumienia w kwestii operacji naczyniaka żylnego w lewej półkuli móżdżku . Bardzo liczyłam na operację neurochirurgiczną naczyniaka żylnego w lewej półkuli móżdżku , którą wykona najlepszy neurochirurg myślałam , że jest nim prof. Jaskólski i nie wątpię lecz nie przekonałam się o tym osobiście.
   Wielokrotnie nadmieniałam, iż zależy mnie na powrocie do pisania pracy doktoranckiej w dziedzinie nauk statystycznych, pracy w księgowości oraz powrotu do normalnego życia. Moja córeczka bardzo cierpi ze mną , ze mam takie problemy ze zdrowiem. Zostałam skazana na ból cierpienie i lęk przed wylewem naczyniaka żylnego w lewej półkuli móżdżka oraz udar jak również pogorszenie stanu narządu ruchu. Pogarszającym stanem zdrowia jak i stopy życiowej trwa od 2014 roku przy czym zwiększył się w 2015 roku jak i 2016. W 2014 miałam szanse pracować w MSZ - placówce dyplomatycznej zagranicznej. Niestety stan mego zdrowia bóle głowy pulsacyjne, uderzające pojawiające magle przy czym pogarszający się stopniowo stan zdrowia uniemożliwił mnie realizacji takich planów oraz problemy osobiste. W 2015 roku pogorszył stan mego wzroku , chodzę o kijku ze względu na zaburzenia równowagi. Budzę w nocy z powodu kołatania serca, kłucia serca lub pieczenia . Mam zaburzenia połykania , spastyczność lewej ręki oraz nogi. Przemijające zaburzenia widzenia najgorsza jest ciemność przed oczami lub jasność. Bezdech nocny. czasami bez mej woli zamyka mnie się powieka jedna lewa lub prawa oprócz tego występuje ruch gałki prawej oka przy zmianie pozycji w inny sposób niżeli w lewej.
   Jestem rozczarowana, zawiedziona , że w mieście akademickim Łódź gdzie znajduje się i kształci Uniwersytet Medyczny w Łodzi najlepszych specjalistów , którzy wykładowcami są cenieni w dziedzinie medycyny naukowcy między innymi prof. Jaskólski nie podejmuje się leczenia mnie neurochirurgicznego.
   Edyta J. 31.03.2016 godz. 20:00 Łódź

  • Dr.Jaskolski wspanialy specjalista operowal moja mame .Obecnie jest dwa tygodnie po operacji tetniaka mozgu.Dziekuje..

  • B

   Dr.Jaskółki,wspaniały człowiek i lekarz z powołania,jestem i będę mu wdzięczna na zawsze za to że moja ręka jest sprawna,dzięki doktorowi mogę czuć się już pełnowartościową osobą,dziękuję doktorze jest PAN moim aniołem.

  • I

   Będąc na prywatnej wizycie u doktora Jaskólskiego, umówił mnie na operację którą miał przeprowadzić. W wywiadzie przedoperacyjnym asystent potwierdził, że operację przeprowadzi doktor Jaskólski, tak jak wcześniej byłam z doktorem Jaskólskim umówiona. Okazało się, że doktor w tym czasie był we Francji, a operację przeprowadził jego asystent, zostałam oszukana. Operacja została żle przeprowadzona, za tydzień była następna operacja- też asystent ją przeprowadzał. Miała być jedna operacja i po tygodniu miałam wyjść, a były dwie i leżałam 6 tygodni, byłam na morfinie i robiłam w pampersy, a po wyjściu ze szpitala uczyłam się chodzić. Doktor mnie zlekceważył i oszukał.

   Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

  • W

   Dr. Jaskólski operował mi rękę /zespół cieśni nadgarska/. Wybitny specjalista.
   Zabieg wykonany szybko,sprawnie bez powikłań. Polecam

  • H

   Doktor Jaskólski wyciął mi guza kąta, który nie dość że był dość duży to jeszcze w bardzo niebezpiecznej częsci mózgu. Dokładnie wyjaśnił na czym będzie polegać operacja. Jest szczery i nie owija w bawełnę, z góry mówi czego można się spodziewać,jakich powikłań, jakie są szanse na dobre zakonczenie. Mimo,że jest zapracowany i ciągle gdzieś się spieszy zawsze znajdzie dla mnie chwile. Naprawde świetny specjalista. Polecam

  • A

   Ten doktor uratował mi życie, podjął się operacji guza mózgu, który nie dość że był duży to jeszcze w bardzo niebezpiecznej częsci mózgu. Dokładnie wyjaśnił na czym będzie polegać operacja. Jest szczery i nie owija w bawełnę, z góry mówi czego można się spodziewać,jakich powikłań, co trzeba bęzie zrobić jeżeli sie pojawią.Naprawde szczerze go polecam to świetny specjalista.

  • A

   Dzięki doktorowi Jaskólskiemu zostałam szybko zoperowana. Leczenie, jak również doktora Jaskólskiego wspominam milo: zostałam potraktowana życzliwie i profesjonalnie, moje leczenie przebiegało szybko (nawet bardzo szybko - po tygodniu od diagnozy byłam już zoperowana i wypisana do domu) i w komfortowych warunkach. Pan doktor obdarzony jest poczuciem humoru, dzięki czemu potrafi odstresować pacjenta w stresowych sytuacjach. Naprawdę polecam.

  • Lekarz z powołania.Miły,znający się na swoim fachu,uprzejmy i z ludzką twarzą.Jest zastępcą ordynatora neurochirurgii w szpitalu Barlickiego w Łodzi.Dziś żona przeszła zabieg embolizacji tętniaka mózgu.Wszystko się udało i nie ma żadnych powikłań.Dr Jaskólski był lekarzem prowadzącym leczenie żony.Polecam Go wszystkim.Wielki człowiek.Zresztą nie tylko On sam.Pozostali lekarze z odziału neurochirurgii w Barlickim również są fachowcami wysokiej klasy.Świetni lekarze.Polecam wszystkim potrzebującym.Fachowa i wspaniała opieka medyczna.Również praca pielęgniarek i salowych nie budzi żadnych zastrzeżeń.Oby tak dalej.

  • A

   Bywam na wizytach u dr. Jaskólskiego od 4-ch lat.Bardzo żałuje ,że trafiłam , tak późno ( 2,5 roku po wypadku ).
   To konkretny , rzeczowy lekarz , który dokładnie pacjentowi tłumaczy ,w czym problem .... nie przymila się , nie zwodzi obietnicami o cudownym wyzdrowieniu , sprawił ,ze uwierzyłam ,iż mogę nauczyć się posługiwać lewą ręką.....od roku , jest to faktem .:) Gorąco polecam ,. to świetny neurochirurg ,ze nie wspomnę o niesamowitym uroku osobistym :)