Daria Izabela Kasińska

Psychiatra

15 opinii +dodaj

Umów wizytę 14 umówionych wizyt w ciągu 30 dni

Jestem absolwentką Akademii Medycznej w Poznaniu, którą ukończyłam w 2003 roku. Doświadczenie zawodowe zdobyłam pracując na oddziale psychiatrii i leczenia uzależnień szpitala MSW w… więcej

Umów wizytę

To bardzo proste

Wybierz odpowiadający Ci termin, podaj swoje dane, potwierdź... i już. Wizyta umówiona!

To niezawodne

Wybrany termin trafi prosto do kalendarza lekarza. O wizycie przypomni Ci automatyczna wiadomość.

To bezpłatne

Nie pobieramy od pacjentów żadnych opłat. Z naszego serwisu korzystasz zupełnie za darmo.

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Jestem absolwentką Akademii Medycznej w Poznaniu, którą ukończyłam w 2003 roku. Doświadczenie zawodowe zdobyłam pracując na oddziale psychiatrii i leczenia uzależnień szpitala MSW w Poznaniu oraz podczas staży w Klinice Psychiatrii w Poznaniu oraz w Poradni Zdrowia Psychicznego.

  W pracy codziennej zajmuje się leczeniem zaburzeń nastroju :

  *depresja

  *dystymia

  *zaburzenia afektywne dwubiegunowe i jednobiegunowe

  *zaburzenia nerwicowe (neurastenia, zaburzenia adaptacyjne, zaburzenia lękowe uogólnione, zaburzenia lękowe z napadami lęku, zaburzenia depresyjno- lękowe)

  *zaburzenia snu

  *zaburzenia wieku podeszłego.

Specjalizacje

 • Psychiatria

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
15 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • W
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Po wielu latach zaniedbania mojego zdrowia miałam szczęście że akurat trafiłam we właściwe ręce. Pani doktor zna się na swoim fachu i ma ogromną wiedzę jak i wykazuje bardzo dużo empatii do drugiego człowieka. Mój chłopak zawsze się cieszył kiedy wychodziłam pokrzepiona z wizyty jak i sama potrafiłam to dostrzec. Przy obopólnej współpracy moje zdrowie nie tyle co się poprawia ale otrzymałam wiele innych możliwych rozwiązań. Wizyt odbyłam już kilka i nie zamierzam rezygnować, trzeba tylko pamiętać też że wiele zależy od nas samych! Nie szukałam szybkiej pomocy jak i wskazania rozwiązania - a otrzymałam siebie. Po nieudanej konsultacji w innym gabinecie, utracie wiary, pędząc dalej w głąb depresji przez kolejne lata, strachem przed ponownym zagubieniem i utraty kontroli - na końcu załamanie i ta jedna decyzja - wizyta u Pani doktor Darii Kasińskiej, której nie żałuje. Zdecydowany dobór czy podjęcie decyzji o zmianie leków utwierdza w fachowej znajomości swojej pracy, w moim mniemaniu niełatwym pacjentem - ale z sukcesem i do przodu!

 • P
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Poradnia Psychosomatyczna, Psychiatryczno - PsychologicznaUsługa: lęki

  Polecam bardzo. Serdeczna, miła Pani Doktor. Nie mam żadnych zastrzeżeń. Choć jestem wymagająca pacjentką, to tu naprawdę zaskoczona pozytywnie .

 • P
  Lokalizacja: Poradnia Psychosomatyczna, Psychiatryczno - Psychologiczna

  Bardzo sympatyczna, ale i rzeczowa oraz kompetentna Pani Doktor. Szczegółowy wywiad, bez "owijania w bawełnę". Z czystym sumieniem: jedna z najlepszych specjalistek, do których trafiłam. Serdecznie polecam!

 • J
  Lokalizacja: W innym miejscuUsługa: epizod depresyjny

  Miałam niebywałe szczęście, że natrafiłam na panią doktor Darię Kasińską. Świetny specjalista i wspaniały człowiek. Polecam panią doktor całym sercem.

 • K
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Poradnia Psychosomatyczna, Psychiatryczno - PsychologicznaUsługa: depresja, napięciowe bóle głowy.

  Lekarz wnikliwy, profesjonalny i kompetentny.
  ...i efektowny!
  Od czasu zmiany lekarza na panią dr Kasińską moje zdrowie sukcesywnie się poprawia.

 • R

  Było bardzo pozytywnie Pani doktor pełen profesjonalizm dokładna analiza i odpowiedni lek dziekuje i pozdrawiam

 • A
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Poradnia Psychosomatyczna, Psychiatryczno - PsychologicznaUsługa: Zwykła wizyta

  To była moja pierwsza wizyta u Pani Doktor. Była bardzo profesjonalna i życzliwa. Przeprowadziła dokładny wywiad i wykazała się empatią i zrozumieniem. Łatwo było się przed nią otworzyć, ponieważ budzi zaufanie i sympatię. Po wizycie wyszłam pokrzepiona.

 • E
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Świetna kompetentna pani doktor bardzo miła, potrafi słuchać pacjenta, bardzo miła, wg mnie bardzo duże doświadczenie i w mojej ocenie prawdziwy lekarz z powołaniem do tego co robi bardzo polecam tego lekarza

 • Lokalizacja: Poradnia Psychosomatyczna, Psychiatryczno - PsychologicznaUsługa: Zwykła wizyta

  Pani Doktor jest niezwylke życzliwą,ciepłą osobą. Ma dla pacięta wiele zrozumienia. Odpowiednia osoba na odpowiednim miejscu.

 • A
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Pani dr. Kasińska jest wspaniała. Uwielbiam do niej przychodzić, od razu lepiej się czuje. Bardzo przyjazna atmosfera i fajne podejście do pacjenta :) polecam!