Nie rezygnuj ze zdrowia

Wybierz konsultacje online, aby rozpocząć lub kontynuować leczenie bez wychodzenia z domu. Jeśli potrzebujesz, możesz również umówić wizytę w gabinecie.

Pokaż specjalistów Jak to działa?

Adres

W tym gabinecie nie można umawiać wizyt przez internet

Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


Brak informacji o usługach i ich cenach

Czy brakuje Ci jakichś informacji w profilu tego specjalisty?

Pokaż innych fizjoterapeutów w pobliżu

Moje doświadczenie

O mnie

Mgr Fizjoterapii Damian Danielski Absolwent Uniwersytetu Medycznego w Łodzi. Kursy: Terapia Manualna wg koncepcji Kaltenborn – Evjenth ...

Zobacz pełen opis

Cennik

Brak informacji o usługach i cenach

Ten lekarz nie dodał jeszcze informacji o usługach i cenach.

Opinie od pacjentów

5

Ogólna ocena
4 opinie

  • Punktualność
  • Zaangażowanie
A
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Columna Medica klinika rehabilitacji Inny

Cieszę się że trafiłam do pana Damiana.Pomógł mi się pozbyć uporczywego bólu kręgosłupa.Napewno jeszcze skorzystam z zabiegów .Super lekarz.Wszystkim będę polecać


E
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu Inny

Z ręką na sercu mogę polecić fizjoterapię u Pana Damiana. Do gabinetu trafiłam po wypadku na nartach, w wyniki którego doszło do uszkodzenia obu łąkotek, konieczna była artroskopia stawu kolanowego. Wypadek i zabieg przypadł dodatkowo niefortunnie tuż przed ogłoszeniem pandemii Covid 19. W czasie, gdy gabinety lekarskie były jeszcze zamknięte Pan Damian udzielał mi teleporad oraz przesyłał maile z zestawem ćwiczeń do robienia w domu, opatrzone filmikami, aby łatwiej byłoby mi zrozumieć dane ćwiczenie. Było to bardzo pomocne. W każdej chwili tez mogłam zwrócić się do Pana Damiana, jeżeli miałam jakieś niepokojące wątpliwości co do bólów w kolanie. Pan Damian spokojnie wszystko wyjaśnia i zleca w razie potrzeby konieczne dodatkowe ćwiczenia.

Kiedy już otworzone zostały gabinety lekarskie. Pan Damian najpierw terapie zastosował terapie manualną, a następnie dobrał indywidualny zestaw ćwiczeń, które stopniowo zyskiwały na poziomie trudności. Efekty i poprawa funkcjonalności stawu były widoczne z wizyty na wizytę.
Pan Damian szczegółowo i wyczerpująco odpowiada na wszystkie pytania dotyczące leczonego obszaru oraz przedstawia ćwiczenia, i dokładnie nadzoruje ich prawidłowe wykonywanie.
Mimo, ze wykonywałam ćwiczenia jedynie na kolano - były one różnorodne i z wykorzystaniem wielu profesjonalnych sprzętów takich jak (rollery, minibandy, taśmy kompresyjne, beret, bosu) Dzięki czemu wykonywanie ich nie było nudne, czy monotonne.
W chwilach zwątpienia Pan Damian potrafi zmotywować do dalszej pracy i ćwiczeń.

Polecam fizjoterapię u Pana Damiana wszystkim tym, którzy maja problemy z kolanami, ale nie tylko - również z powodzeniem wyleczył moją znajomą z bólów kręgosłupa.

W mojej ocenie, po zakończonej fizjoterapii wyszłam z gabinetu z lepiej wyćwiczonymi mięśniami wzmacniającymi stabilność stawu kolanowego i w lepszej ogólnej kondycji niż przed wypadkiem, co mnie niezmiernie cieszy. Efekty przeszył moje oczekiwania. Kolano wróciło do pełnej sprawności, a z gabinetu wymaszerowałam pewnym krokiem.
Do Pana Damiana z pewnością wrócę przygotowując nogi na kolejny wyjazd na narty.


J
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Columna Medica klinika rehabilitacji

Do p.Damiana trafiłam na rehabilitację dwa tygodnie po wszczepieniu endoprotezy stawu biodrowego. Poruszałam się przy pomocy 2 kul. P. Damian jest bardzo kompetentnym fachowcem, który skupia się nie tylko na konkretnym schorzeniu, ale stara się jak najwięcej dowiedzieć o innych problemach zdrowotnych mogących mieć wpływ na zdrowie pacjenta (dokumentacje , rtg itd.). Przed każdym spotkaniem krótka rozmowa dotycząca efektów zabiegów z poprzedniego dnia i zawsze szybka pomoc w przypadku jakichś problemów. Po 2 tygodniowym pobycie w Columna Medica mogłam poruszać się na krótszych dystansach bez kul i mogłam funkcjonować samodzielnie. Dostałam również zestaw ćwiczeń i „przykazań” do wykorzystania po powrocie do domu. Polecam fachową pomoc p. Damiana.


M
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu rwa kulszowa

Polecam Damiana jako świetnego specjalistę od fizjoterapii, który bardzo dokładnie i wnikliwie podchodzi do pacjenta zwracając uwagę na wszelkie badania i szybko reagując na zmiany.


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Moje doświadczenie

O mnie

Mgr Fizjoterapii Damian Danielski Absolwent Uniwersytetu Medycznego w Łodzi. Kursy: Terapia Manualna wg koncepcji Kaltenborn – Evjenth ...

Zobacz pełen opis