Adres

Twardowskiego 6/A, Rzeszów
NZOZ SALUBRIS

Lekarz nie ma włączonego kalendarza pod tym adresem


Gotówka

Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

Medicover

NFZ + 1 więcej


Odczulanie • 80 zł

Panel testów płatkowych • 200 zł

Panel testów skórnych pokarmowych • 150 zł +4 więcej

Panel testów skórnych wziewnych • 150 zł

Spirometria • 40 zł

Wizyta kontrolna • 80 zł

Pokaż więcej usług

Moje doświadczenie

O mnie

Nazywam się Bogusław Szczepan i od 38 lat jestem lekarzem, a pediatrą od 1986. Wiele lat pracowałem z dziećmi i dorosłymi w podstawowej opiece medyczn...

Zobacz pełen opis

Usługi i ceny

Odczulanie


Twardowskiego 6/A, Rzeszów

80 zł

NZOZ SALUBRIS


Panel testów płatkowych


Twardowskiego 6/A, Rzeszów

200 zł

NZOZ SALUBRIS


Panel testów skórnych pokarmowych


Twardowskiego 6/A, Rzeszów

150 zł

NZOZ SALUBRIS


Panel testów skórnych wziewnych


Twardowskiego 6/A, Rzeszów

150 zł

NZOZ SALUBRIS


Spirometria


Twardowskiego 6/A, Rzeszów

40 zł

NZOZ SALUBRIS


Wizyta kontrolna


Twardowskiego 6/A, Rzeszów

80 zł

NZOZ SALUBRIS


Wizyta pierwszorazowa - konsultacja


Twardowskiego 6/A, Rzeszów

120 zł

NZOZ SALUBRIS

Opinie od pacjentów

4

Ogólna ocena
26 opinii

  • Punktualność
  • Zaangażowanie
  • Gabinet
A
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: NZOZ SALUBRIS

Już nie leczę dziecka od 4 lat u tego Pana dr nie polecam ładuje sterydy nawet w chwili, gdy dziecko jest zdrowe!! Trafiliśmy do dr szukając ratunku, od razy była diagnoza bez badań i silne leki po 6 razy dziennie. Dziecko obecnie jest prawie zdrowe, prowadzone jest przez innego lekarza ,który bez badań w Szpitalu nie daje leków, a tym bardziej sterydowych. Obecnie córka ma 10 lat i jest okazem zdrowia


K
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: NZOZ SALUBRIS Problemy skórne

Do Pana doktora poszłam prywatnie gdyż lekarz rodzinny poprosił o pilną konsultację z racji nawracajacych problemów skórnych u córki (3 lata).Doktor nawet nie popatrzył na jej skórę, nie kazał pokazać gdzie ani jak to wygląda, od razu powiedział żeby cokolwiek zdiagnozować potrzeba zrobić testy i skierował do drzwi obok. Testy nic specjalnie nie wykazały więc powiedział że pasuje zrobić jeszcze inne testy i jeśli jest miejsce od razu wpisać się na kolejny dzień (oczywiscie dalej prywatnie). Łącznie nie spedziłysmy u doktora ani 5 minut, za to na korytarzu godzinę, nie dowiedziałam się nic, zapłaciłam 280zl.... (120wizyta, 160 testy)


K
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: NZOZ SALUBRIS Częste choroby,katar i kaszel

Byłam u Pana Doktora z 6- miesięczną wówczas córeczką,ponieważ przez 3 miesiące,po chorobie u małej utrzymywał się mokry kaszel i katar.Lekarz po krótkim badaniu osłuchowym i bardzo skąpym wywiadzie,stwierdził u dziecka astmę. Wysłał nas także na testy skórne,gdzie wyszła alergia na wiele produktów,m.in. na mleko krowie.Przepisał sterydy wziewne,syrop i tabletki.Po lekach nie było poprawy.Zaniepokojona,poszłam z córką do innego lekrza,wkońcu trafiliśmy do Rabki,gdzie okazało się że dziecko nie ma astmy ani nawet żadnej alergii,a kaszel który tak długo się utrzymywał był to po prostu kaszel poinfekcyjny.Niepotrzebnie dziecko dostawało te wszystkie leki,w tym sterydy! U Pana Doktora byłam w tym samym czasie również z synem,ponieważ często chorował na zaplenie krtani.Lekarz również u syna stwierdził astmę,zlecił testy skórne,które pokazały alergię dosłownie na wszystko,gzie wszystkie te produkty syn jadł przez całe życie i nigdy nawet wysypki nie miał.Oczywiście sterydy,syrop i tabletki.W Rabce po zrobieniu takich samych testów okazało się że syn nie jest uczulony na nic! Nie ma także astmy,po prostu choruje częściej niż normalnie.W tej chwili dzieci są zdrowe,chorują od czasu do czasu.Gdybym słuchała Pana Doktora,pakowałabym do dziś sterydy w zdrowe dzieci.Nie polecam!


P
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: NZOZ SALUBRIS Alergia u dziecka

Niestety nie polecam. Do dr trafiliśmy z niemowlakiem, wizyta trwała zaledwie 10 minut(wizyta prywatna 120zl), dziecko bardzo plakalo, lekarz wyraźnie był oburzony płaczem dziecka, nie odpowiadał konkretnie na pytania, brak jakichkolwiek wskazówek odnośnie pielęgnacji dziecka, diety matki karmiącej, dziecko rozebrane kazał ubrać na korytarzu! Wypisał jedynie receptę na leki o których mówiliśmy mu że mamy.....nic nowego.


K
Użytkownik zweryfikowany

Bardzo polecam dr Szczepana. Od kilku lat leczę się u niego, a leczenie przyniosło rewelacyjne efekty. Ma ogromną wiedzę i jest doświadczonym specjalistą. W innych gabinetach bagatelizowano moje objawy, a doktor szybko mnie zdiagnozował i wybrał skuteczne leczenie. W relacji pacjent - lekarza wykazuje się dużą empatią i cierpliwością. Bardzo dobry człowiek.


A
Użytkownik zweryfikowany

Lekarz, który nie słucha rodzica, patrzy tylko na kasę! Wmawiał mi, że córka ma silną alergię wziewną (żaden z wyników nie przekroczył histaminy), przepisał sterydy wziewne + syrop + tabletki, które okazały się zupełnie nietrafione (moje dziecko nie miało i nie ma stwierdzonej astmy). Zamiast poprawy stanu zdrowia mojej córki było coraz gorzej - po tygodniu doszły wysypki, wymioty, ogólne rozdrażnienie i pobudzenie organizmu. Po opisaniu w/w objawów lekarz stwierdził, że to nie po lekach ale winowajcą jest kurz w przedszkolu! Poszłam na konsultację do cenionej lekarki alergolog - była mocno zdziwiona co do sposobu leczenia. Kazała odstawić leki - powiedziała, że sterydy zupełnie niepotrzebnie były wdrożone, a połączenie tych tabletek z syropem Xyzal powoduje niepokój, rozdrażnienie, pobudzenie, a także silne koszmary senne. Nie mogłam uwierzyć, że lekarz może tak schematycznie postępować, widząc jednocześnie tyle leczących się u niego dzieci. Ja odradzam tego lekarza albo przynajmniej dla pewności na pewno zasięgnęłabym opinii innego lekarza na temat wyników z testów i leczenia.


L
Użytkownik zweryfikowany

Od pół roku leczę u pana doktora córkę(5 lat) Skończyły się dotychczasowe dolegliwości typu chrypka, wodnisty katar, kaszel bez powodu, łzawienie oczu które to dolegliwości leczył lekarz rodzinny różnymi syropkami i nic nie pomagały. Wreszcie powiedziałam dość i trafiłam do pana doktora właśnie. Po tygodniu dziecko funkcjonowało normalnie jakby nigdy nic. Do dziś jest wszystko dobrze a córka pije syropek na alergie. Więc w mojej opinii pan doktor jest kompetentnym specjalistą no ale każdy przypadek jest inny bo każdy organizm różnie reaguje.


L
Użytkownik zweryfikowany

super:) od 7 lat leczę i odczulam syna ...po czasie dołączyła pozostała dwójka dzieci . odczulanie daje efekty...Pan doktor konkretny człowiek , kilkakrotnie wybawił moje dzieci od antybiotyku...ale i słusznie jak trzeba było to i antybiotyk przepisał :) nie dajmy się zwariować, nawet małe dzieci trzeba uczyć dobrego zachowania w miejscach publicznych-bo w niektórych miejscach cisza- względna jest wymagana :) na poczekalni jest kącik z bajeczkami i nawet rozrabiaka można zająć - czytając mu bajeczkę :) - to tak w odpowiedzi na nieliczne zarzuty :) wymaganej ciszy :) co jest dla mnie zrozumiałe :) Pan doktor miły i skuteczny :) lekarz :) polecam alergikom :)


I
Użytkownik zweryfikowany

Od sześciu lat uczęszczam do doktora ze starszą córką która ma alergie i jestem bardzo zadowolona. Gorąco polecam, bardzo dobry specjalista !


N
Użytkownik zweryfikowany

Niestety lekarz zamiast zajac sie przyczyna choroby syna, pilnowal aby syn niczego nie dotykal w gabinecie. Ciagle nas upominal i nie pozwalam schodzic synowi z kolan meza zeby czasem nic nie dotykal. Z wizyty nic sie nie dowiedzialam. Nie zlecil badan na alergie tylko w ciemno zapisal lek na alergie ktora jeszcze nie zostala stwierdzona. Oczywiscie wczesniej mielismy przeprawe z Pania z recepcji ktora to w ogole nie nadaje sie do pracy z dziecmi, ludzmi. Odradzam


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Moje doświadczenie

O mnie

Nazywam się Bogusław Szczepan i od 38 lat jestem lekarzem, a pediatrą od 1986. Wiele lat pracowałem z dziećmi i dorosłymi w podstawowej opiece medyczn...

Zobacz pełen opis