Adres

Sienkiewicza 81/3 209, Białystok
Gabinet Okulistyczny (mapa)

Lekarz nie ma włączonego kalendarza pod tym adresem

Poproś o kalendarz
Brak informacji o usługach i ich cenach

Moje doświadczenie

Leczone choroby


Cennik

Brak informacji o usługach i cenach

Ten lekarz nie dodał jeszcze informacji o usługach i cenach.

Opinie od pacjentów

4

Ogólna ocena
7 opinii

  • Punktualność
  • Zaangażowanie
  • Gabinet
A
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Gabinet Okulistyczny Kontrola wzroku

Od razu po wejściu do gabinetu uderzyła mnie jedna rzecz... pozytywne nastawienie doktora. Mógłbym oczywiście rozpisywać się o jego świetnych zdolnościach medycznych, ale największe wrażenie wywarła na mnie miła atmosfera w gabinecie. Polecam każdemu, nawet osobom ze zdrowym wzrokiem :)


M
Użytkownik zweryfikowany

Swietny lekarz, z dużym doświadczeniem i wiedzą, sympatyczny. Bardzo dokładnie bada.Po badaniu prawidłowo postawił diagnozę, jestem leczona z dobrym skutkiem.
Przed kilku laty fachowo zoperował mojej Mamie zniekształconą podczas operacji przez innego okulistę powiekę. Gorąco polecam tego lekarza.


A
Użytkownik zweryfikowany

Będąc w Białymstoku bylam z wizyta u dr Żywalewskiego. Bardzo dokladnie badał mi wzrok.Muszę stanowczo stwierdzić,że jest kompetentnym okulistą z duzym doświadczeniem Bardzo dobrze zdiagnozował mi wadę wzroku i dobral soczewki. Gorąco polecam.


K
Użytkownik zweryfikowany

Lecze sie u niego już od kilkunastu dobrych lat. po meczarni z lekarzami z nzf-tu mama nie wytrzymała i zabrała mnie do pana doktora dzieki niemu mój wzrok znacznie sie poprawił i ustabilizował wiec mam szanse na laserowy zabieg korekcji wzroku. Potwierdzam fakt ze pan dr ma już swoje lata i czas mu na emeryture ale zdanie mam o nim dobre, teraz zaczełam chodzić do jego syna jest kompetentny i profesjonalny, polecam!


J

Chciałam powiedzieć, że do tej pory zawsze byłam zadowolona z wizyt u pana doktora. Niestety z przykrością muszę stwierdzić, że będę szukać nowego okulisty. Myślę, że pan doktor jest już zmęczony praktykowaniem co odbija się na pacjentach - jest mniej wnikliwy, lekceważący, zdarza się, że niesympatyczny - bo jak to określił podczas zgłaszanych przeze mnie dolegliwości "nie mam czasu". Szkoda. Sugeruję zupełne przekazanie praktyki w ręce syna lub córki. Panie doktorze! czas na zasłużoną emeryturę. Niech pacjenci mają dobre zdanie o panu bo w przeciwnym wypadku na koniec pana praktyki pozostanie nam niesmak, tak jak mi. Żałuję.


M
Użytkownik zweryfikowany

Byłem u niego kilka razy, później miałem okazję chodzić do jego syna. Według mnie człowiek zna się na swojej pracy. Mi pomógł.


M
Użytkownik zweryfikowany

całkowity brak wiedzy i umiejętności, leżałem u niego na oddziale 1 miesiąc, aż całkiem zepsuł mi oko


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Moje doświadczenie

Leczone choroby


Specjalizacje

  • Okulistyka