Lek. dent.

Bogusława Kurach-Feliksiak verifiedCreated with Sketch.

Stomatolog dziecięcy, Stomatolog

Adresy i kontakt

Ostatnia opinia

 • Najlepszy lekarz stomatolog dziecięcy u jakiego byliśmy. Pani Bogusława ma podejście zarówno do dziecka, jak i do rodzica. Naprawiła dziś synowi całego zęba i to bez bólu. Z całą pewnością do niej wrócimy.

 • Szukasz stomatologa dziecięcego? Pacjenci polecają:

  Małgorzata Szopa
  Małgorzata Szopa
  Stomatolog dziecięcy, Stomatolog, Protetyk
  Rydygiera 15, lokal U 3B, Warszawa
  Pani doktor przemiła i ze wspaniałym podejściem do dziecka. Wszystko dokładnie wyjaśnia. Poradzi dobie nawet z… więcej
  Umów wizytę

  Ewa Gielniewska - Ciborowska
  Ewa Gielniewska - Ciborowska
  Stomatolog, Stomatolog dziecięcy
  Dzika 19/23, Warszawa
  Przesympatyczna Pani doktor z anielską cierpliwością do dzieci, którą z czystym sumieniem polecam wszystkim rodzicom… więcej
  Umów wizytę

  Izabela Michalak
  Izabela Michalak
  Stomatolog, Stomatolog dziecięcy
  Karmelicka 21, Warszawa
  Wszystko odbyło się bardzo sprawnie, w miłej atmosferze. Pani Iza dokładnie wytłumaczyła mi, jak będzie wyglądało… więcej
  Umów wizytę

  Natalia Kowalczyk-Zuchora
  Natalia Kowalczyk-Zuchora
  Stomatolog, Lekarz w trakcie specjalizacji, Stomatolog dziecięcy
  Karmelicka 21, Warszawa
  Przeprowadzony został wywiad, ocena stanu zębów i dziąseł. Zastosowany został preparat wspomagający leczenie.… więcej
  Umów wizytę

  Katarzyna Szerszmidt - Koc
  Katarzyna Szerszmidt - Koc
  Stomatolog, Stomatolog dziecięcy
  Nowolipki 27, Warszawa
  Umów wizytę

  Doświadczenie i kwalifikacje

  O mnie

  • Dzień dobry. Tytuł lekarza dentysty uzyskałam w roku 2008 po studiach na Warszawskim Uniwersytecie Medycznym. Specjalizację ze Stomatologii Dziecięcej odbyłam w Mazowieckim Centrum Stomatologii, egzamin specjalizacyjny, po którym uzyskałam tytuł Specjalisty w dziedzinie Stomatologii dziecięcej, zdałam w marcu 2016 roku. Uczestnicząc w licznych dodatkowych kursach i szkoleniach stale podnoszę swoje kwalifikacje nie zapominając także o stomatologii dorosłych. Włączam się w akcje profilaktyczne np. Projekt Mama przygotowany przez stację TVN.
   Prywatnie jestem mamą dwóch małych smyków Asi i Szymka. Zapraszam na wizyty.

  Specjalizacje

  • Stomatologia dziecięca
  • Stomatologia ogólna
  • Stomatologia zachowawcza z endodoncją

  Usługi

  DENTOLANDIA

  Ludwika Rydygiera 11, Żoliborz, 01-793 Warszawa, mazowieckie

  Zwykła wizyta

  Pytania od pacjentów

  Ten lekarz nie odpowiedział jeszcze na żadne pytanie

  Martwisz się swoim zdrowiem?

  Zadawaj pytania 23 tysiącom lekarzy i specjalistów, odpowiedź na swoje pytanie otrzymasz średnio w przeciągu 48 h, zupełnie za darmo.

  Zadaj pytanie naszym specjalistom

  Ocena pacjentów

  5

  Ogólna ocena
  15 opinii

  • Punktualność
  • Zaangażowanie
  • Gabinet
  • Najlepszy lekarz stomatolog dziecięcy u jakiego byliśmy. Pani Bogusława ma podejście zarówno do dziecka, jak i do rodzica. Naprawiła dziś synowi całego zęba i to bez bólu. Z całą pewnością do niej wrócimy.

  • A
   Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

   Pani Doktor (i cały personel) ma świetne podejście do dzieci. Moje 2,5 i 5,5 letnie córki "kupiła" już na wstępie przed wizytą, gdy wyszła z nimi porozmawiać (zniżyła się by mówić do nich z góry). Czas przewidziany na wizytę jest długi, więc nie ma elementu presji i pośpiechu, na co dzieci są uczulone. Pani Doktor pokazywała dokładnie wszystkie sprzęty, tłumaczyła w dziecięcym języku co będzie robić, i pytała o zgodę, co dziecko odbiera jako przejaw szacunku i poważnego traktowania. I nie ma poczucia, że dorosły chce go oszukać. Poza tym uśmiech, miły, spokojny ton głosu + ulubiona bajka na ekranie, a na koniec - nagroda, naklejka i tatuaż. Dzieci dały sobie zrobić wszystko, bez płaczu, bez stresu, na luzie. Starsza córka: czyszczenie, przegląd, wypełnienie ubytku, fluoryzacja. Młodsza: czyszczenie, przegląd, lakowanie 2 zębów, fluoryzacja. Jesteśmy z mężem zachwyceni, dzieci też.

  • M
   Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

   Rewelacyjne podejście do dzieci. Mój prawie dwulatek na fotelu w pełni współpracujący z panią doktor - wspaniały widok. Fachowa porada, mnóstwo ważnych informacji, porządny wywiad.

  • P
   Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

   Lekarka fantastyczna, cudowne podejście do dzieci bez napięcia bez stresu cała wizyta przebiegła idealnie. Polecam wszystkim ktorzy szukają dentysty dla swoich pociech. 100 procent profesjonalizmu.

  • H

   Wspaniałe podejście do dzieci, szczerze to niestety jeszcze się z takim nie spotkałam. Moja córka znowu polubiła wizyty u stomatologa, a był bardzo duży problem. Jestem bardzo wdzięczna.

  • A

   Fantastyczne podejście do małego pacjenta i rodzica. Pani Doktor jest bardzo sympatyczna i bardzo cierpliwa, a przy tym udziela bardzo wyczerpujących informacji.

  • E

   Wspaniałe podejście do małych pacjentów :) Pani Doktor bardzo miła i uprzejma. Dzieciaczki chętni idą na kolejne wizyty. Polecam

  • C
   Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

   Świetne podejście do dzieci - zwłaszcza tych obawiających się wizyty. Profesjonalne leczenie, Pani Doktor bardzo miła i uprzejma. Polecam

  • A

   świetne podejście do dzieci!
   Wizyty przebiegają bardzo sprawnie, a moja 5letnia Gabrsia pierwszy raz pozwoliła zrobić sobie wypełnienie. Pewnie dodatkowo pomogła sedacja (polecam dla dzieci) i rozmowy z dr. Bogusią o Elzie i innych księżniczkach :)

   Bogusława Kurach-Feliksiak2015-10-18

   dziekuję za opinię i cieszę się,że córce podobaja się wizyty

  • Bardzo sympatyczna i profesjonalna Pani Doktor. Z łatwością i spokojem przekonała syna do wykonania niezbędnych zabiegów stomatologicznych. Całe leczenie przebiegło bardzo sprawnie. W końcu znaleźliśmy stomatolog do której będziemy wracać.