lek.

Daniel Kubisz

verifiedCreated with Sketch.

Ginekolog

23 opinie +dodaj

Na codzień pracuję w Szpitalu Miejskim w Katowicach-Bogucicach, głównym punkcie na mapie ginekologiczno-położniczej na Śląsku. Praktykuję również w ramach poradni NFZ w SPZOZ w Rudzie-Śląskiej-Bielszowicach.… więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
23 opinie

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • A
  Lokalizacja: Centrum Medyczne Falck w Katowicach

  Daniel Kubisz to lekarz naprawde z powołania. Przez 9 m-cy prowadził moją ciążę i każda wizyta to szereg rzetelnych i wyczerpujących odpowiedzi na nurtujące mnie pytania.To lekarz który bardzo indywidualnie podchodzi do problemów i dolegliwosci pacjentki.Emanuje od Niego mega zaangażowanie i ciepło które daje ciężarnej poczucie bezpieczeństwa i zapewnia że jesteśmy w dobrych rękach.Nawet będąc już po narodzinach mojej ukochanej Julki w szpitalu doktor czuwał nad nami i naszym zdrówkiem.
  Za wszystko dziekuję i życzę samych zadowolonych pacjentek
  (bo pewnie tylko takie są).
  Agnieszka

 • N
  Lokalizacja: W innym miejscuUsługa: prowadzenie ciąży

  Lekarz prowadził moją ciąże, od początku czułam się bardzo dobrze, wszystkie wątpliwość zawsze były dobrze tłumaczone i wyjaśnione. Nie zamieniłabym Doktora na nikogo innego. Z całego serca polecam.

 • J
  Lokalizacja: Centrum Medyczne Falck w Katowicach

  Z całego serca polecam wizytę u doktora Kubisza. Lekarz stwarza miłą atmosferę i wzbudza zaufanie. Ponadto posiada fachową wiedzę, jest kompetentny, rzetelnie odpowiada na zadawane pytania oraz tłumaczy cały przebieg badania. Pozdrawiam ;)

  Daniel Kubisz2018-03-29

  Dziękuję za zaufanie i pozytywną opinię. Zapraszam ponownie.

 • D
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl

  Pełen profesjonalizm, wszystkie pytania wyczerpująco wyjaśnione oraz przedstawione potencjalne opcje /plany działania na przyszłość. Wizyta przebiegła bez krępacji w sympatycznej i luźnej atmosferze -rozbrajający serdeczny uśmiech !!!!
  Wysoka kultura osobista i etyka zawodowa ;D z cała pewnością bede kontynuować leczenie z dr Danielem Kubiszem

  Daniel Kubisz2018-03-29

  Dziękuję za zaufanie i pozytywną opinię. Zapraszam ponownie.

 • P
  Lokalizacja: Szpital Zakonu Bonifratrów w KatowicachUsługa: laparoskopia ginekologiczna

  Polecam. Pełen profesjonalizm w podejściu do pacjentki, miły i rzetelny. A co najważniejsze interesuje się pacjentkami . Pozdrawiam

  Daniel Kubisz2018-03-29

  Dziękuję za zaufanie i pozytywną opinię. Zapraszam ponownie.

 • Lokalizacja: Szpital Zakonu Bonifratrów w Katowicach

  Rzetelny, konkretny, posiadający bogatą wiedzę merytoryczną, pochodzący z troską do pacjenta. Od początku do końca zajął się moja przypadłością. Polecam.

  Daniel Kubisz2018-03-29

  Dziękuję za zaufanie i pozytywną opinię. Zapraszam ponownie.

 • Lokalizacja: Przychodnia Rejonowa SPZOZUsługa: prowadzenie ciąży

  Do Pana Doktora trafiłam z polecenia koleżanki i nie żałuję wyboru. Pan Doktor prowadził moją ciążę. Rozwiewał wszelkie moje wątpliwości odpowiadając na pytania. Niesamowicie Sympatyczny i Pogodny :)
  Pomimo tego, że dojeżdżam spory kawałek na wizyty to nie wyobrażam sobie zmieniać lekarza !! Polecam z czystym sumieniem :D

  Daniel Kubisz2018-03-29

  Dziękuję za zaufanie i pozytywną opinię. Zapraszam ponownie.

 • R
  Lokalizacja: Przychodnia Rejonowa SPZOZUsługa: przewlekłe infekcje i bóle

  Wspaniały lekarz! Bylam u niego pierwszy raz i musze od razu stwierdzic ze był bardzo rzetelny oraz bardzoo miły .Czułam się w czasie wizyty bardzo swobodnie!. Byłam pod ogromnym wrażeniem jego zaangażowania i przede wszystkim wiedzy! Pan Doktor słuchał uważnie tego co mowiłam ,odpowiadał na pytania,tłumaczył.Po raz pierwszy od kilku lat obudziła się we mnie nadzieja,że jest ktoś kto będzie próbował i chce mi w ogóle pomóc,nie bagatelizując moich objawów,badając dokładnie wykrył zmiane której wczesniej nikt nie widział....ponieważ nie sluchali tego co mówiłam do nich..Polecam z czystym sercem! Naprawdę najlepszy u jakiego w życiu byłam!Prawdziowy lekarz dla pacjenta ;)Pozdrawiam

  Daniel Kubisz2017-12-18

  Dziękuję za zaufanie i pozytywną opinię. Zapraszam ponownie.

 • A
  Lokalizacja: Szpital Zakonu Bonifratrów w KatowicachUsługa: pochwa

  Bardzo dobry zaangazowaby lekarz odpowiada na każeę pytanie.Profesjonalny lekarz.Dziekuje za pomoc i polecam.pozdrawiam

  Daniel Kubisz2017-12-18

  Dziękuję za zaufanie i pozytywną opinię. Zapraszam ponownie.

 • A
  Lokalizacja: Centrum Medyczne Falck w KatowicachUsługa: konsultacje ginekologiczne

  Wizyta przebiegła bezproblemowo bardzo miły i sympatyczny Pan doktor widać że zna się na tym co robi polecam

  Daniel Kubisz2017-12-05

  Dziękuję za zaufanie i pozytywną opinię. Zapraszam ponownie.

Pytania pacjentów (10)

Martwisz się swoim zdrowiem?

Zadawaj pytania 23 tysiącom lekarzy i specjalistów, odpowiedź na swoje pytanie otrzymasz średnio w przeciągu 48 h, zupełnie za darmo.

Zadaj pytanie naszym specjalistom

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Na codzień pracuję w Szpitalu Miejskim w Katowicach-Bogucicach, głównym punkcie na mapie ginekologiczno-położniczej na Śląsku. Praktykuję również w ramach poradni NFZ w SPZOZ w Rudzie-Śląskiej-Bielszowicach. Na wizytę można się również umówić w Centrum Medycznym Falck - Katowice.

  Ambicja i fascynacja medycyną, sprawia że z wielkim zainteresowaniem pochylam się nad różnorodnymi zagadnieniami medycznymi, z którymi zgłaszają się Pacjentki.
  Jako rezydent specjalizujący się w dziedzinie ginekologii i położnictwa, podchodzę do problemów każdej Pacjentki z pełnym zaangażowaniem i empatią, wobec trudnych czasem sytuacji, których doświadcza.
  Uczestniczę w międzynarodowych kursach i konferencjach ginekologii małoinwazyjnej, ciągle doskonaląc praktyczne aspekty ginekologii operacyjnej, co przekłada się na gotowość do podejmowania nawet tych najbardziej wymagających wyzwań.
  Odbywam szkolenia z zakresu ginekologii estetycznej - zdaję sobie sprawę z ogromnej roli, jaką odgrywa akceptacja samego siebie, dlatego we współpracy z lekarzami innych dziedzin medycyny estetycznej, podejmuję starania, aby marzenia pacjentki o "pięknym ja" stawały się rzeczywistością.
  Certyfikuję się, uczestnicząc w licznych szkoleniach w zakresie badań USG w dziedzinie ginekologii i położnictwa. Aktualnie zdobywam doświadczenie w zakresie badań prenatalnych.

  Różnorodność przypadków z którymi się spotykam, pozwalają mi zaplanować odpowiednie postępowanie diagnostyczne i w pewny sposób postawić właściwe rozpoznanie.
  Wyrozumiałe i zapewniające poczucie bezpieczeństwa podejście sprawia, że Pacjentka nie zostaje ze swoimi obawami sama.

  Serdecznie zapraszam, Daniel Kubisz

Edukacja

 • Śląski Uniwersytet Medyczny w Katowicach

Publikacje

 • Ultrasonografia płodu - nowe możliwości diagnostyczne (Eukrasia. Vol.18, 2013, s.169-176)
 • Ultrasonografia płodu - nowoczesne rozwiązania (Ogólnopolski Przegl.Med.2013, nr 7, s.20-22)

Znajomość języków

 • angielski

Najbliższe terminy:

kolejne dni