Cezary Kuczkowski

verifiedCreated with Sketch.

Fizjoterapeuta

57 opinii +dodaj

Cezary Kuczkowski pracuje z pacjentami w stanach przeciążeniowych z bólami przewlekłymi oraz po zabiegach operacyjnych, na bieżąco wprowadzając wiedzę zdobytą na licznych szkoleniach… więcej

Adresy i cenniki usług

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
57 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • Pan Cezary jest świetnym specjalistą - fizjoterapeutą, jest miły i sympatyczny, co powoduje, że wizyta przebiega bezstresowo. Rozwiązał mój problem z kolanem, gdzie ortopedzi chcieli zapisać zastrzyki, zabronili ćwiczeń itp. Pan Cezary szczegółowo wyjaśnił przyczynę problemu zalecił ćwiczenia, wyszłam z gabinetu szczęśliwa, że mogę ćwiczyć i biegać, chodzić na siłownie. Polecam Pana Cezarego!

 • J

  Pan Cezary pomogl mojej córce w prawidlowym ustawianiu stóp. Zaproponowal odpowiedznie dla niej cwiczenia oraz wkladki do butów. Polecam. Zwłaszcza że po wizytach u ortopedy i poradni rehabilitacyjnej nikt nam nie pomógł.

 • E
  Lokalizacja: W innym miejscuUsługa: uraz łąkotki

  Po ultramaratonach górskich bolało mnie kolano, nie mogłam biegać. Ból był na tyle duzy, że przebiegałam 2-3 km i dalej już nie było możliwości biec. Cezary nie tylko pomógł zlikwidowac ból, ale też chyba "naprawił" mi te łąkotkę, bo już przy bieganiu nawet po asfalcie długich 30 km biegów kolano się nie odzywa :) Polecam!!!
  To taki konkretny przykład. Natomiast korzystam z porad i zabiegów u Cezarego po biegach, miałam lekką kontuzję stopy, pasmo biodrowo piszczelowego, wszystko dało się ogarnąć za jego pomocą :) Dziękuję. I polecam!

 • Lokalizacja: Tuwima 9 Gabinet 25 Pływalnia UWMUsługa: Pierwsza wizyta

  Pan Cezary bardzo dobry specjalista.Ma profesjonalne, fachowe i rzetelne podejście do pacjenta, indywidualnie dobiera zestaw ćwiczeń dla każdego przypadku. Bardzo szczegółowo tłumaczy każde ćwiczenie aby dobrze je wykonywać.
  Polecam każdemu kto chce wrócić do zdrowia i do uprawiania swojego ulubionego sportu :)

 • G
  Lokalizacja: Tuwima 9 Gabinet 25 Pływalnia UWM

  Czarek to rewelacyjny fizjoterapeuta i wielki profesjonalista. Trafiłem do niego z powodu bólu pleców, ponieważ dużo czasu spędzam w samochodzie, stąd problem. Na pierwszej wizycie najpierw dokładnie przeanalizował mój problem, po czym przystąpił do działania. W tej chwili jestem po 5 wizytach/zabiegach i uwierzcie mi, jest bardzo duża poprawa. Lekki ból odczuwam już tylko po przejechaniu długiej trasy (wcześniej po 100 km nie mogłem wysiedzieć) i co jest u mnie nowością, nie czuję już bólu rano, po wstaniu z łóżka. Inna ważna rzecz to brak wszechobecnego parcia na kasę, godzina jego ciężkiej pracy kosztuje mniej niż 15-minutowa wizyta u lekarza "specjalisty". Czarek, szacun. Bardzo polecam.

 • R
  Lokalizacja: W innym miejscu

  Pan Cezary bez wątpienia posiada "ręce które leczą"!!!Jest to osoba kreatywna w swoim podejściu do pacjenta, poszukująca rozwiązań problemu a do tego doskonale wykształcona w swojej dziedzinie.Nie poprzestaje na jednej metodzie lecz wyszukuje właściwej obserwując stan po wykonywanych zabiegach.Pomimo odległości jaka dzieli mnie od Olsztyna napewno nie poprzestanę na kilku wizytach, gdyż czuję wielką poprawę w stanie moje chorego kolana.Jeśli ktoś poszukuje fachowca z prawdziwego zdarzenia a do tego w pełni profesjonalisty to wybierając tego człowieka trafia idealnie w punkt!!!
  Gorąco polecam i dziękuję za wszystko:)

 • Z ogromnej wiedzy i niezwykłych zdolności manualnych Czarka , cała moja rodzina korzysta od przeszło 6 lat , z bardzo dobrym efektem zrehabilitował córkę po operacji zerwanych więzadeł krzyżowych i wszczepienia sztucznej łąkotki przyśrodkowej , mnie pomógł 3 lata temu z przypadłością strzelającego kciuka .Do dziś nie ma śladu po tej uciążliwej dolegliwości .Dzięki Czarkowi uniknęłam zabiegu.Ponadto jest nadzwyczaj oddany pacjentom , cenię go za profesjonalizm i pasję z jaką wykonuje bardzo odpowiedzialny zawód.

 • Czarek rehabilitował mnie po operacji kolana, 6 lat temu - rekonstrukcja więzadeł krzyżowych i wszczepienie implantu łąkotki przyśrodkowej. Z pełną odpowiedzialnością mogę powiedzieć, ze w dużej mierze to nie sama operacja, a on właśnie postawił mnie na nogi! Po kilku miesiącach pracy z Czarkiem biegałam, tańczyłam i robiłam wszystko, a może nawet więcej niż przed zabiegiem :) Ma ogromna wiedzę, która cały czas poszerza i jest super profesjonalistą, godnym pełnego zaufania. W tamtym tygodniu miałam artroskopie, od razu po wyjściu ze szpitala skontaktowałam się z Cezarym. Nie wyobrażam sobie współpracy z nikim innym!
  Czarek, dziękuje! ;)

 • M

  Trafiłem do Cezarego po poważnym wypadku samochodowym, złamany kręgosłup, stopa, a kość udowa i przedramienia złamanie wieloodłamowe. Operacja, na stałe blacha w ręce i udzie. Przeleżane prawie dwa miesiące. Po konsultacji, mimo asekuracyjnego podejścia ortopedy podjęliśmy się ćwiczeń praktycznie zaraz po wyjściu ze szpitala, czyli w drugim tygodniu. Efekt przerósł moje oczekiwania. Na dzień dzisiejszy, kiedy ortopeda po wizycie kontrolnej każe rozpocząć rehabilitację i pionowanie po 3 miesiącach od wypadku, ruchomość łokcia została przywrócona praktycznie całkowicie, wstawanie nie stanowi żadnego problemu, zaczynam pierwsze spacery po domu. Ordynator oddziału rehabilitacji, na który chciał mnie wczoraj wysłać ortopeda, była pod wrażeniem mojej ruchomości. Rehabilitujemy się oczywiście dalej, żeby dojść do 100% sprawności.
  Podejście Cezarego jest bardzo profesjonalne, nie narzuca się z ilością wizyt, jest elastyczny co do ich terminów. Odpowiada bardzo rzeczowo i spokojnie na wszystkie pytania, nawet te najgłupsze. Rehabilituje nie tylko ciało ale i głowę. Zawsze wyjaśnia co robimy, po co i jak to działa. Zdecydowanie polecam!!!!

 • Do Cezarego zgłosiłam się po kilku dniach po operacji nogi, zespolenia złamanej kości piszczelowej oraz strzałkowej. Metody terapii jakie stosuje Cezary sprawiły, że po każdej wizycie widoczna była ogromna poprawa w funkcjonowaniu oraz wyglądzie nogi.
  Po 6 tygodniach wizyta kontrolna u lekarza, który był pod wielkim wrażeniem zakresu ruchomości złamanej nogi .Cezary Brawo Ty!!!
  Profesjonalista z pasją oraz ogromną wiedzą, który sprawił, że w tak krótkim czasie wracam do normalnego funkcjonowania. Dziękuję Anna Pikielska .

  Cezary Kuczkowski2016-10-21

  Ważnym czynnikiem decydującym o powodzeniu terapii jest sytl życia prowadzony przed urazem. W przypadku Ani nie tyllo zakres ruchomości okazał sie pwodzeniem usprawniania ale i zrost kostny widoczny na zdjeciach RTG, ktory został osiagniety wcześnie podjętej rehabilitacji, odpowiedniemu odżywianiu i zastosowanej pinopresurze. Aniu brawo My.

Pytania pacjentów (59)

Martwisz się swoim zdrowiem?

Zadawaj pytania 23 tysiącom lekarzy i specjalistów, odpowiedź na swoje pytanie otrzymasz średnio w przeciągu 48 h, zupełnie za darmo.

Zadaj pytanie naszym specjalistom

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Cezary Kuczkowski pracuje z pacjentami w stanach przeciążeniowych z bólami przewlekłymi oraz po zabiegach operacyjnych, na bieżąco wprowadzając wiedzę zdobytą na licznych szkoleniach (m.in. metoda Maitland, Pinopresura w ortopedii i traumatologii,  terapia tkanek miękkich). Przez 3 lata (2012-2015) tworzył indywidualnie dopasowane programy usprawniające dla siatkarzy w ramach projektu rządowego SOS (siatkarski ośrodek szkolny). Od 2010 r. ściśle współpracuje ze  Szkołą Mistrzostwa Sportowego w Olsztynie gdzie usprawnia zawodników dyscyplin sportowych takich jak taekwondo, kajakarze, pływacy, gimnastyczki. Dzięki swej wiedzy z zakresu patofizjologii oraz cech charakteru w środowisku lekarskim zyskał miano fachowca od schorzeń przewlekłych narządu ruchu. W 2015 r. do technik terapeutycznych dołączył igłoterapię - bardzo skuteczne narzędzie do eliminacji zrostów tkankowych.

Edukacja

 • 2007-2009 – Olsztyńska Szkoła Wyższa im. Józefa Rusieckiego w Olsztynie – studia magisterskie kierunek fizjoterapia
 • 2004-2007 -Olsztyńska Szkoła Wyższa im. Józefa Rusieckiego w Olsztynie – studia licencjackie kierunek fizjoterapia
 • 09.08.2013 Kurs terapii manualnej Maitland poziom Ia -

Staże

 • 2018- Gabinet Terapii Manualnej Olsztyn Tuwima 9
 • 2015- Gabinet Terapii Manualnej Olsztyn Warmińska 28
 • 2013- do chwili obecnej - Szkoła Mistrzostwa Sportowego im. Mariana Bublewicza stanowisko: fizjoterapeuta
 • 2012-2015 - Siatkarski Ośrodek Szkolny stanowisko: fizjoterapeuta z przygotowaniem motorycznym zawodników piłki siatkowej
 • 2010-2015 - Centrum Rehabilitacji Ruchowej im. Stefana Bołoczko przy Olsztyńskiej Szkole Wyższej im. Józefa Rusieckiego stanowisko: fizjoterapeuta-zastępca kierownka
 • 2008-2010 - Centrum Rehabilitacji Ruchowej im. Stefana Bołoczko przy Olsztyńskiej Szkole Wyższej im. Józefa Rusieckiego, stanowisko: Licencjonowany fizjoterapeuta,
 • 2008- 2010 - Nauczyciel Akademicki w Olsztyńskiej Szkole Wyższej im. Józefa Rusieckiego,
 • 2006-2007 - Wolontariusz w Centrum Rehabilitacji Ruchowej im. Stefana Bołoczko przy Olsztyńskiej Szkole Wyższej w Olsztynie.
 • 2007- praktyki zawodowe w 103 Szpitalu Wojskowym 10-082 Olsztyn ul. Warszawska 30,
 • 2006 - praktyki zawodowe w Niepublicznym Zakładzie Rehabilitacji Leczniczej, Centrum Rehabilitacji Urszula Hura, 10-900 Olsztyn, ul. Wańkowicza 5
 • 2006-2008 - Wolontariusz w Polskim Czerwonym Krzyżu Warmińsko-Mazurski Zarząd Okręgowy w Olsztynie ul. Partyzantów 82 stanowisko: ratownik pierwszej pomocy przedmedycznej
 • 2006- Wolontariat na rzecz Szkoły Podstawowej nr 13 w Olsztynie instruktarz pierwszej pomocy przedmedycznej
 • 2006- Wolontariusz przy organizacji turnieju piłkarskim „Czerwona Kartka Nietolerancji"
 • 2006- Wolontariusz Regionalnego Mityngu Olimpiad Specjalnych w Gimnastyce
 • 2004-2005 - Wolontariusz w Domu Pomocy Społecznej Kombatant w Olsztynie ul. Fałata
 • 2005- Wolontariusz V Regionalnego Dnia Treningowego Programu Aktywności Motorycznej Olimpiad Specjalnych- „MATP”
 • 2005- Wolontariusz przy organizacji i prowadzeniu imprez z udziałem osób niepełnosprawnych
 • 2005- Wolontariusz VIII Ogólnopolskiego Turnieju w Piłce Nożnej Olimpiad Specjalnych,
więcej

Certyfikaty

Choroby

 • Dolegliwości narządu ruchu
 • stany przeciążeniowe
 • bóle kręgosłupa
 • usprawnianie przedzabiegowe oraz pozabiegowe

Zdjęcia