Lek. dent.

Bogusława Kurach-Feliksiak verifiedCreated with Sketch.

Stomatolog dziecięcy, Stomatolog

Adresy i kontakt

Ostatnia opinia

 • Najlepszy lekarz stomatolog dziecięcy u jakiego byliśmy. Pani Bogusława ma podejście zarówno do dziecka, jak i do rodzica. Naprawiła dziś synowi całego zęba i to bez bólu. Z całą pewnością do niej wrócimy.

 • Szukasz stomatologa dziecięcego? Pacjenci polecają:

  Małgorzata Szopa
  Małgorzata Szopa
  Stomatolog dziecięcy, Stomatolog, Protetyk
  Rydygiera 15, lokal U 3B, Warszawa
  Podejście do małego pacjenta z jakim się jeszcze nie spotkałam.Wielki plus.Pelen profesjonalizm.Bedziemy tak chętnie… więcej

  Ewa Gielniewska - Ciborowska
  Ewa Gielniewska - Ciborowska
  Stomatolog, Stomatolog dziecięcy
  Dzika 19/23, Warszawa
  Przesympatyczna Pani doktor z anielską cierpliwością do dzieci, którą z czystym sumieniem polecam wszystkim rodzicom… więcej

  Izabela Michalak
  Izabela Michalak
  Stomatolog, Stomatolog dziecięcy
  Karmelicka 21, Warszawa
  Uśmiechnięta, bardzo przyjemna Pani stomatolog. Byłem na "przeglądzie" także dużo nie mogę powiedzieć ale Pani… więcej

  Natalia Kowalczyk-Zuchora
  Natalia Kowalczyk-Zuchora
  Stomatolog, Lekarz w trakcie specjalizacji, Stomatolog dziecięcy
  Karmelicka 21, Warszawa
  Byłam na konsultacji i otrzymałam wszystkie informacje, których potrzebowałam.Pani doktor ustaliła kompleksowy… więcej

  Karolina Karczmarczyk
  Karolina Karczmarczyk
  Stomatolog, Stomatolog dziecięcy
  Karmelicka 21, Warszawa
  sprawnie, profejsonalnie i z pozytywnym efektem - tak mogę ocenić każdą wizytę w gabinecie doktor Karoliny. Wreszcie… więcej

  Doświadczenie i kwalifikacje

  O mnie

  • Dzień dobry. Tytuł lekarza dentysty uzyskałam w roku 2008 po studiach na Warszawskim Uniwersytecie Medycznym. Specjalizację ze Stomatologii Dziecięcej odbyłam w Mazowieckim Centrum Stomatologii, egzamin specjalizacyjny, po którym uzyskałam tytuł Specjalisty w dziedzinie Stomatologii dziecięcej, zdałam w marcu 2016 roku. Uczestnicząc w licznych dodatkowych kursach i szkoleniach stale podnoszę swoje kwalifikacje nie zapominając także o stomatologii dorosłych. Włączam się w akcje profilaktyczne np. Projekt Mama przygotowany przez stację TVN.
   Prywatnie jestem mamą dwóch małych smyków Asi i Szymka. Zapraszam na wizyty.

  Specjalizacje

  • Stomatologia dziecięca
  • Stomatologia ogólna
  • Stomatologia zachowawcza z endodoncją

  Usługi

  DENTOLANDIA

  Ludwika Rydygiera 11, Żoliborz, 01-793 Warszawa, mazowieckie

  Zwykła wizyta

  Pytania od pacjentów

  Ten lekarz nie odpowiedział jeszcze na żadne pytanie

  Martwisz się swoim zdrowiem?

  Zadawaj pytania 23 tysiącom lekarzy i specjalistów, odpowiedź na swoje pytanie otrzymasz średnio w przeciągu 48 h, zupełnie za darmo.

  Zadaj pytanie naszym specjalistom

  Ocena pacjentów

  5

  Ogólna ocena
  15 opinii

  • Punktualność
  • Zaangażowanie
  • Gabinet
  • Najlepszy lekarz stomatolog dziecięcy u jakiego byliśmy. Pani Bogusława ma podejście zarówno do dziecka, jak i do rodzica. Naprawiła dziś synowi całego zęba i to bez bólu. Z całą pewnością do niej wrócimy.

  • A
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl

   Pani Doktor (i cały personel) ma świetne podejście do dzieci. Moje 2,5 i 5,5 letnie córki "kupiła" już na wstępie przed wizytą, gdy wyszła z nimi porozmawiać (zniżyła się by mówić do nich z góry). Czas przewidziany na wizytę jest długi, więc nie ma elementu presji i pośpiechu, na co dzieci są uczulone. Pani Doktor pokazywała dokładnie wszystkie sprzęty, tłumaczyła w dziecięcym języku co będzie robić, i pytała o zgodę, co dziecko odbiera jako przejaw szacunku i poważnego traktowania. I nie ma poczucia, że dorosły chce go oszukać. Poza tym uśmiech, miły, spokojny ton głosu + ulubiona bajka na ekranie, a na koniec - nagroda, naklejka i tatuaż. Dzieci dały sobie zrobić wszystko, bez płaczu, bez stresu, na luzie. Starsza córka: czyszczenie, przegląd, wypełnienie ubytku, fluoryzacja. Młodsza: czyszczenie, przegląd, lakowanie 2 zębów, fluoryzacja. Jesteśmy z mężem zachwyceni, dzieci też.

  • M
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl

   Rewelacyjne podejście do dzieci. Mój prawie dwulatek na fotelu w pełni współpracujący z panią doktor - wspaniały widok. Fachowa porada, mnóstwo ważnych informacji, porządny wywiad.

  • P
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl

   Lekarka fantastyczna, cudowne podejście do dzieci bez napięcia bez stresu cała wizyta przebiegła idealnie. Polecam wszystkim ktorzy szukają dentysty dla swoich pociech. 100 procent profesjonalizmu.

  • H

   Wspaniałe podejście do dzieci, szczerze to niestety jeszcze się z takim nie spotkałam. Moja córka znowu polubiła wizyty u stomatologa, a był bardzo duży problem. Jestem bardzo wdzięczna.

  • A

   Fantastyczne podejście do małego pacjenta i rodzica. Pani Doktor jest bardzo sympatyczna i bardzo cierpliwa, a przy tym udziela bardzo wyczerpujących informacji.

  • E

   Wspaniałe podejście do małych pacjentów :) Pani Doktor bardzo miła i uprzejma. Dzieciaczki chętni idą na kolejne wizyty. Polecam

  • C
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl

   Świetne podejście do dzieci - zwłaszcza tych obawiających się wizyty. Profesjonalne leczenie, Pani Doktor bardzo miła i uprzejma. Polecam

  • A

   świetne podejście do dzieci!
   Wizyty przebiegają bardzo sprawnie, a moja 5letnia Gabrsia pierwszy raz pozwoliła zrobić sobie wypełnienie. Pewnie dodatkowo pomogła sedacja (polecam dla dzieci) i rozmowy z dr. Bogusią o Elzie i innych księżniczkach :)

   Bogusława Kurach-Feliksiak2015-10-18

   dziekuję za opinię i cieszę się,że córce podobaja się wizyty

  • Bardzo sympatyczna i profesjonalna Pani Doktor. Z łatwością i spokojem przekonała syna do wykonania niezbędnych zabiegów stomatologicznych. Całe leczenie przebiegło bardzo sprawnie. W końcu znaleźliśmy stomatolog do której będziemy wracać.

  Dane osobowe lekarzy pochodzą z publicznie dostępnych źródeł, np. CEIDG