Lek.

Daniel Borowski verifiedCreated with Sketch.

Neurolog

Adresy i kontakt

Ostatnia opinia

 • I
  Lokalizacja: Prywatny Gabinet LekarskiUsługa: zawroty głowy

  Człowiek wysokiej kultury osobistej, zawsze oddzwania i odpowiada na smsy. Profesjonalizm w każdym calu. Pan Doktor cierpliwie tłumaczy zestresowanemu pacjentowi co można w danym przypadku zrobić i jakie cele osiągnąć, bez nadmiernego optymizmu, ale również bez niepotrzebnego straszenia. Również cierpliwie odpowiada na czasem bardzo szczegółowe pytania. Ponadto bardzo mi imponuje punktualność Pana Doktora, byłam dwukrotnie i wezwanie nastąpiło dokładnie o czasie. Bardzo polecam!

 • Szukasz neurologa? Pacjenci polecają:

  Małgorzata Szymańska
  Małgorzata Szymańska
  Neurolog
  Knurowska 16, Zabrze
  Pani dr.Szymańska jest przemiłą,kompetentną osobą.Podejście do pacjenta oceniam na piątkę.Polecam serdecznie Panią… więcej

  Katarzyna Blukacz-Bomba
  Katarzyna Blukacz-Bomba
  Neurolog
  Tarnogórska 213, Gliwice

  Ewa Leśniak
  Ewa Leśniak
  Psychiatra, Neurolog
  Opolska 18, Gliwice
  Pani doktor bardzo trafnie przeprowadziła wstępną diagnozę i dobrała leki. Z wrażliwością i profesjonalizmem nawiązała… więcej

  Beata Koj
  Beata Koj
  Neurolog
  Sikory 7, gabinet nr 3, Gliwice
  Wizyta pierwszorazowa,bardzo mila Pani doktor.Profesjonalne badanie wraz z przepisaniem leku.Jestem pod wrazeniem… więcej

  Jakub Mazur
  Jakub Mazur
  Neurolog
  Zabrska 12B, Paniówki
  Konkretny lekarz, bardzo pomocny i podchodzący indywidualnie do pacjenta. Nie spieszy się podczas wizyty, ale spokojnie,… więcej

  Doświadczenie i kwalifikacje

  Usługi

  Prywatny Gabinet Lekarski

  Plac Krakowski 10; II piętro, 41-800 Zabrze, śląskie

  Pytania od pacjentów

  Ten lekarz nie odpowiedział jeszcze na żadne pytanie

  Martwisz się swoim zdrowiem?

  Zadawaj pytania 23 tysiącom lekarzy i specjalistów, odpowiedź na swoje pytanie otrzymasz średnio w przeciągu 48 h, zupełnie za darmo.

  Zadaj pytanie naszym specjalistom

  Ocena pacjentów

  5

  Ogólna ocena
  36 opinii

  • Punktualność
  • Zaangażowanie
  • Gabinet
  • I
   Lokalizacja: Prywatny Gabinet LekarskiUsługa: zawroty głowy

   Człowiek wysokiej kultury osobistej, zawsze oddzwania i odpowiada na smsy. Profesjonalizm w każdym calu. Pan Doktor cierpliwie tłumaczy zestresowanemu pacjentowi co można w danym przypadku zrobić i jakie cele osiągnąć, bez nadmiernego optymizmu, ale również bez niepotrzebnego straszenia. Również cierpliwie odpowiada na czasem bardzo szczegółowe pytania. Ponadto bardzo mi imponuje punktualność Pana Doktora, byłam dwukrotnie i wezwanie nastąpiło dokładnie o czasie. Bardzo polecam!

  • Lokalizacja: Prywatny Gabinet LekarskiUsługa: przeplywy tetnic

   Do doktora Borowskiego trafiłam w złym stanie fizycznym jak i psychicznym. Lęki , zawroty głowy, piski w uszach, drętwienie kończyn. Po 4 wizytach u innych neurologow którzy ewidentnie sugerowali iz moje dolegliwości są wymysłem mojej wyobraźni stracilam nadzieję na lepsze jutro. Dzięki mojej endokrynolog trafiłam do doktora i po miesiącu leczenia już moje zdrowie uległo poprawie. Jeszcze czeka mnie długa kuracja ale nareszcie widzę światło w tunelu. Polecam doktora i mam nadzieję, że dzięki niemu zacznę normalne życie

  • Lokalizacja: Prywatny Gabinet Lekarski

   O Panu Doktorze Borowskim mogę się wypowiadać jedynie w samych superlatywach. To lekarz, któremu naprawdę zależy na zdrowiu pacjenta. Dokładny i sumienny. Bezzwłocznie zaleca niezbędne badania. Umysł ścisły. Bada, analizuje i leczy. Mój przypadek ( porażenie nerwu strzałkowego ) wyleczył w ciągu dwóch miesięcy. Z czystym sumieniem mogę polecić Pana Doktora Borowskiego.
   A. Gojawiczyński

  • Lokalizacja: Prywatny Gabinet LekarskiUsługa: konsultacje neurologiczne

   Obecnie leczę się u pana doktora , jestem zadowolona ze zleconych mi badań które wskazały przyczynę dolegliwości. Doktor wprowadził odpowiednie leczenie i czują już poprawę. Prawdziwy specjalista w swoim zawodzie. Polecam

  • Bardzo dobry fachowiec, wspaniały lekarz, życzliwy i bardzo dobry specjalista. Do każdego pacjenta podchodzi indywidualnie. Jestem bardzo zadowolona z wizyty u lekarza. Szczerze polecam.

  • A

   Dr. Borowski pomógł mi kiedy inni neurolodzy rozkładali ręce. Miałam zawroty i bóle głowy takie, że uniemożliwiały mi normalne funkcjonowanie. Oprócz tego byłam znerwicowana, miałam coraz silniejsze stany lękowe, które potęgowały zawroty głowy. Poprzedni neurolog stwierdził, że to skutki wypadku jaki przeszłam i muszę nauczyć się z tym żyć. Inny z kolei lekarz podejrzewał stwardnienie rozsiane.Do dr. Borowskiego dotarłam w kompletnej rozsypce. Od razu postawił wstępną diagnozę, która nie miała nic wspólnego z wcześniejszymi podejrzeniami lekarzy, skierował mnie na badania, które potwierdziły jego diagnozę, dobrał mi odpowiednie leki, które od razu poprawiły mój stan. Od 3 miesięcy od kiedy jestem pod opieką dr Borowskiego czuję się bardzo dobrze. Polecam wszystkim lego lekarza.

  • J

   Trafiłam do Pana doktora po przeczytaniu wielu pozytywnych opinii, niestety w moim przypadku odczucia są zupełnie inne. Piękny gabinet, markowy komputer, ale co z tego jak Pan doktor nie miał wykupionego programu do oglądania zdjęć rtg i nawet nie obejrzał zdjęcia mojej nietypowej kości. Przepisane zastrzyki plus tabletki nie dały ulgi z czym się liczyłam, ale zlecone zabiegi fizykoterapii nie mialy szans mi pomóc i zostały od razu przez rehabilitantów ocenione jako bezcelowe- ja oczywiście spróbowałam, ale mieli racje. Generalnie wyszłam z gabinetu z poczuciem beznadziei, że nic nie da się zrobić, trzeba z tym żyć i modlić się żeby nie było gorzej. Okazało się jednak, że jest nadzieja, można popracować, ale trzeba by chociaż zobaczyć zdjęcie a nie tylko wypisać receptę. Jednego doktorowi odmówic nie można, gdy dzwoniłam o coś dopytać, a nie mógł odebrać sam do mnie oddzwonil po chwili, ale to niestety za mało żeby polecać usługi.

  • S

   Ja napiszę krótko pan doktor jest najlepszym neurologiem jaki może być i wszystkim Pana doktora Borowskiego polecam.Stefania C.

  • K

   Bardzo dobry neurolog. Pomógł mi gdy tej pomocy bardzo potrzebowałem. Miałem poważne komplikacje po operacji kręgosłupa, jako jedyny potrafił dobrać leki które pomogły zwalczyć mi ból i rozbić spięte mięśnie... skontaktował się z swoim znajomym neurochirurgiem i umówił mnie na wizytę żeby przyjrzał się mojej osobie (sam wyszedł z taką inicjatywą). Jest to człowiek z powołaniem... Nie poznałem jeszcze tak dobrego i życzliwego lekarza, który za wszelką cenę, stara się pomóc. Szczerze polecam.
   -Krzysztof C

  • P

   Bardzo dobry neurolog. Ludzkie podejście do pacjenta. Pan doktor ze spokojem odpowiada na wszystkie pytania pacjenta, nie przyspiesza, nie pogania wizyty. Interesuje się pacjentem oraz wszystko rzetelnie wyjaśnia. Jest stanowczy i potrafi od razu wykluczyć "błąkanie się po innych chorobach, badaniach". Bardzo podoba mi się to że doktor jest dostępny pod numerem telefonu który sam odbiera oraz że interesuje się pacjentem. Bardzo zależało mi na spotkaniu i Pan doktor przyjął mnie w bardzo dogodnym dla mnie terminie, dodatkowo przez telefon zapytał co się dzieje. Pierwszy raz w życiu ze strony lekarza zostałem tak miło, osobiście i przyjaźnie potraktowany. Jak na takie podejście do pacjenta i fachowość - Pan doktor bierze naprawdę małą kwotę za wizytę.

  Dane osobowe lekarzy pochodzą z publicznie dostępnych źródeł, np. CEIDG