Poproś o kalendarz wizyt Zapytaj lekarza

Jestem dyplomowanym terapeutą psychodynamicznym oraz certyfikowanym terapeutą środowiskowym. Ukończyłam Podyplomowe Studia w zakresie Psychologii Klinicznej na Gdańskim Uniwersytecie… więcej

Adresy i cenniki usług

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
3 opinie

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • T
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Gdańska Pracownia Terapii i Rozwoju - Bogumiła KwidzińskaUsługa: konsultacja

  U Pani dr bylam pierwszy raz , ale wydaje mi się że trafiłam wlaściwie. Pani dr to mila osoba która wyslucha i nie komentuje. Przy niej czułam się swobodnie i miałam cheć opowiedzieć dokladnie po co przyszłam. Już umówilam się na nastepną wizytę. Polecam, bo mysle że pierwszy kontakt jest bardzo ważny.

 • E
  Lokalizacja: W innym miejscu

  Chodzę do pani Bogumiły już prawie rok i odczuwam dużą zmianę w swoim życiu. Pozwoliła mi otworzyć oczy na wiele spraw, na które wcześniej nie zwracałam uwagi a okazały się bardzo ważne. Zawsze jestem wysłuchana. Zapewne będę jeszcze chodzić na wizyty, bo mamy jeszcze sporo spraw do "przemielenia" :)

 • B

  Jestem bardzo zadowolona z wizyt u pani Bogumiły. Na terapii czuję się bezpiecznie i nie odczuwam presji otwierania się na siłę.
  Przede wszystkim ktoś wreszcie zrozumiał mnie i stara mi się pomóc w trudnej sytuacji w której się znalazłam. Terapeutka pokazała mi lub bardziej pozwoliła mi odkryć prawdę co naprawdę dzieje się w moim życiu. Dzięki temu wiele zmienia się na lepsze. Cieszę się, że mi polecono takiego dobrego specjalistę. Polecam.

Pytania pacjentów (4)

Martwisz się swoim zdrowiem?

Zadawaj pytania 23 tysiącom lekarzy i specjalistów, odpowiedź na swoje pytanie otrzymasz średnio w przeciągu 48 h, zupełnie za darmo.

Zadaj pytanie naszym specjalistom

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Jestem dyplomowanym terapeutą psychodynamicznym oraz certyfikowanym terapeutą środowiskowym.
  Ukończyłam Podyplomowe Studia w zakresie Psychologii Klinicznej na Gdańskim Uniwersytecie Medycznym oraz Socjologię na Uniwersytecie Gdańskim.
  Jestem również absolwentką Krakowskiego Centrum Psychodynamicznego - czteroletniego, certyfikowanego szkolenia specjalizacyjnego w zakresie Psychoterapii. Posiadam rekomendacje KCP, do prowadzenia superwizji szkoleniowych.
  Nadal doskonalę się zawoadowo uczestnicząc w szkoleniach i konferencjach branżowych.
  Jestem członkiem Polskiego Towarzystwa Psychoterapii Psychodynamicznej.
  Pracę terapeutyczną, zgodnie z wymogami Polskiego Towarzystwa Psychologicznego oraz Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego, poddaję regularnej superwizji.

  Doświadczenie kliniczne zdobywałam, pracując między innymi, w Klinice Psychiatrii Dorosłych Uniwersyteckiego Centrum Kliniczego w Gdańsku.

  Obecnie prowadzę praktykę psychterapeutyczną młodzieży i osób dorosłych w Gdańskiej Pracowni Terapii i Rozwoju

  W PRACOWNI, cztery razy w roku odbywają się warsztaty i treningi interpersonalne.
  To propozycja dla osób, które chcą w krótkim czasie, intensywnie doświadczyć kreatywnych, rozwijających relacji z innymi, po to by móc wprowadzić pozytywne zmiany w swoim życiu.

  Wszystkie szczegółowe informacje zamieszczane są na FB - Gdańska Pracownia Terapii i Rozwoju
  Zapraszam

Specjalizacje

 • Psychoterapia

Ukończone szkoły

 • Krakowskie Centrum Psychodynamiczne
 • Gdański Uniwersytet Medyczny
 • Uniwersytet Gdański