Adres

Niedurnego 48, Ruda Śląska
Gabinet ginekologiczno-położniczy (mapa)

Lekarz nie ma włączonego kalendarza pod tym adresem

Poproś o kalendarz
Brak informacji o usługach i ich cenach

Moje doświadczenie

Cennik

Brak informacji o usługach i cenach

Ten lekarz nie dodał jeszcze informacji o usługach i cenach.

Opinie od pacjentów

4.5

Ogólna ocena
34 opinie

  • Punktualność
  • Zaangażowanie
  • Gabinet
A
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Gabinet ginekologiczno-położniczy

Bardzo miła i rzeczowa p. doktor :) ! zawsze odpowiada na wszystkie pytania, bardzo delikatnie przeprowadza badania, mega sympatyczna osoba ! :) Polecam


P
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Gabinet ginekologiczno-położniczy Inny

Najlepsza Pani doktor na świecie :) Chodzi do niej cała moja żeńska rodzina prawie :) Wszystkie są równie zadowolone... Ma pamięć do ludzi i sytuacji, więc przychodząc do niej ma się wrażenie, że przychodzi się d koleżanki. Podczas badania tak zagada, że człowiek mimowolnie się odpręża i w chwilę już jest po badaniu. Chodzę do niej od 12 lat, moja mama od ponad 20. Nie wiem gdzie pójdę jak przejdzie na całkowitą emeryturę...


K
Użytkownik zweryfikowany

Pani doktor to najbardziej profesjonalny człowiek jakiego znam. Jest przesympatyczna, dokładna w badaniu, przemiła i życzliwa. Wizyta u niej była naprawdę pozbawiona złych emocji, Jest cierpliwą osobą, wszystko dokładnie tłumaczy, bardzo delikatnie wykonuje wszystkie badania. Cudowny czlowiek. Takie podejście do pacjentów powinno być standardem. Aż chce się wracać i nic nie wydaje się straszne.


A
Użytkownik zweryfikowany

Najlepszy lekarz na świecie. Prowadziła moje dwie ciąże ( w tym jedną zagrożoną)- tylko dzięki jej determinacji maluch nie jest skrajnym wcześniakiem. Opiekuńcza, konkretna, taktowna, delikatna, nie zbywa pacjenta. Odpowiada na każde nawet najgłupsze pytanie. Gorąco ją polecam.


M
Użytkownik zweryfikowany

JAK NAJBARDZIEJ POLECAM
najlepszy lekarz na jakiego trafiłam
lekarz z powołaniem i sercem
dzięki niej mam 2 dzieci :)


S
Użytkownik zweryfikowany

Leczę się u dr Bożeny przeszło 20 lat, dzięki Jej wiedzy medycznej mam dwójkę dzieci. Polecam każdej kobiecie takiego Doktora.


M
Użytkownik zweryfikowany

Jestem kolejną bo już trzecią pacjentką Pani doktor w naszej rodzinie, i mogę tylko ja polecać wszystkim bardzo gorąco, jak ktoś wcześniej napisał Kobieta dla Kobiet, do tego z genialnym podejściem i ciepłym słowem. Życzę Wszystkim takiego lekarza!


G
Użytkownik zweryfikowany

Chodziłam do p. doktor prywatnie... byłam na 3 wizytach, zlecila badania itp, to moja pierwsza ciąza, gdy wszystko szło dobrze była bardzo miła, ale gdy dostalam stanu poronienia zagrażającego w 13 tc o czym poinformowałam tel, nawet juz nie chciała ze mną rozmawiać, a w czasie pobytu w szpitalu nie obierała moich tel, czym zastrzegała sobie ze jak tylko pójdę do szpitala bedziemy w kontakcie... zapłacilam za wizyty i badania duzo pieniędzy ale najbardziej sie zawiodłam na Pani Doktor ;/ obecnie jestem w 17 tc pod opieką dr Nyczi to jest świetna specjalistaka. pozdrawiam


F
Użytkownik zweryfikowany

Witam wszystkich czytających poniższe opinie.
Jeśli chodzi o Panią Doktor to nie spotkałam lepszego lekarza, który tak fachowo podchodzi do pacjenta.
Mam za sobą 3 poronienia i wizyty u 4 różnych, oczywiście "najlepszych" lekarzy ginekologów i tylko Pani doktor Labocha wiedziała co ma zrobić z moim przypadkiem, inni lekarze bagatelizowali mój problem.
Dzięki opiece Pani doktor dziś jestem szczęśliwą mamą i już wkrótce będziemy się starać o następną pociechę.
Doskonale wiem, że winą za poronienie zazwyczaj obarcza się lekarza prowadzącego. Przyszłe mamusie: GŁOWA DO GÓRY Dzidziuś sam wybierze czas kiedy będzie chciał się pojawić w Waszej rodzinie.


M
Użytkownik zweryfikowany

Przez kilka lat chodziłam do Pani doktor, póki wszystko było ok, a badanie ograniczało się do cytologii i przepisania tabletek anty, nie narzekałam. Teraz jednak staramy się z mężem o dziecko, sygnalizowałam lekarce plamienia w drugiej fazie cyklu i usłyszałam, że to normalne, każda kobieta jest inna, nie ma potrzeby zrobienia żadnych badań i mamy się starać. Zrobiłam, jak mi radziła i w 6 tc poroniłam. Inna lekarka zdiagnozowała niedomogę lutealną, ale było już za późno. Nie polecam!


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Moje doświadczenie