Nie rezygnuj ze zdrowia

Wybierz konsultacje online, aby rozpocząć lub kontynuować leczenie bez wychodzenia z domu. Jeśli potrzebujesz, możesz również umówić wizytę w gabinecie.

Pokaż specjalistów Jak to działa?

Adres

W tym gabinecie nie można umawiać wizyt przez internet

Ubezpieczenia akceptowane pod tym adresem

Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

Signal Iduna

INTER Polska + 7 więcej


Brak informacji o usługach i ich cenach

Czy brakuje Ci jakichś informacji w profilu tego specjalisty?

Pokaż innych stomatologów w pobliżu

Moje doświadczenie

Cennik

Brak informacji o usługach i cenach

Ten lekarz nie dodał jeszcze informacji o usługach i cenach.

3 opinie pacjentów

Ogólna ocena

Trzymamy rękę na pulsie 100% zweryfikowanych opinii. Sprawdź jak działamy

Jakub Lisicki

Profil zweryfikowany

Lekarz z powołania. Korzystałam z usług Pana Doktora wielokrotnie i zawsze wychodziłem z gabinetu z szerokim uśmiechem na ustach. Nigdy nie było sytuacji, żeby coś przeoczył. Jedyny taki lekarz. Dodatkowo gabinet o bardzo wysokim standardzie.
Serdecznie polecam i życzę tylko takich stomatologów.

G

gosc1986

Profil zweryfikowany

Bardzo dobry, dokladny dentysta. Juz kilka lat sie u niego lecze i zero zastrzezen. Do tego mily i nie patrzy na zegarek. Poswieca tyle czasu ile zawsze potrzeba. Polecam z czystym sumieniem.

M

mazowsze

Profil zweryfikowany

Nie doczyścił zębów podczas ściągania kamienia, choć innym lekarzom to się udawało. Próbował wmówić konieczność leczenia ponad 10 zębów. Po wizycie u mojego stomatologa zostało to zweryfikowane do 2 i to jeszcze nie teraz, bo plamki są mniejsze niż wiertło. Nie polecam.

lek. dent. Dariusz Chorążewicz

Zgłosił się Pan do mnie w celu czyszczenia zębów zastrzegając już podczas umawiania się telefonicznie, że chce Pan usunąć wyłącznie kamień bez używania piaskarki i fluoryzacji. Po przeglądzie poinformowałem Pana o obecności oprócz kamienia także rozległego osadu, którego w całości nie uda się usunąć wykonując wyłącznie zabieg usunięcia kamienia (skalingu). Zaakceptował Pan ta informację i zdecydował się na wykonanie zabiegu, a mógł Pan odmówić, jeżeli wstępna informacja słowna nie spełniała Pana oczekiwań. Usunięcia osadu w ilości jaka u Pana występowała nie wykonuje się za pomocą skalera ultradźwiękowego ze względu na możliwość uszkodzenia szkliwa poprzez powstanie odprysków lub pęknięć. Rozległy osad usuwa się za pomocą piaskarki, czego Pan na wstępie odmówił.
Dodatkowo w związku z faktem, że wizyta u mnie była Pana pierwszą w naszym gabinecie, został wykonany pełen przegląd Pana jamy ustnej z wpisem do karty. Przegląd ujawnił u Pana 12 zębów kwalifikujących się do leczenia zachowawczego z mniejszymi lub większymi ogniskami próchnicy. Stwierdzenie "próbował wmówić" jest mocno wyolbrzymione i obraża moją osobę. Poinformowałem Pana jedynie o zębach kwalifikujących się do leczenia, bez dodatkowego przekonywania lub koloryzowania sytuacji Pana uzębienia.
Warto wspomnieć, że odmawiał Pan wypełnienia wywiadu o przebytych lub obecnych u Pana chorobach co jest podstawą wywiadu podmiotowego i przedmiotowego każdego pacjenta w naszym gabinecie. Jest to niezbędne aby np. podać właściwy środek znieczulający lub przygotować pacjenta przed niektórymi zabiegami.

W związku z powyższym Pana opinia nie ma żadnego uzasadnienia.

Łącząc wyrazy szacunku życzę owocnego leczenia u Pana obecnego stomatologa, który spełnia Pana oczekiwania.


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Moje doświadczenie

Najczęściej zadawane pytania