Adres

Modlińska 49, Jabłonna
Centrum Medyczne DP Med (mapa)

Lekarz nie ma włączonego kalendarza pod tym adresem

Poproś o kalendarz
Gotówka, Karta płatnicza, Przelew na konto

Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

Allianz

Compensa + 7 więcej


Brak informacji o usługach i ich cenach

Moje doświadczenie

Cennik

Brak informacji o usługach i cenach

Ten lekarz nie dodał jeszcze informacji o usługach i cenach.

Opinie od pacjentów

4

Ogólna ocena
4 opinie

  • Punktualność
  • Zaangażowanie
  • Gabinet
Użytkownik zweryfikowany

Lekarz z powołania. Korzystałam z usług Pana Doktora wielokrotnie i zawsze wychodziłem z gabinetu z szerokim uśmiechem na ustach. Nigdy nie było sytuacji, żeby coś przeoczył. Jedyny taki lekarz. Dodatkowo gabinet o bardzo wysokim standardzie.
Serdecznie polecam i życzę tylko takich stomatologów.


G
Użytkownik zweryfikowany

Bardzo dobry, dokladny dentysta. Juz kilka lat sie u niego lecze i zero zastrzezen. Do tego mily i nie patrzy na zegarek. Poswieca tyle czasu ile zawsze potrzeba. Polecam z czystym sumieniem.


K
Użytkownik zweryfikowany

Lekarz - pierwsza klasa! Niezwykle dokładny i serdeczny. Na dwóch wizytach dr zrobił więcej i więcej mi poświęcił uwagi niż poprzedni stomatolog podczas kilku. U poprzedniego dentysty, jeden ząb był podzielony na kilka sesji (mówiła, że to konieczne) jak się okazało jeszcze większe ubytki można zrobić podczas jednej bez zbędnego naciągania pacjenta. Lekarz robi tylko to co jest rzeczywiście do zrobienia nie wyszukuje nic na siłe żeby tylko znaleźć. Jak się okazało, jeżeli odpowiednio podejdzie się do tematu i poświęci odpowiednio dużo uwagi pacjentowi, leczenie może być nawet sympatyczne. To, że nie boli - staje sie prawie normalne. każdy szanujący się gabinet posiada metody zupełnie eliminujące ból z leczenia...ale żaden gadżet, żadna maszyna nie zastąpi zwykłego, najzwyklejszego zainteresowania pacjentem, nie zastąpi rozmowy, itp. Polecam gorąco.


M
Użytkownik zweryfikowany

Nie doczyścił zębów podczas ściągania kamienia, choć innym lekarzom to się udawało. Próbował wmówić konieczność leczenia ponad 10 zębów. Po wizycie u mojego stomatologa zostało to zweryfikowane do 2 i to jeszcze nie teraz, bo plamki są mniejsze niż wiertło. Nie polecam.

lek. dent. Dariusz Chorążewicz

Zgłosił się Pan do mnie w celu czyszczenia zębów zastrzegając już podczas umawiania się telefonicznie, że chce Pan usunąć wyłącznie kamień bez używania piaskarki i fluoryzacji. Po przeglądzie poinformowałem Pana o obecności oprócz kamienia także rozległego osadu, którego w całości nie uda się usunąć wykonując wyłącznie zabieg usunięcia kamienia (skalingu). Zaakceptował Pan ta informację i zdecydował się na wykonanie zabiegu, a mógł Pan odmówić, jeżeli wstępna informacja słowna nie spełniała Pana oczekiwań. Usunięcia osadu w ilości jaka u Pana występowała nie wykonuje się za pomocą skalera ultradźwiękowego ze względu na możliwość uszkodzenia szkliwa poprzez powstanie odprysków lub pęknięć. Rozległy osad usuwa się za pomocą piaskarki, czego Pan na wstępie odmówił.
Dodatkowo w związku z faktem, że wizyta u mnie była Pana pierwszą w naszym gabinecie, został wykonany pełen przegląd Pana jamy ustnej z wpisem do karty. Przegląd ujawnił u Pana 12 zębów kwalifikujących się do leczenia zachowawczego z mniejszymi lub większymi ogniskami próchnicy. Stwierdzenie "próbował wmówić" jest mocno wyolbrzymione i obraża moją osobę. Poinformowałem Pana jedynie o zębach kwalifikujących się do leczenia, bez dodatkowego przekonywania lub koloryzowania sytuacji Pana uzębienia.
Warto wspomnieć, że odmawiał Pan wypełnienia wywiadu o przebytych lub obecnych u Pana chorobach co jest podstawą wywiadu podmiotowego i przedmiotowego każdego pacjenta w naszym gabinecie. Jest to niezbędne aby np. podać właściwy środek znieczulający lub przygotować pacjenta przed niektórymi zabiegami.

W związku z powyższym Pana opinia nie ma żadnego uzasadnienia.

Łącząc wyrazy szacunku życzę owocnego leczenia u Pana obecnego stomatologa, który spełnia Pana oczekiwania.


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Moje doświadczenie