Lek.

Bożena Wroczyńska verifiedCreated with Sketch.

Ginekolog, Położna

Adresy i kontakt

Ostatnia opinia

 • R
  Lokalizacja: Centrum Medyczne Babka MedicaUsługa: monitorowanie owulacji

  Pani doktor wykonała badanie bardzo dokładnie, omawiając na bieżąco wszystko, co było widać na ekranie monitora usg. B. kulturalna i miła w obyciu. Budzi zaufanie pacjenta.

 • Szukasz ginekologa? Pacjenci polecają:

  Ewa Surynt
  Ewa Surynt
  Ginekolog, Onkolog
  ul. Prosta 36, Warszawa
  Najlepszy ginekolog jakiego miałam do tej pory: rzeczowa, konkretna, przy zabiegach delikatna, informuje o wszystkim,… więcej

  Wojciech Pięta
  Wojciech Pięta
  Ginekolog, Endokrynolog
  Prosta 51, Warszawa
  Wizyta odbywała się w miłej atmosferze, mogłam spokojnie o wszystko zapytać,Udziela odpowiedzi na wszelkie pytania.… więcej

  Kornelia Zaręba
  Kornelia Zaręba
  Ginekolog, Endokrynolog
  ul. Prosta 51, Warszawa
  Pani doktor Kornelia Zaręba jest końcem mojej drogi w poszukiwaniach swojego ginekologa. Wizyta która miała miejsce… więcej

  Andrzej Szałkowski
  Andrzej Szałkowski
  Ginekolog
  Grzybowska 61, Warszawa
  Pan doktor szczerze mile mnie zaskoczył swoim podejściem, USG ciąży 3 trymestru wykonał rzetelnie, objaśniając… więcej

  Tadeusz Oleszczuk
  Tadeusz Oleszczuk
  Ginekolog
  Grzybowska 61, Warszawa
  Lekarz bardzo miły i konkretny, odpowiedział na wszystkie pytania. Badanie wykonane delikatnie. Przed przepisaniem… więcej

  Doświadczenie i kwalifikacje

  O mnie

  • Ginekolog- położnik pracujący w szpitalu św. Zofii w Warszawie. Specjalista ultrasonografii.
   Wykonuje USG transwaginalne, USG ciąży pojedynczej, bliźniaczej, wielopłodowej. Opisuje również testy PAPP-A.

  Specjalizacje

  • Położnictwo i ginekologia

  Usługi

  Gabinety Lekarskie Łucka

  Łucka 18 lok. 1801/1802, Wola, 00-845 Warszawa, mazowieckie

  Usg płodu 250 zł
  Usg ginekologiczne 150 zł
  Usg ciąży mnogiej 300 zł
  Monitorowanie owulacji (i-sze badanie z cyklu) 150 zł
  Monitorowanie owulacji ( każde kolejne badanie z cyklu) 70 zł
  Zwykła wizyta

  Pytania od pacjentów

  Ten lekarz nie odpowiedział jeszcze na żadne pytanie

  Martwisz się swoim zdrowiem?

  Zadawaj pytania 23 tysiącom lekarzy i specjalistów, odpowiedź na swoje pytanie otrzymasz średnio w przeciągu 48 h, zupełnie za darmo.

  Zadaj pytanie naszym specjalistom

  Ocena pacjentów

  4.5

  Ogólna ocena
  26 opinii

  • Punktualność
  • Zaangażowanie
  • Gabinet
  • T
   Lokalizacja: W innym miejscuUsługa: usg w trzecim trymestrze ciąży

   Byłam u Pani doktor w Szpitalu św. Zofii na badaniu USG w III trymestrze ciąży. Nie dowiedziałam się zupełnie niczego!!! Nawet nie zobaczyłam maleństwa!!! W trakcie wizyty zadałam dwa pytania to Pani doktor udała jakby ich zupełnie nie usłyszała. Sama Pani Doktor zapytała mnie jedynie czy na badaniu połówkowym wszystko było dobrze to odpowiedziałam, że tak (bo tak było). Na koniec wizyty gdy już prosiłam aby cokolwiek powiedziała to jedyne co usłyszałam to, że "skoro na połówkom było dobrze to i teraz też powinno być dobrze". Zdecydowanie nie polecam!

  • R
   Lokalizacja: Centrum Medyczne Babka MedicaUsługa: monitorowanie owulacji

   Pani doktor wykonała badanie bardzo dokładnie, omawiając na bieżąco wszystko, co było widać na ekranie monitora usg. B. kulturalna i miła w obyciu. Budzi zaufanie pacjenta.

  • A
   Lokalizacja: Centrum Medyczne Babka MedicaUsługa: USG ciąży transvaginalne

   Byłam u dr Wroczyńskiej na dwóch USG (Babka Medica). Za pierwszym razem była spóźniona godzinę. Za drugim razem „ledwie” 40 minut. Nawet nie przeprosiła za opóźnienie. Poprosiłam o nagranie płyty, a Pani doktor niemal krzycząc, bardzo oburzona odmówiła. Stwierdziła, że nie ma czasu na takie rzeczy. Wiele kobiet chce mieć pamiątkę z takich chwil, a tu ani krzty empatii. Poświęciła nam bardzo mało czasu i nie opowiadała o niczym, co widzi na ekranie. W pewnym momencie myślałam już, że może dziecko nie żyje, bo nawet nie pokazała bijącego serca. Była bardzo zniecierpliwiona i niesympatyczna. Nie polecam. Wydałam 280 zł na wizytę, na której praktycznie niczego się nie dowiedziałam.

  • O
   Lokalizacja: Centrum Medyczne Babka Medica

   Zdecydowanie nie polecam tej pani jako prowadzącej ciążę lub wykonującą USG. Została mi polecona przez znajomą, ale zupełnie nie wiem dlaczego. Poszłam do tej pani na 2 wizyty na samym początku ciąży i na 1 USG. Była to moja pierwsza ciąża i jak pewnie każda kobieta w pierwszej ciąży potrzebowałam raczej wsparcia i pozytywnego nastawienia a nie czarnowidzenia na każdym kroku. Nic nie wskazywało na to, żeby moje dziecko rozwijało się nieprawidłowo, ale pani doktor po kilka razy na każdej wizycie smutnym głosem informowała mnie, że gdybym zaczęła krwawić to od razu mam jechać do szpitala, oraz żeby się na nic nie nastawiać, bo większość ciąż to poronienia. Od tego czasu minęły ponad 2 lata a moja córka ma się świetnie.

  • M

   W Szpitalu Świętej Zofii Pani Doktor wykonała mi bez uprzedzenia masaż szyjki macicy. Dopiero po fakcie w dowiedziałam się, że lekarz powinien zapytać o zgodę przed wykonaniem tak bolesnego zabiegu!! Krwawiłam po tym dobę, skurcze były nie do zniesienia, a poród zakończył się po 16 godzinach cesarskim cięciem!

  • S

   Być może Pani Doktor jest dobrym specjalistą w swoim fachu, jednak jej podejście do pacjentki pozostawia wiele do życzenia. Była spóźniona. Podczas wizyty nie zapytała nawet jak się czuje (jestem w ciąży), podczas badania posługiwała się językiem medycznym, stale patrząc w ekran, była zła, że moje dziecko jest ruchliwe. Brak jej cierpliwości i ludzkiego podejścia. Na zadawane pytania zbywała mnie krótkimi odpowiedziami "tak", "nie", sprawiając wrażenie zniecierpliwionej. Nie uspokoiła moich obaw, a wręcz czuje się gorzej niż przed wizytą, na pewno nie umówię się na kolejną.

  • S
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl

   Bardzo rzeczowy Lekarz, uzyskałam odpowiedź na wszystkie pytania, bardzo delikatna i szczegółowa w badaniu. Wysoka kultura osobista i bardzo uprzejme podejście do pacjenta

  • K

   Szczerze polecam. Pani doktor bardzo dokładnie wykonuje badanie USG. Dzięki swej dociekliwości znalazła u mnie zaminy na obu jajnikach, które przeoczył "doświadczony" lekarz z innej przychodni. Dziś jestem już po operacji.

  • E

   Cuuuudowna Pani doktor. Naprawdę godna polecenia i zaufania !!!!!! Prowadziłam pierwszą ciążę u Pani doktor i wszystkie badania pięknie omawiała. Nie musiałam o nic dopytywać, gdyż sama wiedziała co ma mówić. USG wykonuje idealnie , wręcz perfekcyjnie. W dzisiejszych czasach taki lekarz to cud. !!!

  • A

   Wspaniała Pani doktor. Byłam już 7 dni po przewidywanym terminie porodu i codziennie wstawiałam się w szpitalu Św. Zofii na kontrole, gdzie codziennie trafiałam na innych lekarzy dobrych i złych a nawet tragicznych. Pani Wroczyńska jako pierwsza nie dobijała mnie słowami, że porodu żadnego u mnie nie widać, tylko stwierdziła, że z porodami to nigdy nie wiadomo i że jeszcze tej nocy mogę zacząć rodzić. I faktycznie tak było. O 1 w nocy zaczęłam mieć skurcze ;) Polecam wszystkim :)

  Dane osobowe lekarzy pochodzą z publicznie dostępnych źródeł, np. CEIDG