Nie rezygnuj ze zdrowia

Wybierz konsultacje online, aby rozpocząć lub kontynuować leczenie bez wychodzenia z domu. Jeśli potrzebujesz, możesz również umówić wizytę w gabinecie.

Pokaż specjalistów Jak to działa?

Adres

W tym gabinecie nie można umawiać wizyt przez internet

Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


Brak informacji o usługach i ich cenach

Czy brakuje Ci jakichś informacji w profilu tego specjalisty?

Pokaż innych laryngologów w pobliżu

Moje doświadczenie

Cennik

Brak informacji o usługach i cenach

Ten lekarz nie dodał jeszcze informacji o usługach i cenach.

Opinie od pacjentów

5

Ogólna ocena
13 opinii

T
Użytkownik zweryfikowany

Świetny specjalista oraz bardzo miły, życzliwy i kontaktow człowiek. Jestem po operacji przegrody nosa, którą właśnie pan Doktor wykonywał i z każdym dniem czuję, jak oddycha mi się coraz swobodniej. Zapisując mnie na zabieg dokładnie poinformował na czym on będzie polegał. Operację miałam robioną w znieczuleniu miejscowym (dziwne wrażenie, ale da się przeżyć!) Doktor rozmawiał ze mną, mówił co robi i jak przebiega zabieg, czułam się spokojna. To lekarz z powołania, życzę mu wszystkiego dobrego.


K
Użytkownik zweryfikowany

Bardzo dobry lekarz. Mam 2 dzieci które miały podcięte i wycięte 3 migdałki pod czujnym okiem pana doktora. Potrafi wytłumaczyć, zaraz po zabiegu przyjdzie poinformuje co i jak..., "podniesie na duchu". Lekarz z powołania. Polecam


R
Użytkownik zweryfikowany

Lekarz konkretny, wg. mnie to lekarz z powołania -przystępnie objaśniający mój przypadek chorobowy, dokładny w badaniu i stosujący skuteczne leczenie. Troszczył się o mnie proponując kolejne wizyty sprawdzające z których mogłam skorzystać w razie pogorszenia samopoczucia i korzystałam .W gabinecie nie czułam się jak intruz, ale jak człowiek, któremu Ktoś chce skutecznie pomóc. Dziękuję i wszystkim polecam Pana Doktora, który przyjmuje również w Opolu w przychodni Centrum na ulicy Kościuszki. Tam właśnie trafiłam pod opiekę Pana Doktora.


A
Użytkownik zweryfikowany

Pan dr.bardzo dokladny w badaniu,wyjątkowo kontaktowy(co jest b.ważne) świetny fachowiec


K
Użytkownik zweryfikowany

Jestem bardzo zadowolona że to wlaśnie ten lekarz zajmuje się moimi dziećmi.Jest super specjalista,człowiekiem.Operowal mojego męza rok temu.Jako osoa zawsze chetnie porozmawia-wyjaśni.Nie zbywa pacjętów,podchodzi z szacunkiem nawet do tych najmlodszych z pacjetow i to wlaśnie dlatego dzieci nie czuja lęku przed kolejna wizyta, SUPER LEKARZ.POZDRAWIAM.KASKA.


G

Lekarz, który jest dla pacjenta. Bardzo dokładnie bada, tłumaczy, miły i skuteczny w leczeniu. Naprawdę mało jest takich lekarzy. Pozdrawiam pacjent.


G

Chodziłam do różnych lekarzy i laryngologów doktor pierwszy zbadał trzeci migdałek i skierował na operację. Obecnie dziecko czuje się bardzo dobrze, nie chrapie, ustąpił katar. Wreszcie chodzi do przedszkola. najlepszy lekarz jakiego poznałam.Polecam


G

Super specjalista ja też miałem operację nosa /przegrody/ w innym szpitalu i co też że mi się żle oddychało zaproponowali zabieg powtórny tylko u tego doktora.
Czekałem 6 miesięcy. Zrobił mi go w znieczuleniu miejscowym nic nie bolało, oddycham teraz super.Bardz polecam.


D

Polecam Pana doktora bardzo gorąco. Przede wszystkim za czas poswięcony rodzicom i wyjasnienia bardzo sczególowe a nie pobiezne i z ironią jak to mialo miejsce w innych placowkach gdzie bywalam z moim synem. Diagnoza trafna , leczenie skuteczne . Przemiły kontakt.


G
Użytkownik zweryfikowany

Zdecydowanie polecam. Konkretnie i rzeczowo odpowie na każde pytanie, dokładnie przebada. Potrafi "zachęcić" do współpracy nawet 10-miesięczne niemowlę, nie doprowadzając go do płaczu.


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Moje doświadczenie

Powiązane wyszukiwania