Adres

Paderewskiego 50a, Września
Gabinet Homeopatyczny - Medyk (mapa)

Lekarz nie ma włączonego kalendarza pod tym adresem

Poproś o kalendarz
Brak informacji o usługach i ich cenach

Moje doświadczenie

O mnie

http://homeopata-wrzesnia.pl Jestem absolwentką wydziału lekarskiego w Poznaniu, specjalistką chorób wewnętrznych i specjalistką medycyny rodzinnej. ...

Zobacz pełen opis

Cennik

Brak informacji o usługach i cenach

Ten lekarz nie dodał jeszcze informacji o usługach i cenach.

Opinie od pacjentów

3.5

Ogólna ocena
8 opinii

  • Punktualność
  • Zaangażowanie
  • Gabinet
J
Użytkownik zweryfikowany

Zgłosiłam się do Pani doktor z dzieckiem, które było leczone w szpitalu i co chwilę łapało infekcje, na które wciąż przepisywano antybiotyki! Miałam tego dość bo wiedziałam, że nie jest to dobre dla mojego dziecka. Zgłosiłam się do Pani doktor i nie żałuję tej decyzji. Wielokrotne anginy wyleczone były homeopatycznie bez antybiotyków i powikłań. Choroby przechodzone bardzo łagodnie.Pani doktor była pomocna i gotowa do konsultacji zawsze, nawet w nocy. W pewnym momencie nastąpiło przesilenie i bardzo wysoka gorączka, która spowodowała trwałe usunięcie wirusa i całkowite wyleczenie. Już prawie od roku nie wiem co to choroba. Najdziwniejsze dla mnie i dla całej mojej rodziny było to, że np. uporczywy kaszel po podaniu jednego homeopatycznego leku dosłownie znikał. Mam duże zaufanie do Pani doktor i szczerze polecam skorzystanie z jej usług!!!!


N
Użytkownik zweryfikowany

Pani doktor Danuta Mikołajewska podjęła się mojego leczenia, po usunięciu złośliwego nowotworu skóry 4 lata temu. W tamtym okresie oprócz wielu niespecyficznych dolegliwości: bóle brzucha po jedzeniu, senność, nad-potliwość, cierpiałam na szereg problemów dermatologicznych: egzemy, owrzodzenia dłoni i inne. Po kilku miesiącach leczenia większość moich objawów skórnych ustąpiła i do dziś nie ma nawrotu, a co najważniejsze cieszę się dobrym zdrowiem ogólnym, co potwierdzają regularne kontrole. Z całego serca polecam tego lekarza.


J
Użytkownik zweryfikowany

Nie mamy dobrych doświadczeń z tym homeopatą. Byliśmy tam z dzieckiem (3,5 roku) z kolejną infekcją górnych dróg oddechowych. Mały chorował co 3 miesiące i za każdym razem miał antybiotyki, więc chcieliśmy spróbować homeopatii. Efekt był straszny, dziecko się przez ponad miesiąc męczyło z infekcją, która weszła na oskrzela. Wszystko to pod opieką pani doktor. Skończyło się na zastrzykach i o mało co nie otarliśmy się o szpital. Potem byliśmy z dzieckiem jeszcze u innego homeopaty (nie mogę tu podać nazwiska) i od tamtej wizyty do dziś (a minęło już parę lat) mały nie miał antybiotyku - tak leczy dobry homeopata.


A
Użytkownik zweryfikowany

Z Panią doktor Danutą Mikołajewską zetknęłam się po raz pierwszy trzy lata temu. Byłam w bardzo złym stanie psychicznym po tragicznej śmierci mojego męża. Wizyty były b.długie a wywiad wnikliwy. Precyzyjnie dobrane leki homeopatyczne spowodowały , że odzyskałam siły i równowagę psychiczną. Szczera rozmowa pozwalała na dobór szeregu różnorodnych, bardzo skutecznych leków. Wszystko się sprawdzało i sprawdza do dzisiaj. Każde moje dolegliwości, np.nadciśnienie tętnicze, bezsenność, wysoka temperatura, wewnętrzne rozbicie itd. są skutecznie leczone. Pani doktor jest bardzo miłą, wyrozumiałą i cierpliwą osobą. A przede wszystkim bardzo kompetentną. Polecam tego lekarza z całą odpowiedzialnością.


P
Użytkownik zweryfikowany

13 lat temu w wyniku zabiegu chirurgicznego zostałem zarażony wirusem żółtaczki typu C. Badania w szpitalu chorób zakaźnych potwierdziły tą diagnozę i zostałem skierowany na kurację interferonem. Mając świadomość skutków ubocznych tej kuracji szukałem pomocy u innych lekarzy. W wyniku, czego trafiłem pod opiekę dr Mikołajewskiej, u której poddałem się leczeniu homeopatycznemu. Wcześniej została mi przyznana grupa inwalidzka na okres 5 lat. Robiąc wyniki laboratoryjne z częstotliwością, co pół roku po 5 latach odebrano mi grupę inwalidzką ze słowami Pani doktor z ZUS-u "też bym chciała mieć takie wyniki”. Aktualnie pracuję aktywnie zawodowo nie przestrzegam żadnej diety ze spożyciem alkoholu włącznie. Jestem cały czas pod opieką dr Mikołajewskiej, której zawdzięczam mój znakomity stan zdrowia, pomimo że zachorowałem na podobno śmiertelną chorobę (WZW typu C) Wszystkim polecam takiego lekarza i taką opiekę. Wdzięczny pacjent


M
Użytkownik zweryfikowany

W moim odczuciu słaby homeopata: brak porozumienia, wizyty odbywały się na szybko i były kosztowne, nie było pozytywnych efektów leczenia. Nie pomogła w leczeniu przewlekłego schorzenia ani w łagodzeniu stanów nagłych. Nie polecam.


A
Użytkownik zweryfikowany

Nie polecam tej lekarki. Mnie nie pomogła pomimo zapewnień, że na pewno mnie wyleczy. Źle dobrane leki i leczenie nieskuteczne. Lekarka zalecała kolejne wizyty, które sporo kosztowały, a poprawy nie było.


G

Pani Doktor jest bardzo rzetelnym, kompetentnym fachowcem. Przy tym niezwykle serdeczna i życzliwa pacjentowi. Istnieje możliwość stałego telefonicznego kontaktu i szybkich wizyt w sytuacjach kryzysowych.


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Moje doświadczenie

O mnie

http://homeopata-wrzesnia.pl Jestem absolwentką wydziału lekarskiego w Poznaniu, specjalistką chorób wewnętrznych i specjalistką medycyny rodzinnej. ...

Zobacz pełen opis