Usługi i ceny

Brak informacji o usługach i cenach

Ten lekarz nie dodał jeszcze informacji o usługach i cenach.

Adres

Powiększ mapę otwiera się w nowej karcie

Dostępność

W tym gabinecie nie można umawiać wizyt przez internet

9 opinii

Sprawdzamy wszystkie opinie. Moderujemy je zgodnie z naszymi zasadami, dowiedz się więcej o opiniach i sposobie obliczania gwiazdek na Dowiedz się więcej Dowiedz się więcej o opiniach

  • A

    Bardzo polecam Panią doktor. To niezwykle empatyczna, życzliwa i rzetelna specjalistka. Podczas wizyty dokładnie mnie wysłuchała, zadawała wiele trafnych pytań i poświęciła odpowiednią ilość czasu, aby dobrze zrozumieć mój problem. Czułam się naprawdę zaopiekowana i miałam poczucie, że Pani doktor szczerze zależy na tym, aby mi pomóc. Wizyta przebiegła w bardzo spokojnej i życzliwej atmosferze. Zdecydowanie lekarz godny zaufania – w pełni zasłużone 5 gwiazdek.

     • W innym miejscu Inny  • 

  • M

    Zgłosiłam się do Pani Doktor z dziwnym zestawem nieoczywistych objawów, acz przewlekłych i uciążliwych. Przyjrzała mi się, przeanalizowała historie objawów, zastanowiła się, zebrała wszystko razem i postawiła diagnozę. Diagnoza trudna do postawienia okazala się trafna, a leczenie skuteczne. Bardzo jestem wdzięczna i dziękuję.

     • W innym miejscu Inny  • 

  • W

    Jak najbardziej polecam, szczegółowe wyjaśnienia, kompetencja, widać było, że Pani Doktor zależy na tym, żeby pomoc pacjentowi.

     • W innym miejscu Inny  • 

  • M

    Bardzo dobry lekarz. Holistyczne podejście do pacjenta. Duże zaangażowanie podczas wizyty. Otrzymałam odpowiedzi na wszystkie pytania oraz skierowania na dalsze badania. Polecam i dziękuję.

     • W innym miejscu Inny  • 

  • Pani doktor jest bardzo nie miła osoba, kiedy pokazałem jej wyniki badań zaczęła krzyczeć na mnie jakiego to lekarza wybrałem i czemu prywatnie a tłumaczenie o długich terminach oczekiwania na NFZ tylko jeszcze bardziej zezłościły pani doktor.. Badania pacjenta brak, tylko to co opowiem. Nie jestem zadowolony z takiego sposobu traktowania pacjentów. Dałem szanse i przyszedłem na kolejna wizytę myśląc, ze moze pani doktor miała gorszy dzień, jednak po 3 wizytach i takim samym podejściu wiem, ze juz tam sie nie pojawię.

     • NZOZ Praktyka Lekarzy Rodzinnych konsultacje internistyczne  • 

  • Nie zawiodłam się nigdy, zawsze miałam wykonywane konieczne badania, otrzymywałam skierowania do specjalistów gdy było to potrzebne z dodatkową poradą gdzie najlepiej się udać. Polecam.

     •  • 

  • P

    Pani doktor nigdy nie odprawiła mnie z kwitkiem, zawsze zostaję wysłuchana i skierowana do odpowiednich specjalistów, jeżeli tego wymaga sytuacja. Uważam , że jest kompetentnym lekarzem i w pełni realizuje swoje zadanie jako lekarz pierwszego kontaktu. Osobiście polecam.

     •  • 

  • K

    Pani doktor nie jest moim lekarzem rodzinnym, niestety z powodu nieobecnosci mojego lekarza mialam watpliwa przyjemnosc umowic sie do pani doktor na wizyte. Jestem w ciazy w drugim trymestrze, od miesiaca nie moge wyleczyc sie z przeziebienia i zapalenia gardla, zazywalam nawet przez 10 dni antybiotyk z powodu goraczki utrzymujacej sie przeszlo przez 4 dni. Po paru dniach wzglednego wyzdrowienia znow boli mnie gardlo z czym udalam sie do pani doktor. Niestety pani doktor nie miala ochoty nawet mnie zbadac, osluchac oskrzeli czy pluc, zajrzala tylko do gardla i stwierdzila ze czerwone. Zalecila gardlo plukac, nie wychodzic z domu i za pare dni zglosic sie do swojego lekarza, jak juz wroci do pracy. To w wielkim skrocie status mojej sytuacji. Natomiast pani doktor nie dosc ze mnie nie zbadala, to byla opryskliwa, niemila, podnosila na mnie glos, nastraszyla mnie ze powinnam teraz myslec o dziecku a nie o sobie i wrecz okrzyczala mnie, ze jej nie slucham bo powinnam kupic propolis w sprayu a nie ssac Propolki. Moj odbior calej wizyty byl taki, ze ja pani doktor przeszkadzam w pracy i nie powinnam w ogole sie do niej fatygowac bo przeciez kobiet w ciazy sie nie leczy. To nic, ze jesli ja choruje to dziecko w moim lonie rowniez - jak widac pani doktor ma na ten temat inne zdanie :(

     •  • 

    Ocena zmieniona przez moderatora na "bardzo słaby".


  • G

    Pani doktor nie ukrywała swojego niezadowolenia z faktu, że do niej przychodzę - a robiłam to w sytuacjach rzeczywiście podbramkowych, gdy przeziębienie czy grypa nie dawały mi żyć ;-) W głośnym wyrażaniu swojego zdania nie przeszkadzała jej nawet moja zaawansowana ciąża. Jakiekolwiek badania uważała za zbędne. Gdy np. poprosiłam o skierowanie na badanie tarczycy (na bad. okresowych padło podejrzenie niedoczynności), to roześmiała mi się w twarz z tekstem: ja u pani żadnych zmian nie widzę :-|

     •  • 

Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Odpowiedzi na pytania

3 odpowiedzi udzielonych przez lekarza na pytania pacjentów na ZnanyLekarz.pl

ODPOWIEDŹ LEKARZA:

 Bożena Woziwodzka

Informacja z 2015,ale -oczywiście pilnie diabetolog i leczenie,po porodzie ponownie krzywa cukrowa-po 2miesiącach.


ODPOWIEDŹ LEKARZA:

 Bożena Woziwodzka

Witam serdecznie,jproponuje wykonac proby watrobowe ,przez miesiac podawac HepaMerz 3000 1 x dz )na recepte) a po miesiacu Essentiale forte 3x2kaps.Zel z Arniki do smarowania.Pozdrawiam.Internista


Zobacz wszystkie odpowiedzi

Wszystkie treści, w szczególności pytania i odpowiedzi, dotyczące tematyki medycznej mają charakter informacyjny i w żadnym wypadku nie mogą zastąpić diagnozy medycznej.

Najczęściej zadawane pytania