Calendar-iconCreated with Sketch. Umów wizytę 40 umówionych wizyt w ciągu 30 dni

Jestem absolwentką Wydziału Lekarskiego Akademii Medycznej w Lublinie. Po ukończeniun studiów odbyłam studia doktoranckie w Zakładzie Zarządzania i Ekonomiki Ochrony Zdrowia Akadem... więcej

Umów wizytę

info-iconCreated with Sketch. Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Doświadczenie i kwalifikacje

about-me-iconCreated with Sketch. O mnie

 • Jestem absolwentką Wydziału Lekarskiego Akademii Medycznej w Lublinie. Po ukończeniun studiów odbyłam studia doktoranckie w Zakładzie Zarządzania i Ekonomiki Ochrony Zdrowia Akademii Medycznej w Lublinie, które zakończyłam obroną pracy doktorskiej z dziedziny dermatologii oraz zdrowia publicznego i otrzymaniem stopnia doktora nauk medycznych.

  W latach 2003-2009 pracowałam w Klinice Dermatologii, Wenerologii i Dermatologii Dziecięcej w Lublinie, gdzie uzyskałam tytuł specjalisty dermatologa-wenerologa.

  Od 2009 do 2011 roku byłam adiunktem w Katedrze Kosmetologii Wyższej Szkoły Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie.

  Jestem członkiem Polskiego Towarzystwa Dermatologicznego, Stowarzyszenia Lekarzy Dermatologów Estetycznych oraz Europejskiego Stowarzyszenia Kosmetologii i Dermatologii Estetycznej.

  Obecnie pracuję w SP ZOZ nr 2 w Rzeszowie oraz prowadzę własną praktykę lekarską.

Specjalizacje

 • Dermatologia i wenerologia

Ocena pacjentów:

Dodaj własną opinię
 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Osobom, które nadal się wahają polecam wizytę u Pani Doktor. Wizyta przebiegła sprawnie w bardzo miłej atmosferze, a jej skutkiem były skrupulatne porady. Pani Doktor wyczerpująco odpowiadała na moje pytania, dostałam receptę i rozpoczynam leczenie.

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Polecam wizytę u pani Doktor. Osoba kompetentna i skrupulatna. Wizyta odbyła się w wyznaczonym terminie i nie trzeba było czekać. Leczenie przynosi efekty.

 • Polecam usługi Pani Doktor, wizyty w moim przypadku trwały bardzo krótko, a porady były konkretne i rzeczowe, leczenie również przynosi bardzo dobre efekty.

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Pani Doktor jest bardzo miła, merytoryczna i kompetentna! Z cierpliwością odpowiadała na wszystkie pytania a wizyta przebiegła w przyjemnej atmosferze.

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Wizyta odbyła się punktualnie, w przyjaznej atmosferze. Pani doktor dokładnie przyjrzała się problemom z jakimi przyszłam, postawiła diagnozę. Otrzymałam receptę i skierowanie na specjalistyczne badania. Wszystko przebiegło sprawnie i mam nadzieję, z pozytywnym skutkiem w leczeniu.

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Pani doktor sympatyczna, rzeczowa, interesuje się problemem pacjenta, szybka diagnoza. Wizyta w miłej atmosferze. Polecam ☺

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Przemiła Pani doktor, wysłuchała, odpowiedziała na wszelkie nurtujące pytania, no i cena za wizytę w granicach rozsądku ;) mam nadzieję, że kuracja się sprawdzi :) pozdrawiam

 • I

  Robiłam u Pani dr wypełnianie zmarszczek botoksem i kwasem hialuronowym . Jestem zadowolona .
  Oprócz wiedzy ( bo musi taką mieć skoro ma doktorat) i praktyki , jest jeszcze uczciwa .

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Błyskawiczna diagnoza na problem, z którym zmagam się od lutego. Pani Dalia nie tylko ma ogromna wiedze, lecz rowniez potrafi rozpoznac o wiele wiecej, a mianowicie zdenerwowanie, zmartwienie, potrafi pocieszyc krotko i stanowczo, jednak sposob, w jaki mowi do pacjentow jest przyjemny i uprzejmy. Wizyta byla troche opozniona, ale nie przeszkadza mi to, bo sama wizyta jest krotka, ale konkretna. + za piekny, nowoczesny gabinet i przemila Pania w rejestracji. Na pewno bede polecac.

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Bardzo sympatyczna pani dermatolog. Na pytania odpowiadała konkretnie i rzeczowo, wszystko wytłumaczyła, wyjaśniła. Cieszę się, że przyjaciółka poleciła mi panią Chrzanowską.