Adres

Plac Krakowski 10; II piętro, Zabrze
Prywatny Gabinet Lekarski (mapa)

Lekarz nie ma włączonego kalendarza pod tym adresem

Poproś o kalendarz wizyt
Gotówka

Usługi i ceny

Konsultacja neurologiczna


Plac Krakowski 10; II piętro, Zabrze

Brak informacji o cenie

Prywatny Gabinet Lekarski

Opinie od pacjentów

5

Ogólna ocena
40 opinii

  • Punktualność
  • Zaangażowanie
  • Gabinet
B
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Prywatny Gabinet Lekarski

Specjalista godny polecenia.Pan doktor bardzo mi pomógł trafnie postawiona diagnoza i skuteczne leczenie . Lekarz bardzo miły uwaznie słucha pacjenta naprawdę super oby takich więcej polecam gorąco.


Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Prywatny Gabinet Lekarski

Lekarz wesoły, przepisał dokumenty o które poprosiłem, sprawiał wrażenie że słucha tego co mówię. Jednak płacąc wielokrotnie 150 zł za wizytę można by od lekarza z powołaniem oczekiwać więcej niż 10 min. wizyty, przepisania tych samych recept i ostukania młoteczkiem.


Z
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Prywatny Gabinet Lekarski badanie neurologiczne

Niesamowity lekarz, bardzo mily i zawsze podchodzi do pacjeta indywidualnie, punktualny, zawsze oddzwania do pacjeta. Diagnoza jak najbardziej trafna po jednej wizycie ,stracilam dwa lata na szukanie odpowiedzi na moje dolegliwosci, a tu prosze wystarczylo sie umowic do Doktora Borowskiego ,bardzo dobry neurolog.Polecam .


J
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Prywatny Gabinet Lekarski migreny

Cóż tu dużo mówić ... specjalista świetny i doskonały. Po 17 latach leczenia migren z aurą udało się znaleźć przyczynę i pomóc w odpowiedni sposób moim cierpieniom. Dostałam numer z polecenia więc i ja szczerze polecam. Doktor wytłumaczyl mi wszystko dokładnie, zawsze oddzwania. Każda wizyta polega na wywiadzie, badaniach oraz wyciąganiu wniosków- rewelacja :)


I
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Prywatny Gabinet Lekarski zawroty głowy

Człowiek wysokiej kultury osobistej, zawsze oddzwania i odpowiada na smsy. Profesjonalizm w każdym calu. Pan Doktor cierpliwie tłumaczy zestresowanemu pacjentowi co można w danym przypadku zrobić i jakie cele osiągnąć, bez nadmiernego optymizmu, ale również bez niepotrzebnego straszenia. Również cierpliwie odpowiada na czasem bardzo szczegółowe pytania. Ponadto bardzo mi imponuje punktualność Pana Doktora, byłam dwukrotnie i wezwanie nastąpiło dokładnie o czasie. Bardzo polecam!


Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Prywatny Gabinet Lekarski przeplywy tetnic

Do doktora Borowskiego trafiłam w złym stanie fizycznym jak i psychicznym. Lęki , zawroty głowy, piski w uszach, drętwienie kończyn. Po 4 wizytach u innych neurologow którzy ewidentnie sugerowali iz moje dolegliwości są wymysłem mojej wyobraźni stracilam nadzieję na lepsze jutro. Dzięki mojej endokrynolog trafiłam do doktora i po miesiącu leczenia już moje zdrowie uległo poprawie. Jeszcze czeka mnie długa kuracja ale nareszcie widzę światło w tunelu. Polecam doktora i mam nadzieję, że dzięki niemu zacznę normalne życie


Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Prywatny Gabinet Lekarski

O Panu Doktorze Borowskim mogę się wypowiadać jedynie w samych superlatywach. To lekarz, któremu naprawdę zależy na zdrowiu pacjenta. Dokładny i sumienny. Bezzwłocznie zaleca niezbędne badania. Umysł ścisły. Bada, analizuje i leczy. Mój przypadek ( porażenie nerwu strzałkowego ) wyleczył w ciągu dwóch miesięcy. Z czystym sumieniem mogę polecić Pana Doktora Borowskiego.
A. Gojawiczyński


Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Prywatny Gabinet Lekarski konsultacja neurologiczna

Obecnie leczę się u pana doktora , jestem zadowolona ze zleconych mi badań które wskazały przyczynę dolegliwości. Doktor wprowadził odpowiednie leczenie i czują już poprawę. Prawdziwy specjalista w swoim zawodzie. Polecam


Użytkownik zweryfikowany

Bardzo dobry fachowiec, wspaniały lekarz, życzliwy i bardzo dobry specjalista. Do każdego pacjenta podchodzi indywidualnie. Jestem bardzo zadowolona z wizyty u lekarza. Szczerze polecam.


A
Użytkownik zweryfikowany

Dr. Borowski pomógł mi kiedy inni neurolodzy rozkładali ręce. Miałam zawroty i bóle głowy takie, że uniemożliwiały mi normalne funkcjonowanie. Oprócz tego byłam znerwicowana, miałam coraz silniejsze stany lękowe, które potęgowały zawroty głowy. Poprzedni neurolog stwierdził, że to skutki wypadku jaki przeszłam i muszę nauczyć się z tym żyć. Inny z kolei lekarz podejrzewał stwardnienie rozsiane.Do dr. Borowskiego dotarłam w kompletnej rozsypce. Od razu postawił wstępną diagnozę, która nie miała nic wspólnego z wcześniejszymi podejrzeniami lekarzy, skierował mnie na badania, które potwierdziły jego diagnozę, dobrał mi odpowiednie leki, które od razu poprawiły mój stan. Od 3 miesięcy od kiedy jestem pod opieką dr Borowskiego czuję się bardzo dobrze. Polecam wszystkim lego lekarza.


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Moje doświadczenie