Daria Izabela Kasińska

verifiedCreated with Sketch.

Psychiatra

21 opinii +dodaj

Umów wizytę oceń lekarza
14 umówionych wizyt w ciągu 30 dni

Jestem absolwentką Akademii Medycznej w Poznaniu, którą ukończyłam w 2003 roku. Doświadczenie zawodowe zdobyłam pracując na oddziale psychiatrii i leczenia uzależnień szpitala MSW w… więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
21 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • M
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Poradnia Psychosomatyczna, Psychiatryczno - Psychologiczna

  Bardzo miła i fachowa osoba. Zadaje konkretne pytania i wysłuchuje co ma pacjent do powiedzenia. Mam nadzieję na powodzenie terapii. Pani doktor bardzo mi pomogła w momencie kiedy najbardziej tego potrzebowałam. Poradziła sobie nawet lepiej niż psycholog z moim problemem. Dziękuję jej za wszystko. Zdołałam zebrać na tyle dużo sił by zdecydować się na pracę za granicą. Teraz właśnie się przygotowuję do wyjazdu.

 • R
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Poradnia Psychosomatyczna, Psychiatryczno - PsychologicznaUsługa: Wizyta z L4

  Wybitny specjalista. Profesjonalna, cierpliwa, pełna empatii, ale co najważniejsze skuteczna. Interesuje się swoimi pacjentami i stara się zawsze jak najlepiej pomóc. Bardzo mi w życiu pomogła za co jestem niezmiernie wdzięczna. Ogromnie się cieszę że trafiłam na prawdziwego Lekarza, gdzie uzyskałam pomoc a nie tylko receptę!

 • K
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Poradnia Psychosomatyczna, Psychiatryczno - Psychologiczna

  Pani doktor jest bardzo miłą i kompetentną osobą. Moja Mama po wizycie jest zawsze pozytywnie nastawiona i pełna energii. Od Pani doktor emanuje dobroć , jest normalnym , sympatycznym lekarzem . Polecam

 • N
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Poradnia Psychosomatyczna, Psychiatryczno - Psychologiczna

  Cudowna Pani Doktor, w trudnym momencie mojego życia bardzo mi pomogła i nadal pomaga Osoba pełna empatii i zrozumienia dla drugiego człowieka.

 • N

  Bardzo dobra Pani doktor, miła, empatyczna. W sposób zrozumiały tłumaczy przebieg choroby i zachądzące w związku z nią procesy. Polecam

 • S
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl

  Pani doktor bardzo rzeczowa, dokładna i pomocna. Miła, sympatyczna i super podejście do pacjenta. Polecam

 • W
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl

  Po wielu latach zaniedbania mojego zdrowia miałam szczęście że akurat trafiłam we właściwe ręce. Pani doktor zna się na swoim fachu i ma ogromną wiedzę jak i wykazuje bardzo dużo empatii do drugiego człowieka. Mój chłopak zawsze się cieszył kiedy wychodziłam pokrzepiona z wizyty jak i sama potrafiłam to dostrzec. Przy obopólnej współpracy moje zdrowie nie tyle co się poprawia ale otrzymałam wiele innych możliwych rozwiązań. Wizyt odbyłam już kilka i nie zamierzam rezygnować, trzeba tylko pamiętać też że wiele zależy od nas samych! Nie szukałam szybkiej pomocy jak i wskazania rozwiązania - a otrzymałam siebie. Po nieudanej konsultacji w innym gabinecie, utracie wiary, pędząc dalej w głąb depresji przez kolejne lata, strachem przed ponownym zagubieniem i utraty kontroli - na końcu załamanie i ta jedna decyzja - wizyta u Pani doktor Darii Kasińskiej, której nie żałuje. Zdecydowany dobór czy podjęcie decyzji o zmianie leków utwierdza w fachowej znajomości swojej pracy, w moim mniemaniu niełatwym pacjentem - ale z sukcesem i do przodu!

 • P
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Poradnia Psychosomatyczna, Psychiatryczno - PsychologicznaUsługa: lęki

  Polecam bardzo. Serdeczna, miła Pani Doktor. Nie mam żadnych zastrzeżeń. Choć jestem wymagająca pacjentką, to tu naprawdę zaskoczona pozytywnie .

 • P
  Lokalizacja: Poradnia Psychosomatyczna, Psychiatryczno - Psychologiczna

  Bardzo sympatyczna, ale i rzeczowa oraz kompetentna Pani Doktor. Szczegółowy wywiad, bez "owijania w bawełnę". Z czystym sumieniem: jedna z najlepszych specjalistek, do których trafiłam. Serdecznie polecam!

 • J
  Lokalizacja: W innym miejscuUsługa: epizod depresyjny

  Miałam niebywałe szczęście, że natrafiłam na panią doktor Darię Kasińską. Świetny specjalista i wspaniały człowiek. Polecam panią doktor całym sercem.

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Jestem absolwentką Akademii Medycznej w Poznaniu, którą ukończyłam w 2003 roku. Doświadczenie zawodowe zdobyłam pracując na oddziale psychiatrii i leczenia uzależnień szpitala MSW w Poznaniu oraz podczas staży w Klinice Psychiatrii w Poznaniu oraz w Poradni Zdrowia Psychicznego.

  W pracy codziennej zajmuje się leczeniem zaburzeń nastroju :

  *depresja

  *dystymia

  *zaburzenia afektywne dwubiegunowe i jednobiegunowe

  *zaburzenia nerwicowe (neurastenia, zaburzenia adaptacyjne, zaburzenia lękowe uogólnione, zaburzenia lękowe z napadami lęku, zaburzenia depresyjno- lękowe)

  *zaburzenia snu

  *zaburzenia wieku podeszłego.

Specjalizacje

 • Psychiatria