Umów wizytę 1517 odwiedzin w ciągu 30 dni

Endokrynolog dorosłych, endokrynolog dziecięcy oraz specjalista chorób wewnętrznych, diabetolog. Uzyskała najlepsze wyniki w kraju na państwowych egzaminach specjalizacyjnych i lekarskim… więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
29 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • A
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Przemiła Pani Doktor, zleciła mi konieczne badania ale rowniez od razu wyjasnila jak w zaleznosci od wynikow moze wygladac leczenie. Kompetentna, zyczliwa.

 • M
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: PsychoMedic.pl Klinika Psychologiczno-PsychiatrycznaUsługa: konsultacja endokrynologiczna

  Mam za soba pierwsza wizyte u Pani Doktor. Bardzo konkretne i profesionalne podejscie do pacjenta. Pani doktor fantastycznie odpowiedziala na wszystkie pytania i watpliwosci. Zdecydowanie polecam.

 • W
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Centrum Medyczne Przy ParkuUsługa: konsultacja endokrynologiczna

  Atmosfera podczas wizyty bez zarzuceń, pani doktor wszytko wytłumaczyła, opowiedziała dokładnie o lekach. Polecam :)

 • L
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: PsychoMedic.pl Klinika Psychologiczno-PsychiatrycznaUsługa: konsultacja endokrynologiczna

  Rzeczowa, konkretna a przede wszystkim bardzo przyjazna lekarz. Co istotne kompleksowe, nie wybiórcze podejście Pani doktor.

 • M
  Lokalizacja: Centrum Medyczne Przy ParkuUsługa: konsultacja endokrynologiczna

  Pani doktor to potężny umysł - przy tym ciepła i bardzo życzliwa osoba. Dokładnie przeprowadza wywiad z pacjentem poświęcając mu wiele uwagi. Dzięki pomocy pani doktor mój stan zdrowia przy chorobie Hashimoto uległ znaczącej poprawie: przepisane leki, suplementacja oraz dieta sprawiły, że już po pierwszej wizycie moja ogromna waga zaczęła spadać - co było dla mnie w ogóle nieosiągalne przez ostatnich 10 lat. Dodam, że w wyniku choroby bardzo utyłam i do pani doktor zgłosiłam się z ogromną nadwagą - dziś, po zaledwie pół roku leczenia, udało mi się stracić już połowę tej nadwagi. Zupełnie inaczej czuję się i wyglądam - wróciło też dobre samopoczucie, siła i energia do życia, których brakowało mi już od dobrych 10 lat. Bardzo polecam panią doktor.

 • E
  Lokalizacja: W innym miejscuUsługa: niedoczynność tarczycy

  żeby nie powtarzać się z innymi pozytywnymi opiniami, dodam tylko że podpisuję się pod nimi obiema rękami. Leczę się u Pani doktor już kolejny rok, życzę każdemu żeby na swojej drodze spotykał tylko takich lekarzy, nie tylko endokrynologów, w obecnych czasach ciężko o tak zaangażowanego i fachowego lekarza. Pani doktor proszę się nie zmieniać ;)

 • R
  Lokalizacja: Centrum Medyczne Przy ParkuUsługa: konsultacja endokrynologiczna

  Była to moja pierwsza wizyta u Pani Doktor. Czas wizyty był efektywnie wykorzystany na przedstawienie moich problemów z tarczycą i Hashimoto. Otrzymałam wyjaśnienia i odpowiedzi na moje pytania i wątpliwości. Pani Doktor przepisała mi dodatkowe badania na cukier, insulinę i celiakię. Wsparła mnie też dietą, za która jestem ogromnie wdzięczna. Bożena Pawłowska

 • M
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: PsychoMedic.pl Klinika Psychologiczno-Psychiatryczna

  Jestem bardzo zadowolona z wizyty. Pani doktor mnie wysłuchała. Sprawdziła wyniki badań i wyjaśniła co mi jest i jak będzie wyglądało leczenie.

 • A
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: PsychoMedic.pl Klinika Psychologiczno-PsychiatrycznaUsługa: konsultacja endokrynologiczna

  Pani doktor super bardzo miła wszystko dokładnie tłumaczy Naprawdę polecam byłam u wielu innych lekarzy ale zaden nie potrafił powiedzieć co mi jest Pani doktor juz na pierwszej wizycie zleciła dobre badania i mi pomogla Polecam

 • K
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Centrum Medyczne Przy ParkuUsługa: konsultacja endokrynologiczna

  Bardzo rzeczowa, fachowa i miła Pani doktor, wykonała szereg badań, wysłuchała wszystkiego co mówiłam, zadała pytania i udzieliła odpowiedzi na kazde moje pytanie. Szczerze polecam Panią doktor innym pacjentom.

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Endokrynolog dorosłych, endokrynolog dziecięcy oraz specjalista chorób wewnętrznych, diabetolog. Uzyskała najlepsze wyniki w kraju na państwowych egzaminach specjalizacyjnych i lekarskim egzaminie państwowym. Doświadczenie zawodowe zdobywała w Klinice Endokrynologii CMKP Szpitala Bielańskiego oraz w Klinice Nefrologii, Dializoterapii i Chorób Wewnętrznych SP CSK ul. Banacha 1a w Warszawie. W 2007r. ukończyła podyplomowe studia Żywność, żywienie a zdrowie w Instytucie Żywności i Żywienia w Warszawie. Jest absolwentką I Wydziału Lekarskiego Akademii Medycznej w Warszawie.
  Oferuje pomoc w zakresie chorób tarczycy, przysadki, przytarczyc i nadnerczy. Ustala wskazania i przygotowuje do leczenia zabiegowego chorób tarczycy i nadnerczy. Zajmuje się diagnostyką i leczeniem otyłości, zaburzeń metabolicznych, nadmiernego owłosienia oraz leczeniem chorób tarczycy u ciężarnych.

  Endokrynolog dziecięcy
  Endokrynologia dzięcieca

Specjalizacje

 • Endokrynologia
 • Diabetologia
 • Choroby wewnętrzne

Ukończone szkoły

 • Warszawski Uniwersytet Medyczny

Publikacje

 • Publikacje psychoedukacyjne dla pacjentów.

Nagrody i wyróżnienia

 • SuperMedicus 2015 - Mistrzowie w swoim fachu: pełniący prestiżowe funkcje ordynatorów i kierowników najbardziej uznanych klinik psychiatrycznych w Polsce.
 • SuperMedicus 2016 - Nowoczesne leczenie – jesteśmy na bieżąco z trendami światowymi w leczeniu, występujemy na międzynarodowych konferencjach i dzielimy się swoim bogatym doświadczeniem z innych specjalistami. W naszym Zespole są laureaci międzynarodowych nagród.
 • Laur Pacjenta 2016 - Bezpieczeństwo leczenia – doświadczeni specjaliści: średni wiek doświadczenia klinicznej pracy z pacjentami naszych specjalistów to 15 lat.
 • Złota Synapsa 2016 - Pomoc dla pacjentów 7 dni w tygodniu w godz. 8-21.00. Pracujemy zespołowo, co zapewnia płynność opieki dla Ciebie - czyli np. jak twój lekarz prowadzący jest chory, ma urlop każdy lekarz z PsychoMedic.pl zrobi kontynuacje leczenia, wystawi zwolnienie, potrzebne Tobie zaświadczenia. Nie musisz się martwić się o dostępność Twojego lekarza, cały Zespół PsychoMedic.pl jest do Twojej dyspozycji i służy pomocą.
więcej