Adres

Osiedle Sikorskiego 13d/2, Żory
Gabinet Lekarski (mapa)

Lekarz nie ma włączonego kalendarza pod tym adresem

Poproś o kalendarz wizyt
Brak informacji o usługach i ich cenach

Moje doświadczenie

Cennik

Brak informacji o usługach i cenach

Ten lekarz nie dodał jeszcze informacji o usługach i cenach.

Opinie od pacjentów

5

Ogólna ocena
65 opinii

  • Punktualność
  • Zaangażowanie
  • Gabinet
Użytkownik zweryfikowany

Dr.Grzonka to najlepszy lekarz na świecie i swojego zdania na temat tego lekarza nie zmienię z czystym sumieniem jest 100% godny polecenia przez mnie gdyby moje zdrowie i życie oraz moich dzieci było zagrożone to tylko ten lekarz mógłby się opiekować się mną prowadził moje 3 ciąże i porody zawsze dodawał otuchy w trudnych chwilach zwątpienia jak każdy człowiek ma lepsze i gorsze dni to normalne przemęczenie stres to wszystko robi swoje ciekawe czy któraś z pacjentek które narzekają na pana doktora postawiła się na jego miejscu i umiała wytrzymać z niektórymi upierdliwymi babami bo mnie by szlag trafił a on musi znosić humory niezadowolonych niesłuchających i niestosujących się do zaleceń lekarza pacjentek z poważaniem Anna D. Gliwice


H
Użytkownik zweryfikowany

Bardzo dobry lekarz !!!! Długo by pisać jak uratował kilkukrotnie moje dziecko - jak założył w odpowiednim czasie krążek, jak w trakcie porodu odkleiło mi się łożysko i i jak później pomimo wątpliwości, ze strony p. Ordynator z Oddziału Noworodków, że "kości na główce mojego dziecka nie są zrośnięte prawidłowo" powiedział (dotykając główki dziecka), że nie mam się martwić, że wszystko jest w porządku. Mogłam liczyć na jego słowa otuchy o każdej porze dnia (dzwoniłam nawet w niedzielę). A że czasem jakieś pacjentce powie coś nie miłego.... każdy z nas ma gorszy dzień i może być przemęczony - to tylko człowiek. Nie planuje więcej potomstwa ale gdybym planowała to na pewno dr. Grzonka prowadził by moją ciąże.
Dla tych pań które są niezadowolone - proponuję wizytę u lekarzy z powiatu wodzisławskiego (ja chodziłam do dr. Łyko) to zobaczą jak naprawdę traktuje się pacjentkę - nie wtedy gdy ciąża przebiega prawidłowo, ale wtedy gdy naprawdę jest jakiś problem .


W
Użytkownik zweryfikowany

Jestem pacjentką pana Doktora od dłuższego czasu, nie mogę zgodzić się z ostatnimi opiniami ponieważ według mnie nie jest do końca tak jak zostało napisane poniżej Ja nie zauważyłam że Pan Doktor jest inny niż wcześniej wręcz przeciwnie zawsze mogę liczyć na jego pomoc w nagłym przypadku(zagrożona ciąża) poprzez kontakt telefoniczny bądź osobisty w jego gabinecie bez wcześniejszej rejestracji. Zawsze podczas badania można liczyć na spontaniczną rozmowę aby tylko zniwelować stres związany z badaniem.Z czystym sumieniem mogę polecić pana Doktora, nie wiem co bym zrobiła bez jego wiedzy i doświadczenia gdybym nagle musiała szukać gdzieś indziej


P
Użytkownik zweryfikowany

Długo zastanawiałam się nad wystawieniem swojej opinii, ale po ostatniej akcji zdecydowanie ODARDZAM. Bezczelność i arogancja tego doktora nie zna granic i nie jest to tylko moja zdanie ale częste opinie pacjentek doktora z którymi się spotykam. Kiedyś był doktor z prawdziwego zdarzenia polecałam go wszystkiem a teraz jestem w drugiej ciąży i po prostu to co teraz dzieje się jest nie do pojęcia każda moja wizyta kończy się moim denerwowaniem. Jak już któraś z pacjentek dzwoni podczas mojej wizyty(co mi osobiście nie przeszkadza, bo w końcu kiedy mają się umówić) po prostu porażka słownych przepychanek nie ma granic np.: "szybko mówić o co chodzi" albo "prowadzę z panią bezsensowny dialog (...) nie mam czasu proszę kończyć". Tak jak wyżej pisałam jestem w drugiej ciąży na pierwszej wizycie powiedział "że jestem za młoda na drugie dziecko" zszokowały mnie jego słowa, mojej znajomej, która w końcu zaszła w upragnioną ciążę powiedział (25 lat) "że powinna studiować a nie już latać po doktorach". Coraz bardziej zastanawiam się nad zmianą lekarza bo po wizytach często mam wrażenie jakbym chodziła do niego z NFZ a nie prywatnie. Dziwi mnie jego przemiana na gorsze, fakt wiedze posiada ale podejście do pacjentek zmieniło się nie do poznania i zostawia wiele do życzenia!

Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz


X
Użytkownik zweryfikowany

Czytam wypisane opinie i mam mieszane uczucia, chodzę do Dr Grzonki drugi rok, co prawda udało mi się zajść w ciążę mimo kilkuletnich starań, ale niestety nie dzięki Doktorowi, po prostu skierował mnie do kliniki niepłodności i tam po 2 miesiącach intensywnych wizyt udało się zajść w ciążę, a konkretnie po zrobieniu kompletnych badań, których niestety Doktor nie zlecił sam od siebie, tylko wywoływał ciągle stymulacje. Wróciłam do pana doktora. Chodząc na kolejne wizyty ciągle czuje jakiś niedosyt, w zlecaniu badań w ciąży, i te jego humory podczas odbierania telefonów od pacjentek, sama jak dzwonie tylko w sprawie wizyty to serce podchodzi mi do gardła, żeby znowu nie usłyszeń, że nie ma czasu i szybko mówić o co chodzi. Pomimo, iż uważam że Pan doktor jest dobry w odczytywaniu USG, to jako specjalista może i dobry w szpitalu, ale mam wrażenie, że wizyty prywatnie to bardziej zebranie kasy, niż przyłożenie się do leczenia, chciałam zaznaczyć ,że wizyty prywatne po pracy w szpitalu odbywają się nawet do 23. Jak może ktoś funkcjonować poprawnie dzień w dzień pracując tyle godzin, może gdyby Pan Doktor poukładał sobie czas pracy to bardziej przyłożyłby się prywatnie, w końcu płaci się ciężkie pieniądze. Sama zastanawiam się nad zmianą lekarz, bo boje się, że może stać się jakieś nieszczęście, a ciągle samemu grzebać w Internecie i pytać czy dobrze by było zrobić takie lub inne badanie jest męczące.


R
Użytkownik zweryfikowany

Odradzam wizytę u tego Pana. Kiedyś był dobrym lekarzem, polecałam go znajomym. Po ostatniej wizycie-mam nadzieje że już nigdy go nie napotkam. W gabinecie u tego Pana usłyszałam że nie mogę otrzymać zwolnienia mimo iż nie jestem w stanie z obecną dolegliwością pracować bo "bo musiałby owo zwolnienie wypisać a jemu się po prostu nie chce. Poza tym nie ma do pomocy żadnej głupiej baby która mogłaby się tym zająć"- i proszę uwierzyć nie mówił tego w formie żartu. Dodał jeszcze, że jego zdaniem kobiety " nie nadają się do pracy tylko do rodzenia i niańczenia "bachorów"-myślałam że się przesłyszałam!!!. To po prostu jakiś skandal!!! Ostatecznie z wielką łaską otrzymałam L-4 a co do mojej dolegliwości kazał zgłosić się za kilka dni jeśli nie przejdzie-przepisał tylko antybiotyk. Dodam, że za wizytę zapłaciłam jak za zboże, w gabinecie spędziłam bardzo dużo czasu z powodu licznych telefonów, które Pan doktor musiał odebrać. Nie wiem co z tym Panem się podziało, ale z pewnością nie zmierza w dobrym kierunku-może zbyt dużo ludzi mu zaufało i pieniądze uderzyły do głowy. Jeszcze rok temu powiedziałabym że to miły i kompetentny człowiek. Dzisiaj mówię, że Panu chyba poprzewracało się w głowie. I mam nadzieję, że takie podejście do pacjentek zaowocuje wkrótce pustkami w jego gabinecie.

Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz


M
Użytkownik zweryfikowany

Bardzo polecam wszystkim! Prowadził moją ciążę, badania zawsze były starannie wykonane i podchodził do pacjentki z pełnym profesjonalizmem. Odpowiadał na wszystkie pytania. Zdecydowałam się również na poród w Bytomiu, gdzie pracuje dr Grzonka i jestem zachwycona! Personel bardzo miły i zawsze pomocny, fachowa opieka, zarówno przy porodzie jak i w momencie gdy maluszek był już ze mną. Na pewno przy kolejnej ciąży ponownie będę chodziła do dr Grzonki i rodziła w Bytomiu :)


B
Użytkownik zweryfikowany

Polecam. Lekarz z prawdziwego zdarzenia . Nigdy wcześniej nie byłam u takiego specjalisty. Daje ogromne poczucie bezpieczeństwa , pacjent czuje że jest w dobrych rękach. Jestem bardzo zadowolona z wizyt kontrolnych , ciąży i porodu pod skrzydłami doktora.


W
Użytkownik zweryfikowany

Odradzam lekarza! Przez ponad dwa lata leczyłam się u niego ponieważ nie mogłam zajść w ciąże. Lekarz stwierdził u mnie PCO i truł mnie różnorakimi tabletkami, hormonami i zastrzykami. Czułam się okropnie bo zaczęły się wymioty, omdlenia i wpadłam w depresję w końcu powiedziałam dość. Poszłam do innego lekarza okazało się że jestem zdrowa i nie mam żadnego PCO. Okazało się że to mój mąż ma problem z nasieniem i nie mogłam zajść w ciążę. Minęło 6 miesięcy leczenia mojego męża i co okazało się że jestem w ciąży :)

Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz


M
Użytkownik zweryfikowany

Do Dr. Grzonki chodzę od dobrych paru lat, najpierw prowadził ciążę u mojej mamy teraz ja jestem jego wierną pacjentką. Mimo tego, że mieszkam za granicą, za każdym razem gdy jestem w Polsce badam się u dr Grzonki i jeszcze nigdy nie czułam się tak profesjonalnie badana jak u Pana doktora. Mam bardzo duże porównanie ze służbą zdrowia brytyjską a tym co oferuje Dr Grzonka, uważam, że Pana doktora wiedza i profesjonalne podejście do pacjenta jest nieporównywalne z brakiem jakiejkolwiek wiedzy ze strony brytyjskich lekarzy. Bardzo żałuję, że Pan doktor nie przyjmuje w Edynburgu, gdyż miałabym fachową opiekę, zwłaszcza teraz gdy 2 tygodnie temu straciłam swoje pierwsze dziecko. Nie uzyskawszy, żadnych informacji w szpitalu w UK zadzwoniłam z pomocą do dr Grzonki, który cierpliwie wysłuchał i doradził, także w listopadzie wybieram się urlop do Polski by przede wszystkim przebadać się Pana doktora. Dr Grzonka nie tylko jest perfekcjonistą w swojej dziedzinie ginekologii i położnictwa ale również jest jak dobry psycholog, który NIGDY nie odbiera nadziei, a zawsze ją daje. Dlatego polecam wszystkim kobietom z jakimikolwiek problemami dr. Grzonkę.


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Moje doświadczenie

Jesteś tym lekarzem?

Edytuj lub przejmij profil
Zgodnie z RODO informujemy, że administratorem danych osobowych ujawnionych na profilu Profesjonalisty jest ZnanyLekarz sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, ul. Kolejowa 5/7 kod pocztowy 01-217. ZnanyLekarz przetwarza dane osobowe Profesjonalisty w celu informowania użytkowników internetu o prowadzonej przez Profesjonalistę działalności leczniczej lub innej podobnej, w tym specjalizacjach, miejscach przyjmowania pacjentów i opiniach na temat jego działalności (art. 6 ust. 1 lit. f RODO) Dane osobowe pochodzą z powszechnie dostępnych źródeł, w tym CEIDG. Więcej o danych osobowych na stronie: https://www.znanylekarz.pl/gdpr/landing#tab=professional